Kočárek Bebé Beni Izzy, jaký je?

taniik
2. zář 2013

Nemáte někdo kočárek Bebé Beni Izzy 2012? Jaký kočárek je? Jak zvládá terén?

saportka
8. únor 2015

Super děkuji ... Našla jsem na netu i tento ale nenašla jsem žádný obchod v čr kde by ho měli Je dosti hodně podobný má totiž už polohovatelnou 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=MHIcoBFkY1Q
soleilll
8. únor 2015

@saportka Kamarádka si ho koupila před měsícem, má 160 cm a i když je rukojeť výš, nevadí jí to. (Je fakt, že mě dost zarazilo, že u tak drahého a jinak docela vychytaného kočáru možnost nastavení držadla chybí.) V Brně si ho můžeš ošahat a vyzkoušet (nejlíp i s dítětem) v Babycaru u Semilassa.

saportka
8. únor 2015

Jéééé
@soleilll Děkuju 🙂 Koncem týdne si paní dojde pro XA Tak si tam hned zajedu 🙂 .. Mě to taky nevadí že nejde polohovat , ale pravda už to u toho nového mohlo bét,,,jen sem se tu zalekla té věty že je ideální pro větší osoby 😀 😀

blahova_andrea
8. únor 2015

@saportka valco máme my, bebe beni je jeho kopie. nevím proč už se valco neprodává, asi proto, že izzy prostě bylo úplně stejné a levnější, tak se valco nakonec moc neprodávalo.

saportka
8. únor 2015

Aha!!! 🙂 škoda..

blahova_andrea
8. únor 2015

@saportka tak teď koukám na to video, co jsi sem dala a vidím, že ho vylepšili. my máme ještě ten starý model, kde nejsou zadní kola nafukovací a kde není polohovací rukojeť. ale i tak jsme spokojení, po prvním dítěti je jako nový a je schovaný pro dcerku

kamilahrub
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tlapina31
22. kvě 2015

Dobrý den...čistě náhodou někdo neprodává Bebé Beni Izzy černý v top stavu? Děkuji 🙂

betkasa
28. srp 2015

dobry den,premyslim taky o tomto kocarku.jak je to prosim s brzdou?ma ji uprostred nebo na kraji?a neprekazi pri chuzi?jeste se bojim trochu vysky te rukojeti.u sportaku ji mam kolem 100cm,takze pro me idealni,ale pritel si ji vzdycky da o dve polohy nahoru.ma 186cm.ale i tak se mi kocaerek libi.jen jsem ho teda bohuzel nevidela nikde nazivo..

betkasa
28. srp 2015

a je nejaky rozdil mezi typy z roku 2014 a 2015?diky za odpoved. 😉 nasla jsem za 3800kc rok 2015.

ipat86
19. únor 2016

S kočárkem som veľmi spokojná - je ľahký, štýlový, pevný a veľmi praktické rozmery po zložení. Na zimu sa mi však zdá nedostatočne zateplený. Viac info v recenzii http://mammi.sk/bebe-beni-izzy/

macka012345
26. črc 2016

@blahova_andrea kde ste kupovali kocik a je odpruzeny ci nie

asoreth
19. říj 2016

Holky, nemate vyzkouseny nejaky nanoznik ktery by na beni izzy pekne sedel. Ten origos se mi teda vubec nelibi.

jarnikvitek
11. črc 2019

Dobrý den, nevíte prosím zda se dá kromě potahu sundat i stříška??