Kočárek Be Safe a Sola od Mamas and Papas

ant
12. led 2010

ahoj mate nekdo zkusenost s temito kocarky, dekuji za nazor

lulii
18. srp 2010

Tak oprašuju dotaz a moc ráda bych věděla, jestli máte některá zkušenost s kočárkem sola. Dneska jsem na něj narazila a moc se mi líbí 🙂
Pro jistotu vkládám i obrázek:

http://www.prckove.cz/sportovni-kocarek-mamas-a...

broskevnik
24. zář 2010

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kočárkem SOLA??

daisynka
16. led 2011

ahoj dneska jsem ho viděla v malviku osobně a jsem z něj naprosto unešená, ač jsem si tam jela pro úplně jiný kočárek nakonec jdu tady do toho, splňuje vše co od kočárku očekávám, jen je to čerstvá novinka tak musím ještě vyčkat na nějaké recenze. V březnu mrknu na výstavu kočárků a tam to rozseknu

ella09
27. led 2011

Ahoj, neodolala jsem a Solu jsem si koupila. Jsem z něho nadšená. Nejenže se každému líbí, ale hlavně je prostorný, lehoučký, má hlubokou stříšku. Jen musím upozornit, že je to vyloženě městský kočárek, nemá odpružená kolečka, takže do neupraveného terénu nic moc. Mám ještě jeden sporťák, tak mi to nevadí, ale letošní sněžení mu nehraje do karet. Přesto ho mám ráda.

daisynka
28. led 2011

okukuju spoustu kočárků a na Solu zatím žádný nemá.

daisynka
28. led 2011

už mám nějak těch sportovních kočárků co mají systém sedačky - houpačka, kolíbka dost. U Soli se mi líbí, že jde krásně do lehu, mimčo neleží v prohlubni a netáhne na něho. Akorát musím ještě okouknout skládání jak se mi vejde složený podvozek do menšího auta. Zahlídla jsem ještě kočárek Seed Pli tak bych ho jen ze zvědavosti viděla, zatím mám na kočárek čas tak se rozkoukávám.

linda28
2. únor 2011

Taky jsem vybírala a na podzim si Solu koupila. Zatím maximální spokojenost. Bydlím na vesnici, takže nerovné chodníky či nějaká pěšina není vyjímka, ale musím říct, že i tak jezdíme v pohodě. Na menší vrstvě sněhu taky bez problémů. Malý má 3 měsíce (58cm) a do hluboké korby se krásně vleze i s fusakem. Taky mi ho každý chválí 🙂. Těším se na jaro až vyzkoušíme sportovní sedačku 🙂 - hlavně kvůli té jsem kočárek chtěla - polohování až do lehu, velká stříška a moc pěkně vypadá 🙂)

daisynka
2. únor 2011

jééé to je balzám na mé rozhodování. Jsem snad jako každá ženská pořád posedlá pokukováním po kočárkách na netu, ale potřebovala bych to všechno vidět na živo. Teď jsem zase objevila Britax B-Smart 4 - kolekce 2011, také se zda že má co bych chtěla, do úplného lehu, otočnou sedačku, velkou korbičku, lehký má 11kg, dobré skládání, tak se opět rozhoduju. Bože proč není jeden kočár pro všechny jako to bylo dřív 😀

daisynka
9. únor 2011

holky nechystáte se někdo prodávat hlubokou korbičku ke kočárku Mamas and Papas Sola? někdy v polovině července? za nabídky moc díky

anastrianna
28. srp 2011

AHoj, muzu se zeptat, po pul roce, jak se vam kocarek zajel? Na rade zahranicnich serveru si dost maminek stezovalo ohledne kolecek a zadove operky. Ze musely reklamovat a pry jsou dost poruchove. Mam solu vybranou a budu ji behem tydne kupovat, tak jeste hledam narychlo doporuceni. Diky moc

daisynka
20. zář 2011

ano kočárek jsem si koupila, včetně hluboké korbičky ta je úžasná, je prostorná a krásně vyměkčená. Kočárek mi každý obdivuje, dokonce paní v butiku mi řekla, že pokukují po kočárkách když nemají zákazníky a že hezčí neviděla, tak to jen takový dobrý pocit asi i pro vás při výběru. Bohužel nemám sníh ozkoušený, protože s kočárkem jezdím dva měsíce. Pořizovala jsem ho na své druhé dítko a už jsem věděla, co od kočárku chci a protože neexistuje ideální kočárek muselo jít něco stranou a to z čeho jsem slevila byla nafukovací kola. Chtěla jsem otočnou sportovní sedačku, protože po zkušenostech se synem, kdy mi v půli roce brečel v kočárku a já byla nucena ho prodat, protože on na nás neviděl a další co jsem chtěla úplný leh, měla jsem dříve systém kolíbky a dítě je zádama zaboření v jakési díře a nohy mu trčí do vzduchu. Kočárek není odružený, ale za to je s ním krásná jízda, je lehounký. V poradně jsem vozila kamarádce casualplay trojkolku a měla jsem co dělat abych jí dítě nevyklopila nebyl vůbec stabilní, hrozně vratký a byl tam ještě třeba britax a ten byl těžký jako tank. Po zámkové dlažbě je jízda bezva, po velkých kamenech nebo po velikánských kočičích hlavách to skáče to jo, ale zase vám v tom dítě usne) není to nic drastického, zaaretujete a jedete. Záleží kde budete jezdit, ale vím vždy je něco na úkor něčeho jiného a sporťák je zase prostorný a veliký. U syna na bývalém kočárku mi zase vadilo, že když jsem ho sklopila do lehu (systm kolíbka) tak mu nestačila boudička a nepatrné pršení či mrholení, sněžení mu tam hned nalítalo, takže se mi u Soly líbila dlouhá bouda která chrání když mimčo spí.

hanickaa.d
25. bře 2012

ahoj holky, napište nějaké poznatky na Solu 🙂 klady, zápory, vychytávky, nedostatky.....je dost vysoká zádová opěrka? moc děkuji 🙂