Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

annerri
8. lis 2009

Ahoj, lůžko Windoo je schválené pro přepravu dětí v autě podle stejné evropské normy jako autosedačky Creatis nebo Cabriofix, takže můžeš být v klidu, mělo by to platit i na slovensku 😉

ajsbirka
8. lis 2009

ahoj, chtěla jsem se zeptat těch, které už kočárek mají ........včera jsme se byli na high trek podívat v babyparku na zličíně a jak jsme ho tak různě zkoumali tak nás zarazila jedna věc a to, že když se zabrzdilo ruční brzdou tak se zabrzdilo jenom pravé kolečko a kočárek tím zatáčel doprava. tak se chci zeptat máte to také tak ? mě se to nezdá moc praktické tak mě akorát napadlo, jestli to na prodejně neměli špatně smontované nebo seřízené....

annerri
8. lis 2009

ajsbirka, my jsme si to taky zkoušeli a fungovala ta brzda na madle úplně stejně. Prodavačka říkala, že brzda na madle je pouze přibržďovací, proto nebrzdí rovnoměrně. Hlavní brzda je jako u všech kočárku dole na podvozku...

pettru
8. lis 2009

ajsbirka: tak s tou brzdou si me prekvapila, musela sem to hned jit vyzkouset...a rucni brzda mi brzdni normalne...kocarek se ani nehne 🙂 a kdyz sem dobrzdovala pri jizde z kopce, taky mi nikam nezatacel a jeli sme rovne...treba to meli jen blbe serizeny 😉
holky, kdyby ste nektera mela zajem o korbicku v cerny barve po jednom prckovi, pisnete do IP, uz sme presedlali na sportak 🙂

ajsbirka
8. lis 2009

ahoj holky, díky moc za odpověď. my když na kočárek koukali tak bylo vidět, že káblíky od madla vedou k oběma kolům, takže nám přišlo, že to určitě musí jít seřídit tak, aby to brzdilo na obou stranách stejně. přeci jenom mi přišlo jako blbost, že by kočárek při brždění ruční brzdou měl zahýbat k jedné straně. takže jsem ráda , že je všechno tak jak má 🙂

radushka
10. lis 2009

ajsbirka:jj, určitě to měli blbě seřízené.Byla by to pěkná hloupost, kdyby brzdilo jenom jedno kolečko, tak buď v klidu 😉

ivankaa
8. pro 2009

Ahojky,
ja jazdim s BB confort HT uz 7 mesiacov. Mam farbu Oxygen red, je krasny, tmavocerveny. Doteraz som pouzivala hlboku korbu Windoo, nemam ziadne vyhrady. Cellkom priestranna, dlha, strieska pevna, pouzivali sme ju obcas aj namiesto autosedacky v aute. Momentalne presadame do sportaku, pretoze sa mi do korby mala s fusakom uz takmer nevojde (este ju tam nejak vpracem, ale uz nemoze hybat rucickami 😝 ). Priznam sa, ze zo sportoveho kociara mam trochu rozpaky. Je fakt trochu plytky, co som nejak na zaciatku neriesila, tak dufam, ze sa tam dcere bude aj pohodlne sediet. Ak ju tam dam vo fusaku, nedopnem 5-bodove pasy. Ale prisla som na sposob, ako urobit z 5-bodovych trojbodove, a potom to uz ide. Zatial ju vozim celom ku mne a kedze vacsinou hned na zaciatku prechadzky zaspi, volim polohu takmer uplne vleze. Vyspi sa pohodlne, vyzera to, ze nebude problem s tym, ze kociar nema samostatne polohovanie noziciek. Co mi este vadi je to, ze na bezpecnostnych pasoch nie je makka ochrana na ramena - ta co byva v autosedackach. V lete to snad musi deti rezat, ked sa tam trochu povrtia. Asi si ich necham usit, alebo niekde kupim... No a momentalne bojujem s tym, ze kociar nema nanoznik, co vyzera uplne hrozne, ked je tam len fusak a poloha vleze. To je ako keby dieta lezalo ne doske... Citala som, ze sa da pouzit strieska aj "nanoznik" z Windoo, ale nejak si to neviem predstavit, lebo ten "nanoznik" je vysoky asi ca. 5cm, takze fusak pod neho neschovam. Takze bud kupim univerzal, alebo si necham nejaky pekny usit.
Autosedacku mame Creatis.fix, ma iny druh potahu ako sportak, uz po ca. 3 mesiacoch sa cely zozmolkovatel... Ale inak som spokojna, ze sa da bez adapteru zacvaknut na konstrukciu kociara...
Ak ziskam viac skusenosti so sportakom, urcite sa este ozvem.

