Kočárek Bartatina. Máte zkušenost?

helulicek
20. bře 2009

Čauky holky!
možná tu někde už taková diskuse proběhla, ale nechce se mi to v tom množství tématů hledat ☹ Nemáte náhodou některá zkušenosti s tímto kočárkem?
Taky jsem zjistila, že je prodává firma Jedo a firma Freeline, nenašla jsem tam žádnej rozdíl, krom ceny (firma jedo je levnější cca 1000-2000kč) a trošku změněný barevný kombinace. Tak v tom mám trochu zmatek.... 😨
Nemáte někdo s tou firmou Jedo zkušenosti?
Díky moc 😉

helulicek
autor
24. bře 2009

jé, tak to jsem pěkná máčka 😝 já se začala koukat tak nejdřív asi před měsícem 😨 no ještě mi zbývají zhruba tři do porodu, tak třeba ještě něco zkouknu 😕 a třeba objevím i dalšího favorita, ikdyž doufám, že ne...byla bych pak strašně nerozhodná ☹

helulicek
autor
24. bře 2009

no, mě se právě taky moc nechce jít přes tu osmičku...řekla jsem si že v nejhorším případě 10tis, ale spíš se snažím dívat na kočárek kolem 7-8 tis, sem tam zahlídnu i o dost levnější, ale k ním teda nemám důvěru 😖 a co se dívám po kočárcích na ulici, tak mi některý připadají nestabilní a nepraktický... 😠

astrane
24. bře 2009

Já mám nakonec za necelých 6 se vším všudy a kamošce jsem sehnala podobnej jak mám já(stejnou značku) za 3,5 včetně tašky na mimi a zatím je spokojená.Byla si ho omrknout taky v obchodě naživo a líbil se jí,tak jsme ho objednali 🙂 Jezdí teda teprve 3 měsíce,ale i její partner ho chválil,tak snad jim to nadšení dlouho vydrží...počítám,že tady s ním bude jezdit denně taky až do 2 let....
takže i za málo se dá,ale je to i otázka co se komu líbí a co požaduje.... 😉 a taky ne vše levné je dobré...to spíš naopak

helulicek
autor
24. bře 2009

a co máš vůbec za kočárek?

astrane
24. bře 2009

nakonec mám Deltim Travel-takovej terénní tank,nevypadá,ale váží jen 14,5kg,což je v této cenové kategorii slušný 🙂 Ono před 2,5 lety byl trochu jinej výběr 🙂 Ale je to dobrej a prostornej a houpavej kočárek(kdyžtak mrkni do alba,mám ho tam).I když ty freeliney jsou ale hezčí 😉

astrane
24. bře 2009

měla jsem původně vybranej Sojan ,ale v té prodjně byli tak neochotní,že jsem se zařekla,že u nich teda nic nekoupím-chtěla jsem jinou barvu a vědět,jestli si ho můžu objednat,nebo kdy budou mít nový-objednat nemůžu a nový až tyhle prodají 😠 Tak to abych se tam jezdila pořád dívat,ne?Mám to z domu skoro 60km....a neměla jsem auto....Ale kočár byl lehkej,pěknej měl plnej košík-nechtěla jsem drátěnej a bzl ze všech kočárů nejlehčí,typově stejnej jako Bartatina,další takovej už jsem nepotkala a na internetu jsem ho nenašla,že bych ho koupila jinde...
něco takovýho,ale tehdy se dělali kombinace 2 barev a bez vzorků
http://www.sojan.com.pl/wozki trojfunkcyjne.html

astrane
24. bře 2009

jé ono to tam dalo celou stranu...myslím,že to byl ten Isabel

helulicek
autor
24. bře 2009

taky moooooc pěknej 😉 to jsi ho koupila v Polsku, nebo je k dostání i u nás v ČR?

astrane
24. bře 2009

Já jsem ho právě nekoupila-ten sojan,protože ho měli jen na Tomkově náměstí a jinde jsem ho nesehnala... ☹ A tam teda nikdy nic!Tak jsem musela hledat dál....no a narazila jsem na ten,co máme teď a budeme mít ještě na i na to další mimčo,páč mu nic není a to teda krosíme děsný štreky-cestou a necestou,jak se nám zrovna chce 😀 No aspoň se osvědčil,četla jsem na něj tehdy samý pozitivní recenze,tak jsem ho vzala a nelituju 😉

helulicek
autor
24. bře 2009

jé, já to blbě přečetla 🙂 nějak jsem přehlídla tu odpověď před tím 🙂 hned se na něj kouknu v tvým albíčku 😉

helulicek
autor
24. bře 2009

taky moc pěknej, jde vidět, že je hodně prostornej a opravdovej teréňák 😉

astrane
24. bře 2009

Jojo,ještě pásy a můžu ho vydávat za tank 😀
naštěstí ta váha není tankoidní 😉
ale ten Sojan mě tehdy dost mrzel-12kg kočár a se vším všudy kolem 7 tisíc...to bylo tehdy terno..No třeba by zase tolik nevydržel...kdo ví..

