Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

ardila
14. říj 2009

Ahoj petru a ostatní, viděla jsem fotky high treka s nánožníkem na 3kolky od emitexu a vypadalo to, že na to sedí dobře (nebo to tam možná i paní psala, už nevím), takže já ho koupím..

radushka
14. říj 2009

Já do toho nánožníku taky určitě půjdu od emitexu.To je nějaký univerzální nebo je spešl na tenhle typ kočárku? Nemáte odkaz?

petrru: No já jsem si právě říkala, že je to blboost.Asi jsme se s tou paní nepochopily 🙂 .To je fajn, že je to bez adaptérů. A prosím tě, kolika je bodová? Kvůli zyvinovačce do autosedačky 😉 .Dík 🙂

luucia
14. říj 2009

radushka, je to univerzál, ale na bébé sedí suprově 😉 http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php 😉 je to myslím ten nánožník trojkolka 😉

ardila
14. říj 2009
pettru
14. říj 2009

Tak do toho nanozniku urcite pujdu 🙂 a uz budu resit jen dilema jakej fusak 😉

radu: ta sedačka je tri-bodova 🙂 jen co bych si mozna jeste do ni poridila (teda pro nas uz je to zbytecny) takovou tu vypln kolem hlavicky..tusim to dela i emitex..tohle http://www.emitex.cz/a-vypln.php

innes
15. říj 2009

ten nánožník je fakt supr, asi do nějtaky půjdem 😉

radushka
16. říj 2009

je, holky super, díky za odkazy. Aspoň vím, kde a co hledat 😉

lidus2
20. říj 2009

ahoj holky,tak si vas tady porad ctu a dlouho jste sem uz nenapsaly nove poznatky ☹
no ja si zitra jedu koupit tento kocarek podle vaseho doporuceni do prahy na zlicin,tak jsem na nej zvedava 😀 😀 snad s nim budu spokojena natolik jako kdyz na nej koukam na netu 😀 nanoznik jsem u nich v obchode-na strankach-nenasla,tak ho budu kupovat na malvik.cz.
Dekuju za odkazy,za pomoc a zitra vam pisnu jak moc jsem s nim spokojena 😀 😀

radushka
21. říj 2009

lindus: určitě pak dej vědět, co a jak 😉

lidus2
21. říj 2009

ahoj radushko a ostatni,
tak jsem si dnes jela koupit treka do babyparku na zlicine a bohuzel jsme jeli domu s prazdnou ☹ ☹ jela jsem si tam pro ten ve sleve za 6990 a meli posledni dva v barve nejake modre a oranzove...ja chci cernou.Takze hned po prijezdu domu jsem jukla na net,tak stale je a objednala si ho.Uvidime co mi napisou 😀
jinak kocarek je opravdu uzasnej 😵 😵
v obchode jsem si ho slozila,vratila zpet,sundala madlo,otocila sedatko ve smeru i v proti smeru,pojezdila si a ok 😀

kdyz jsme odchazeli z prazdnou,byla jsem opravdu zklamana a hledala jsem na nej chyby 😅
Za 1.mi vadilo,ze to sedatko je takova vachrlate,rozklepane.Zkouseli jsme s nim hybat a jak to drzi v jednom bode,tak je to takove nestabilni.Za 2.mi vadilo,ze je sedatko kratke i popruhy,Matysek ted vazi pres 8kg a meri 73cm a kdovi jak bude velky treba za pul roku a za 3.striska je opravdu volna.

Jeste jsme zabrousili do krtecka a tam jsme podle pritelovi dlane zjistili,ze sedatko je u vsech kocarku stejne dlouhe(od prdelky ke kolenum).Sedatko urcite proslo spoustou testu a urcite to ma svuj ucel,ze je takhle rozhoupane.Myslime si,ze se v terenu tim tlumi ty narazy.A s popruhama uvidime,Matyska jsme tam sice na chvili posadili,ale on jeste moc sedet neumi,tak se treba pohnul...nevim a uvidim 😀

potom co jsme koukali na kocarky u krtecka a pak i u nas v Chomutove,jsem se rozhodla,ze si ho koupim.Potrebujeme sportovni kocarek,coz urcite je.Kola ma uzasna,odpruzena.Co jsem koukala na ostatni,tak nejsou tak odpruzene,maji plastova kolecka,nemaji aretovaci kolecko...takze jsme sli do nej a pokud nam neposlou ten ve sleve,tak si pockam do listopadu a pridam si na tu "novou"kolekci 😀 😀 a priplatili jsme si 50kc za toto
Vrácení zboží bez obav - příplatek 50 Kč (více informací o této službě)

