Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

ivankaa
12. únor 2010

sampo: nanoznik mi usila pani martinka z mimibazaru - niekde na prvych strankach tejto diskusie je aj odkaz na nu. Usila mi aj ochrany na bezpecnostne pasy na sportak a cele to stalo okolo 500Kc.

terry23
14. únor 2010

Ahojte maminky. Máte nebo měla jste některá High Trek v černé barvě? Čekáme miminko na léto, tak si říkám, jestli v černém kočárku nebude větší horko... To samé potom se sporťáčkem o rok později, jak moc je černý potah horký? Rozmýšlím, jakou barvu, černá mi vyhovuje, protože je kombinovatelná se vším, barevný kočárek by byl zase veselejší, ale vzhledem k tomu, že jsme si nenechali říct pohlaví miminka, máme v barvách poněkud méně volnou ruku 🙂

konik88
14. únor 2010

Ahoj, taky se mi tento kočárek moc líbí, jen mě zarazila délka korbičky 72cm. Bojím se, aby se mi tam mimčo vešlo tak do 5-6 měsíce. Jinak tu barviču taky ještě nevíme. Bojím se vzít v červené nebo modré, aby se třeba nespletli a nenarodilo se mi něco jiného. Mám hodně známích, kterým to spletli 🙂

lubica76
14. únor 2010

Ahojte ,terry ja mam športovu čast v čiernej farbe a uplne v pohode aj v lete,Patkovi v nom vôbec nebolo teplo ,kočik vôbec nebol nejako rozpaleny takže ja som spokojna a vaničku sme mali červenu ta sa my velmi pačila ja pri chlapčekovi a bol tam tak do 5 mesiaca,ale zaleži aj ake bude babetko velke. 🙂

konik88
14. únor 2010

Holky a nevíte, kde se dá na něj podívat v Brně. Není třeba ve futuru na Vídeňské?

radushka
15. únor 2010

konik88: v Brně ho mají v OC (nevím jak se jmenuje 😅 ) ale obchod se jmenuje babypark. Mrkni na jejich stránky.My ho máme odtamtud, a vycházel dobře i cenově 😉
http://www.babypark.cz/autosedacka-bebe-confort...

konik88
15. únor 2010

Děkuju radushko, určitě se tam pojedeme mrknout 😉

sophie1
16. únor 2010

Holky, taky mám v plánu koupit high trek, ale prosím která máte zkušenost s jeho "skladností" v malém výtahu - myslím pokud máte hluboké lůžko? Všude píšou rozměry na délku 103 cm - náš výtah je cca 105x100 cm, tak se trochu bojím, jestli se tam vlezem. Jde to madlo třeba nějak sklopit?

Díky!

radushka
16. únor 2010

konik: ten obchod je docela velký a kočárků tam mají víc.Byli jsme nadšeni.Určitě tam mrkněte. Je možné, že se to oC jmenuje Campus sqere? Teď se mi něco vybavilo 😅 .Nejsme z Brna, tak fakt nevím 😀

konik88
16. únor 2010

Já taky radushko nejsem z Brna, ale dívali jsme se s manžou na mapu a je to asi v Campus sqere. Určitě tam pojedeme. A nezdála se ti ta korbička malá? 72cm není moc. Ostatní kočárky mají víc. Co myslíš?

pettru
16. únor 2010

sophie: nas vytah je tak cca stejnej...kdybych chhtela najet rovne do vytahu tak se vubec nevejdem..proste se tam sesteluju tak napric(de to lehce) a to madlo ma kloubiky,kde nastavujes vejsku a de sklopit dolu...takze sme se vesli...teda jenomkocar a ja a tasku prebalovacku sem musela natisknout ke kocaru...ted se sportakem uz se jezdi v pohode 🙂

konik: my sme byli ve korbicce do konce 7mesice. Nechala bych tam malou i dyl..ale jak se tam dal fusak a jeste byla vic oblecena, tak tam byla dost natesno. sice neprotestovala, ale chtela sem ji nechat vic prostoru 😉 cca mesicem sem ji do korbicky polozila jen nalehko oblecenou a prostoru mela kolem sebe dosta a vypadala, ze se ji tam libilo 🙂 ale teda ted uz by mi z korby nejspis vyskocila 😀

konik88
16. únor 2010

kdybych měla mít korbičku na léto, tak se nebojím. Ale chtěla jsem tam mít prcka tak do 6měsíce, takže do Vánoc a bojím se, aby se tam s fusakem vešel. No uvidím, jak bude vypadat ve skutečnosti a uvidí se.

