Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
3. srp 2010

@limoni ja budem asi kupovat az po novom roku lebo sa spolieham na novorocne vypredaje aj ked ta cena na brendone (97 eciek) je neskutocna len skoda ze maju presne tie farby co sa mi nepacia, aj ked teda hneda je pekna len sa k nej bude tazko kombinovat oblecko a fusak mame sivy, co mi nejak nejde dokopy ... tiez sa mi paci mango red ale bojim sa ze bude prilis kriklava ... inak cervena ani mne pre chalana moc nejde ale mam tusak ze to bude baba a ta farba ma nejak magicky pritahuje 😵
som zvedava aky nakoniec vyberies ty 😀 dufam ze sa nam potom pochvalis ...

veqa
3. srp 2010

@ikula2 ja mám jané a kamarátka bebeconfort a teda jané je podstatne lepší 🙂 priestrannejší, na zimu teda určite. a brzda na prednom koliečku je super, vlastne ňou cestou z kopca pribrzďuješ 🙂 ja som za jané ...

mam4
3. srp 2010

@veqa ja mam zase BC a 2 kamosky jane a vsetky sme sa zhodli ze ani jeden nie je bez chyby 😎 kazdej vadi nieco ine a tak je to podla mna so vsetkymi kocikmi... preto si treba napisat na papier co od kocika chcem a postupne vyradovat tie co to nesplnaju ... nastastie je na trhu milion znaciek a druhov tazke je z coho vyberat 😉
ja keby som mala kupovat dalsi kocik a nemusela pozerat na financie tak idem urcite do teutonie ...

ikula2
3. srp 2010

@veqa jej dakujem akurat ho riesim tiez, lebo na zimu sa mi zda tiez lepsi viac chrani.

@mam4 no len sa spoliehaj na vypredaje 🙂 , ja len tak ustipacne ale v dobrom, my sme sa presne takto spoliehali a nic sme nenariesili lebo u nas na SR su vypredaje ze po polroku 😝 tak som nakoniec kupila tusim vo februari kocik ale z CR lebo tam uz boli. Ale mrzelo ma lebo takto pred rokom som chcela casualplay a boli zlavy ale zdalo sa mi skoro kedze som bola v nizkom stadiu tehu.
A inac asi to vyzera na ten jane, ale neviem ci na 100percent 😀

ikula2
3. srp 2010

@veqa este sa chcem spytat na jane aj ked to nepatri sem do temy od kolko mes. si pouzivala sportak?

mam4
3. srp 2010

@ikula2 naozaj ?? lebo teta zaciatkom tohto roka kupila britax skoro o polovicu lacnejsie vo vypredaji a my telku 😀 ale na malvikovi maju za dobru cenu, aj ked uz isli o 5 eur hore 😠 no tiez nechcem tak skoro kupovat ...

a do sportaku mozes davat aj od narodenia, ak sa da dat do lahu a babo mas v perinke alebo vo fusaku ... ja som maleho davala asi od 3 mesiacov ale prvy kocik sme maly ten klasicky polsky a to je ako tank, takze tam bol z kazdej strany chraneny ...

a aky mas vlastne kocik teraz ze chces menit ?? si so svojim nespokojna alebo len chces zmenu ??

ikula2
3. srp 2010

@mam4 jasne nespokojna abc design rodeo, ako ma aj super vlastnosti ako lahky, spratny, farba, cena, dobra manipulacia, ale sportak na nom nie je do horsieho pocasia, neda sa dobre polohovat a dietatko nie je kryte, no a hlavne plastnove kolieska to bol riadny omyl, ale bolo to na ukor vahy je lahky. Najprv sme chceli drahy kocik a ked mm povedal ze nie tak ja som prehlasila ak ideme setrit tak aspon poriadne. Ale super sa sklada a pacil sa mi dizajn vyzera ako casualplay trosku.

mam4
3. srp 2010

@ikula2 tak ak si s tymto sportakom nespokojna tak HT NEKUPUJ !!! 🙂 tiez je to len taka "tacka", kryty je len strieskou a polohovat sa da iba sucasne jednou packou do 3 poloh, nozky sa nedaju zvlast... u nas to bolo tak ze ja som bola ta co chcela setrit a tak sme kupili ten najlacnejsi co sa nam pacil farebne a este k tomu bez otacacich kolies 😝 potom sme kupili HT a zas mi vadilo pruzenie ale uz nechcem kupovat dalsi lebo mi je luto na to minat peniaze a aj tak by som zase nasla nieco co by mi vadilo ...

ikula2
3. srp 2010

@mam4 no asi tak ako pisala veqa jane je lepsi na zimu a ma viac plusov co sa tyka mojich narokov. takze to bude jane. Dakujem za nazory. A pozeram ze mozno budes mat podobny termin mimca ako moje narodky ja som 16.2. 😀 tak mozno to vyjde vtedy, tak by to mal byt vodnarik. Jane uz mam vyhliadnuty uz len peniazky.

mam4
3. srp 2010

@ikula2 najlpesie je si to napisat na papier ale ak uz si rozhodnuta tak netreba 😉
ja by som chcela 14 na valentina ale ak to bude ako pri prvom tak este budem prenasat 😝
a kupujes novy ci jazdenku ?? mas aj farbu vybratu ?

ikula2
3. srp 2010

@mam4 kupujem uz jazdeny lebo penezi nie su kedze jeden mame doma tak som uz nechcela kupovat novy, ale hladam taky minimalne pouzivany, teraz som nasla zeleny tak uvidime.

