Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

laada
9. zář 2009

am tak s chlupatým psem bych asi taky do bílé nešla 😀 😉 ale dlouho sem taky pokukovala po černé 😉 máte to za super cenu 😉

ametob
9. zář 2009

Laada, jo jo, snad to dopadne, včera nám objednávku potvrdili, ale ještě mají volat, kdy si pro něj můžeme zajet, tak netrpělivě čekám🙂 Pak ho asi schovám k našim, protože mít ho doma, tak se od něj asi neodtrhnu 😀 Když si vemu, jak jsem dlouho kočárek vybírala a vždycky to nakonec přehodnotila, tak jsem teď ráda, že už mám jasno 😉

sampo
9. zář 2009

ahojte, aj my mame tento kocik v sivej farbe.. teda tej starlight grey. Svagrina ma bielu vanicku (korbicku) a teda je sice krasna, ale ze sa dost spini. A uz mali dvakrat defekt na prednom kolese 😖 dufam, ze my defekty nebudeme mat, lebo neviem, ako to opravim

musilka
9. zář 2009

Ahojda přočetla jsem celou diskuzi a musím říct že jsem notně nahlodaná celou dobu jsem měla jako favorita casuála a teď přemýšlím i o bebe. Chci se uživatelek sporťáku zeptat... Využili jste otočení sedačky proti směru jízdy ? Jestli ano , je to stejně stabilní jako po směru ?

radushka
9. zář 2009

Holky a jak to teda je s tím polohováním nožiček, není to pro mimčo nějaké špatné, že se vlastně nedají napolohovat? Na stránky hned kouknu 🙂

radushka
9. zář 2009

Tak je to fakt super cena, ale je to 2008 a nám se zrovna líbí barva choco mint a ta je jiná u 2009.Takže budem ještě hledat jinde 😉

luucia
9. zář 2009

Radus, to polohování je ergonomický 😉

Musilko, my jsme to docela využily...malá měla období, že chtěla koukat na mě a pak zas, že chtěla koukat okolo sebe 😉 je to stabilní úplně stejně 😉

l78
9. zář 2009

Musilko, jak píše Luca, je to stabilní oběma směry. 😉

ametob
10. zář 2009

Ahoj holky,
Radushka: ta černá barva by měla být 2009, psala jsem jim dotaz a je to tak, u těch ostatních nevím ☹ Ale zatím se nám neozvali, tak pořád čekám, snad dneska 🙂 Mejte pěkný den a hodně štěstí při hledání a rozhodování 🙂

veronikahel
10. zář 2009

ahojte, kde sa dá pozrieť naživo tento kočík? Na Slovensku, prípadne v CZ v okolí Vsetín, Ostrava. Môžete napísať aj do IP.

matja
10. zář 2009

musilka, ja používam síce obe strany, ale momentálne radšej tú, kde je dieťatko proti smeru jazdy, aby som na neho videla.

musilka
10. zář 2009

O.k. moc děkuju za info a ještě mám jeden dotaz kevíte kde bych ho mohla vidět v praze naživo ? Zatím jsem ho viděla jen z dálky a nebo na obrázku 😒

ametob
11. zář 2009

Musilka: jak už tu někdo psal, tady jsou prodejci v ČR, tak zkus někam zavolat, jestli ho mají na prodejně:
http://www.libfin.cz/prodejci/prodejci.php?Coun...

musilka
11. zář 2009

zkusím obvolat pár prodejen co jsou tu v okolí mrknu a pak to objednám po netu. Našla jsem včera eshop kde maj pěkně barevný korbičky 😵

radushka
11. zář 2009

luucia: já vím, že to u toho píšou, že je to ergonomické, ale má to někdo potvrzené i třeba od doktora? Ono ne všechno, co se napíše musí být pravda 😒 🙂
Jo a já zatím našla nej cenu za trojkombinaci.Akorát autosedačka je streety.fix a my bysme radši creatis
http://skrblik.mimishop.cz/detail.php?zbozi=838151

ametob
11. zář 2009

Radushka, máš pravdu, co píšou pravda být nemusí a myslím, že nikdo to od doktora potvrzené nemá.... 🙂
Na toho Skrblíka už tu někdo taky dával kontakt, původně jsme myslela, že to objednám tam, ale chtěli jsme taky tu sedačku Creatis... A pak jsem našla lepší nabídku... Jak už jsme psala....

