Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
6. srp 2010

@ikula2 tento kocik vytlacim hocikde, neviem ci je to tymi velkymi kolesami ale ide sa mi s nim akoby bol na baterky 🙂

ikula2
6. srp 2010

@mam4 no to asi nie ked sme boli v BB tam neboli velmi ochotne predavajuce 😝 , neznasam predavacky ktore sa tvaria iba aby predali ale to ako budem spokojna to ich netrapi. Inac pozerala som HT a neviem sa rozhodnut nad farbou lebo cena je rozdielna kupeny z druhej ruky ale zevraj nepouzivany za 180 sivy alebo ten z brendonu hnedy za 230. Ale doma mam nanoznik hnedy na ten nas sportak a k tomu sivemu by nesiel. No a samozrejme ak sa nerozhodnem rychlo tak ten z brendonu mi predaju

ikula2
6. srp 2010

@mam4 inac ako to je s hlbokou vanickou a vajickom to pasuju vsetky ak jed je iny rok vyroby, rozmyslam ze ked by bolo druhe babo dokupili by sme len vanu.

mam4
6. srp 2010

@ikula2 mne osobne sa sivy nepaci, ten hnedy som chcela aj ja lebo je fakt pekny ale potom ma napdlo ze k nemu budem tazko kombinovat maleho a seba, aj prvy sme mali sivo-modry a ked som maleho obliekla do zeleneho tak to vyzeralo divne 😖
ale ja som nasla napr. tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8736672&tab=7, zda sa mi to velmi dobra ponuka ...

mam4
6. srp 2010

@ikula2 a stou vanickou ma ani nenapdlo ze by menili naklikavanie, ja mam typ 2008 alebo 2009 a vanicku chcem 2010 tak snad to bude pasovat 😕

ikula2
6. srp 2010

@mam4 tak uz je definitivne rozhodnute HT to bude, no ta farba aj mne sa paci hneda ale ta siva je lacnejsia tak neviem, no uvidime ale ta ponuka na cierny je fajn ale cierny nie ten nechcem aj ked nevyzera zle.

mam4
6. srp 2010
ikula2
6. srp 2010

@mam4 jej si zlata no ten biely sa mi velmi paci, ale zial je s vanickou a nie samostatne a modry to urcite nie este ten cerveny som zvazovala ale nevidela som ho nazivo mne sa najviac pacia hnedy a biely ale na tie nie su ponuky

mam4
7. srp 2010

@ikula2 a skusila si sa dohodnut ci by nepredala len sportak ?? aj mne sa biely paci ale nam by ani 5 minut nevydrzal cisty, moj maly je krtko, stale sa niekde hrabe, stale je zablateny 😀 aj ked vanicka ma lakala v bielej no aj tak sa bojim ze maly by mi ju ochytal, okopal v aute 😒 a cervena je moja oblubena farba tak asi ostanem pri nej ak do zimy nevyberiem nejaku dalsiu 2-kombinaciu 😵

ikula2
7. srp 2010

@mam4 no neskusala som sa spytat lebo tusim ma aj napisane ze samostatne nie, ale do bielej vanicky by som sla ved to mimino ju nezamaze, ale sportak no zatial maly nespini ale viem si predstavit ked zacne bezkat a drzat veci na papanie

mam4
7. srp 2010

@ikula2 aha tak to som si nevsimla... jasne ze babo nie ale v aute bude aj s nasim certikom a ten vie zaspinit aj to co sa neda 😠 my uz byvame na dedine a oproti mestu je to poriadny rozdiel, super to vidno na kociku 🙂 maly si zablati topanky a uz je to na kociku, kolesa ani nehovorim a ked nas este oskace pes tak sme cisty sedlaci kym dojdeme do mesta 😀
a uz si objednala ten hnedy ?? alebo sa este rozhodujete ?? a nakoniec skoncite s jane 😉

ikula2
8. srp 2010

@mam4 ahoj no ale moja kamoska mi slubila ze mi pojde kupit ten hnedy a teraz som jej volala ze sa jej neda cely tyzden ☹ tak asi z toho nic nebude. Budeme musiet kupit ten sivy. Keby v tom brendone mali aspon hnedy hned k odberu ale ona tam musi ist 2x a robieva do vecera do 20hod, a tento stvrtok odchadza domov tak mi ho uz ani nedonesie a najblizsie sa vrati domov o mesiac ☹ . Ona totiz byva tu nedaleko. Mne sa tiez ten sivy nepacil ale na zivo vyzeral lepsie, len k tomu hnedemu mame aj nanozik s toho nasho sportaku, lebo ja mam hnedy cely kocik. A k tomuto sivemu neviem aky pacil by sa mi zlty, ale no kde kupim zlty. Mame doma stolicku a ta je kombinacia sivo zlta a vyzera super.

danabel
8. srp 2010

@mam4 ahoj môžem sa spýtať, že keď si mala šporťák otočený smerom k sebe, či si mala na ňom zakvačenú aj tašku? Ja sa stále obávam tej stability kočíka proti smeru jazdy, lebo som si objednala tašku zn.Graco (obrázok mám vo fotoblogu) a tá je väčšia od originál BC, no ale o polovicu lacnejšia, tak sa bojím, že keď ju tam zakvačím a dám si malú tváričkou k sebe, tak sa bojím, že sa preváži.

mam4
8. srp 2010

@ikula2 hmmm to je skoda ... no asi ti nebol sudeny 🤐 a siva s hnedou tiez nie je taka hrozna kombinacia, teda zalezi od odtienov ale skusit treba 😉 mne sa pacia asi vsetky kombinacie so sivou, je to taka neutralna farba ako cierna alebo biela ...