pettru
17. únor 2010

ja myslim, ze do 6tyho mesice to v pohode vydrzite 🙂 i s fusakem 😉

laada
17. únor 2010

Ahoj kočár bebé confort jen chválím... je super do sněhu, ale nevím nevím našeho kluka bych v 6tým měsíci do kočáru s fusakem nedala 😎 😅 v úterý oslavíme 3tí měsíc a takhle teď v kočáru vypadáme a to prosím nemáme už kombinézu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kualalik
17. únor 2010

Laduš, měla sis koupit Libertu 😀 😀 😀

laada
17. únor 2010

😀 😝 hele ty se moc netlem ... no je pravda, že náš synek má už 6,8 😎 kil

konik88
18. únor 2010

No laada a toho se právě bojím. Ten kočárek potřebuju fakt do 6 měsíce.

konik88
18. únor 2010

Moc se mi kočárek líbí, ale asi budeme muset nakonec zvolit jiný. Nechci tam mimčo mačkat s fusakem 😒

ajsbirka
18. únor 2010

ahoj holky, tak včera nám konečně po víc jak 5 týdnech přišel kočárek. všechno super, barva, matroš, krásně a jednoduše šel složit, ale teď jsem z něj poněkud na rozpacích.......napřed jsem do podvozku dala sportovní část, tak ta má malou vůli. to samé autosedačka, tak jsem si řikala, hlavně ať korbička sedí napevno , ale bohužel taky se trošku kývá. tak teď nevim. je to normální ? máte to taky tak nebo jí máte vážně na pevno , že se ani nehne ?

laada
18. únor 2010

ajsbirko to je naprosto v pořádku teď sem šla s naším kočárkem taky zahejbat a dělá to samé co popisuješ 😉 kdyby to bylo napevno a ty jela přes hrbol tak je klepe celej kočárek a z malého bys vyklepala duši 😅

ajsbirka
18. únor 2010

laada tak teď mě pobavilo když jsem si představila jak běháš doma zajejbat s kočárkem 😀 . takže moc děkuju 🙂 . jenom se pro jistotu ještě zeptam, neb už jsem občas vážně jak těhotenský mešuge.....má ten váš kočárek tedy taky vůli v tom zacvakávacím mechanismu korba - podvozek ? jako na jednu stranu to logický je, na druhou stranu jak jsem byla vystresovaná, protože místo za 3-4 týdny přišel po víc jak pěti, tak aby s ním nedej bože něco nebylo neb čas se krátí. a hýbe se to nějak hodně, když do toho vašeho prcka položíš ? přiznam se , že ani nevim jak je to u jiných kočárků...

laada
18. únor 2010

😀
teď nerozumím jakou vůli v zacvaknutí 😅 to víš já mám zase mateřskou mešuge 😎
Když malého dám do kočárku nehýbe se to ...ale teď jak jezdím přes zmrzlej sníh tak občas lomcuju s kočárkem jestli to drží pevně a malého nevyklopím 😅 ale to je opravdu jen přes děsivej terén (máme totiž "krásně" udržovaný chodníky .... 🙄 )

ajsbirka
18. únor 2010

tak to se mam na co těšit 😀 . já to myslim tak, že když vezmeš podvozek a pak korbu ( nebo autosedajdu nebo sporťák ) a zacvakneš to do toho podvozku , tak uslyšíš jak se to zacvakne a pak jsme zkusili vzít konec té korby a jak jako pevně sedí právě v tom podvozku a ta korba se trošku kýve dopředu a dozadu, zatimco podvozek pevně sedí na zemi. chápu že jsou to plastový díly, taky že když je to trojkombinace tak to nikdy nebude tak na pevno jako klasickej hlubokej kočár, ale prostě bych chtěla vědět, jestli to má i někdo jiný nebo jestli s tim něco máme, protože co jsme se dívali, tak v té konstrukci ( v těch zacvakávačkách ) se nic poštelovat nedá.