radushka
11. zář 2009

ametob: no právě a zjišťovala sis jak je to právě s tím polohováním? Ten odkaz jsem tu myslím dávala já 😀 .jinak ta nabídka je fakt super, hned bych to brala, ale skoda ,ze jsme se zamilovali do té barvy a v 2008 je jiná 😒 . Jinak by už byl doma 😀

ametob
11. zář 2009

Radushka: no, polohování jsem okoukala a vyzkoušela jen v obchodě, pak jsem dala na různé recenze, četla v diskuzích, já jsem kočárek vybírala dlouho a opravdu každý má něco, co mi úplně nesedělo, ale vybrali jsme nakonec tento, co nám vyšel po všech stránkách nejlepší, splňoval nejvíce naše představy, ale jak budeme opravdu spokojený ukáže až praxe🙂

radushka
11. zář 2009

ametob: jj, přesně jak píšeš, každý má něco. ještě nám doporučovali teutonii, ale moc se mi nelíbí a hlavně ta cena... 😖 . Vždycky se ale k němu vracím, už mě nebaví vybírat a porovnávat, atd. Tak myslím, že už je vymalováno 😀 .Teď akorát najít autorizovaný obchod se skvělou cenou 😀

ametob
11. zář 2009

Radushka, jj, já si taky už prošla hodně kořárků od Gesslein, Maxi Cosi, Mutsy, Quinny a nakonec jsme zakotvila tady a jsem zatím ráda, snad to tak bude i po praxi🙂 Tak hodně štěstí při hledání 😉

radushka
11. zář 2009

ametob: taky doufám, že to bude všechno ok.Akorát ideální kočárek asi neexistuje.No tak snad se mu tenhle aspoň přibližuje 😉

laada
11. zář 2009

Mě řekli v obchodě, že autosedačka streety.fix nejde na podvozek kočárku takže proto sme vzali creatis 😕

Nebo jde i streety.fix?

luucia
11. zář 2009

radushka, to máš pravdu, ne všechno, co napíšou, musí být pravda 😉 od dr jsem to potvrzené neměla, ale přijde mi to lepší než, co mají některé kočárky, že se dají dát nožičky sice dolů, ale ne napolohovat nahoru...takže když mimčo usne, tak mu bimbaj nohy dole 😕

jak je to s těma autosedajdama nevím..my měli creatis 😉

radushka
11. zář 2009

laada:určitě jde i streety.fix dát na podvozek, jinak by ho nenabízeli jako součást trojkombinace, ne? To by jinak bylo dost vyčurané od nich 😠
luucia: no mě právě mrzí, že to nejde dát do roviny.Aby když v tom malé usne, tak aby nevadilo, že má vlastně pokrčené nožky. No je to fakt jediná piha na kráse, ale už asi nemám sílu hledat jinde 😖

luucia
11. zář 2009

radushka, ale ono to není nějaký velký pokrčení nožiček 😉 já nevím, my jsme sporták používali rok a nikdy mi to nevadilo 😕

radushka
11. zář 2009

tak ok, jsem klidnější 😀 . Ty mě vždycky "ukecáš" 😀 😀

laada
11. zář 2009

Tak je to psany na malviku, ze pro autosedacku strety je nutne dokoupit adapter pro zacvaknuti do jakehokoliv podvozku. Ale k nasi autosedacce sme taky brali adapter 😉

radushka
11. zář 2009

laada:tak na stránkách skrblíka (viz výše)jsem našla toto:
Autosedačka STREETY.FIX
Lehká a bezpečná autosedačka

Kompaktní a velmi lehká autosedačka. Váží pouze 2,8 kilogramů pro snadné přenášení. Vysoká bezpečnost je zaručena boční ochranou a splněním evropské normy ECE R44/04. Autosedačku Streety lze rychle a snadno zacvaknout na všechny podvozky kočárků Bébé Confort..

No každopádně to určitě půjde.Buď s adapterem nebo bez 😉 .

Jo a teď mě napadlo a nemluví třeba o kolekci 2008? Někdy ty starší musí mít adaptery a ty z nové kolekce už ne.