Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

luucia
28. led 2009

rez a co tě zajímá na sporťáku? já sem fakt spokojená! je lehoučkej 😉 jako je hodně srovnatelnej s quinny speedy, ten má kámoška 😉 jen speedy nejde dát úplně do sedu a je dost širokej, že v obchodě má problém projet mezi kasama 😒

zdenallicka
28. led 2009

Holky, jak je to s temi korbami? Vite to nektera? 😀

luucia
28. led 2009

Zdeni, já žádnou jinou korbu než Windoo od bébé neznám 😅

krista
15. únor 2009

susyk • 1d • 7. červenec 2008 ve 20:23
Ahoj
chtěla sem se zeptat jestli máte některá tento kočárek a jak jste s ním spokojená. Diskusi na toto téma sem nenašla tak to snad nezakládám podruhé.

susyk • 1d • 7. červenec 2008 ve 20:36
toho nikdo nemá? To snad ne.

hanab • 1d • 14. červenec 2008 v 11:24
Sestra ho má doma, ještě ho ale nepoužívá. Já jsem v něm zkusila povozit malou a byla jsem moc spokojená. Dobře se ovládá, je odpružený.

minea • 1d • 14. červenec 2008 v 11:27
Mně se moc líbí, ale jak jsem pochopila, nedá se polohovat - ani záda, ani nohy, jenom celá sedačka. Po konzultaci s rehab. terapeutkou jsem tenhle kočár zavrhla, vedlo by to ke zkrácení svalů na nohách. Fakt ale nevím, co koupit...

senja
25. únor 2009

Kdo to tady pise, ze se sportovni sedacka nejde polohovat??? 😕
luucia: Je to vazne tak?

luucia
26. únor 2009

senjo, sporták polohovat jde, ale ne zvlášt nožičky a záda 😉 jde do 3 poloh - úplný sed, polosed, a skoro leh 😉

kikimaruska
22. bře 2009

luucia: zkoušeli jste sportáček nasadit čelem k mamince? Je ovladatelnost stejně dobrá jako když jede po směru? Z tvé zkušenosti..? Nemohu ani najít nikde foto, jak to vypadá otočené. Moc díky 😉

krista
20. kvě 2009

gitkam • Včera ve 22:43
Kto ma bebe confort high trek? Vase skusenosti, chybicky dakujem
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

silvika
20. kvě 2009

zdravim vas ako uzivatelka high treku je vyborny, hlavne v zlom terene je super, maly mi v nom aj spava a uplne skvele sa pouzival v zime v snehu. maly sa mi komfortne vosiel aj s fusakom. sportova cast otoceny smerom ku mne je lahsia, ma ine centrovanie, trochu horsie sa tlaci prave ked je maly otoceny smerom von dopredu nie ku mne ale zasa aspon stiham rozpravat a davat pozor na maleho ci nieco nevyvadza.zo zaciatku mi velmi pomohlo, ze je dieta v kociku nakliknute dost vysoko a ked som ho vkladala alebo vyberala z kocika nemusela som sa velmi zohybat. neskusala som ine kociky ale tazky je dost co zasa treba v horsom terene a v silnom vetre. kolecka a perovanie ma skvele a ma aj velky rozsah hojdania maleho cez den uspim uhojdanim. ked chcete popisem aj ine skusenosti. latka je inac podla mna skvela, lahko sa cisti nedrzi sa spina a nie je moc tepla.

krista
20. črc 2009

daducha • 2d • 1. nov 2008 o 14:39
Ahojte,

rozhodli sme sa kupit tento kocik pre nasho druheho drobca a kedze v KE ho nazivo v ziadnej predajni nevieme vidiet,chcem sa opytat maminiek, ktore ho maju na ich skusenosti s tymto kocikom.Ste s nim spokojne,je tam nieco co nas môze nemilo prekvapit?A farba oxygen red je vyrazna cervena,alebo skôr do bordova?
Dakujem vsetkym za odpovede.

itinka123 • 1d • 3. nov 2008 o 11:37
Ahoj Daducha, my sme si objednali tento kocik akurat v ciernej farbe a so sedymi doplnkami, autosedackou, hlbokou vanickou,... Nazivo som ho videla len raz na jednej nabytkarskej vystave v Ba v nom mala jedna pani dieta a velmi sa nam zapacil. zdal sa nam velmi pohodlny na kocikovanie pre maminu aj pre babatko. Super odpruzeny, rychlo poskladatelny s peknym dizajnom :-} Objednavas si aj hlboku vanicku Windoo a autosedacku? pekny dnik

stresmenka • 2d • 3. nov 2008 o 18:32
daducha napíš IP juzinke ona ti o tomto kočíku napíše všetko čo chceš ona ho má 😉

