Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

danabel
16. srp 2010

@mam4 ďakujem, pozrela som si aj ďalšie praktické veci, čo tam ponúka. A ty si si dala šiť ten priesvitný alebo ten nepriesvitný obal? Môžem ťa poprosiť, že by si sem hodila foto, keď ti príde, aby som to videla priamo na kočíku a som zvedavá ako sa ti to podarí ešte upraviť - ide o to, že tam musí byť otvor na ručnú brzdu a na aretáciu predného kolieska. Neviem si to celkom naživo predstaviť. Ale keby to vyšlo, tak by to bolo super, lebo tá pena na madle sa praská skoro na každom HT. ☹

mam4
16. srp 2010

@danabel , ja som si dala spravit cierny, prisevitny ma ani nenapadol ... ja som vlastne dala zhotovit 2, na obe casti rucky zvlast... som zvedava kedy to dojde, potom pofotim ...

laada
16. srp 2010

Ahoj holky, kdyby některá měla zájem 😉 https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/wn5y/ko...

ikula2
17. srp 2010

@danabel ale sa ti to blizi prajem uspesny porod a zdrave mimco.
Inac baby ked som si kupovala kocik ja pred porodom ziadna ponuka na hight trek 3 kombinacia nebola a teraz je ich niekolko, och hned by som brala a presne tato biela vanica plus ten hnedy sportak je super kombinacia.

laada
17. srp 2010

Byla jsem s kocarkem moc spokojena, barva korbicky neni bila, ale kremova a je fakt, ze jsem,tuto verzi na zivo u nikoho jineho nevidela 😉 Sportak je malo pouzivany, presedlali jsme hned do golfek, ktere byly darkem 🙂

zrzuska
22. srp 2010

ahojte.

baby myslite ze by sedel nanoznik z kocika jane aj na bebe confort high trek? 😕
alebo aky nanoznik ste si kupili?

sampo
22. srp 2010

ja mam univerzal nanoznik a sedi v pohode 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3976458&tab=6

ikula2
23. srp 2010

@zrzuska ja mam abc design nanozik a sedi, neviem aky je jane ale ak nie je na upevnenie na zips tak bude sediet neboj, ked nie prisposobis suchym zipsom 😉

mam4
25. srp 2010

@danabel tak konecne som si vcera vyzdvihla na poste ten potah na madlo a dnes som to "namontovala" a odfotila ...
na detaile vidno tie zahyby v ohybe rucky, mne to ale neprekaza 🙂 vadi mi skor ze je to take natesno, asi som zle zmerala obvod 😒 drzi to dobre, cez cely pas je suchy zips, ja som ho natocila smerom dole aby ho nebolo vidiet...
ale myslim ze kazda sikovna mamina co ma doma stroj by to dokazala usit sama 😉

danabel
25. srp 2010

@mam4 dík za foto, vyzerá to super 🙂 , kočík už máme doma, tak by som to mohla teda aj ja objednať.
A koľko si jej zadala obvod rúčky? Mala by som niečo pridať, aby to nebolo tak natesno, keď vravíš, že asi je chyba v tom. A ešte prosím ťa, koľko ťa to vyšlo? Ja rozmýšľam aj nad tým ochranným poťahom v oblasti nožičiek - proti obkopaniu, no to zatiaľ nebudem potrebovať, to by som riešila až keď pôjdeme do šporťáku.

danabel
25. srp 2010

@ikula2 ahoj chcela som sa ťa spýtať, či som dobre zachytila, že máš hnedý nánožník. Lebo ja som si chcela objednať z Emitexu, ale oni robia iba čierny, sivý a tmavo modrý to sa mi nehodí. My máme odtieň lifestyles brown, tak preto by som chcela nejaký hnedý a ty si ten tvoj nejako musela prispôsobovať?

mam4
25. srp 2010

@danabel , jasne ale podla mna mas kopu casu kym to objednas a mozno ti ta rucka ani nepukne nakoniec ... ja som jej davala miery v obvode presne na milimeter ale uz si nepamatam ake, aj som jej vravela ze na konci sa to rozsiruje ale usila to bez toho rozsirenia 😒 no ide to zapnut aj tak, lebo ta pena je pruzna tak som to fajne stiahla a tak zapla, len je to uplne natesno ale zvyknem si 😉 cena bola 7,40 za obe casti aj s postovnym ...
ja nemam nanoznik ja len teraz budem objednavat od emitexu, ten hnedy ma ikula, spytaj sa jej ...
a ako sa ti paci kocik ked uz ho mate doma ?? nepofotis mi vanicku ?? ja sa neviem rozhodnut aku farbu 😵 odkial ste objednavali ?? ja sa chystam na malvika ...

ikula2
25. srp 2010

@danabel nie nemusela zajtra ti ho ofotim 😉

ikula2
26. srp 2010

@danabel tu je foto, inac neviem ako sa tie nanoziky upevnuju ale aj na originale som to dala o konstrukciu a tiez takto sedel

@mam4 prosim ta ta opierka na ruky na sportaku sa da dat na polohy aby sa nehybala?

silvika
26. srp 2010

neviete o niekom kto ma na predaj vajicko od bebe conforta? moze byt aj cz aj sk.

mam4
26. srp 2010

@ikula2 a vies ze neviem 😅 moj maly sa s tym stale hra (posiluje 😀 ) takze som to nikdy neriesila ...
ake rozmery ma tvoj nanoznik ? nech porovnam s emitexovym co chcem objednat, aby som si vedela predstavit ci to bude sediet lebo ked som to merala s metrom tak sa mi zda pridlhy ... ale mozno sa bude dat upravit zo spodu kocika, tvoj je dole na gumku ??