Se službou vrácení zboží bez obav můžete nakupovat s důvěrou a přesvědčením, že v případě, kdy se vám výrobek nebude z jakýchkoliv důvodů líbit, můžete jej k nám snadno vrátit zatímco zaplatíte pouze zlomek skutečné ceny přepravného. Služba vrácení zboží bez obav stojí pouze 50 Kč, což je mnohem méně než standardní přepravní náklady.

Jako zkušení obchodníci víme, že naši zákazníci nejsou vždy 100% přesvědčení o správnosti svého nákupu.Položka, která se zdála být perfektní při surfování internetovým obchodem, nemusí mít správný odstín, velikost, nebo se prostě nehodí k vašemu živostnímu stylu jak by měla.

Nezapomeňte: Výrobek musí být ve stavu, jak jste jej obdrželi a zabalen do originálního obalu.

maminky,ktere ho mate,napiste mi prosim k tomu neco 😀 treba s cim souhlasite nebo ne a hlavne jak jste spokojene s tou striskou treba ve vetru??je fajn,ze se da stahnout az k nozickam,pak by se treba pres to hodila plastenka,ktera je az pod kola a nebylo by to tak otevrene 😀

ardila
22. říj 2009

Ahoj lidus, díky za poznatky.. Mají už na Zličíně vystavenou tu novou kolekci? A myslíš, že ten sporťák je ok? Že není moc malý? Já to moc nedokážu odhadnout, ale bylo blbý, kdyby se tam třeba 1,5 leté dítě už nevešlo..
Já pořád nevím, ještě váhám mezi Teutonií Spirit a Jané slalom a nemůžu se rozhodnout..

ardila
22. říj 2009

Tak jsem řekla Honzovi, že ty zlevněné docházejí a že to musíme rozlousknout, tak řekl, že teda objednáme High treka a to hned.. Taky jsme chtěli černý, příp. šedý.. No a už ho nemají 😠

klarasus
22. říj 2009

Ahoj holky,konečně mi došel kočárek.Byla jsem trošku sklamaná. Když se otočí sportovní sedačka proti směru jízdy,a dá se do úplného sedu, malý mi tam připadá jako by měl každou chvíli vypadnot. 😒Takže ho vozím v pololehu.Je také menší, než jsem čekala.To je tak, když se kupuje přes internet. Bohužel u nás v Ostravě nikde na prodejně není.Ale jinak je Ok.Dnes jsem byla s malým dvě hodky venku, a byl v kočárku spokojený.Měli jsme Ouinnyho speedyho a tam mi nemohl usedět.

radushka
23. říj 2009

lindus: tak to jsou skvělé zprávy - hlavně o té hloubce sedu.Vidíš, taky si to příště poměřím u jiných sporťáků.
klarasus: já bych přes net neuměla nakupovat takové zboží, musím to vidět.Řkáš, že v Ově ho nikde nemají? Mám tam rodiče, ale bydlím na jižní Moravě, takže jsem ho naživo viděla v Hodoníně.Ale taky jenom jednu barvu (modrou).Chcem se tam zajet ještě jednou podívat 😉

johnym128
24. říj 2009

ahojte, chcela by som sa vas opytat ci sa do toho kocika zmesti aj starsie dieta cca 2roky lebo sa mi zda dost mala ta sportova cast.... a v zime tam ma dieta dost miesta nie je to uzke??ako nam sa pacil len ma dost odradza od toho to ze je to dost male a zda sa mi trochu rozhrkotany.....ale ako tu citam tak ste s nim vacsinou spokojni.......

