Kočárek Bartatina. Máte zkušenost?

helulicek
20. bře 2009

Čauky holky!
možná tu někde už taková diskuse proběhla, ale nechce se mi to v tom množství tématů hledat ☹ Nemáte náhodou některá zkušenosti s tímto kočárkem?
Taky jsem zjistila, že je prodává firma Jedo a firma Freeline, nenašla jsem tam žádnej rozdíl, krom ceny (firma jedo je levnější cca 1000-2000kč) a trošku změněný barevný kombinace. Tak v tom mám trochu zmatek.... 😨
Nemáte někdo s tou firmou Jedo zkušenosti?
Díky moc 😉

andu
20. bře 2009

Ahoj, Hel.
My teda na tu naši paní pipinkovou teprve čekáme, ale kočár jsme pořídili poměrně brzo, i když to původně vůbec nebylo v plánu! 😀 Nejdříve jsme měli vybrán DorJan, ale pak jsme zcela náhodně narazili na Bartatinu a bylo rozhodnuto! Hluboká korbička má polohovatelná záda, sporťák i nohy... Obojí je otočné po i proti směru jízdy. Navíc je kočár parádně houpací a pomocí takových těch klasickách kožených pásků si můžeš zvolit jak moc 😉 A taky mi přijde dost lehký. Píšou sice myslím něco kolem 15kg, ale je asi dobře vyvážený a fakt se s ním lehce manipuluje. Hluboká korba má i odvětrávání... No tak uvidíme, jaký bude v terénu, ale po bytě se s ním jezdí dobře 😀 No a jelikož jsme kápli na slevu, stál nás i s autosedajdou 6000, takže luxus! Jo a máme právě to Jedo

helulicek
autor
20. bře 2009

No my to naše první právě taky čekáme 🙂 Včera jsem byla právě na veletrhu v Brně, kde bylo hafo kočárků ale tento jsem si zamilovala hned jak jsem ho uviděla. Připadne mi úplně ideální do terénu (což tak trochu potřebuju 🙂 )Jen mě právě trochu zarazilo že je tam měli některý jako jedoline a na netu jsou v ostatních obchodech jako freeline. Ono je to ale asi jedno 😎 Hrozně se mi líbí odpružení na řemínkách a právě ta hluboká polohovatelná korbička, jen mě překvapilo, že je dělají podle mě jakýsi malý 😕 ale podle některých kočárků je to ještě luxus

andu
21. bře 2009

No právě, Hel. Mě ta korbička přijde docela široká, teda hlavně oproti tomu DorJanu, co jsme měli vybraný před tím. Měli jsme možnost je porovnat společně a jasně nám vyšla lépe ta Bartatina 😉 A kdy toho mimouška očekáváte? 😉

helulicek
autor
21. bře 2009

vidím, že tobě se to už krátí 😉 my máme termín mám v polovině června 🙂 takže to vypadá, že prcek v tom stráví ještě nějakej čas v zimě, tak jsem přemýšlela, jestli tam vleze i s fusakem atd. Prostě informací je hafo, ale jak si z toho máme pak vybrat 😉 Každopádně jsem rozhodnutá už pro tento 🙂 Hele, jakou máte kombinaci?

helulicek
autor
21. bře 2009

Hele holky, žádná se s námi nechcete podělit o své zkušenosti s tímto kočárkem???? 😨

andu
21. bře 2009

Hel, koukám, že už máš týdny v pase 😉 Jojo, už se to krátí a už se nemůžu dočkat 😉 My máme manžestrový, zeleno bílý, mám ho v albu ve výbavičce. Akorát teda autosedajda nebyla ve stejné barvě, ale to nás nijak netrápí 😉 Tak já mám termín 8. května, tak pak poreferuju, jak se s kočárem jezdí 😉 A teda myslím, že by se mimčo mělo vlézt i s fusakem 😉

astrane
21. bře 2009

Ten kočárek má všechna + a splňuje vše,co jsem kdysi od kočáru chtěla....ale začali ho prodávat až po narození mého syna,takže bohužel jsme museli koupit něco jiného o něco dřív(naštěstí taktéž k naší plné spokojenosti)....Tak doufám,že budete spokojený...já bych do něj taky klidně šla... 😉

