Kočárek Babypoint Mark Q 2011. Jak se s ním jezdí?

ssisley
16. dub 2011

Máte některá zkušenost s tímto kočárkem? Jaké jsou +/-? Jak se skládá, jak se s nim jezdí apd.

zuzuliq
17. dub 2011

U nas zatial len same + 🙂 Jedine na co som si musela zvyknut bolo ze kocik ma uplne ine tazisko ako napr. velky kocik a zle sa mi schadzalo a vystupovalo na chodik. Ale teraz uz v pohode. A ostatne len pozitiva - spojena rukovat, polohovanie noziciek, polohovanie chrbatika do lahu, lahucky, jemne peruje, lahke skladanie, nanoznik bol v cene..... mozem len doporucit 😉

lucula73
4. kvě 2011

@zuzuliq ahoj,prosím ťa a malý sa ti ta zmestí v pohode?my máme 16 mesiacov....
Ak by sa ti chcelo,odmerala by si mi dlžku chrbtovej opierky a ako je široká sedacia časť?veľmi pekne ďakujem.

veve10
4. kvě 2011

ja by som velmi chcela mark 4, pretoze akonahle som sa docitala, ze mark q ma 9 a pol kg, tak ma to uuuplne odradilo. Ved to je skoro vaha normalneho kocika. Horsie vsak je, ze vraj to viazne vo vyrobe v Polsku a ani mark 4 a ani mark q u nas vobec nedostat a ani nevedia, ze kedy ich dostanu. (tak ma informovali v Kocikove)
@zuzuliq ty si kedy kupila babypointa a kde?

zuzuliq
5. kvě 2011

@lucula73 tak hlasim miery 🙂 dlzka opierky je 45cm a sedacej casti 35cm. David ma 19 mesiacov a v pohode si tam vegeti, dokonca aj ked je zababuseny. A uplne krasne sa v nom aj vyspi.

@veve10 mne sa teda kocik zda byt lahucky, uplne v pohode nakladanie /vykladanie z auta, dokonca ked v nom maly sedi tak napr. po schodoch ho v pohode vytrepem 🙂 A objednavala som ho v septembri minuly rok z kosic cez babetkovo.sk

babulina
5. kvě 2011

Ja sa tiez hlasim spokojnym uzivatelom marka q aj ked momentalne som ho reklamovala,odpadla nam krytka z brzdy a brzdi ako sa mu chce,ale inak super aj ked som si musela zvyknut na to tazisko,mozno negativum je ten maly nanoznik a rucka dosikminy, ale to je len o zvyku, vaha je podla mna v pohode,znesiem a vynesiem ho aj s malym po schodisku

lucula73
5. kvě 2011

@zuzuliq ďakujem za pomeranie 🙂

mvranka
7. kvě 2011

@zuzuliq ahoj, uvazujem o kupe tohto kocika, ale nemam ho kde vyskusat. Chcela by som ta poprosit, ci by si mi nemohla premerat vysku madla od zeme. Ja mam totiz vysku 176 cm a mali sme kedysi Babypoint mark 4 este s tymi golfovymi ruckami a bol mi dost nizky.

zuzuliq
7. kvě 2011

@mvranka zajtra pomeram, oki? Mam ho v aute a nechce sa mi behat hore dole uz 😉 Ale ja mam tiez 176 a je v pohode dokonca aj s opatkami 🙂 A manzel ma 194 a tiez si ho pochvaluje. Videla som podobne typy kocikov s tymi ruckami a tie sa mi teda zdali byt velmi nizko. Tu je ta rucka tak riesena ze smeruje tak nahor. Zajtra sem hodim aj fotky 😉

mvranka
7. kvě 2011

@zuzuliq dakujem velmi pekne. si zlata, jasne, ze to nemusi byt hned. vcera som ho videla vonku a zdala sa mi ta rucka celkom v pohode, ale tazko posudit kym ho nemam v ruke 😒 a ked pises, ze aj tvojmu vysokemu manzelovi je ok, tak by to malo byt v pohode 🙂

denduska
9. kvě 2011

Ja sa pripajam, tiez mame tento kocik, a sme spokojni, myslim ze za tu cenu je super. Mame ho uz 8 mesiacov a stale v pohode, Akurat kolieska su uz zdrete ale nemam im co vycitat, lebo sme ich teda nesetrili...vytrepali sme sa s nim aj cez Ziarsku dolinu v Tatrach. Skladanie je perfektne, bez koliesok sa vprace aj do velkej igelitky 😅 Co som ocenila v zime, ze je dostatocne siroky a aj s fusakom mi mala vosla v pohode, mam totiz este stare golfky po starsej dcere a tam teda som ju ledva narvala. Neviem ci ma 9 a pol kila ale ja ho vynasam par schodov bezne aj s dietatom (ktore ma 12,4kg) a ten kocik pri tom ani necitim 😕