daducha • 2d • 5. nov 2008 o 13:52
Ahoj itinka 123,

kupujeme sportak v ciernej farbe a hlboku vanicku Windoo bud cervenu, alebo oranzovu.Skôr cervenu.Vajicko sedacku mame Recaro,sice na tento kocik nepasuje,no v zime je to pre mna nepodstatne.Pre mna je to super kocik, nazivo v obchode som ho videla sice iba raz,no iny uz nechcem.manzel sa boji tych troch koliesok, aby ho vraj starsi syn nevyklopil🙂,no uz som ho pracovala a teraz sa vlastne rozhodujem iba vo farbe.Nic moc nevymysleli ani v kolekcii 2009,tak asi ostaneme pri tom, co som pisala.Dufam, ze sme sa rozhodli dobre.este budem dokupovat tasku ku kociku, no fusak asi nie, upozornili ma v jednom detskom obchode,ze tieto nie su zrovna na slovenske zimy, ak pridu poriadne, tak ten este hladame.

katy1979 • 1d, snž • 5. nov 2008 o 14:16
má ho aj janka 5861 skus sa opýtať aj jej. pokial viem je spokojná. ja som bola strašne zamilovaná do toho kočíka ale kedže som ho naživo nevidela tak som ho ani nekupovala, vtedy tu v SR ešte neboli.

daducha trojkolky sa neboj ja mám normálny sporták trojkolku aj golfáč trojkolku a nevymenila by som to za štvorkolku za nič na svete.
ak ti o tom fusaku hovorili v babymarkete tak by som sa opýtala aj inde. oni su velkým zastancom emitexu a per perega. .

a vaničku ber červenu ta je strašne krásna 😉

denisb • 20. nov 2008 o 04:09
Katy prepáčte, ale netušila som, že práve Vy ste antibabymarkeťáčkou 😒 , smutné, že nás takto ohovárate a pritom ste naša stála zákazníčka.
K zákazníkom sme maximálne úprimný a ak sa nám niečo neosvedčilo, neponúkame to, resp. povieme náš názor, ak nás o to niekto požiada.

Daducha, ak budete chcieť vedieť môj názor na kočík i fusak napíšte mi mail, rada zodpoviem, daný kočík je k videniu aj v BA v predajni...

BabyMarket nie je vôbec zástancom spomínaných značiek, momentálne je na trhu niečo oveľa lepšie....

janka5861 • 1d • 2. dec 2008 o 19:07
ahojte ja mam fusak k sportovej casti tohto kocika a mozem ho iba odporucat . Je hruby a naozaj je dobry,lebo pokial Vam dieta uz chodi ako mne a chce ist von ,tak ho rozopnem /zips je cez prednu cast a uz je vonku . je to dobra trojkolka .

sisa.b • 3d • 16. dec 2008 o 21:46
ahojte 🙂 aj ja mam tento kocik a zatial len maximalna spokojnost. kupovali sme sportak + hlboku vanu windoo + original fusak. nakolko to nie je ani moj prvy kocik, ani moj prvy fusak, mozem zodpovedne povedat, ze je hruby a teplucky. zatial sice nepouzivame, lebo sme v hlbokej vanicke, kde nam nie je fusak pri tejto zime potrebny.
vana je plastova a mala sa mi tam v perinke a hrubsej deke pekne poti 😝 takze fusak zatial nebudem davat, iba ak by trochu viac prituhlo. s kocikom sa vyborne manipuluje a super, ze sa da predne koleso zaaretovat jednou packou na rucke.
hlboku vanu vela vyuzivam ako autosedacku, ked jazdim sama s malou.
ja mozem tento kocik fakt len doporucit.

modrica • 1d • 7. jan 2009 o 12:20
takze da sa tento kociar pouzivat pri sportovej casti v smere aj proti smeru jazdy? a da sa polohovat aj do vodorovnej polohy? a co skladanie je jednoduche? co stabilita, nema tendenciu sa vyvratit ked sa dietatko privelmi mrvi?

lindakov • 9. jan 2009 o 20:29
ahpjte maminy,chcem sa opýtať na kočík high trek,aku ma strechu. Ked sa sedacka do polohy na lezato,je dietatko zakrytre strechou? neviem,ci som to správne napisala,ale chcem vediet ci pri lezani babatka nevznikne nad nim diera,ci je strech dostatocne dlha.