helulicek
autor
22. bře 2009

Andu,jééé na ten jsem se koukala na výstavišti v Brně! taky se mi líbil 😉
Zkoukla jsem tvé albíčko, vidím, že už jsi plně zásobená 😵 Máš tam moc hezký hadříky na mimi 🙂 Já jsem naštěstí dost hadříků dostala od kamarádek, takže mám taky tak napůl už vystaraný 😎
Astrane, máš moc pěkný kluky 😉

andu
22. bře 2009

Hel, jojo, asi by u nás už malá přežila, i když postupně zjišťuju, co nám ještě chybí 😉 Ale to už asi budu dokupovat postupem času 😉 A většina těch hadříků je ze sekáčů, z mimibazaru a podobně, takže nás to vyšlo vcelku levně 😉

helulicek
autor
22. bře 2009

Však to je nejlepší, nač kupovat fungl nové hadříky, když ti mimisek z toho hned vyroste. Pár novejch hadříků na parádu 😉 a jinak nač utrácet velký prachy? no ne 😕 ? Ještě se chci jít kouknout do dětskýho sekáču a jinak investovat hlavně do látkovejch plinek 😵

andu
22. bře 2009

Jojo, přesně jak píšeš! Stejně z toho drobci hned vyrostou 😉 Jé, tak ty jdeš do látkovek? To máš můj obdiv. Já sice chvíli taky uvažovala nad touhle variantou, ale mám pocit, že i tak toho budu mít až nad hlavu 😉

astrane
22. bře 2009

Tak si nějakou tu látkovku kup až budete mít doma všechno nějak zmáknutý-třeba až bude mít mimi 2 nebo 3 měsíce,nebo třeba půl roku a vyzkoušej nějakou dobrou plínu a kalhotky-třeba po někom,ať to tolik nestojí a třeba tě to pak nemrzí a uvidíš,jak se ti to bude líbit a jestli tě to chytí...když ne,tak je prodáš,nebo někomu dáš...podle toho,kolik tě to bude stát...(zase pak nebudeš mít pořád plný popelnice jednorázovek 😉 )

mady
22. bře 2009

Ahojky holky já měla Bartatinu a půl roce šla pryč 😉 docela brzy se jakoby rozvrzal a dokonce se pak divně vytočil že hlava byla níže jak nohy. Není myslím an ložiska takže je docela těžké s ním jezdit. No teď si nemůžu na vše co nebylo nic moc vzpomenout. Pak vím že sportovní nástavba se mi moc nelíbila a to že se dá otočit korba po i proti směru není moc velká výhra, neboť když tam máte těžké mimi není to žádná sranda s tím manipulovat 😉 takže většinou jsem jezdila s plínkou aby na malého nesvítilo. Pořídila jsem pak x-lander a to je ještě větší hrůza 😉

helulicek
autor
23. bře 2009

Mady a od jaké firmy jsi to měla? od Freeline nebo Jedo? Já jsem si včera psala s kámoškou, která náhodou má tento kočárek a je moc spokojená....ono je to taky možná trochu o štěstí, přece jen i mezi kvalitníma věcma se najde nějakej kazovej výrobek....

Andu mě ty látkovky připadnou přirozenější, asi se úplně nezřeknu papírovek, ale jsem rozhodnutá využít látkovky co nejvíc. A ta práce kolem toho? je to asi trochu náročnější, ale teď se to nemusí vyvářet, žehlit...a co bych pro prcka neudělala.Přinejhorším, jak říká astrane, to hodím do bazárku a prodám.

andu
23. bře 2009

No jó, holky, máte recht, asi to není úplně tak strašné, jako když musela moje mamina prát sestřiny plíny na valše, boť neměli chudáci na pračku 😅 No asi uvidíme, co a jak nám bude vyhovovat 😉

Jé, Mady, tak to je tedy potěšující info 😅 A přitom se mi s ním po pokojíčku jezdí dobře 😀 Je fakt, že tu korbičku za jízdy opravdu neotočím, když v ní bude mimoušková, to mě taky napadlo, že na to asi sílu mít nebudu 😉 Ale tak třeba když půjdem i s taťkou 😉 No jsem zvědavá... Ještě měsíc, měsíc a půl ale musím vydržet 😉

astrane
23. bře 2009

já měla kdysi taky otáčecí korbičku a nikdy jsem neotáčela-raději jsem dala plínu,nebo otočila celej kočárek....teď mám přehazovací rukojeť a taktéž nepoužívám-použila jsem jen párkrát...takže já osobně to prostě nepotřebuju a nechybí mi to 🙂 ale každej je jinej...uvidíte jak to bude vyhovovat vám.... 😉