helulicek
autor
24. bře 2009

Hlavně, že jsi spokojená tady s tímto 😎
Dobrej kočár je podle mě k nezaplacení, když už do toho investujeme nějakej ten peníz, tak by to mělo taky něco vydržet, no ne? Běhat pak někde po reklamacích by se mi vážně nechtělo a co potom s prckem? myslím, že ne každá prodejna ti půjčí něco náhradního 🙄 Uměla sis holka vybrat 😵

astrane
24. bře 2009

No mě se ani 7 tisíc nezdá málo,tak taky chci,aby za ty peníze dobře sloužil.Ale to chceme všechny 😀 Tak pak písni,jestli jste už vybrali

helulicek
autor
25. bře 2009

To i mě se nezdá málo, ale pořád je to relativně v těch nižších cenových relacích, jsou i o moc dražší a mě osobně nepřipadají že jsou něco extra...

aliceka
25. led 2010

Ahoj holky, zkouším obnovit téma 😉 . Celkem uvažujem o koupi Bartatiny, ale nejsem si moc jistá sportovní verzí tohoto kočárku. Jaké máte zkušenosti??? Předem díky za rady

jirinkaa
9. únor 2010

Ja se k obnove pridam...Taky mi tenhle kocarek padnul do oka...ale porad jeste nevim. Zatim vybiram jen na netu a "osahat " si je asi vyrazim na For Kids v breznu. Premyslim nad timhle, Inglesinou Magnum a nebo Delti...Ten je teda nejvetsi... Je to teda boj, to vam povim... ☹

misa84
11. únor 2010

ahojky, meli jsme bartatinu hluboky kocar a nedam na nej dopustit, fakt doporucuju, korba je dost prostorna, takze se tam vleze i pulrocni mimco s fusakem, prakticky, jde dobre houpat, celkem lehky, ma vetraci sitky v boudicce, kapsicku, prostorny kos, da se otocit po i proti smeru, fakt bomba 🙂 sportak bych uz ale volila jiny, meli jsme i i ten, ale hned jsem ho prodali, je totiz celkem uzky a v zime s fusakem nevim nevim, ale jinak holky jdete do nej...jo a cena je myslim taky fajn 😉

jirinkaa
12. únor 2010

cena je super...My bychom meli mit mimiska tak,ze nejvetsi bude pres zimu ☹ Tak se snazim vybrat neco,do ceho se opravdu vejde...Hrozne me nadchnul Delti Economic, ale bohuzel uz se nevyrabi, tak se bojim, kdyby bylo potreba nejaky nahradni dil... Takze zatim vede Bartatina 🙂
Jake problemy jste meli s koly, co se do pichnuti tyce? Je tezke sehnat nahr.duse?A pumpicku?

jirinkaa
19. únor 2010

koukam,že další problém je, kde si kočár osahat... moc se v prodejnách nevyskytuje... ☹

jirinkaa
3. bře 2010

koukam tahle diskuze není moc žhavá 😀

hathor86
7. lis 2010

No, tak my meli Bartatinu a nechtejte vedet jak vypada po 8 mesicich pouizvani... srot je to prave misto... to se nebavim o nestabilite... Mikulasek mi z tohohle kocarku skrz brzdy poprve vypadl uz v 6 tydnech... kocarek cvakl, jeste jsem zkontrolovala, jestli brzdi a pak sla nakoupit... ejhle, az tak zabrzdenej nebyl... a pak jsem se nestacila divit... podruhe se s nim kocarek prevratil... v 8 mesicich jsem si rikala ze ho na zimu jeste dam aspon na cas do hluboke korby... sedel pekne na prostredku, to jsem si hlidala, aby se kocarek neprevazil, a jehli, synator se trosku predklonil a kocarek letel... nastesti jsem ho drzela, takze se mu nic nestalo... co se kol tyce, mrknete na fotky... asi se nebudete stacit divit... Jinak ta brzdicka na te prvni fotce uz je po vymene... to se nebavim o tom, ze v cervenci 2010 uz nemeli zadnou brzdu k modelu 2009. takze manzel stravil odpoledne vyrezavanim zubu aby tam vubec ta brzda zapadla... kocarek Jedo Bartatina vrele doporucuji, pokud si chcete dobrovolne ohrozit dite... a pokud si myslite ze usetrite, tak omyl... na brzdy se udajne reklamace nevztahuje, takze si pokazde musite koupit novy system(to kolecko se zoubky)... jedno stoji 40 Kc a menili jsme jiz 2x... a tak je to se vsim...