garbi
18. pro 2009

Ahoj holky, nedá mi to a musím napsat svou zkušenost s tímto kočárkem. Píšete tady (teda aspoň v těch pár příspěvcích, co jsem četla), že jste spokojené a jezdíte s hlubokou korbou. Sestra čeká únorňátko a koupila si high trek a protože můj kluk má 18 měsíců tak, že ho vyzkoušíme. Dávali jsme ho tam teď s fusakem Aesthetic a byl tam jak sardinka. Potom jsme ho tam dali ještě doma jen tak v punčoškách a triku a nic moc připadalo mi, že je jako na skluzavce, nebýt připoutaný tak snad sjede dolů. Ani se mu tam nelíbilo. Další, co mi vadilo bylo, že kočárek při najíždění na obrubník měl tendenci se překlopit. Nesouhlasím s tím, že je to vlastnost všech tříkolek. Mám Quinny Speedi (používám 6 měsíců) a nic takového se mi nestává. Možná, že s korbičkou má kočárek jinde těžiště a je stabilnější. Já zkoušela sportovní sedačku otočenou směrem ke mě

sophie1
20. pro 2009

gabri, ach jo, já už byla na 100% pro tenhle kočárek, ale dost mě odrazují právě zkušenosti s mělkým sporťákem 😒 Máte někdo jinou zkušenost?

aussiegirl
27. pro 2009

ahoj, ako druhy kocik k rodicom sme kupili BBC high trek. dovod preco som ho vtedy vybrala bol ten ze ziaden iny mi s otocnou sportovou sedackou mi nepripadal sirsi ako tento model. pravda je, ze nema nanoznik a fusak v nom vyzera trosku cudne, a po dalsich skusenostiach musim povedat, ze ani samotne sedatko nie je pod ritkou najhlbsie. ale moji rodicia v nom kocikovali maleho najviac a velmi si ho pochvaluju. perfektne sa ovlada - jednou rukou aj na snehu (to mam overene primo na zasnezenom svahu!), brzdy funguju 100%-ne. inak suhlasim s garbi,ze ked mas babo smerom k sebe,tak ked s nim vychadzas na obrubnik kocik straca trosku na stabilite. inak v pohode, ale pre mna len ako 2. zalozny kocik.

daducha
30. pro 2009

ahoj,

tak mi uz pouzivame sportak a tu su moje postrehy :
nanoznik mi chyba, od chladnej jesene tam musime mat fusak, pretoze deka sa v inej polohe ako lezmo smykala dole a to nehovorim, ze v uplnom sede je mat deku nemozne ☹
fusak, aj ked sa nam podarilo popruhy cez otvory dostat ( mame Emitex ), sa smyka
uz 5x sme mali defekt a to jazdim v podstate iba po chodnikoch
na oboch stranach madla,ta pena praskla,hned ako kupime buginu, ide na reklamacku
brzdy su uplne v poho
manipulacia v snehu super

Zatial jazdime iba tvarou maleho smerom ku mne a jednou rukou sa ovlada vyborne.Maly sa zda, ze je v nom spokojny, ja keby som mala kupovat este raz, hladam nieco ine.S hlbokou vanickou som bola spokojna, momentalne je na predaj vo farbe oxygen cream, ak mate zaujem,kludne do IP.

laada
31. pro 2009

Prispeju s nasi zkusenosti.
Nase mimi je narozene 24.11. takze hluboka korbicka s fusakem zatim o.k. mame 4,5 kg az bude Vitek vetsi tak se tam s fusakem asi nevleze ☹

Dost me zklamala autosedacka creatis fix pro novorezence nevhodna skoro v ni sedi

Abych jen nepomlouvala krasne se kocarek ovlada, kazdy nam chvali design 😉

ajsbirka
1. led 2010

Ahoj,
holky, které kočárek už nějakou dobu používáte, chtěla bych se zeptat, vrže Vám podvozek ? Kamarádka má kočárek od Chicco a je to hrůza děs, po půl roce používání už je slyšet na metry daleko...Co jsem četla tak je to problém i u jiných značek, ale nikde jsem zatím nenašla jak je to s High Trekem ?