lidus2
25. říj 2009

ahoj holky 🙂
ardila meli by tam mit vystavenou uz novou kolekci,protoze to je ta drazsi.Ja se na nej byla podivat na zlicine a pak jsem si ho doma objednavala pres net.Druhy den mi volala pani z cerneho mostu,ze ten levnejsi v barve oxygen black by mi mohli objednat,ale byl by az v prosinci a myslim v barve Lifestyle Black by byl v listopadu a myslim za cenu 8800,takze jsem odmytla,protoze bych cekala moc dlouho a objednala jsem si X-landera a po dlouhem rozmysleni jsme vzali 4kolku,protoze ji mame doma a jsme na ni zvykly 😀
http://www.slune-cz.cz/kocarek-x-lander-xa-2009/

klarasus to je skoda,ze jsi zklamana,snad si na to brzy zvyknes 😀 a hlavne,ze se tam malemu libi 😀

radushka ty cekas mimi v unoru,takze az pujde do sporatku nebudes mu jeste muset davat fusak,protoze bude zari a az prijde cas na fusak,tak uz se ti nebude kymacet jako me ted Matysek...ikdyz uz to zycina byt lepsi 😀

johnym128 zalezi jak to tvoje dvoulete ditko vypada 😀 😀 znama ma 18mesicniho klucinu a vazi 16kg a dalsi znama ma skoro 7mi leteho kluka a oba vypadaji skoro stejne stari 😀 skoda,ze nemas moznost si ho nekde vyzkouset

ardila
25. říj 2009

Lidus, díky za odpověď. My se taky nakonec rozhodli, že High treka nekoupíme a připlatíme si za Teutonii Spirit..
Johny, myslím, že ta sportovní sedačka je malá, to je jeden z důvodů, proč ho nekoupíme..

johnym128
26. říj 2009

lidus:
u nas v obchode ho maju len som skor chcela vediet nazor niekoho kto to vyskusal...ze ako to je lebo je ine ked sa da do kocika male dieta a ked starsie ....no asi to budeme musiet vyskusatlebo sa mi to zdalo male ale ked som ho videla u jedneho chlapa tak tam mal okolo 18 m chlapceka a mal dost miesta....
a ako si spokojna s x landerom?? lebo aj to bola jedna z moznych alternativ..:D

radushka
26. říj 2009

Hlásím aktuální info - v Brně babypark mají kočárky vystavené, a to barvičky - choco mint, khaki, tyrkysově modrou a červenou.Aspoň tak mi to dneska řekla paní po telefonu, takže v sobotu vyrážíme za nákupem 🙂

ajsbirka
30. říj 2009

ahoj, chtěla jsem se zeptat těch, které už doma kočárek mají, jakou jste si koupily barvu ? já uvažuju buď o oranžové ( kolekce 2009 ) nebo hnědé ( kolekce 2010 ), a tak by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost s čištěním, jestli vám na světlejší kočárek létal hmyz, případně další pozitiva či negativa , které by vás napadly. taky, používala jste některá korbičku windoo jako autosedačku ?

radushka
30. říj 2009

takže my už máme kočárek ode dneška doma 😀 .koupený v Brně v Babyparku v barvě khaki(ve skutečnosti není zelená tak řvavá a podvozek má světle hnědou matnou barvu - ne černou). Choco mint naživo vypadala hrozně - hnědá byla světlá a tyrkysová byla obyč sytě světle modrá, nic moc.Babypark doporučuju - záruka běží až od narození miminka, při reklamaci vám dají náhradní podvozek, ale taky high trek a většinou prý dávají celý podvozek nový (např. při prasknutí ochrany kabelů na madle).Vyšel nás na 20 000(trojkombinace) i s pláštěnkou na hluboký a s přebalovací taškou.
Hloubka sedu je v pořádku - ostatní kočárky to měly stejně, a polohování nožiček jsem si řekla, že až to budem moc potřebovat (že tam mimčo došáhne), tak stejně půjdem do sporťáku 😉
ajsbirka:S údržbou nevím, ale myslím, že na ten oranžový půjdou hodně mušky 😒

ajsbirka
30. říj 2009

radushka : a neměli tam vystavenej i ten hnědej ? docela mě překvapilo, že ten zelenej neni tak výraznej a taky, že podvozek není černej, protože na netu to tak vypadá. tady se jasně ukazuje, že člověk to prostě musí vidět, aby věděl do čeho jde. já se chystam za 14 dní tak jsem zvědavá. a ta záruka je super. vůbec netušim, jestli to takhle funguje i u ostatních prodejců nebo jenom v babyparku, ale rozhodně je to bod pro ně.

