Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

lucisa
26. únor 2011

@landrea no, my tam ty šrouby právě taky neměli, ale tehdy z toho servisu mi to psali. Dnes to tam manžel našrouboval, vzal samořezné šrouby a drží to super.

landrea
26. únor 2011

asi mame starsi rok vyroby

landrea
26. únor 2011

@lucisa veru to aj my tam nasrobujeme, preventivne :O)

lucisa
26. únor 2011

@landrea no každopádně tím nic nezkazíte. Pokud počítám správně, mamince, od které jsem ho koupila, skončila záruka v srpnu 2010, měli ho nový, takže rok výroby 2008.
Já bych nerada znovu ztratila tu pružinu. nebylo to sice nějak mooooc drahé, ale když si spočítáš ještě poštovné, nějakou dobu na to čekáš, takže buch šrouby a je po starostech.

landrea
26. únor 2011

veru, urcite to tam dame , istota je gulomet 🙂 , dobre ze pises o tom , hehe asi to bude ojedinela vada, ale stalo sa iste viacerym, a preto to aj srobkami uz od vyroby vylepsili, ja mam tusim 2008 alebo 2009 rok vyroby..
kupila som nakoniec ten cierny , ako som chcela , uz sa nan tesim , vyzera skvele, ja som sice trocha mala, a ked som ho prvykrat rozlozila zdal sa mi veeeliky, ale ako tak stoji v chodbe zvytkla som si a pride mi taky normalny :O)

lucisa
26. únor 2011

@landrea já mám 161 cm a nepřijde mi až tak velký. Ale já mám sporťák, s tou vaničkou Windoo to vypadá mohutněji. A dá se tam dát ještě jiná vanička, teď rychle nevím název a ta je plytší, tak ta možná nebude působit tak robustně.
Ale se sporťákem mi to nepřijde a věř, že jak jdu kolem výkladu tak na sebe čučím jak blb, jak vypadám 😀

A s těmi šroubkami máš pravdu, možná to vychytalu až u novějších verzí.

landrea
26. únor 2011

@lucisa ja 159 😀 tak sme podobne na tom.. ale ano mas pravdu aj ta streety sa da kliknut.. ale nedavno som to videla a bola som rada ze mam windoo 🙂 , lebo som o streety premyslala, ale som rada ze som ju nekupila. nepacilo sa mi to vobec, a verim , ze aj ja sa budem obzerat vo vyklade :O)
aj s loolou 😀

mam4
27. únor 2011

@landrea
@lucisa
neda mi to, nechapem ako je mozne ze tam tie sruby nemate 😕 aj ja mam "starsi" model - 2008 a mam ich tam, ved vidite na fotke co som pridala... naozaj by ma zaujimalo preco to niektore HT maju a ine nie 😕
no a ked sme pri vyske takisto mam 160 a kocik mi sadol perfektne 😀 dokonca aj s vanickou windoo 😉

lucisa
27. únor 2011

@mam4 jéé, to je bobeček, jak jí to tam sluší 😉
Já to sice taky nechápu, ale už je tam mám. Jsem ráda za tu fotku, manžel to tam přesně tak dal, konečně se přestanu stresovat po každém najetí na obrubník nebo do schodů, autobusu apod., abych někde tu pružinu neztratila.

landrea
27. únor 2011

@mam4 hmm tak to je veru zaujimave, ze niekto ma a niekto nie.
mne asi prisiel taky mohutny, kvoli tomu ze som si obcas po izbe zajazdila s loolou 😀 a tam je ta korbicka nizsie nakliknuta, jooj uz sa tesim na jazdu. 🙂 . kristinka je krasnucka

mam4
27. únor 2011

@lucisa som rada ak som pomohla 😎 tak vela peknych kilometrov s detickami 😵

@landrea ja mam chut napisat vyrobcovi a stazovat sa za vas 😠 a loola je moj sen, snad si ju zadovazim este pri malej 🙂

daikas
28. únor 2011

ma niekto skusenosti s korculovanim s tymto kocikom?je kocik dostatocne stabilny?

sophie1
2. bře 2011

@daikas ahoj my jsem v září absolvovali s kočárem přímo "bruslící dovolenou" 😉 ve Flaeming skate park a bylo to úplně super! Stabilní je a výborně se ovládá a navíc jak je vysoký tak se ani manžel nemusel moc ohýbat přestože byl ještě vyšší "o brusle" 🙂 .

daikas
2. bře 2011

@sophie1 super a jazdili ste so zaaretovanym prednym kolesom, alebo bez? je nieco, co ti na tomto kociku vadi?