ikula2
26. srp 2010

@mam4 ano je na gumku zo spodku. Ale abc design ma aj ine farby nanoznika. Tak rozmery 36 sirka, 52 dlzka a na vysku kde su nozicky 15cm.

mam4
27. srp 2010

@ikula2 tak ten emitex co mam vyhliadnuty je vacsi sirka 42, dlzka 55 a vyska 25 ... no tak teraz neviem 😒 ale zase sa da po bokoch rozopnut a zrolovat co sa mi paci ale ak bude vysiet na kociku tak to bude vyzerat dost blbo 😝
idem prehladat google ci sa da zohnat ten tvoj abc ...

ikula2
27. srp 2010

@mam4 no neviem to je dost vacsi 😒 , ale tu ho uz niekto ma ci? Inac nasla som ti ponuku na emitex
http://www.babybazar.sk/Nanoznik-emitex-id28659...
ale inac nevyzera zle aj ten univerzalny co dala sampo link. Na tom abc design sa da este odopnut ten kusok pri hlavicke keby bolo zle pocasie, len je to do polobluku tak neviem ako by to drzalo. Ale to je dobre lebo na inych nanoznikoch to zasa nie je.

mam4
27. srp 2010

@ikula2 ano je o dost vacsi ale ak ma tiez tu gumku na spodku tak sa to da "upravit" s tym este sa popytam ...
ja mam uz na malvikovi plny kosik a stale vaham ci uz objednat alebo este pockat do toho januara, ci nebudu zlavy ale aj tak ak chcem postovne zadara musim mat veci za 400 eciek a uz teraz tam nemam co pridat, lebo vacsinu veci mam po malom ... ale dik za linky 😉 a ako si spokojna s high trekom ?? este si nezistila ci sa da ta strieska dat dolu aj potichu ??

ikula2
27. srp 2010

@mam4 nie este som nezistila ale neda sa dat potichsie, teraz ju davam tak dole ze iba tu prvu na tych plastovych spojkach na strieske potiahnem hore a iba tu prvu stahujem a neklika to. Inac som velmi spokojna ale mam problem s tou brzdou zacala uz aj na rame vrzgat. Tak neviem ci to sa namaze ci co 😕 , hneva ma to.

mam4
28. srp 2010

@ikula2 mne manzel rozobral cele brzdy, vsetko premastil, este aj zvnutra tie "kable" a po 3 dnoch vrzgalo znovu, pomohlo len povolenie, brzdia sice o nieco slabsie ale potichu 😉 ale urcite najprv skuste premazat, ak ked mne manzel (amater cyklista 😀 ) tvrdi ze tie brzdy proste musia vrzgat ak ich chcem mat napnute, vraj je to normalne ako u byciklov, tak neviem no ... mna to tiez privadzalo do sialenstva, hlavne pri uspavani 😠
ja ked idem po elek. kolajniciach alebo po schodikoch tak mi ta strieska schadza dole sama a vtedy to tiez rachoce ale nastastie su to velmi vynimocne chvilky 😅

danabel
29. srp 2010

@mam4 Prepáč, že som sa neozvala, nemala som prístup k netu. Tu sú tie fotočky

danabel
29. srp 2010

A ešte šporťák

danabel
29. srp 2010
danabel
29. srp 2010

My máme konštrukciu hnedej farby od šporťáka, k tomu som si ladila aj tašku. Vaničku sme kupovali cez inzerát, ale z práve zrušeného obchodu, tak ju máme čisto novú s bločkom a zárukou. Je to vlaňajší model, ale farba sa mi páčila a cena ma tiež presvedčila - 150 éčiek.
Zatiaľ sa mi všetko páči, ale ešte ho nemám ako vyskúšať 🙂 ....

mam4
30. srp 2010

@danabel perfektny ho mas, ta hneda konstrukcia sa mi velmi paci, ja svoju sivu neznasam 😝 🙂 aj oranzova vanicka je velmi pekna, myslela som ze mas aj vanicku hnedu, ja chcem objednavat cez malvik a tam maju len novu kolekciu a tie farby nie su az take pestre ako by som si predstavovala ... no este mam kopu casu vyberat ...
matrac vo vanicke je makky alebo skor tvrdsi ?? a skusali ste ju uz priputat v aute ?? mna by zaujimalo ci sa mi tam vojde ked vedla bude sediet starsi syn, ma uz velku sedacku a niekde som citala ze v starsich autach zaberie cely zadok 😕

ikula2
1. zář 2010

@danabel aj mne sa strasne pacila ta kombinacia aj ta konstrukcia

@mam4 nevies o nejakej dobrej cene za vajicko? my sme predali prvy kocik a rozmyslam nad vajickom. Inac nevies mi poradit ako je to ked je starsi model high treku a potom dokupujes vanicku a pod. Ci to pasuje? A este vajicko sa naklikava alebo sa dokupuju adaptery?

danabel
1. zář 2010

@mam4 Ešte sme neskúšali, asi to budeme montovať naostro, keď už pôjdeme z pôrodky. Mne sa tiež zdá, že to zaberie väčšinu priestoru na zadných sedadlách. Možno vajíčko by sa vedľa zmestilo, ale veľká autosedačka ? Neviem...