Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

luucia
2. bře 2012

@mam4 jak byly ty hrozný mrazy, tak v něm byla malá až spocená...a to měla kombinézku, pod tím bodýčko, punčošky a tričko 😉 nevěřila jsem tomu, ale jsou fakt hodně teplý..kromě těch velkých mrazů jsem měla tu zimní vložku do fusaku vyndanou 😉

mam4
2. bře 2012

@luucia no teeeeda tak to naozaj musi hriat ako radiator 😀 skoda ze som sa nenechala nahovorit predtym ...

chirabell
2. bře 2012

@luucia a to takto hrial ten lodger alebo emitex? som akosi nepochopila presne ktory 🙂

luucia
2. bře 2012

@chirabell lodger 😀 😉

katchi
3. bře 2012

Ahoj holky, rada bych se zeptala, jestli jde na sportak High Trek koupit a pridelat nove madlo, bud original nebo i nejake univerzalni? Na nasem sportaku je madlo ulomene. Diky za radu. K.

chirabell
3. bře 2012

Zienky, mam este jednu otazku na sportak...prosim vas, ta sportova sedacka sa da dat do rovna alebo sa len sklopi ako take vajicko, ze ma dietatko akoby nozky do hora, ze je to na styl kolisky, nie ze sa vystrie uplne na rovno...neviem to z netu zistit a do predajne sa dostanem az koncom mesiaca...prosim poradte 🙂

mam4
4. bře 2012

@chirabell ahoj, sedacka ide do rovna ale zas to nei je uplna placka lebo sedacka je tavrovana, tusim som tu uz pridavala fotky, skus si pozriet strany dozadu ...

mam4
4. bře 2012

@katchi skusyte napisat do predajni kde predavaju tento kocik, podla mna sa da objednat nove len to asi bude nieco stat 😝 ja som chcela objednat nahradne kolesa a odpisali mi ze kus 10e

lucisa
4. bře 2012

@katchi my takhle objednali a koupili originál brzdové obložení na hightreka u výhradního dovozce a servisu, stačí jim napsat mail s poptávkou a dotazem na cenu a buď ti to pošlou nebo se to dá i osobně vyzvednou v Praze tuším v Babyparku na Zličíně nebo Černém mostě.
http://www.bebeconfort.cz/kontakt.php
Na téhle stránce vyplň kontaktní formulář a oni se ti na mail ozvou, nám snad ještě ten den, jsou rychlí a ochotní.

york
4. bře 2012

pomooooc....mame doma kocarek a ja porad badam jak se da korba pridelat pasama v aute ☹ nikde na netu to nemuzu najit ☹

lucisa
4. bře 2012

@york já neporadím, mám jen sporťák..... 😖 😔

luucia
4. bře 2012

@york jak máš tu karabinu, tak jí prostrč pás a pak pásem prostrč tu červenou packu 😉 je to fakt jednoduchý, jen na to přijít..my to koumali asi hodinu 😅 ten pás nikam nezapínej, nech ho volně jak je 😉

luucia
4. bře 2012

@chirabell nejde dát do rovna, polohuje se celá v kuse 😉 ale vyloženě do sedu není, že by měl prcek nohy do pravýho úhlu, to ne 😉 jak píšou na netu, je ergonomicky tvarovaná 😉

york
4. bře 2012

@luucia ja nemam zadnou karabinu ani cervenou packu na kocaru

luucia
5. bře 2012

@york To je divný, bylo to součástí hluboký korby, prodávali to s tím 😕

york
5. bře 2012

@luucia a je to na pevno nebo sundavaci?

chirabell
5. bře 2012

@luucia do kelu...moj teoreticky dokonaly kocik ma prvu chybu...ja sa toho trochu bojim...aka je tvoja skusenost? dobre sa takto dietatku lezi aj ked nie je sportak klasicky rovna placka v polohe na lezanie? neodkrvuju sa nozicky?

luucia
5. bře 2012

@york sundávací 😉 bylo to zvlášt v pytlíku..takový 2 kovový karabiny 😉

@chirabell ono to je fakt skoro rovný, není to do pravýho úhlu 😉 první dcerka v tom byla spokojená 😉 máme i golfky béboconfort loola up, ten to má taky tak a v poho 😉 mrkni na to v obchodě 😉

york
5. bře 2012

@luucia ok dekuji moc,tak to budem muset dokoupit

luucia
5. bře 2012

@york ale měla bys to k tomu mít..to udělali někde v obchodě chybu 😕 jestli chceš tak ti to vyfotím a pošlu, jak to vypadá 😉

york
5. bře 2012

@luucia my ho kupovali tady z konika...a za tu fotecku bych byla mooooc vdecna!!!! 🙂

york
5. bře 2012

@luucia vlozis si ji do albicka nebo ti mam poslat mail???

luucia
5. bře 2012

@york dám si jí klidně do alba, ale vyfotím to až zítra...karabiny mám v autě a ted už tam nejdu, jestli neva 😉

york
5. bře 2012

@luucia ok v pohode chapu 😀

lucisa
5. bře 2012

@chirabell je to úplně v poho to polohování, na rozdíl od jiných podobných moderních typů sporťáků, kdy se sklápí celá "ergonomická" sedačka, takže dítko má stále nohy v pravém úhlu (můj manžel tomu říká, že je jak kosmonaut 😅 ), to je u hightreku fakt skoro rovné. Když sklápíš zádíčka, zároveň se tímhle jedním pohybem narovnávají nožičky. Malá se v tom krásně vyspinkala i na boku, to teda nebyla připoutaná, ale je to ok.

luucia
5. bře 2012

@york tak jsem našla na MMB ty karabiny, tak nemusím do auta 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=53337382&tab=1 😉 jak je to černý hranatý "očko", tak tím protáhneš pás a pak jen prostčíš ty červený tyčky pásem...no a z druhý strany to připneš ze strany na kočárek 😉

luucia
5. bře 2012

@lucisa jj je fakt, že dcerka se v sedačce taky klidně přetočila na bok a spala 😵

lucisa
5. bře 2012

@luucia ,@chirabell chtěla jsem dát fotku, ale zjistila jsem, že máme malou vyfocenou vsedě, a když leží, tak je zblízka a sedačka není vidět.

chirabell
5. bře 2012

@lucisa super, dakujem velmi pekne za info...kociarik idem pozerat az koncom marca, skor sa nedostanem k obchodu kde ho maju na predajni, u nas v okoli nie je a to cetujeme k rodicom, tak po ceste som nasla jeden...potom ho bud tam objednam a poslu alebo objednam cez net niekde ak najdem lepsiu cenu, ale vidiet ho chcem predtym a poskusat, lebo videla som len tak nahodne vonku u 2 mamiciek, no ale to je take...cudzie zeny a mna to vtedy az tak nezaujimalo, len ma zaujal 🙂 a net ukaze, ale nie je to presne to iste ako odskusat nazivo 🙂 este raz vdaka

lucisa
5. bře 2012

@chirabell koukni se na youtube, tam je spousta videí, jen tak namátkou jsem našla třeba tohle, kde je pěkně vidět to polohování a jak ti to dojede, je tam i další video, jak skládat, jak připevnit hluboké lůžko atd. atd.:

https://www.youtube.com/watch?v=3Lo1FVnneL8