mady
23. bře 2009

helulicek měla jsem od firmy free line 😉

helulicek
autor
23. bře 2009

Ty jo, já jsem si vůbec nevšimla, že není přehazovací rukojeť!!Ale jak před chvílí psala astrane, tak si nejsem jistá jestli je to tak důležitý....já byla doteď přesvědčená, že jo, ale teď už jsem jaksi nahlodaná 😅

astrane
23. bře 2009

přehazovací rukojeť má třeba Caren Gondola...je to taky houpací kočárek... 🙂

helulicek
autor
23. bře 2009

koukla jsem se na něho a vypadá taky dost dobře, nějak se v tom začínám motat 😲 každopádně bych ho chtěla skouknout, ale nemůžu ho nikde v Brně ani ve Vyškově najít....třeba se mi ještě poštěstí 😕

blka
23. bře 2009

Helulicek, Caren mají v darababy.com - prodejnu mají v Novém Jičíně. Nevím, jestli to nemáte z ruky.

helulicek
autor
23. bře 2009

No trochu to z ruky je...ale díky za tip 🙂

andu
24. bře 2009

Hel, no je fakt, že ta přehazovací rukojeť mě trochu mrzela, ale co, není to životně důležité a jak píše astrane, hodím na kočár plínku a je to 😉

andu
24. bře 2009

A koukám, že ten Caren je vcelku podobný 😉

helulicek
autor
24. bře 2009

Jak se pořád hrabu v těch kočárkách 🙂 tak jsem našla ještě od Freeline kočárek Pati sport, je to v podstatě to stejný jako bartatina, ale asi nemá přehazovací korbičky, a jestli jsem to správně pochopila, tak ta hluboká korbička se dá polohovat do sporťáku...????jo a je tam právě ta přehazovací rukojeť 😉

http://mimi-vyskov.com/2902-free-line-pati-spor...

Každopádně si ho půjdu prohlídnout a buď to bude bartatina nebo pati, jsem hrozná co? ta caren se mi právě taky líbí, ale v okolí jsem nenašla na netu obchod, kde by ji prodávali, možná je to pro mě dobře, to bych z toho už vážně zešílela 😅

astrane
24. bře 2009

pati je s vložnou taškou,takže až je mimi větší,tak se vytáhne a máš hlubokej(jakoby-je to u nožiček uzavřený) a můžeš polohovat záda jak chceš,časem pak místo toho uzavíracího dílu dáš madlo,nebo ho na madlo předěláš,teď přesně nevím...ale ten na řemínkách houpe pěkně,na mimibazaru měli nedávno novej za necelý 4000-doprodej poslední 2 barvy...a přhazovací rukjeť má...jen myslím bude o něco těžší než bartatina,chce to porovnat....

andu
24. bře 2009

Hmhm, Hel, no budeš to mít ještě veselé s vybíráním. Jsem ráda, že se nám to v podstatě tak samo vyřešilo 😀 A ta Bartatina se mi zatím prostě líbí nejvíc 😉

helulicek
autor
24. bře 2009

Vidím astrane, že máš přehled 😎 to já jsem teda ještě pěkná máčka co se týče přehledu o kočárcích 😀
Už víc hledat nebudu, zkusím prohlídnout tyto dva typy a uvidím...snad se k tomu brzy dokopu a půjdu s manžou na čumendu 😕

astrane
24. bře 2009

Jé já těch kočárů viděla,než jsem si vybrala.... 😀 Trvalo mě to půl roku....Pati sport byl jednu dobu mým favoritem....bohužel ten co měli v obchodě měl takový divný kola a pak jsem viděla venku a ten taky jel,jako by měl osmice a v druhým obchodě ho měli vystavenej dokonce bez kola,tak mi ho manžel rozmluvil.....tehdy to byla novinka a jezdí jich tady dost a u ostatních už se mi kola zdáli ok,tak možná jen špatná várka...rozhodně si na to dej pozor a pořádně si je prohlídněte... 😉

astrane
24. bře 2009

Myslím,že jsem viděla snad všechno,co se vyrábělo před 2-3lety a nestálo to víc než 8 tisíc-měla jsem limit 7,v případě maximálního nadšení 8 😉