Kočárek Bambi Ozon. Máte ho některá?

bozule
18. zář 2008

Ahoj holky, prouzdám prouzdám po netu a vyhlížím kočárky. Určitě chci čtyřkolku, ale s otočnýma předníma kolama. Jako x-lander, ale přijatelnější cenově. Narazila jsem na novinku Bambi Ozon, je to v katalogu 2009, ale přesto už je v prodeji, chci se zeptat zda-li už ho některá nemáte??? Zatím se mi asi líbí nejvíc jak velikostně tak váhově tak velikostí koleček, že je možno korbu i sedačku dát pro i proti směru jízdy a navíc má celkem velká kolečka.

mirka755
18. zář 2008

ahojky jestli jsi přihlášená i na mojetehotenstvi.cz ; tak tam ho má maminka Pavule. Tady o nikom nevím ☹

bozule
autor
19. zář 2008

ahoj ne tam přihlášená ještě nejsem ale děkuji za tip, hned se podívám.... 😉

aaalenkaaa
3. zář 2009

Taky se mi zamlouvá tento kočárek, není tu někdo kdo ho má nebo aspoň naživo vyzkoušel?
A jde koupit v Polsku na trhách?

veruska007
21. zář 2009

Ahojte, my ten kocarek mame. Je krasny, korbicka prostorna, Honzik ma 6 mesicu a jeste dlouho do ni vleze, jeste se da zvednout do sedu... takze suprovy. Teda, ze zacatku. Po 3 mesicich uzivani (jsme z mesta, jezdime po hladkych chodnicich) se nam totalne vyviklala kolecka,ale tak, ze se vubec nedalo jezdit, jen se viklala zleva doprava, hazela s boudickou a kdyz jsem jela, tak jsem kolecka musela tlacit. No, hruza. Tak jsme kocarek jeli 120 km reklamovat (nasla jsem ho v obchode Veronika7 v Jihlave). Po mesici nam rekli, ze reklamaci neuznavaji, protoze se jedna o bezne opotrebeni vyrobku. Myslela jsem, ze mne klepne. Mimochodem, po dobu reklamace nam pujcili novy podvozek a rozsypal se nam po trech dnech. Navic, coz mi trochu vadi (reklamovali jsme to take, ale pry brzdu spatne promazavame), se brda sama odbrzduje, kocarek chvili stoji a udela to "lup" a rozjede se. Z Jihlavy jsme se vratili nastvani predevcirem, a jak jsem surfovala na netu, na podobne vady a neuznanou reklamaci si stezovalo vice uzivatelek. Suma sumarum: kocarek je krasny, korbicka bezva, ale uz bych si ho nikdy vic nekoupila. Podvozek je zakladem kocarku.

sheima
25. únor 2014

JÁ MÁM ..ale žádné vady nepozoruji 😉 ..je super.

miluskova1
26. črc 2015

Ahoj holky, potřebuji nutně pomoci ohledně tohoto kočárku : bambi ozon.
Pokud ho některá máte, prosím NUTNĚ o napsání na tento e-mail , budu Vám velice vděčná : V.Miluskova@seznam.cz děkuji za ochotu - MOOOC 😖