@mvranka ja mam 175 a mm 198 a on sam vybral tento kocik ze mu je pohodlny 😀

mvranka
9. kvě 2011

@denduska jeeeej, dakujem za dalsiu recenziu, si ma potesila 🙂

denduska
9. kvě 2011

@mvranka nemas zac 😉 akurat by som este spomenula jedno negativum - do snehu nie je, ale tak asi ani nebol mysleny na takyto ucel 😅

mvranka
9. kvě 2011

@denduska to som ani necakala, lebo my sme kedysi mali Babypoint mark 4 a raz sme ho mali v snehu. a to bolo prvy a posledny krat 😅

zuzuliq
10. kvě 2011

@mvranka prepac ze az dnes ale posielam tie miery. Takze najvyssi bod madla je cca 114 a najnizsi bod 94cm. Najlepsie je je niekde si ho vyskusat. A je fakt teda oproti inym olfacom obrovsky. Teraz si aj suseda kupila nejaky golfac od chicco ktory bol drahy ako slak a teda na markq sa nechyta.

mvranka
10. kvě 2011

@zuzuliq dakujem velmi pekne. to vyzera v pohode, ta vyska. ja mam teraz golfac Chicco a ten ma madielka 115 cm a je to uplne v pohode. a tazko ho vyskusam, ked ho nikde v obchode nemaju, len s nim vidim maminky - a to mi je blbe len tak oslovit nejaku a poprosit ju ci si ho mozem chytit 😅
a kocik ako taky viem, ze je super, lebo sme mali Mark 4 a bol perfektny, jedine co mi chybalo bolo to polohovanie noziciek.

patatina83
26. kvě 2011

ahojte maminy,,,uvazujem o kupe bud mark 4,,zopa alebo espiro magic 4,su to podstate tie iste kociky,,len je tusim iny vyrobca,,,ale ja potrebujem ten co ma najvacsi nakupny kos...alebo by ste mi vedeli poradit,nieco v tomto style co ma vacsi kos,,,?dakujem

kubinkov
28. kvě 2011

@patatina83 Jsou naprosto stejné i stejný výrobce, jen nalepí jinou značku. 😒 Už bych ho nekoupila. 🙂

kbeata
29. kvě 2011

@zuzuliq ahoj,aj ja rozmyslam nad jeho kupou,len sa chcem spytat,ci sa da sklopit uplne do lahu,alebo len pololah? 🙂 diky bea

zuzuliq
29. kvě 2011

@kbeata beus da sa sklopit do uplneho lahu takze sa v nom dietatko krasne vyspinka. Nas maly v nom v pohode prespi aj dve hodinky 🙂

kbeata
30. kvě 2011

@zuzuliq vdaka 🙂

mvranka
3. čer 2011

ahojte, tak sa hlasim k cerstvym majitelkam kocika Babypoint Mark Q 🙂 dnes dorazil, nakoniec som objednala cervenej farby a je velmi pekny. nasa mala bola z neho uplne hotova, uz doma som ju musela vozit po byte 😀 a potom sme hned isli aj na prechadzku a vobec nechcela ist po svojich, len sa vozit a vozit 😵
a musim povedat, ze aj rucka je pre mna celkom pohodlna (teda k mojej vyske). som veeeeelmi spokojna 🙂 🙂 🙂

franziska2010
14. čer 2011

ahojte mamicky.tak aj ja sa pripajam.tiez uvazujem nad kupou baby point mark q.citam,ze ma vela +.ja potrebujem kocik ktory je maly po zlozeny a je odpruzeny.aka je tam strieska?tieni dost aj ked je na lezato?mate niektora skusenosti aj s kocikom baby jogger city mini?ja som este ani jeden nevidela nazivo.skuste mi poradit.diky 🙂

gilmorka
14. čer 2011

Ahojte. Tiez mame mark q od januara a sme spokojni. Jedine,co mi vadilo,boli penove koliecka,do ktorych sa napichavali stale kamienky,takze rychlo ospatneli,ale teraz uz sa velmi nederu. V albume mam foto kocika.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mvranka
15. čer 2011

@em_ka opierka je vystuzena. a ovladanie (teda ak myslis tej opierky chrbta 🙂 ) je podla mna uplne super. zo zadu su popruhy, stlacis taky gombicek a plynule tahas do polohy, do akej potrebujes. da sa to polohovat jednou rukou.

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mvranka
15. čer 2011

@em_ka ovladanie je super, aj jednou rukou. kocik je aj celkom fajn odpruzeny. sklada sa tiez velmi jednoducho.
polohovanie noziciek je velmi jednoduchy system - su to 2 polohy - bud su nozicky spustene alebo vodorovne. mne spojena rucka velmi vyhovuje, lebo ja nemam rada klasicke golfove palice 😵

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mvranka
15. čer 2011

@em_ka zapory som zatial nenasla 😀 mame ho doma len par tyzdnov, ale zatial som spokojna.
co viem urcite, ze do snehu nie je. a na dlazobnych kockach by to malo byt v pohode, lebo mne sa zda dost dobre odpruzeny a na nerovnom terene ani nejak extra nehrkoce 🙂

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz