Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

luucia
7. dub 2008

Ahoj mar, já ho mám 😉 a jsem moooc spokojená, záleží, jaké máš požadavky. já měla nároky docela veliké a bébé confort mi je 100% splnil 😵 Hodně cestujeme, tak sem potřebovala, aby se kočárek jednoduše skládal, nezabíral v kufru moc místa, nebyl moc těžký, hluboká korba se dala používat jako autosedačka. Pak sem chtěla otočné přední kolo, velká nafukovací kola s odpružením,....a samo netradiční design! Tenhle kočárek sem ani jednou nikde nepotkala 🙂 Ted budeme přecházet do sporťáku, tak doufám, že budu stejně spokojená jako s hlubokým 😵 Klidně se ptej, jestli tě něco zajímá 😉

minea
7. dub 2008

Mě tenhle kočár taky zajímá. Strávila jsem tři dny hledáním podle parametrů, které jsem si vymyslela, a totálně vyčerpanáa znechucená jsem zakotvila až u Bébé Confort High Trek (prozatím 🙂 . Potřebuju ale jenom sporťák - teď používám klasickej hlubokáč. A tak se chci zeptat mamin, co ho mají odzkoušený ve sportovní verzi, jak jsou spokojené.
luucia: Ty určitě budeš vědět, jak je řešené polohování zad a nožiček. Díky.

morusa
7. dub 2008

Ahojte,

já měla Bebe Confort high trek jako jednoho z favoritů na sporťák ,na netu se mi hrozně líbil, tak jsme se na něj jeli podívat a musím teda říct, že jsem byla hodně zklamaná, přišlo mi ,že všechno tam bylo špatně, jednak látka mi přišla taková levná, na fotkách vypadal rozhodně líp, polohování nožiček žádný, to se jedině musí sklopit celé lehátko, jestli si dobře vzpomínám a přišel mi i docela mohutnej...Ale hodnotím to pouze z toho, co jsem viděla v obchodě, nejsem uživatel, takže se nechci nikoho dotknout. Každopádně jsme vybrali jinej a jsem po třech měsících pořád nadšená.

minea
7. dub 2008

morusa: No tak nenapínej, co jste teda nakonec vybrali? 😎

morusa
7. dub 2008

Red Castle Shop and Jogg 😉

luucia
7. dub 2008

Tak každej má asi jiný požadavky, já sporták teda zatím nepoužívám. Zatím sme ho jen 2x zkoušeli a přišel mi v pohodě 😉 je fakt, že polohování nožiček, tam není. ale mě se právě ta mohutnost líbí 😉 a látka mi přijde taky dobrá. Zatím můžu 100% doporučit jen hlubokou korbu a podvozek! to mám vyzkoušený půl roku a nenašla sem na tom jedinou chybičku 🙂

zuziik
15. črc 2008

ahoj ja mam tento kocarek a s korbou jsem moc spokojena ale ten sportak mi prijde nakej odkrytej. bojim se ze se mi tam prcek nevejde ve fusaku. 😒

krista
2. led 2009

mates15 • 1d • 6. červen 2008 v 18:03
Ahojte, kdo máte zkušenosti s tímto kočárek, doporučili by jste jeho koupi?

krista • 1d, snž • 6. červen 2008 v 18:41
Mates koukám že jsi zamířila do jiných vod 😀
Vypadá dobře 😎

mates15 • 1d • 7. červen 2008 v 07:30
s kočárkem už jsem docela zoufalá, pořád nevim který a tenhle vypadá super, ale nikde se nemůžu dočíst to, co potřebuju vědět

krista • 1d, snž • 4. prosinec 2008 ve 13:14
shine82 • 1d • 2. prosinec 2008 ve 12:13
Ahojky, máte někdo nějaké zkušenosti s tímto kočárkem, asi je to novinka, nikde jsem toho o něm moc nenašla, ale moc se mi líbí...
http://www.eshopbaby.cz/katalog/high-trek-full-...

Díky za info 😉

katy1979 • 1d • 2. prosinec 2008 ve 13:46
shine už tu je debata o High Treku

luucia • 1d • Včera ve 20:17
shine, já ho mám a nemůžu říct ani slovo špatně! Pro mě je to nejlepší kočárek!!!!!!!! 😵 až budu mít další dítě, tak chci zase jenom tenhle 😵

petreva
2. led 2009

Zdravím vás všechny,
taky se mi tenhle kočárek moc líbí a hlavně splňuje většinu mých výmyslů, co bych od něj chtěla. Jen mě pořád trápí jak je to se sklápěním nožiček do lehu, vím , že nejdou napnout úplně, že? a máte s tím některá zkušenost? Jak se vašemu děťátku spinká v takové poloze? Přijde mi to prostě divný...už jsem to párkrát viděla , mají to i jiné kočárky, ale mě topřijde nepraktické...

rezetka
2. led 2009

Já se rozhoduju mezi tímto a Casualem, ale sporťákem teda...tak nevím, zas si myslím, že ty dvě kolečka v předu jsou praktičtější.

luucia
2. led 2009

petreva, je to úplně v pohodě 😉 ono když se to dá úplně do lehu, tak malá nemá nějak pokrčené nožičky, ale docela napnutý...ono to vypadá divně bez mimi, taky sem byla naštvaná, když sme začli dávat sporťák 😖 ale je to skoro jako rovný 😉

martinamil
2. led 2009

Ahojky,

holky jak jste spokojené v této době s hlubokou korbou? Mě se tento kočárek taky moc líbí, ale mám strach, že je ta korba moc malá. Přeci jen jí ještě v listopadu budu potřebovat a mám strach, že se mi tam dítě s fusakem nevejde.
A další otázka. Jak jste spokojené s korbou místo autosedačky? Je upínání v pohodě, nebo se navztekáte?

Díky moc za radu a postřehy M. 🙂

luucia
2. led 2009

martinamil, hluboká korba byla dost velká, malou sem dávala do sportáku v 6 měsících, ale ne proto, že se tam nevešla, ale proto, že už chtěla koukat 😉 a korbu místo vajíčka si nemůžu vynachválit, je to hrozně jednoduché...po stranách máš takové čudlíky, na ty připneš pásy a je to...je to mnohem rychlejší než přidělávat vajíčko 😉

martinamil
2. led 2009

luucia: moc děkuji, asi je již rozhodnuto. M. 🙂

petreva
3. led 2009

Taky díky za odpověď, v lednu pojedem okouknout kočárky, tak uvidíme...ale moc se mi líbí 🙂

rezetka
14. led 2009

Jak je kočár stabilní a když dítě leží nevadí, že nejdou polohovat nohy? Je vhodnej už pro nesedící dítko? /myslím sporťák/

luucia
14. led 2009

rezet, mě přijde, že to nevadí 😉 než sme ho začli používat, tak sem z toho měla docela strach, ale je to v poho 🙂 Sporták sme dali na jaře, takže malý bylo asi půl roku a ještě neseděla 😉 Dali sme jí to do polohy pololeže a nějak jí to nevadilo 😉

rezetka
15. led 2009

Super, díky 😉

zdenallicka
26. led 2009

AHoj, mate nekdo zkusenosti s Bebe Confort High trek s korbou Windoo???? Potrebovala bych nejeka "opravdove" reference... 😉 Dekuju... 🙂

zdenallicka
26. led 2009

nejake opravdove... 😎

luucia
26. led 2009

zdenallicka, já jsem korbu Windoo používala půl roku 😉 co by tě zajímalo? Já jsem byla moc spokojená 😵

zdenallicka
27. led 2009

luucia: Jestli je dostatecne velka pro pulrocni dite ve fusaku, jaka je udrzba (i kdyz predpokladam, ze miminecka korbu nijak neznecisti, ale cokoliv je mozne.. 🙂 ), jak moc jednoduche nebo jak moc slozite je nacvakavani autosedacky nebo samotne korby na podvozek... Jaky jsi vlastne mela podvozek? Korbu jsi pak prodala? A barvu jsi mela jakou? Uvazuju o cerne. Nevysisovala se barva prilis? Kdyz si vzpomenu, budu jeste chrlit dalsi otazky, ted je to vse, diky.... 😉

luucia
27. led 2009

Zdenallicka, my sme hlubokou korbu požívali do půl roku a malá se tam v pohodě s fusakem vešla 😉 ale už chtěla koukat ven, takže v dubnu šla do sportáku 😉 nevím, kdy čekáš teda mimi 😕 celý potah se dá stáhnout a vyprat v pračce a to jak u hluboké korby, tak u sportáku 😉 my měli hlubokou korbu ve smetanové barvě, takže sem jí asi 2x prala 😉 nacvakávání korby i autosedačky je strašně jednoduché, prostě vezmeš a cvak a je to 😉 my sme vajíčko využili asi 2x, pže sme pak zjistili, že hluboká korba slouží jako autosedačka a bylo to moc pohodlné. Nemuseli sme malou budit, když sme jí potřebovali dát do auta nebo naopak vyndat ven z auta do kočárku 😉 Podvozek sem měla High Trek 😉 Korbu mám doma, není vůbec zničená, tak jí asi necháme na další mimi 😉 Klidně se ptej dál 🙂

zdenallicka
28. led 2009

luci, diky moc... ;o)))

rezetka
28. led 2009

Holky, není ten kočár těžký?A dá se dobře složit?

l78
28. led 2009

Rezetka, kočár se skládá výborně, jen na obou stranách zatáhneš za madla a máš složený podvozek. A co se váhy týká, řekla bych, že patří spíš k těm lehčím kočárkům.

rezetka
28. led 2009

Já se pořád nemůžu rozhodnout, ách jo 😀

zdenallicka
28. led 2009

Jaka jeste jina korba se da nacvaknout krome Windoo??? 😕

l78
28. led 2009

Rezetko, já byla pro něj rozhodnutá od začátku. Měli ho naši příbuzní a já měla možnost s ním jezdit, je pravda, že oni měli čtyřkolku a s ní , alespoň pro mě, se jezdilo líp na špatném povrchu. Vyrazila jsem s kočárkem tam, kde chodníky byly 30 let staré a myslela jsem, že z Toma vyklepu duši. Na druhou stranu, neměla jsem možnost projet tu samou trasu s jiným kočárem, možná by výsledek byl stejný.
Jsem s ním spokojená. Ještě uvidíme co sporťák, ale na ten je času dost.
Tak ti přeju správnou volbu.

rezetka
28. led 2009

No mě jde o sporťák právě...