sophie1
2. bře 2011

@daikas manžel se zaaretovaným, já raději bez - musí se to vyzkoušet co komu vyhovuje. S tím zaaretováním je to ale stabilnější a bezpečnější. Kočárek je bezva, jen mi trochu vadí mělká sportovní verze. My na té dovče byli ještě s hlubokou korbou.

daikas
2. bře 2011

@sophie1 no nam ide len o tu sportovu verziu, lebo normalne mame doma concordacky trojset, len s tym toho moc nenasportujeme. budem si to musiet ist este obzriet, strasne sa mi paci v te bielej, skoda, ze sa uz nevyraba.

sophie1
2. bře 2011

@daikas aha, no tak to si určitě jděte obhlídnout naživo 🙂

daikas
2. bře 2011

@sophie1 tak som si ho bola pozriet, dojmy z tej sportovej casti su zmiesane, tym ze je tak plytka, ako aj ty spominas...a robi ti to nejaky problem pri pouzivani?

lucisa
3. bře 2011

@daikas já jezdím se sportovní korbičkou ve fusáku teď v zimě (malá má 11 měsíců), dokonce jsem i sundala madlo, protože jsem měla pocit, že ji tísní a zatím v pohodě.
Když jsme jeli bez fusáku v obchodě, malá si vyloženě libovala, měla jsem ji za madlem a připoutanou a byla spokojená, nožkama kopkala do všech stran a vyloženě si to užívala.
Asi záleží na úhlu pohledu. Máme ještě jeden kočárek a ten je "hlubší", ale jen od zádíček nahoru, u nožek je to taky víc otevřenější a plytší.
Ale záleží na každém, jak se rozhodne, já se teda už na brusle těším, protože s trojkolkou to půjde fajn, druhý kočár je čtyřkolka se zúženou roztečí předních koleček a s tím se nedá ani rychle utíkat na autobus, když nemáš napevno kolečka, hned se rozkmitají.
U Hightreku je navíc super, že si to přední kolečko můžeš zaaretovat rukou během bruslení, nemusíš se nikde ohýbat a sahat na špinavá kolečka.

sophie1
3. bře 2011

@daikas já s ním funkčně nemám problém, jen vím, že mě to taky zarazilo - spíš ale jen vzhledově. Jinak specielně na ty brusle je skvělý a vůbec do terénu 😉 .

sophie1
3. bře 2011

@daikas ještě přidám pro ilustraci fotku 😎 .

daikas
3. bře 2011

@sophie1 jeee, vyzera to fakt dobre, este aj v tej ciernej!🙂 no ja som uz toho obehala pomerne vela, ale lepsiu alternativu som zatial nenasla!

daikas
3. bře 2011

@lucisa to je jedna z veci, ktora sa mi velmi paci, ze predne koleso sa da tak jednoducho zaaretovat. este rozmyslam nad peg perego gt3, ale to je fakt obrovsky kocik.

sophie1
3. bře 2011

@daikas jo a ta ruční brzda je obvláště na sjezdy z kopce na bruslích super 😀 pěkně plynule to přibržďuje, takže naprostá pohodaaa i pro začátečníky jako já.....

dzejninka
9. bře 2011

@landrea

ten inzerat je uz stary,uz ho davno predala,ale dakujem 🙂

daikas
13. bře 2011

@sophie1
@lucisa tak vyzera to tak, ze ideme kupovat high treka na tie korcule...este sa vas chcem spytat, ako stare mate deti, citala som totiz rozne nazory, ze do sportaku sa dieta nad cca 12kg nezmesti, co si o tom myslite?

landrea
13. bře 2011

ak mozem aj ja prifdat nazor .. moj 4 rocny sa tam v pohode vlezie.. mozem aj ofotit ak chces 🙂 . ma 16 kil

lucisa
13. bře 2011

@daikas taky si myslím, že se tam vejde v pohodě.... Znám mnohem menší a dražší kočárky 😉

radushka
13. bře 2011

@lucisa ahoj, moc se omlouvám, že jsem ti nenafotila tu pružinu, ale nestíhala jsem (byli jsme u našich,...) ale vidím, že holky už ti poradily.No a my stejně máme kočárek 2010, takže tam asi aní žádné šrouby nejsou.Ani jsem na to ještě nekoukala 😅

twiggy007
18. bře 2011

zdravím všetky mamičky. tiež sa pridávam k fanynkám kočiara bebe confort high trek, ale zatial som si ho skúsila len v obchode, termín pôrodu mám v lete. Počula som ale že vanička 2011 je menšia ako minuloročná kolekcia. Kedže zimu začneme asi polroční, neviem či sa mi tam ešte vojde a v tej zime či to bude ok. Dakujem za každú radu aj skúsenosť. 🙂