Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
19. čer 2010

@zrzuska mohla by si tu hodit fotku ako to vyzera s tym nanoznikom ??
moj ma o tyzden 2 roky a stale v nom cez den spi 😉 keby mal vystrete nohy tak uz trocha trcia ale on ich pri spani stale pokrci ako zabiatko 🙂

zrzuska
20. čer 2010

@mam4 skusim odfotit. ale nie s malou lebo ona je uz dlha 😅 😝

zrzuska
20. čer 2010

@mam4 vytvorila som novy album a tam su dve fotky. inak som skusala aj malu dat lahnut a tato strieska z vanicky je väcsia a lepsie sa jej tam lezalo. lebo strieska zo sportaka sa jej opierala o hlavicku 😝
no a co sa tyka toho nanoznika tak madlo si nastavis podla toho ci babo spi alebo sedi. kamoska mi hovorila ze ked mas ten nanoznik tak sa neda dat kocik do uplneho sedu iba do tej strednej polohy. ale aj tak nanoznik sa da pouzit len pri mensich detoch co uz sa ale nevmestia do vanicky. tam vlastne nozky su skryte a mas pod nim deku alebo fusak. takze to drzi dobre 😉

zrzuska
20. čer 2010
mam4
20. čer 2010

strieska vyzera super ale ten nanoznik je fakt maly ...

zrzuska
20. čer 2010

@mam4 to hej. ona mi vravela ze ked bol maly malinky tak ze to davala na fusak. ja to tiez tak budem robit, pokial sa tam babo zmesti. potom ked je väcsie tak staci aj fusak. ja mam taky co nepremokne. a do neho este dam deku a hotovo. alebo si dam usit nejaky alebo kupim nejaky univerzalny. len ked tie univerzalne su väcsinou cierne a to je naprd. na mojom kociku by to vyzeralo blbo.
ale ta strecha je vazne super. vyzera to super a aj je perfektna ked je uz zimsie alebo fuka lebo je pevna a hruba a nepremokava 😉
skoda ze ten nanoznik neurobili nejaky taky pruznejsi ze by sa dal natiahnut aj na koniec tam kde su nozky. ze aspon potial. ze? 😝

danabel
20. čer 2010

@zrzuska super nápad s tou strieškou...potom to musím určite vyskúšať a určite to budem využívať, lebo maličká sa má narodiť v septembri, tak neviem, či sa mi do marca vmestí do vaničky a to bude ešte určite chladno, tak budem mať supčo alternatívu do chladného počasia v šporťáku.

radushka
21. čer 2010

@zrzuska tak to je fakt super, ale myslím, že výrobce netušil,že ten nánožník si český a slovenský člověk přidělá na sporťák 😀 😀 😀. My už za chvilku asi budem muset taky přesedlat do sporťáku.Ještě máme 10 cm rezervu, tak uvidíme na jak dlouho nám to vydrží 🙂

danabel
22. čer 2010

Neviete náhodou o niekom, kto predáva originál tašku k tomuto kočíku v hnedej farbe?

limoni
26. čer 2010

ahojte dievcata 🙂 ,
ja rozmyslam nad trojkombinaciou, a vanicka windoo je peknucka, ale nasla som na nete infosku, ze vnutorny rozmer vanicky windoo je:
dlzka 720 mm, sirka 280 - 330 mm (panva - ramena)
to sa takto ozaj zuzuje? teraz mam pochybnost kolko mi tam malinke vydrzi, ked sa narodi v oktobri a urcite ho tam budem davat cely cas s fusakom (uz som si kupila aj fusak lodger bunker 😒 ), predpokladam, ze ten origianal fusak bebe confort bude vhodnejsi
pouzivali ste original fusak bebe confort?
kolko vam vydrzali vo vanicke zimne babatka?
dakujem

l78
26. čer 2010

@limoni ahoj, Tom se narodil v lednu, v hl.korbičce byl do června a originál fusak BBC jsem používala.Tom byl poměrně velkej, tak už by se tam ani nevešel, na druhou stranu, čím starší , tím spíš chtějí mít rozhled, taky jsem ho vozívala v hl.korbičce na bříšku s odkrytou střechou a to byl spokojenej
😉

limoni
26. čer 2010

@l78 🙂 cerven vratane, ci v cervnu ste uz jazdili v sportiaku a ten BBC fusak je tvarovany na windoo, teda ci sa zuzuje podla hlbokej korbicky?

