Kočárek Babypoint Solar. Máte zkušenost?

del
18. kvě 2008

Ahoj vsem, libi se mi kocarek Baby point Solar a uvazuji o jeho koupi. Mate s nim nekdo nejake zkusenosti? Zajima me o nem cokoliv. Budu rada, kdyz date nekdo vedet. Zatim jsem na nem na prvni pohled nenasla zadnou vadu, ale vzhledem k tomu, ze stoji okolo 4000 Kc, tak se bojim, aby se neprojevila pozdeji. Vetsina golfek podobneho typu - dobre polstrovani, plastenka, nanoznik, pevny ram, polohovani do lehu..... stoji okolo 7 000 Kc a vic.

lenerka
18. kvě 2008

ahoj Del

já ho chtěla taky koupit,ale dostali jsme gofky od patronu bohemia
ale moje ségra je má a je s nima na 100% spokojená malému byl nedávno rok a má z nich skvělý rozhled a dobře se v nich i vyspinká
ta cena je super
prohledej net ségra je myslím koupila za necelý 4000tis.určitě si k nim pořiď deštník je to dobrá věc
a ještě jedna kámoška je má a taky spokojená má ty golfky už přes rok a nerozpadli se
podle toho co jsem slyšela je to dobrá koupě 😉

del
autor
20. kvě 2008

Ahoj Lenerko,
diky za radu. Zatim jsem na nej slysela samou chvalu - jen jedna pani (a to primo v obchode, kde ho prodavaji) mi rikala, ze ty zadni kolecka, jak nejsou dvojite se pry casto viklaji a rozjizdeji - jsou pry na to caste reklamace. Tak toho se trochu bojim. Jeste se mi libi Baby design Rider, tak ho chci jit okouknout na zivo a pak se rozhodnu.

lenerka
20. kvě 2008

no máš pravdu je lepší si skočit do obchodu vyzkoušet
popřípadě vyzkoušet jestli se vejde do auta a jak se skládá a jak je těžký
ale teď mi ségra psala,že příští rok by se asi do něj kačka nevešla,že není zas tak prostorný tak nevím ☹
my máme patrom bohemia golfky a ty už jsou nám malý teď a to je kačce jen 16měs!!!!!šílený čouhají jí nožičky

lenlut
20. kvě 2008

Ahoj,já na něho koukala taky,hodně se mi líbil,ale pak sjem zjistila že je tm hodně špatný přístup ke košíku-je tam takový kříž nad ním a díky tomu se tam skoro nic nedá.Což já potřebuju,alespon jednu tašku.
My koupili Chipolino ON Road a jsem hodně spokojená 😉 Mám ho v albíčku.

lenerka
20. kvě 2008

lenhut
pěkný kočárek
ale to je spíše spor´ták né než golfky?
dobrý košík já nosím na rukojetích 2tažky když jdu z krámu
mám maličký košík jen na pití a pláštěnku a deštník
můžu se zeptat kolik takový kočárek stojí?díky moc

lenlut
20. kvě 2008

Mě právě že překvapila ta cena -stál jen 2500 i s poštovným.A já ho brala hlavně z toho důvodu že je lehčí než golfky a velký koš,taky vozím většinou 2 tašky z nákupem..Ty co jsme měla vyhlídnuté měly všechny nejmín 8-9kg a tenhle má jen 6,2..Malá v něm i pohodlně spí.A úplně unešená jsme z kastlíku co je na té poličce co je připevněná na rukojeti.Je uzavíratelný,takže super na klíče,mobil,nějaké drobné.Samozřejmě když někam jdu tak to jsou věci které si stejně beru sebou,ale když jedem,tak to mám po ruce a nehrozí že to někam ulítne nebo vypadne.
KLasický sporták to není ale klsick golfky taky ne,tak něco mezi tím. 😉

mirka755
20. kvě 2008

kamarádka ho má a zadní kolečka má pěkně sjeté. A prý se jí převracejí když malý spí, takže je musí pořád držet. Malému byli 2 roky, takže s nimi raději už moc nejezdí 😒

belda
21. kvě 2008

ahoj,já ty golfky mám,ale nedoporučuju!!sice jsou krásný,ale po třech týdnech nám začalo upadávat zadní kolečko(manžel to naštěstí opravil),ale asi tak po pěti měsících se rozbila konstrukce(vypadl nýt z "kříže" nad košíkem,takže se to rozpadlo).reklamovala jsem to,oni mi reklamaci neuznali z důvodu špatné manipulace!!!(jak se dá špatně manipulovat,když se s kočárkem jezdí a skládá se???proto se přeci kupuje, ne? 😠 sice od té doby je bez problému,ale už bych ho znovu nekoupila.co se týče převracení se při spánku-slyším to poprvé.a velikost?já mám celkého syna a v pohodě se tam vlezl.a vozila jsem ho zhruba 2 1/4-2 1/5 roku.no doufám,že ještě vydrží na druhého prcka 😎

mkr
5. led 2009

nějaké nové zkušenosti?

komteska
30. bře 2009

my ho koupili nedávno a byli s ním venku teprve 2x, jsme spokojený, malýmu se v něm moclíbí 😎
jen drhne levé kolečko když chci couvat to se netočí občas 😠

markytkaaa
22. dub 2009

My máme Solara od února a jsme spokojení 🙂
Je teda fakt, že jsem si musela dokoupit tašku 😀 košík na nákup není moc velký, ale jinak je super 🙂

bartolomio
20. únor 2014

scháním košík na kočárek baby point solar-nevíte někdo třeba kdo šije děkuji

kamikka
15. zář 2014

U Ondra jsme měli x-landera ale golfky jsou lechčí tak jsme jeden vybrali solara jednou jsem šla do obchodu ale začalo pršet a pláštěnku jsem si zapomněla vzít ale že se pláštěnka se dá připnout zák boudička mi stačila.nás Ondra chce spát jen v posteli ale v solaru spí jako zabitej když ho manžel poprvé viděl v kočáru spát tak mi nadával žejsem ondru zabila