Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

danabel
1. zář 2010

@ikula2 Vajíčko by sa malo naklikávať, bez adaptérov.

ikula2
1. zář 2010

@danabel ale sa ti to krati 🙂 drzim palceky aby ste boli obaja zdravi

danabel
2. zář 2010

@ikula2 Ďakujem 🙂 už mi je aj dlho, lebo maličká sa už dávnejšie pýta na svet... Totiž som už druhý týždeň otvorená, najprv som bola na 3 a teraz som na 4 cm a nič sa nedeje ďalej...Tak len čakáme...

ikula2
2. zář 2010

@danabel to tak byva a ked budes mat termin porodu nie a nie sa otvarat 🙂 , no drzim palceky nech to mate rychlo za sebou. Ach normalne ma sentiment chyta. Ked si predstavym ze pred rokom som ja mala mini brusko a teraz to lezi v postielke a buva (aspon dufam). Daj potom vediet ako sa ti jazdi a ci sa ti zmesti fusak do kocika.

danabel
2. zář 2010

@ikula2 Jasné, ozvem sa 😉

mam4
2. zář 2010

@ikula2 osobnu skusenost nemam ale vyzera to ze to sedi, ale aj tak sa asi pre istotu treba spytat predajcu ...
vajicko som najlacnejsie videla na tom bredone, tusim okolo 80-90 eur ... a potom na malvikovi ale to zas platis 14 e postovne ...

@danabel ak by si mala nieekdy poruke meter, mohla by si mi pomerat vonkajsiu dlzku vanicky ?? velmi by mi to pomohlo, diki krasne 😉

ikula2
2. zář 2010

@mam4 dakuuuuuuuuuuuuuuuuuujem 😵 ja som chcela kupit z druhej ruky za 100eur. To som nevedela ze maju taku cenu na brendone. Normalne uvazujem aj nad vanickou maju ju za 90 eur ci kolko.

mam4
3. zář 2010

@ikula2 ano je to uzasna cena 🙂 mozno sa tam nakoniec stavim aj ja ked pojde svokra pracovne do BA, ak ich este budu dovtedy mat ... inak maju najlepsie ceny na malvikovi ale maju len novu kolekciu ...

ikula2
4. zář 2010

@mam4 tak ja som si dala jednej babe kupit tu sedacku, este maju aj vanicku za supis cenu ale neda sa pouzit ako autosedacka, ale aj tak, no len tu uz nevyuzijem. A ty mas vajicko od bebe confort? Lebo oni pisu ze sa da vyuzit az do roka, nuz a nas Timino je mini tak by sme to este pol roka vyuzili.

ikula2
4. zář 2010

@danabel a ty nemas vajko k hightreku?

mam4
4. zář 2010

@ikula2 ja nemam to vajce, ale podla mna zavisi od babetka, my sme mali sedacku tiez do roka ale uz v 9 mesiacoch tam bol natrieskany a kupovali sme vacsiu...
a preco sa ta vanicka z brendonu neda pouzit ako autosedacka ?? je to nejaky starsi model ?? alebo preco ??

danabel
4. zář 2010

@mam4 Jasné premeriam, len teraz ju už máme nasekanú v kufri spolu s taškami do pôrodnice, tak ak ti to neponáhľa, tak by som ti to pomerala, keď už budeme traja. Asi to nebude tak dlho trvať- iak to nebude teraz cez víkend, tak v pondelok ideme a už tam ostanem a vyvolajú mi pôrod.

danabel
4. zář 2010

@ikula2 Nie nemám, mám od sestry po jej deťoch. Ale moc sa mi vajíčko pre novorodenca nezamlúva - my budeme používať vaničku, aspoň kým nebude pevnejšia v chrbábiku.

mam4
4. zář 2010

@danabel jasne mne to neponahla, kupovat ju chcem az v decembri-januari pokial nahodou nenatrafim na dobru akciu ... alebo mi do oka nepadne iny kocik 😅
a preco vyvolavat ?? no tak drzim palce nech to mas spontanne a hlavne RYCHLE !! 😉 vele zdravicka obom !!

danabel
4. zář 2010

@mam4 No ja som odišla z pôrodnej sály už 23. 8. , keď mi zastavili pôrod po niekoľkých hodinách bolestí, lebo si mysleli, že 36+5 je ešte predčasne, aj keď malá už mala vtedy okolo 3 kíl, no a odvtedy som otvorená na 4 prsty a nič sa nedeje. Už v pondelok si ma chceli nechať, ale som sa pýtala domov, že keď to začne, tak prídeme.

