Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
4. lis 2010

@zanas my ho mame uz skoro 2 roky a problem nastal 2x, ked sme sli cez les tak mal problem s korenmi stromov ale to by mal asi kazdy kocik 🙂 a teraz v lete sa mi maly skoro prevratil, ked bol otoceny tvarou ku mne lebo sa nahol dopredu a uz ma svoju vahu a aj tasku som mala zavesenu na rucke, dovtedy sa mi to nikdy nestalo, teda kym bol mensi, takze teraz ked je otoceny ku mne tak davam tasku do kosika a kontrolujem ci velmi nevyvadza v tom kociku, on je taky zivsi 😎 ale zeby sa sam kocik prevratil s nalozenou taskou, tak to sa mi nestalo, a to nosim poriadny naklad stale 😅

zanas
4. lis 2010

dakujem pekne, si ma ukludnila 🙂 uz som sa bala ze fakt nic nenajdem .... velmi sa mi paci prave to ze sa da otocit aj v smere aj proti smeru jazdy, ze sa da predne koliecko aretovat na rucke. Este mi prosim napis ci nemas problem so skladanim. dakujeeeeem 🙂

mam4
4. lis 2010

@zanas samotne skladanie ide lahucko, len na tie packy netreba tlacit, my sme uz raz aj premazavali, kedze mame maly kufor tak cast na sedenie davame dole a s vanickou este nemam skusenost az o par mesiacov 🙂
kludne sa pytaj, rada ti odpisem aby si sa vedela rozhodnut 😉

lucisa
5. lis 2010

@mam4 mám dotaz, prosím tě, když je na hightreku sportovní sedačka, jak funguje polohování do lehu?
Hledám na všech možných stránkách, píšou o úžasném ergonomickém polohování, ale žádný obrázek lehu, přijde mi, že se to sklápí najednou (nějaká novinka a má to spousta kočárků), takže dítě "sedí vleže" - jako že má nožičk pořád zalomené do pravého úhlu? Zdá se mi to nebo je to jinak? Díky za odpověď.

radushka
6. lis 2010

@lucisa polohování je opravdu jenom jako "deska", ale rozhodně nejsou nožičky do pravého úhlu. Taky jsem z toho měla strach, ale je to úplně v pohodě.Malá má skoro 9m a nožky má stejně pořád natažené (takže je jí to pohodlné) a až bude větší, tak je bude mít přirozeně podložené. Co se týká sedu - je to super, protože malá nám ještě nesedí (sama si nesedne), takže ji vozím skoro v leže a je spokojená.Když chci , aby viděla, tak ji prostě jednou páčkou vzadu dám do vyšší polohy, aby viděla a je sppokojená 😉

mam4
6. lis 2010

@lucisa skus pozriet par stran dozadu, myslim ze som tu na plochu pridavala nejake fotky ak nenajdes, napis IP a mozem ti pofotit 😉

sophie1
6. lis 2010

@lucisa My máme 7 měsíců a už jsem taky přesedlala na sportovní verzi. Upřímně, trvalo mi než jsem si zvykla, to lůžko mi připadalo jako prkýnko 😅 , obzvlášť když jsem dala malou do polohy úplně vleže - nožičky jsou vleže opravdu rovně. Nakonec máme teď nastálo polohu "skorovleže", ve které v pohodě spinká i se dívá ven 🙂 .

sophie1
6. lis 2010

@mam4 jak píšeš, že jsi měla malého otočeného tváří k sobě a zašku na ručce - mě se při téhle poloze taška na ručku nevejde - vadí tam konec lůžka. Máš originál tašku? Nevím jak to vyřešit, vozím ji zatím v košíku a dost mi to vadí 😒

mam4
6. lis 2010

@sophie1 ja som nepouzivala original tasku, ale aj tak som ju davala do kosika ked bol tvarou ku mne ale mne to az tak nevadilo

lucisa
6. lis 2010

@sophie1
@mam4
@radushka holky, moc díky, tak jsem se rozhodla, vezmu ho pro malou.
Já jsem tenhle kočár měla kdysi vyhlédnutý, pak mě odradila vyšší cena, ale jen jako sporťák ho vezmu, mám paní, která ho prodává po jednom dítku, ve čtvrtek se na něj pojedeme podívat, tak snad to bude ok a nezklame mě na živo.