l78
26. čer 2010

@limoni v půlce června jsme přesedlali na sporťák a co se fusaku týče, tak se nezužuje, ale pasuje tam dobře 🙂

pettru
28. čer 2010

@limoni ja mym fusak lodger bunger a myslim si, ze do hluboky korby se malej v nem vejde v pohode...tem fusak je pomerne tenkej a dobre skladnej. tak myslim, ze to bude dobry. mam i original fusak od bbc a u toho mi spis prijde, ze v tom by se tam prcek nevesel 😉 ....jinak my uz sme na zimu jezdili ve sportaku- cca od zacatku 8myho mesice maly...

danabel
29. čer 2010

Ahojte, nám sa má maličká narodiť v polovici septembra a tiež mám obavy, či vydrží v korbičke naobliekaná a vo fusaku aspoň do marca. Ja mám v pláne kúpiť fusak z Emitexu 3v1, ktorý sa dá skrátiť na 90 cm pre menšie bábätká a neskôr predĺžiť do šporťáku. Máte s ním niektorá skúsenosť s používaním v high treku ?

danabel
29. čer 2010

@pettru ten fusak lodger bunker je nepremokavý?

pettru
29. čer 2010

@danabel primo v desti sme lodgrea nezkouseli. ale kdyz sme byli venku a mrholilo nebo snezilo, tak to zvld uplne v pohode...z vrchu trosku vlhkej, ale zevnitr bylo sucho a teploucko 🙂 navic v nejakych velkych lijakech se stejne ven nechodi nebo mas plastenku 😉
a k emitexu - mne se ty jejich fusaky nelibi. prijdou mi neskladny, soustrasne tvrdy a nepodajny ( z venku). mam z nich pocit, ze s timhle fusakem by byl spis problem se vejit do korbicky 😉 ale to muj nazor,(podle osahani fusaku) zkusenost s tim nemam

daducha
30. čer 2010

danabe,

ja som mala emitex,maly sa narodil v januari a v pohode sme ho do vanicky dali.A pouzivali sme ho potom aj v sportovej verzii ,v dazdi v snehu a super.

limoni
3. črc 2010

dievacata,
este som sa chcela opytat, aky mate rozmer na sportiaku tej sedacej casti (2010 model ma vraj sirku 22 cm - je to dost?) a ci nahodou neviete, ci je rozdiel v tychto rozmeroch medzi starsimi modelmi high trekov a tohtorocnym 2010 modelom?
na net obchodoch som nasla tu starsiu verziu o dost lacnejsiu ako tohtorocnu, ale neviem ci je medzi nimi rozdiel
a ako je to s pruzenim? na nete pisu ze model 2010 ma pruzenie aj na prednom aj na zadnych kolesach, ale neviem ci to znamena, ze budem moct hlboku cast aj hojdat?
@danabel fusak lodger sa sije aj nepremokavy

mam4
3. črc 2010

@limoni ja mam model 2009 a pruzenie je tiez v predu aj vzadu ale pre mna uplne o nicom 😖 hojdat sa sice da ale len ta cast na sedenie(alebo vanicka), nie cely kocik, aj po lese a poli sa s nim islo zle ked to porovnam so 4-kolesovym a fajne odpruzenym, v tomto jedinom ma ten kocik sklamal 😒 ale ziadny nie je dokonaly, treba si vybrat na co ho budes viac vyuzivat. po meste a kamienkovych alebo neupravenych cestach sa s nim ide paradne, a na nerovnostiach sa babo nevyklepe, lebo ta cast na sedenie sa cela hojda. ale pri vacsich nerovnostiach, "jamach", konaroch, korenoch ho musis pevne drzat aby sa neprevalil na bok a uz to aj natriasa.
mozem ti ho detailne pofotit ak chces aby si si to vedela predstavit len mi posli svoj mail...