ivankaa
4. led 2010

ajsbirka, ja pouzivam podvozok 8 mesiacov a nastastie nevrze, nemala som defekt na kolese, ani mi nepraskla pena na rucke. A to dostava dost zabrat, pretoze ho dost casto skladam do auta.
Este k autosedacke: laada ma pravdu, creatis.fix je uplne nevhodna pre novorodenca - takmer v nej malinke sedi a este k tomu nema pevne fixovanu hlavu po stranach, takze v zakrutach to vyzera hrozne... pouzivala som vankusiky a tak...a je tak tazka, ze zabudnite na to, ze si ju aj so spiacim dietatom len tak v ruke niekam odnesiete...

radushka
5. led 2010

hm, tak s tou cratis fix mě teda děsíte.Jezdíváme k našim - 2hod. cesty a myslela jsem, že ta autosedačka je skvělá. No, tak jsem zvědavá, jak to budeme řešit 😖

lilly21
6. led 2010

ja musim hightrek len chvalit..

nasa mala sa v creatise nacestovala dost a nemali sme ziadne problemy...mas tam ten vankusik pod zadok pre novorodencov - uplne v poho - miluje cestovanie autom 😀

autosedacka s mimi je tazka, ale ja som si ju vedela odniest sama, aj ked som bola po CR.

kociarik sme vyberali podla velkosti vanicky, lebo nam vychadzalo tak blbo, ze este v zime musi byt polrocna naobliekana vo vanicke - lilika je velke babatko, vzdy o cca kilo viac ako priemer a zmesti sa my tam zatial v hrubociznom overale a vo fusaku s dost velkou rezervou, tak sa nebojim 🙂

tak len tolko..., ja som na sto percent spokojna 😉

brisilda
8. led 2010

ahojte kocky ja mam doma loolo bebe confort a je uzasna 😉 chcem sa vas opytat ci nemate niektora na predaj hlboku vanicku ktora sa da nakliknut aj na high trek aj na loolu (je to ta ista vanicka ) ak sa niekto najde prosim piste mi na IP na farbe nezalezi len nech nieje cervena 😀 alebo oranzova

terry23
12. led 2010

Ahojte, chci se zeptat, jezdila jste některá s kočárkem Bebe Confort High Trek klasickým výtahem v paneláku? Chceme si ho pořídit, tohle je jediná otázka, která by nám rozhodnutí mohla zkomplikovat...

pettru
12. led 2010

Ahoj terry, jezdim s nim ve vytahu a v pohode se vejdem..teda vejde se kocar a ja 🙂 sme tak nasikmo a trosku sem musela prizvednout tasku. ale jenom kdyz sme jezdili s korbou, u sportaku je to v pohode.

a k autosedcce: je tvarove stejna jako vsechny ostatni, aspon co sem videla u kamosek, co meli jiny znacky a nezdalo se mi, ze by mala sedela..je pravde, ze hlavicka neni ze strn fixovana, ale da se to vyresit bud rucnikama nebo emitex ma takovou podlozku do autosedacky pro prcky
a k vaze autosedacky...ze zacatku byla lehka, ale ted nam nejak tezkne 😀

a k vrzani...vzdy se najde nejaky dobrak, kterej ti s kocarkem zacne mixlovat do vsech stran a strasne se divi, ze nehoupe...proto pak muze konstrukce zacit vrzat....ale u nas nastesti v pohode
😉

terry23
12. led 2010

Ppetru, děkuju za info. Už se na kočárek těšíme, teď ještě vybrat barvu a někde ho dobře sehnat. Uvažujeme i o starším, ale zase se nám líbí hnědá barva z kolekce 2010, tak nevíme... Jinak High Trek u nás zvítězil pro naše aktivity = dítě + pes + auto + příroda + hory... tak věřím, že budeme spokojeni.