mam4
6. lis 2010

@lucisa najlepsie si je ho pozriet nazivo, vyskusat a uvidite ci vam vyhovuje 😉

jankohrasko
6. lis 2010

baby, ja som ho videla v Brendon-e novy za 194 eur, len sa mi nezdal nejak skladny, aku mate skusenost v aute? Daju sa odnat aj kolesa? Dakujem

sophie1
6. lis 2010

@jankohrasko právě díky tomu, že je superskladný u nás vyhrál - máme totiž malé auto. rozložený je během minutky včetně všech kol. zkoušeli jsme narvat k nám do minikufru různé kočárky a tento byl jednoznačně nej 😉

sampo
6. lis 2010

@sophie1 mne tiez dlhsie trvalo zvyknut si na sportak, ale mala tam spava doteraz 😉 a to ma 13 mesiacov 😀 takze @lucisa nemusis sa tej sportovej casti obavat, podla mna je pohodlna
a mne inak hrdzavie konstrukcia pri prednom kolese 😅 neviete mi poradit, co s tym? 😕
@jankohrasko kolesa sa daju odnat, ale my davame vacsinou dole len to predne. A zmesti sa v pohode napriklad do kufra felicie

jankohrasko
6. lis 2010

@sampo @sophie1 dakujem babulky, ste zlate.

mam4
6. lis 2010

@jankohrasko aj my ho v pohode skladame do malej felicie, akurat tu sedaciu cast davame dole, ale tiez este vojde do kufra pripadne na zadne sedadla a kolesa ani nemusime dat dole, ale inak idu lahko len potiahnes alebo skor otocis taku mini packu pri kolese ...

jankohrasko
6. lis 2010

@mam4 hehe, supis, nechcela som byt taka drza a poziadat predava, ci mozeme skusit dat do kufra 😀 😀 😝 😝 My mame fabiu tu vaciu, tak snad hej 😉

mam4
6. lis 2010

@jankohrasko ak mate combicko tak sa vam zmesti cely aj s nakupom, mame odskusane 🙂

jankohrasko
6. lis 2010

@mam4 ee, mame sedan, taky skaaaaredy kufricisko 😖

jankohrasko
6. lis 2010

@mam4 jej, pozeram, ze Andrejko ma 2 roky a 4 mesiace a zmesti sa tam? Alebo to uz je vybavicka pre druhe? Citala som aj prispevky, ale nejaksi nestihame 😝 Ma kocik nejake chybicky? akoze ja som sa do neho zamilovala na 1 pohlaaaaad 😀 😀

radushka
6. lis 2010

@jankohrasko chyby jsem nenašla 🙂 .U loňského typu se trhalo madlo (vedly tam všechny kablíky od brzd a trhal se ten potah)teď to vyřešili plastovou věcičkou, do které nejdřív jdou ty kablíky a pak až do toho potahu.Takže na vadu jsem fakt zatím nepřišla 😉 .Jo jedině snad, že všechny doplňky se musí dokupovat zvlášť 😠

brisilda
6. lis 2010

kocky nechcete niektora plastenku na kocik bebeconfort ? / sportak?/mam doma uplne novu nepouzitu ja som si nakoniec kupila ina kocik 😒

jankohrasko
6. lis 2010

@radushka ale plastenka je v cene, nie? aspon tak je uvedene v popise kocika

radushka
6. lis 2010

@jankohrasko jj, u toho sporťáku jo.My brali tu trojkombinaci, takže na hlubokou jsme si to museli dokoupit

jankohrasko
6. lis 2010

@radushka ehm, dik za info, dobre vediet 😉

mam4
6. lis 2010

@jankohrasko mne sa tam este maly zmesti aj vyspi ale nie je ziadny dlhan, niektore mamicky co maju vysoke deti sa stazuju ze im je kratky ale tym su kratke vsetky kociky, par stran dozadu som merala sedadlo, mozno to najdes ak mas cas prelistovat ale aj tak ak este len cakas babo, tak ti to nepomoze lebo kazde rastie inak, nas skor do sirky 🙂
pre druhe ho budeme pouzivat tiez len dokupim vanicku, tu uz kupujem pouzivanu ...
a vady ?? no mne napr vadi slabe pruzenie a tiez mi praskla rucka ale dala som si usit taky "potah" na nu ... inak ma asi nic take nenapada, ovladanie super, aretovanie predneho kolesa je na rucke co je tiez super, velky nakupny kos, lahko poskladatelny, mne vyhovuje a uz sa tesim na tu vanicku, ze druhe mimco v tom bude moct aj pohodlne cestovat autom

radushka
6. lis 2010

@mam4 ta hluboká je taky super.Už jenom kvůli těm přenosným uchům na boku.Musím kočár nosit do 2. patra, takže se mi to hodně hodilo 😉
Pružení teda není jak u klasických kočárků, ale je to odpružené myslím dost, respektive ta vanička má velkou vůli v pohybu (není tam úplně napevno), takže se to vyrovná tímto.Na takové to houpání to ale není.Já si stejně myslím, že pro prcky to není dobré s něma takhle houpat 😉

radushka
6. lis 2010

@jankohrasko vy chcete tu trojkombinaci nebo už jen sporťák?

jankohrasko
6. lis 2010

@mam4 dakujem za info, zatial robime len prieskum 😀 😀

jankohrasko
6. lis 2010

@radushka zatial zhaname len sportak 😀