@danabel no zalezi od toho ci ti mala este lezi alebo sa uz naklana dopredu. mne sa uz stalo ze sa skoro prevratil ked sa maly nahol dopredu. aj ja mam velku tasku (nie BC) a vzdy natrieskanu, tazku. tak ked mam maleho otoceneho k sebe tak si ju davam do kosika a ak potom spravim nejaky nakup tak bud ho zavesim na rucku alebo vymenim tasky aby bol kocik zatazeny ...

ikula2
8. srp 2010

@mam4 nie nie je mi sudeny 😀 akurat mi volala kamoska ze sa teda pokusi a zajtra tam zbehe tak uvidime 😕 ci ho aspon maju a da mi vediet poobede. Len ak ano tak ho budem mat asi len o mesiac 😖 lebo ona ide teraz domov a potom az v septembri, tak by sme museli vydrzat. No nevadi, to je somnou des najprv som nevedela co a ako a teraz chcem hnedy, lebo ma napadlo ze vsetko mame dohneda aj deky a prikryvku do kocika. A za novy nanozik by som aj tak zasa dala peniaze. No uvidim zajtra dam vediet.

mam4
8. srp 2010

@ikula2 a keby si zavolala do toho bertonu a poprosila ich aby ti ho poslali ?? alebo aspon zarezervovali ak nemozu poslat ... snad ti vyjdu v ustrety, ved urcite chcu predat 🙂

ikula2
8. srp 2010

@cucovia prosim ta davali ste aj zalohu, alebo staci zaplatit ked pride kociarik? na Brendone. A este nevies mi este napisat ked mi ho zajtra kamoska zajedna tak je mozne ze vo stvrtok ho budu mat? Ked vo stvrtok vozia tovar. Dakujem

ikula2
8. srp 2010

@mam4 ved to nemaju na nete t.c. tak som im pisala mail ci mi ho nemozu zarezervovat ze kamoska by pon prisla a vyplatila ho. No zatial neodpisali.

mam4
8. srp 2010

@ikula2 nemaju tam TC ???? odpadnem 😲

ikula2
8. srp 2010

@mam4 no nenasla som na ich stranke iba otvaracie hodiny a adresu

mam4
8. srp 2010

@ikula2 tak to som este nevidela, ved vsetky e-shop obchody maju na seba kontakt, vacsinou aj niekolko ...
no tak drzim palce nech na teba ten hnedy pocka, potom nahod fotky som zvedava ako vyzera v reale 🙂

ikula2
8. srp 2010

@mam4 tak urcite pofotim aaaale kedy???? ved ak mas cas kukni na www.brendon.sk ci tam ty nevidis kontakt, ja som im napisala aby mi poslali t.c.

mam4
8. srp 2010

@ikula2 snad uz veeeelmoi skoro 😉 oki idem tam pokutrat ... no a co keby si si ho objednala, to sa tam da a vyzdvihla by ti ho ta kamoska 😵

ikula2
8. srp 2010

@mam4 ved tak som to chcela po telefone

mam4
8. srp 2010

@ikula2 ani ja som nenasla telefonny kontakt, tovar sa tam da len vlozit do nakupneho zoznamu...

ikula2
8. srp 2010

@mam4 no ved to ja som sa hned zaregistrovala ze aby som mohla objednat 😖 a nic. Ale oni mi hned napisali ze sa neda cez internet.

mam4
8. srp 2010

@ikula2 cudny obchod, ale asi im to takto funguje ... paci sa mi ze tam maju taky pestry sortiment veci od BC, ak budem mat cestu do BA tak sa tam musim zastavit ...

cucovia
8. srp 2010

@ikula2 nie zalohu netreba, len kontaktne udaje si vzali, veduca ma zavolat, kedy pride, ked dostane info z centralneho skladu. neviem, ci sa podari v rovnaky tyzden objednat aj vyzdvihnut 😒 pozerala som na zakaznickej karte co mam, ani tam nie je cislo, no neskusala si vyhladat inac, napr. zlate stranky? skus sa dopatrat cisla, zavolaj a potom by som si to nechala poslat slovenskou postou kurierom, to mas za par supov...vis, ak by ti to nevyslo v ten tyzden, kedy moze kamoska...ak by som ti mohla nejako pomoct, kludne daj vediet... 😉

cucovia
8. srp 2010

aaa @mam4 oni nie su eshop, len maju katalog produktov na nete... 😉

ikula2
8. srp 2010

@cucovia dakujem