radushka
30. říj 2009

ajsbirka:ten hnědý se zlatým podvozkem neměli, ale myslím, že ten podvozek nebude zlatý jak na fotkách, ale právě ten hnědý, co máme my(na fotkách je jasně černý, ale s tím hnědým to vypadá líp 😉 ).Je to ale pěkná barva - taková kovová bílá káva (tmavší) - no blbě se to popisuje 😀 .Myslím, že na fotkách vypadá ten hnědý super, ale asi si ho už umím představit a zas až taková bomba to nebude.S tím záručním servisem se musíš poptat obchod od obchodu.Myslím ale, že tenhle servis mají všechny obchody uvedené na stránkách výrobce.Tak se když tak mrkni tam, jestli máš Brno z ruky - http://www.libfin.cz/prodejci/prodejci.php?Coun...
Určitě bych kočárek brala od autorizovaného prodejce - cenově nevychází vůbec špatně.
Jinak určitě to chce vidět naživo.Já koupit přes net ten choco mint, tak jsem dneska pěkně naštvaná 😠

denis19
2. lis 2009

ahoj holky, mám sice na kočár ješte čas,ale už ted jsem z tho lehce zoufalá, muj favorti je bebeconfort HT,ale stále si nejsem jistá sporťákem, max mi vyhovuje otáčení sedačka,ale začínám mít pochybnosti s velkostí , už jsem si ho byla omrknout i na živo, je famózní, jen mi máme tak nepríjemného prodejce, že muj mnž se tak vytočil....škoda reči,ale mel pravdu!!!!
asi tam skočím s kamarádkou a jejím 14 mesíčním synem a posadíme ho tam a uvidíme 😀
ten khaki zelený je krásný!!!!!!!!!!

radushka
2. lis 2009

denis: ten sed se zdá málo hluboký, ale zkus si to poměřit s jinýma kočárkaama a zjistíš, že jsou všechny stejné 😉 .Kočárek omrkni naživo, a pak si ho kup třeba přes net nebo jinde a ne u blbce prodavače.Nám dokonce v jedné prodejně na otázku ceny odpověděla, že musíme počítat kolem 25 000 🙄 .Na netu jsem ho ve stejnou dobu viděla za 17.500,- Prostě koza no 😀

denis19
3. lis 2009

radushka
prístup prodavaču vidím,že je všude stajný. já ho už omrkla s mnž a líbí se nám se vším, čekáme první mimčo a tak chci mít jistotu a nechci po pár mesících kupovat další kočár. to jsem jen četala názory ostatních a trochu mne to zatazilo,jinak moc dík. u nás je ješte dražší, v kamenném obchode ho ted ve full výbave nabízí za 769.00€!

radushka
3. lis 2009

denis: já jsem nad tím taky moc uvažovala a taky nad tím, že nejdou polohovat nožičky.Ale pořád vycházel jako nejlepší a jsem ráda, že jsme ho koupili.Kolem 1,5 roku stejně budeš kupovat lehké golfky, takže asi tak.My taky čekáme první, tak si to pořádně užívám.U druhého už nebude tolik času 😀

denis19
4. lis 2009

radushka
dekuji za podporu, asi toto jsem potrebovala si prečíst, máš pravdu, dyť jak to začne cupitat, stačí golfík...tak jo a je rozhodnuto, ikdyž čas mám,ale chci mít jasno.
nám se druhé už asi nepodarí,ale i toto je zázrak 😀 preji ti štestí!!!!! a vám všem také 😀 😀

radushka
4. lis 2009

😀ale ne, že mi pak vynadáš, že je něco špatně 😀. možná se ještě rozmyslíš (máš spoustu času), já se taky rozmýšlela, ale vždycky jsem se vrátila k BC 😀
Tak hodně štěstí a držím palečky ať všechno klapne 😉

lilly21
7. lis 2009

ahojte ...high trek je super 🙂 ale chcem sa opytat, ako dlho sa vam zmestili babatka do creatis-fixu? lebo moja kocka ma 2 a pol mesiaca a je tam dost natesno (dost velka baba - 6,3kg =) ) a vo fusaku este horsie....
a ci neviete, ci sa u nas moze pouzivat vanicka ako autosedacka...bo predavacka povedala, ze u nas to asi nie je schvalene...ale podla mna, ked to ma popruhy..