Kočárek Bebé Beni Izzy, jaký je?

taniik
2. zář 2013

Nemáte někdo kočárek Bebé Beni Izzy 2012? Jaký kočárek je? Jak zvládá terén?

blahova_andrea
2. zář 2013

My máme Valco Zee, což je prakticky totéž a jsme s ním moc spokojení. Už jsme s ním sjeli či přeskákali snad všechny možné terény a stále drží pohromadě 😀 Vylepšit je vždycky co, ale nic není dokonalé. Vše je o prioritách.

paaaja111
5. zář 2013

@taniik hm, to by mě taky zajímalo... Docela se mi v obchodě zalíbil, ale nikde jsem nenašla žádné reference. Ale rozhodně bych šla do Izzy 2013, má větší nákupní košík a to je pro mě k nezaplacení.

taniik
autor
5. zář 2013

@paaaja111 Tak já už ho mám doma, takových 12hod a první vycházka parádní 🙂

aideen
5. zář 2013

Mám možnost porovnání kolekce 2012 a 2013. Já mám tu novější, kamarádka tu starší. Oproti starší kolekci má 2013 vylepšení v podobě prostornějšího nákupního košíku a už vbudované sluneční cloně. Obě věci jsou pro mě neocenitelné. Jinak v nich není vůbec žádný rozdíl, krom barevného provedení, které se trochu liší. Za mě jedině 2013 🙂

paaaja111
6. zář 2013

@aideen Ahoj, díky moc. Dopo jsem se byla podívat v jiné prodejně, tam IZZY neměli a ty ostatní byly děs a hrůza... Velký, neskladný, bez nánožníku, bez polohování nožiček... Jsem dneska o dalších x % rozhodnutá, že jdu do IZZY, pink 2013.
A mimochodem, Julinka je stejně stará jako Petřík. Někdy koukám do červencovek :o)) Doufám, že se jí v kočárku bude jezdit stejně dobře, jako Petříkovi.

paaaja111
6. zář 2013

@taniik Díky díky, jakou jsi zvolila barvičku? Líbí se mi Pink, ale viděla jsem jen na netu, v reále nikde nemají.

trija
6. zář 2013

máme doma už rok a super, jsem maximálně spokojená a neměnila bych. drandíme s ním po všech terénech, přežil cestu letadlem a stále drží, nevrže a hlavně nehrkají kolečka, fakt můžu jen doporučit.

taniik
autor
6. zář 2013

@paaaja111 Taky jsem chtěla Pink, ale právě že jsem ji neviděla v reálu, tak jsem "raději" koupila černou. Prostě tu Pink nikdy v obchodě nemají :(

@trija Díky, zatím jsme taky spokojené 🙂

@aideen Díky, 2012 se snad už ani sehnat nedá, takže máte též 2013 a prozatím spokojená, jen musím sehnat tašku na kočárek.

janulap
14. únor 2014

@aideen ahoj,ked si mala moznost porovnat....naozaj je vaha u izzi 2013 10kg,a u izzi 2012 len 8kg?

aideen
14. únor 2014

@janulap Ahojky, upřímně, neviděla jsem ve váze žádný rozdíl 🙂

jitaurbanova
18. bře 2014

Maminky, také přemýšlím nad tímto kočárkem, ale ještě jsem ho neviděla na vlastní oči. Prosím, maminky, vy co ho máte, jak pevná záda má?

ili08
15. dub 2014

@aideen
@taniik holky prosim da se polohovat do uplneho lehu?

taniik
autor
15. dub 2014

@ili08 no úplná rovina to není :(

ili08
15. dub 2014

@taniik jee,tak to je skoda 😒 asi zustane mit favoritem tedy valco.

taniik
autor
15. dub 2014

@ili08 schválně jej skočím položit 🙂

ili08
15. dub 2014

@taniik 🙂 a porad spokojenost?teren zvlada?

taniik
autor
15. dub 2014

@ili08 rovina to opravdu není, jj pořád spokojená, terén zvládá

aideen
15. dub 2014

@ili08 sto procent leh to není, je to malinko vyvýšené, ale nikdy v tom nebyl problém. Naopak jak je to úplně dole na těch popruhách, tak se to hezky houpe. Syn v něm byl okamžitě tuhý 🙂

ann_87
21. kvě 2014

@taniik
@aideen
@trija
Holky, můžu se zeptat? nemám možnost zatím vidět v reálu. Je tento kočárek vhodný i pro vyšší postavu? - když nejde polohovat ta rukojeť?
Děkuji moc!

aideen
21. kvě 2014

@ann_87 manžel s ním jezdí a dobré. Pokud vyloženě nemáš dva a půl metru, tak si myslím, že lepší, jak pro malou postavu 🙂

taniik
autor
21. kvě 2014

@ann_87 brácha který má 190cm s ním v poho jezdí 🙂

zuzanajelinkova
16. srp 2014

Holky, které máte Izzy, prosím o pomoc 🙂 Nedávno jsem z něho sundala potah, abych ho vyčistila, a když jsem ho zase navlíkla zpět a upevnila, zůstaly mi ze zadní části opěradla (dole) viset dva popruhy zakončené kovovým obdélníčkem. A já nevím co s nimi 🙂 Kam se mají tyto popruhy upevnit? Moc děkuji.
@taniik
@aideen
@trija

aideen
16. srp 2014

@zuzanajelinkova zítra se ti kouknu. Kdybych se náhodou neozývala, tak mi to prosím písni do IP 🙂 Třeba ostatní holky ale poradí dřív.

taniik
autor
16. srp 2014

@zuzanajelinkova spodní nebo vrchní? spodní patří připnout na konstrukci košíku, vrchní k druhu opěrátka 🙂

zuzanajelinkova
17. srp 2014

Díky, mrknu na to.

zuzanajelinkova
17. srp 2014

@aideen
@taniik
Připla jsem to teda k přední části košíku (jsou tam dvě tyčky, tak k té vnitřní). Jenom nechápu funkci, když jsou stejně oba popruhy navolno 🙂

taniik
autor
17. srp 2014

@zuzanajelinkova taky jsem na to koukala na to tam je, a nechápu to 🙂

koira
3. říj 2014

Holky myslíte že je kočárek vhodný i na behani...Dekujiii moooc

saportka
8. únor 2015

Zdravím majitelky 😵 tohoto kočárku 🙂 Chtěla bych si ho pořídit, ale píšete tu, že je spíše pro větší osoby??? Já mám 159 cm tak bych ráda poprosila o vejšku rukojeti... Moooc prosííím Děkuju Velice 😀

blahova_andrea
8. únor 2015

@saportka mám pocit, že rukojeť je ve výšce cca 1 metr a nedá se její výška měnit. my máme na valcu zee 101cm. moje máma má 158cm a jezdila s ním a prý jí vyhovoval 😉