sisa.b • 3d • 10. jan 2009 o 17:34
modrica - kocik sa da nakliknut na oba smery. sportova cast je taka tvarovana a preklapa sa to cele, cize nedas ho do uplne vodorovnej polohy, len si dieta preklopis nalezato v tej polohe, ako ti zaspinkalo 😉 ja som tomu moc rada, lebo pri synovi som mala polsku 3-kombinaciu a ked mi v sportaku zaspal, tak ho vzdy budilo, ked som mu spustala dolu opierku 😒 vlastne som mu narusila tu jeho polohu - toto je prirodzenejsie a maju to takto vyriesene viacere novsie kociky 😉

co sa tyka tej striesky, tak neviem. zatial pouzivame len hlboku vanu. ale mylsim, ze sa len preklopilo lehatko a so strechou sa nehybalo. ona tam ma tu latkovu rezervu zozadu prave na to. ale nie som si stopro ista, musim vyskusat a dam vediet. akurat si pamatam, ze som skusala nasadit na sportak strechu z hlbokeho kocika a v pohode to ide tak, ako pisu 😉

lindakov • 24. jan 2009 o 20:41
sisa.b - budem rada,ak mi pozries tu striesku,chcem malemu kupit tento kocik len sportovy,tak sa pytam na vselico co ma napadne. Dakujem 😉

panisova • 1d • 30. jan 2009 o 15:53
AHOJ Linda!!ako sa mas a ako ti sluzi kociarik??sranda,ze sa tu stretevame 🙂 Tak ako si s nim spokojna??ja som dlho nevydrzala bez neho,predala som aj golfač a dnes som si objednala taky isty ale v červenom 🙂 🙂 a strieska je variabilna,moze sa potiahnut pekne dopredu klikanim a babatko bude ako v bunkri 😵

katka1981 • 1d • 3. feb 2009 o 21:28
Ahojte, mate skusenosti s tymto kocikom? Je dostatocne odpruzeny? Nie je labilny?

katka1981 • 1d • 5. feb 2009 o 19:38
Baby prosim ozvite sa ktora ma tento kocik. Ake mate skusenosti, dakujem.

mima111 • 11. mar 2009 o 08:50
baby neviete, kde by sa dal vidiet tento kocik nazivo v nejakom obchode v BA a okoli? rozmyslame nad nim, ale skor ako ho neuvidime ho nekupime! 😀 diky.

dadka212 • 2d • 11. mar 2009 o 10:12
Mima majú ho v ponuke babymarket, ale pre istotu si tam zavolaj či ho majú k dispozícii na videnie 😉 http://www.babymarket.sk/index.php?page=product...

mima111 • 11. mar 2009 o 10:38
dadka dakujem velmi pekne 🙂 uz sa nam o tych kocikoch aj sniva, este raz dakujem 🙂

mam4 • 1d • 11. mar 2009 o 17:41
ahojte maminy, aj ja sa pripajam k teme, kocik high trek sme kupili pred 2 tyzdnami a sme veeelmi spokojny, je lahky, lahucko sa ovlada, super polohovanie do lahu (mame sportovy), strecha je tiez velmi prakticka a aj to ze sa da otacat do oboch smerov...
mima111 ak mas nejake otazky, pytaj sa, rada ti odpoviem...

kristinah • 15. mar 2009 o 21:24
zdravim vsetky mamicky, rada by som sa spytala tiez na kocik bebe confort high trek 2008. je z kategorie tych tazsich alebo lahsich? a vraj ma labilnu striesku. mam4, prosim ta, je to pravda? velmi rada by som si ho totizto kupila, ale zvazujem aj x lander. dakujem.

mam4 • 1d • 16. mar 2009 o 13:15
ahoj kristinah, je velmi lahucky a ta strieska sa kyve ak ides po hrbolcoch alebo kolajniciach ale preto lebo cela sedacka nie je napevno ale je taka "hojdacia" (co je samozrejme naschval), strieska sa da naklopit uplne dopredu aj uplne zlozit a po bokoch ma take plastove somarinky, ktore ked sklpopis dolu tak ti strieska drzi v pozicii v akej ty chces, ja som prvotne tiez chcela x-lander ale videla som ho na soike ako nebezbecny vyrobok, vraj ma po bokoch nejake strbiny v ktorych si dieta moze pricviknut prsty... potom sme uz skoro kupili jane slalom ale sedacka sa nedala otacat a tak sme nakoniec kupili high trek bez toho aby sme ho videli a nelutujeme aj ked ho mame len nejake 2-3 tyzdne...

