Kočárek Babypoint Mark Q 2011. Jak se s ním jezdí?

ssisley
16. dub 2011

Máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Jaké jsou +/-? Jak se skládá, jak se s nim jezdí apd.

mvranka
15. čer 2011

@em_ka no to poznam, to byva to najhorsie 😀 😀 😀 u nas zabralo hlavne to, ze je taky skladny. mali sme golfac Chicco a ten mal zolzeny dlzku vyse 100 cm 😖 tento je sice zase sirsi, ale to je v pohode 🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mvranka
15. čer 2011

@em_ka nie ako dazdnik, v polovici sa prehne (no ale zas ani placka to nie je 😀 )

franziska2010
15. čer 2011

@mvranka mozem sa ta spytat kde si kocik objednavala?da sa do neho kupit aj vlozka?diky

franziska2010
15. čer 2011

@mvranka presne tak.aj ja mam golfac chicco a zaberie v aute dost miesta,tak chcem vymenit.sice rucky su golfacove,ale do stredu sa da dat taka kratka tyc na spojenie rucok.

gilmorka
15. čer 2011

do albumu som dala foto ako vyzera zlozeny, kto chce vidiet.

vanesa77
18. čer 2011

pridávam svoju skúsenosť-je super praktický i dizajnovo krásny - no najmä skladný 😉
ja ho mám momentálne v kufri auta 😀 čierny, veľmi málo používaný...
a chystám sa ho predať len preto, že som zamilovaná do žltej, takže chcem aj žltý golfáč 😵
ak by mal niekto záujem, nech mi napíše do IP 🙂

franziska2010
19. čer 2011

@vanesa77 nie je v tom ciernom moc horuco?ja rozmyslam nad cervenym.zlty ti bude pritahovat muchy.

vanesa77
20. čer 2011

@franziska2010 Tá farba je univerzálna - mám v ňom žltú podložku Pinkie s čiernou opičkou a v kontraste s čiernym kočíkom je to veľmi pekné... mňa láka žltá nuna na leto... a možno budem banovať.... lebo tento kočík fakt nemá chybu... uvidím (skôr sa bojím, že sa bude viac špiniť)
My sme už dosť veľkí a chodíme s vytiahnutou strieškou - kvôli výhľadu 🙂 občas sa chránime slnečníkom a VŽDY klobúčikom alebo šiltovkou 😉

franziska2010
20. čer 2011

@vanesa77 ja sa zas obavam,ci v ciernom nebude horuco taraz v lete.ja zijem v severnom taliansku a tu predsa teplejsie ako na sk.mne sa tiez paci zlta,mam zlto-ciernu 3kombinaciu.nad nunou som rozmyslala aj ja,ale kupila si ju teraz kamoska a zdaju sa mi moc male kolieska a aj dietatko tam sedi dost nizko.a spinu vidiet viac na tmavom,takze neboj.

andrea508
22. čer 2011

ak by mal niekto zaujem my ho momentalne cierny budeme predavat za take 2-3tyzdne...za 100eur...

franziska2010
23. čer 2011

@vanesa77 ahojky.predavas baby point,alebo baby jogger?

vanesa77
23. čer 2011

@franziska2010 babypoint MarkQ - čierny, ale práve sa rozhodujem či si ho nenechať - lebo čakanie na žltú nunu ma dosť znechutilo... a predať ho značne pod cenu (je pekný, praktický, v bezchybnom stave) - no, neviem...

franziska2010
23. čer 2011

ahojky.pozri si bazar.vcera tam bola zlta nuna.🙂

denduska
23. čer 2011

ahojte, budem zaciatkom jula predavat nas Mark Q... cerveny, ma uz nejake kozmeticke chyby, ale vsetko je funkcne..za 70 eur (kupovala som ho novy za 139).spolu s dokupenou plastenkou..ak ma niekto zaujem, pisnite IP,poslem detaily, nestihla som este nahodit inzerat (nemam vsetko pofotene). Teraz som ho pouzivala uz len v obchode ale malinka chce sediet uz len v nakupnom voziku.

ilona3
15. srp 2011

@kubinkov aj ja mam vybratý tento kočík prečo by si ho už nekupila? ak to nechceš písať sem napíš mi prosím do IP diky

maru1453
22. lis 2011

@denduska chcem sa spytat ci uz je predany ten mark Q

denduska
25. lis 2011

@maru1453 ahoj, ano uz je predany.

lovacska
25. lis 2011

@maru1453 Ahoj!Náhodou som sem pozrela,ja mám na predaj espiro magic 3 so spojenou ručkou,je to skoro to isté ako mark q,ak máš záujem,mám to od včera v bazári. 😉

maru1453
29. lis 2011

@lovacska mohla by si mi poslat fotky kociara na mail nejako to tam neviem najst maru1453@azet.sk

lovacska
30. lis 2011

@maru1453 Ahoj,dala som to do bazára,zmazala som predtým,ani neviem prečo, teraz som ti tam dala. 😉

maru1453
3. pro 2011

neviete niekto kde sa da kupit ten kociar v polsku?bo na trhoch take nepredavaju nejaky obchod a kde je ak by ste vedeli

maru1453
3. pro 2011

neviete niekto kde sa da kupit ten kociar v polsku?bo na trhoch take nepredavaju nejaky obchod a kde je ak by ste vedeli
@em_ka

maru1453
3. pro 2011

@mvranka neviete niekto kde sa da kupit ten kociar v polsku?bo na trhoch take nepredavaju nejaky obchod a kde je ak by ste vdeli

mvranka
3. pro 2011

@maru1453 ja ho predavam, mala sa uz nevozi a mensia vyuziva trojkombinaciu teutoniu. ak by si mala zaujem, je este v zaruke asi 1,5 roka, je ako novy, mam tu aj inzerat.

dzejnina
2. srp 2012

@zuzuliq ahoj chcem sa spytat dokedy alebo ci este používaš tento kočik-teda mark q? zaujima ma dokedy sa tam maly v pohode zmesti...dakujeem

zuzuliq
3. srp 2012

@dzejnina maly bude mat v septembri tri roky a este v pohode sa tam zmesti (a to ma uz 99 cm), teraz ho berieme aj na dovolenku aby si v nom mohol aj zdiemnut. Takze vyuzitie maximalne 😉

dzejnina
6. srp 2012

@zuzuliq dakujem za odpoved si ma potesila🙂mala som z toho trosku obavy🙂

kacka.l
7. bře 2013

Holky máte prosím ještě někdo tento kočár? děkuji.

kovalakova
22. dub 2013

Prosim Vas kde sa da u nas kupit cez net tento Mark Q .. novy?... poslite mi link... dakujeeeem