mam4
3. srp 2010

@ikula2 hlavne ze si sa uz rozhodla, verim ze nebudes lutovat 😉

ikula2
3. srp 2010

@mam4 dakujem a prajem zdrave mimco,no to moje idem zobudit nejako to presvihol so spankom to sa nestava.

ikula2
3. srp 2010

@veqa pisem sem lebo pisala som aj na forum jane prosim ta kedze kocik sa neda dat do lahu neposuva sa v tej polohe dole dietatko ked spi?

cucovia
3. srp 2010

@mam4 prosim ta asi nevidim pre oci, ale kde si videla HT na brendone za 97e?? ja som nasla za 195, za tu nizsiu tusim len golfac... veeelmi sa mi paci, tak to by som sa asi hned rozbehla pre neho 😀 dakujem 😉

limoni
3. srp 2010

@mam4 urcite dam vediet, ktory to u mna vyhra 😉 ,bielu windoo nechces kvoli spineniu? ale vlastne sivy fusak v cervenej vanicke bude pekny

@ikula2 no co som citala na jane teme, tak vraj skoro na kazdom kociku sa pokazi brzda, tak nekupuj nejaky velmi stary

@cucovia mam4 myslela vanicku windoo za tych 98 eciek, ty mozes pre nneho utekat hned nemas to daleko do BA 🙂

ikula2
3. srp 2010

@cucovia to nebol za tolko, ale tak okolo 200

cucovia
3. srp 2010

@limoni @ikula2 dakujem, takze dobre som videla za tych 195 😉 idem na neho zajtra pozriet veru 🙂

ikula2
3. srp 2010

@cucovia daj potom vediet ake este maju farby

cucovia
3. srp 2010

@ikula2 ok zreferujem 😉

mam4
4. srp 2010

@cucovia prepac, nie kocik ale len windoo vanicku za 97e 😅
joj baby ja som vcera objavila jeden kocik a ani som nemohla spat 😎 sportak aj s vanickou stoji 300e tak mam dilemu lebo len vanicka na BC co sa mi paci stoji 220 a tak by som mala cely novy 😵 nooo len problem je ze som ho nevidela nazivo len na nete, nepozna niektora z vas Jet Neo od Babyactive ? urcite je to poliak ale straaaasne sa mi paci ...

cucovia
4. srp 2010

@mam4 dik, uz mi baby objasnili, som to v ramci rychleho citania zle pochopila 😅

limoni
4. srp 2010

@mam4 ja myslim, ze ten babyactive je poliak, no je za troska vyssiu cena - 356 eciek, ako sa bezne kupuju polske, tak myslim, ze sa ti po polroku nerozsype, ale objektivne to neviem posudit,
ale este pockaj a podla mna aj v bazari bude aj vanicka windoo vo farbe aku chces a za donru cenu, vanicku podla mna nemusis kupovat novu, ved vanicku nestihne nikto opotrebovat za ten polrok pouzivania, tak by mali byt zachovale 😉

mam4
4. srp 2010

@limoni ja som ho nasla za 295 ale zda si mi nizky, teda oproti HT... vanicku chcem radsej novu, bojim sa ze by od ruky mohla byt vyblednuta alebo nejak poskodena, na fotkach take veci nemusi byt vidiet ... uz som mala zlu skusenost s bazarovou kupou 😒

ikula2
4. srp 2010

@mam4 uz si kupovala kocik z bazaru?

ikula2
4. srp 2010

@cucovia tak ako bola si dnes pozriet kocik?
inac baby ja mam zasa problem ja som myslela ze jane sa da dat do protismeru jazdy a neda tak som v noci ani nespala, lebo to mi fakt vadi este kym je drobec maly som ho chcela vidiet ako vo vanicke tak teraz som zasa na pochybach.

mam4
4. srp 2010

@ikula2 kocik nie ale malemu nejake veci a 2x som vracala 😠 na fotkach to vyzeralo zachovalo a predavajuca neuviedla chyby ale nastastie sme sa dohodli a vratili mi peniaze ale kocik asi pojdete prevziat osobne...

a tie nove jane 2010 sa daju otacat len su asi cenovo este vyssie ...

cucovia
4. srp 2010

@ikula2 ahoj, bola som, prave sme sa vratili. objednali sme cierny. na predajni mali cerveny hned k odberu, cierny je posledny 1ks na centralnom sklade a potom maju tu kombinaciu hneda s modrou za o cosi vyssiu cenu. no som rada, ze ma nesklamal ani nazivo, dufam, ze s nim budeme spokojni 😉 takze stale vahas jane/HT? mne sa tiez jane velmi paci, no myslim, ze HT splna viac mojich poziadaviek...

ikula2
4. srp 2010

@cucovia prosim ta takze ten hnedy nemali na predajni? musi sa objednavat? a to ako dlho trva kym pride ten vas. No jasne vaham to je des ked som bola konecne rozhodnuta, ale bojim sa ze co ak maly nebude chciet byt v smere jazdy lebo je dost takych mamiciek co mali ten problem
@mam4 prosim ta ja som sa docitala ze hight trek je aj do polohy lah a ze tie nozicky sa daju polohovat to je podla kolekcie alebo je to blbost a neda sa to

mam4
4. srp 2010

@ikula2 nozky sa zvlast polohovat nedaju, cela sedacka sa polohuje jednou packou, ked je v sede, nozky "visia". v polosede je to take napoly a v lahu je to cele vyrovnane takze nozky nevisia. co som pozerala tie kociky tak vsetky vyzeraju rovnako pochybujem ze iny rok vyroby to ma ine ... skusim pozriet ci mam nejake foto aby si to videla a ak ano tak dam sem na plochu ...