ajsbirka
13. led 2010

Ahoj,
ivankaa, pettru ... díky za odpověď. Doufam, že něco jako vrzání se nám opravdu vyhne, protože to je pak fakt děs. Tak snad High Trek nezklame.
terry23 ... my už ho máme objednaný, právě v hnědé barvě, ale musíme čekat neb ho musí objednat, takže počítej s tím, že dodací lhůta je tak cca 3-4 týdny. jinak trojkombinaci jsem našla nejlevnějš na malvik.cz a na babystyle.cz . Vychází tam na 16.840,- ( na malvik o 10,- víc ) a co mě překvapilo bylo to že nová kolekce vyjde levněji než ta stará.

terry23
21. led 2010

Ajsbirka,
tak až Ti přijde, dej vědět, jaký je hnědý kočárek v reálu. My viděli jen podvozek, sedačka a korbička byla jiná. Hnědá nás zaujala v katalogu.

radushka
24. led 2010

Holky, co už kočár máte, máte nánožník na sporťák nebo není třeba? Pokud ho máte , tak písněte prosím odkud.Děkuju 😉 .
Jo jinak my máme tu novou khaki a když přišla korbička, tak u madla byla rozseklá.Tak jsme to reklamovali a do 3 dnů nám volali z obchodu, že nám vrátí peníze nebo vymění za jinoou(měli to zrovna na prodejně).Do týdně jsme ho měli úplně v pořádku doma.Takže super 😉

pettru
27. led 2010

radu: ja sem si koupila nanoznik sport http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php ...ten nanoznik urcenej vylozene pro trojkolky se mi zdal uz zbytecne velkej... i s fusakem staci ten sport..ale jeste sem ho ani jednou nepouzila 🙂 ted je mala zababusena ve fusaku, tak je to zbytecny. mozna ho spis pouziju na jare. kdyz pres malou budu chtit dat jeste deku, tak aby na ni vydrzela 😉 jo a kdyz mas sportovni sedcaku proti smeru, tak se to trosku blbe uchytava

radushka
27. led 2010

pettru: dík moc.Poznamenám si to.teď to řešit ještě nemusíme, ale za pár měsíců bude asi třeba 😉 .Jo a ten sport mi taky příjde lepší.

ivankaa
29. led 2010

radushka: ja som si nechala nanoznik usit. Aj ked mam do sportaku fusak, bez nanozniku to cele vyzeralo trochu divne.
A vdaka bohatej snehovej nadielke musim High trek len chvalit. Manipulacia v snehu je vyborna. Ked som sledovala mamicky s kociarmi s malymi kolieskami ako zapadaju do snehu, tak som si v duchu dakovala za vyber. A aretacia predneho kolecka na rucke - uplne super. Vyuzivam teraz kazdu chvilu. 😵 Som cim dalej, tym viac spokojna. 🙂

radushka
30. led 2010

ivankaa: správně, jen chválu na něj, když už je doma.Pochvala za dobrý nákup vždy potěší 😀 .Vážně jsem ráda, že se tak osvědčil 😉

petusa5
2. únor 2010

caute kocky, po tyzdnoch rozhodovania o kociku som skoncila pri high treku. este som ho ale nevidela nazivo a mala by som jednu otazku - chcela som kocik, co ma na sportovej casti v streche okienko na sledovanie baba, ked je to otocene od teba. v popisoch ku kociku nikde nie je napisane, ze by toto okienko mal, kazdopadne na obrazkoch sportovych casti je jasne vidiet, ze hore na strieske sportovej casti je nejaka sietka (vetracia? alebo je urcena na taketo sledovanie? zakryva sa, ked prsi?). napiste mi prosim, ktore mate tento kocik, co to tam vlastne je 🙂 diky krasne

sampo
10. únor 2010

petusa ano je tam take okienko plastove a sietka je na tom (ci pod nim?) uz nepamatam, hlavne ,ze dnes som na to pozerala 😅 my zatial pouzivame iba windoo. Ale je fakt, ze ten nanoznik na sportak mi asi bude chybat 🤐 ale to az buducu zimu. Ja som s kocikom spokojna, jedine, co ma trochu sklamalo je, ze nas potah (2009 starlight grey) je citlivy na kazdu kvapku, aby som ho ani neokychala, lebo hned je tam flak 😠
ivankaa kde si si nechala nanoznik usit?

lubica76
10. únor 2010

Ahojte,ja použivam High treck už vyše roka a som s nim velmi spokojna a ta sietka je na tom plastovom okienku.

ja som si nanožnik objednavala tento http://www.prenasedeti.sk/product/univerzalny-n....