limoni
4. črc 2010

@mam4 poslala som ti do ip moju mail adresu, si zlata, dakujem za ochotu a foto
takze hojdat sa da, ak som to pochopila s tvojho popisu 😀 mne ide hlavne o hojdanie vo vanicke, kamoska mi prizvukovala, ze si nemam vybrat kocik, v ktorom sa neda babatko hojdat, pretoze ona si kupila, neodpruzeny - nehojdaci, ale kedze jej mala potrebovala na uspatie v kociku hojdanie, tak si po polroku snahy o hojdanie zo strany na stranu znicila kocik a uz ho nepozivala ako sportiak, lebo hrkal
ale na normalnej mestkej ceste sa dufam neprevracia na bok
ja si ho nemam kde odskusat, tak preto Vas dievcata tak vypocuvam 😎

mam4
7. črc 2010

@limoni prave som poslala fotky tak dufam ze dojdu 🙂
hojdat sa to da ale nie klasicky ze chytis rucku od kocika a tak hojdas ale len samotna vanicka alebo spor. cast ... dufam ze to z tych fotiek bude jasnejsie 😵
ja som nasho krpca tiez musela uspavat hojdanim ale to sme este mali stary polsky kocik a ten bol super odpruzeny aj velmi stabilny ale mal kopu inych nevyhod, v zime sa nam ma narodit druhe a ja ostavam pri high treku lebo sa mi zda lepsi v inych veciach, a ak si bude babo vyzadovat hojdanie tak chytim vanicku do ruky a pohojdam 😀 alebo sa prejdem po kamienoch alebo po trave a bude spat ako dudek 😀
stabilita je v meste dobra, a velmi pomaha ta packa na aretovanie predneho kolesa, mne sa este nestalo ze by sa prevrhol pri ceste, len raz ked na neho skocil nas pes a raz skoro, ked sme s nim boli v lese a manzel chcel prejst cez koren stromu 😎
tak sa este kludne pytaj co potrebujes...
inak aj skladanei je lahke ale do nasej malej felicie musime davat dole jedno koleso a vanicku alebo sport.cast na sedadlo ... do combicka vojde krasne cely aj s nakupom 😉

zrzuska
16. črc 2010

baby aj vam sa tak tazko kocikuje? ja mam pocit ze ten kocik si ide ako chce. hrozne zle sa s nim manevruje. ako do zataciek a tak ok. aj po hrboch. ale proste ked ho mam kocikovat jednou rukou tak katastrofa. nejde tam kam ja chcem 😒 😕

zrzuska
16. črc 2010

a pre mna este obrovska nevyhoda co sa nam stalo. ked som mala tasku zavesenu na kociku a malu som dala do lahu tak sa mi kocik prevratil. 😕
aj vam je taky?

radushka
17. črc 2010

@zrzuska tak nám se s ním jezdí výborně.Dokonce i babička (která se o něho při chůzi spíš opírala) říkala, že se super ovládá.A jednou rukou to zvládáme taky dobře, tak fakt nevím, kde je u vás problém 😉

co se týká toho převrácení, tak my jsme zatím v hluboké, takže tohle nevím 😉

zrzuska
18. črc 2010

@radushka uz som na to prisla 😅 mala sa uz vozi len obcas. bude mat 2,5roka takze je to tym ze je uz tazsia. ked ho kocarujem samy tak ide lahucko cize keby tam bolo male babo tiez ide lahko.

my sme ho kupovali pre druhe babo a ze mala sa v nom obcas este povozi ked idem napr. do mesta na cely den a tak. to sa neda bez kocika. ale druhe babo sa stale nedari a ja uz som z toho dost sklamana ☹
takze baby PREDAVAM sportak aj s vanickou za 400 euracov. dnes som dala inzerat. ak by ste chceli niektora alebo o niekom vedeli 😉 ozvite sa.

radushka
18. črc 2010

@zrzuska tak to potom asi jo, my máme necelých 7 kg tak to jde jak po másle 😀

jinak hlásím první nedostatek - nožní brzda se nám nějak povolila a asi to budem muset reklamovat ☹ Dá se to utáhnout šroubovákem, ale povoluje se to.Stalo se vám to některé z vás taky?

brisilda
21. črc 2010

kocky ak by ste mali zaujem mam doma novu plastenku na sportak 😉 nepouzitu za vami zvolenu cenu vam ju predam 🙂

daducha
22. črc 2010

Ahojte,

kedze uz nam dorazil golfac, predavam bebe v ciernej farbe,Iba sportak za 189 EUR.Je tam vymeneny cely potah aj rucka, takze kocik vyzera ako novy. Pouzivanie vidno iba na kolesach.Fotky su na MMB. Ak by ste mali zaujem alebo o niekom vedeli staci dat vediet 😉

terry23
25. črc 2010

Radushka - já problém s nožní brzdou nemám, všechno funguje jak má. Co mě ale trošku trápí je, že nám podvozek začal trošku vrzat - někde u levého kola. A to s ním jezdím teprve 2 měsíce! Máte některá taky takový problém?