danabel
4. zář 2010

Neviem ,či sa tomu hovorí vyvolávaný pôrod, keď mi pustia vodu. Inak ďakujem, ja by som tiež rada spontánne a rýchlo...

mam4
4. zář 2010

@danabel asi sa bali koli plucam malickej, mne primarka z novorodeneckeho raz tvrdila ze 36 je najhorsi na porod (samozrejme co sa tyka toho posledneho mesiaca lebo vtedy sa nieco vytvara v pluckach) ... ale ked uz sa to raz same spustilo a si aj otvorena tak verim ze pride este raz, skuste ist na prechadzku napriklad ...
Drzim palce a ty pod von princezna 🙂

mam4
4. zář 2010

@danabel ja vsade tvrdim ze som mala spontanny a tiez mi davali cipky aj infuziu, a minutu pred pretrhnutim vaku mi odtiekla plodovka, sama nastastie 🙂 lebo zeny co im to pred mojimi ocami robili nevyzerali nadsene 😖

ikula2
4. zář 2010

@danabel drzim palceky vela stasticka a urcite daj vediet ako sa mate traja 🙂

ikula2
4. zář 2010

@mam4 neviem preco ale asi to bude starsia kolekcia lebo na tej novej za tych 130eur uz je aj ako autosedacka. No ale za tych 90e je to super cena tiez, aj som zvazovala ale co ak sa mi este zapaci nejaky iny kocik. A dufam len ze vsetko sadne aj ked su starsie a novsie modely, lebo ked som pozerala casualplay tak tam to nesedelo.

mam4
5. zář 2010

@ikula2 hmmm, a na brendone maju aj za 130 ?? ja som vcera videla len tu za 90 😒
najlepsie je zajst do obchodu a vyskusat ci to sedi, len to je vacsinou najvacsi problem... u nas v KE nemaju ani v jednom obchde ten kocik na sklade 😠

ikula2
5. zář 2010

@mam4 ano maju ked kliknes na ine farby tak ti da inu cenu 😀 , lebo my sme s mm vyberali ze ktoru farbu a potom som zistila ze len 3 farby su za tu cenu 82e. Inac uz ju mam kupenu a je doslova na ceste k nam 🙂 . Nakoniec sme vybrali hnedu ze zasa s tyrkysovou. Chcela som zelenu ale ze nie je pekna tak zasa bude hneda.

mam4
5. zář 2010

@ikula2 aha, tak skusim ... lebo stalo by to za to usetrit 100 eur 😉

mam4
5. zář 2010

mne to stale ukazuje len 2 farby a za 97 eciek ...
mam dobru stranku ?? http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/14227

ikula2
5. zář 2010

@mam4 prepac ja som pisala o autosedacke ta 82e a tam su 3 farby a na vanicku su 2. Ale je tam napisane ze to nie je autosedacka, takze asi preto ta cena.

mam4
5. zář 2010

@ikula2 aha, tak preto mi to nesedlo 😵 potom ok ....

ajsbirka
15. zář 2010

ahoj holky, chtěla bych se zeptat ohledně nánožníku. řada z vás tu psala, že máte univerzální od emitexu, ale který jste kupovaly ? koukala jsem, že mají dva - nánožník sport ( na menší trojkolku ) a nánožník trojkolka ( na větší trojkolku), ale teď nevim, jestli ten na větší trojkolku není na high trek moc dlouhý ? byla bych moc vděčná za radu. předem díky.

pettru
15. zář 2010

ahoj, ja mam ten nanoznik sport a uplne to staci...i fusak se do toho vejde v pohode 😉

ajsbirka
16. zář 2010

@pettru ahoj, díky moc za odpověď. prosim tě a kam až ten tvůj nánožník sahá ? v pohodě na konec té sedačky nebo ještě dál ? a můžu se zeptat co máš za fusak ? pro představu 🙂. díky.

zanas
4. lis 2010

Ahojte. Tie ktore uz mate odskusany tento kocik aj terene 🙂 nema problem so stabilitou? velmi sa paci, ale jeden predajca mi tvrdil, ze sportak sa prevracia dozadu, ked sa nan nalozi tazsia taska. Ake mate skusenosti? dakujem 🙂