lilly21
18. únor 2010

ja mam maxidieta a este sa zmesti 😀

daducha
18. únor 2010

Ajsbirka , je to v pohode.Este to kyvanie vyuzijes, ked bude maly robit cirkus a ty budes môct kocik hojdat.Teda my sme maleho tak hojdali ...Klasicky ako to bolo pri starych pruzinovych kociaroch to nejde,jedina moznost ako drobca podrncat je kyvanim vanicky.

laada
19. únor 2010

ajsbirko tak důkladně jako ty sme kočár netestovali 😎 opravdu je to v pohodě. Není to klasicky houpací kočárek ale jak říká daducha 😉 využiješ to když budeš jen houpat se samotnou vaničkou když bude cirkus 🙂

dokonce používám když sem u našich vaničku samostatně (bez podvozku) a houpu v něm malého a krásně zabere 😵

Já sem teda vybrala děsně "praktickou" barvu (cream) takže sem už kočár 3x prala 😝 😀 ale neměnila bych fakt vypadá fantasticky 😵

ajsbirka
19. únor 2010

laada, vážně ne ? no já to korbu jenom zacvakla do podvozku a zkoušela jsem jak tam sedí a už jsem poznala , že se trošku hýbe. tak uvidíme. snad to bude v pohodě. i když by mě tedy pěkně štvalo ještě řešit reklamaci nebo tak něco. a potíž je v tom, že tady jsem high trek nikde neviděla a do prahy se teď asi nepodívam. tak se nebudu nervovat a raději se budu psychicky připravovat na to,až ho budu tahat do druhého patra 😒.

tak já mam hnědou, ale kdo ví jak bude vypadat až začne lítat pyl a tak 🙂. ono si asi nevybereš. hlavní je, že se nám líbí 🙂 . jo a dáváš to normálně do pračky, nebo pereš ty díly v ruce ?

daducha
19. únor 2010

aj ja mam tu prakticku cream farbu 😉 , ale cistila som iba raz, teraz ked sme ho zazimovali 😀 .Uz pouzivame cierny sportak a vanicka je na predaj.Ak by mal niekto zaujem, tak ju mame nafotenu na MMB,je v super stave a za super cenu - 140 EUR.

sicinka
19. únor 2010

Ahojky, já mám v korbičce malého pořád teď má osm měsíců a 70 cm. A vejde se i s fusakem emitex. On tedy vetšinou polosedí zapřenej o složenou střechu, ale i když usne a leží, tak se vejde 🙂 Já se k Vám jdu zeptat na sporťák - je to tak že je ovladatelný jen tou páčkou vzadu? Já tam Dádu dala a vypadal jako kdyby stál ve fusaku. Je možné ho dostat nějak do sedu? aby měl nožičky a záda cca v pravém úhlu? On nám takhle docela řval a hlavně to vypadalo, jak kdyby jsme ho vozili ve stoje 🙂 S korbičkou i autosedačkou jsem moc spokojená, hodně využívám možnost nacvaknutí autosedačky, i pro cestu k autu, téměř už ho neunesu 🙂

radushka
22. únor 2010

Tak hlásím, že jsme včera poprvé vyjeli a super.Zatím nejvíc oceňuju aretaci předního kola na rukojeti.Dost jsem ho i za tu půl hoďku využila.Jinak bydlíme v 2. patře, takže kočár musíme bohužel vynášet nahoru a je skvěle rozebíratelný a přenosný.
ajsbirka: jj, houpání je v pohodě.
sicinka: zatím ho máme zabalený, tak nevím 😅