silvika • 1d • 25. mar 2009 o 13:44
baby my mame high treka od jan. minuleho roku ak chcete pytajte sa v pohode podelim sa o skusenosti je inac super na spanie dietatka lebo sa da normlane hojdat takze maly mi v nom spi cez den dost dlho. odpruzeny mam pocit je dost ale lahsie sa mi s nim ide ked je sedacia cast nakliknuta smerom ku mne cize maly sa pozera na mna, inac je myslim bez vad strieska sa fakt kimaca aj vo vetre ale zeby to mohlo k niecomu vadit zatial neviem. 😉

lienka76 • 5. apr 2009 o 12:09
ahoj mam4, tiez uvazujem o zakupeni kociara higt trek, chcem sa ta opytat ci sa da ku kociaru dokupi aj slnecnik a ci mas k nemu aj nanoznik, alebo pouzivas iba fusak? na jar iba deku? dakujem 🙂

silvika • 1d • 8. apr 2009 o 14:21
lienka sice mna sa nepytas ale ja som slnecnik kupila cassual play bol vacsi a taky nejaky pevnejsi ako orginal bebe confortovy, nanoznik pokial viem nie je fusak sme mali babyland cierny super do neho pasuje aj farebne tieto doplnkove veci aspon tu u nas maju len na objednavku tak preto improvizacia 😉

tynushqa • 1d • 24. apr 2009 o 10:38
Ahojte,
rozmyslame nad tymto kocikom - sportovym, chcela by som sa opytat ci sa da dat do uplneho lahu, lebo nasa bambula este nesedi.
Dakujem

juzinka • 2d • 26. apr 2009 o 09:46
Ahojte, tak ja mám tento kočík a doteraz som bola veľmi spokojná môj synček je na svoj vek /8 mes. dosť veľký no stále sa zmestí do vaničky/ Čo sa týka hlbokého High treku nemá asi ani jednu chybu je úžastný, vôbec sa nemusíte báť vyvrátenia dieťatky je veľmi stabilný. Teraz som však začala používať športovú časť a tu má mrzí niekoľko chýb na tomto kočiari a dokonca uvažujem nad výmenou /Casualplay S4/, baby ako ste vy spokojné so športovým High trek keď dám malého spinkať a fúka vietor zdá sa mi strašne odkrytý nakoľko tento kočík nemá nánožník aj keď dám deku proste mi to príde ako keby malý ležal na stole, alebo neviem, na zimu je fusak, ale čo jar a jeseň príde my to strašne nedomyslené. Dá sa používať nakliknutý v oboch smeroch no keď si ho dám, otočeného ku mne vadí tam taška na kočík, musím ju dávať do nák. košíka. ☹

silvika • 1d • 2. máj 2009 o 14:39
no ja odpoviem tynushqa da sa dat aj uplne do lahu, juzinka ja som pokial bolo chladno pouzivala fusak maly bol dolu obleceny ako v dome takze ked bolo vonku chladno dala som ho do fusaku a bolo fajn. ked je chladno je otoceny smerom ku mne. tasku som nikdy nepouzivala lebo kocik ma tolko vselijakych odkladatok ze mi neboli treba a maly je vonku aj tak vzdy hore culy nespava v nom ked sa prechadzame ale ani v zime mi tam nikdy neprechladol. inac v nom maly spi cez den aj v dome nie vonku. 😝

andrealv • 7. máj 2009 o 14:05
ahojte kocky.ja mam high treek na predaj uplne novy a aj ine znacky+nove kojenecke oblecko.pozrite na mimibazar pod AndreaLV.Vypredavam za nakup.dakujem

dixy • 26. máj 2009 o 21:25
Ahojte baby,vydela som Bébéconfort naživo majú ich u nás v Spišskej Novej Vsi-taký nový obchodík,vyzerá fakt super,vážne nad ním uvažujeme,všetko nám predviedli,ako sa skladá..atď.vanička je priestranná,veľmi mäkká,a krásna.športová časť nemá chybu a vajíčko má krásny tvar,vojde sa tam v pohohode dieťa do roka.vraj budú mať aj kočíky JOOLZ.

sorrelia • 1d • 26. máj 2009 o 22:41
Ahoj, mohol by mi niekto prosím premeriať plochu na ležanie u športovej časti ???
Ďakujem

dixy • 11. jún 2009 o 15:51
ahoj baby!mate niektorá Hightrek v tej čokoládovej farbe?ja som ju vydela na živo u nas v SNV a je nádherná,nemáte niektorá skusenosti?neviem sa rozhodnúť či čiernu alebo tú čoko??

matja
20. črc 2009

silvika, akú máš, prosím ťa, farbu? Ja by som ho chcela kúpiť, len ešte nie som úplne rozhodnutá. Ako sa spí tvojmu malému v športiaku?

matja
20. črc 2009

teraz som si prečítala celú diskusiu a už sa o tom ležaní písalo 🙂
má niekto farbu oxygen cream? Obávam sa, či nie je taká bledá farba nepraktická.

radushka
19. srp 2009

obnovuju téma 😉 Co vy říkáte? Mně se docela líbí a myslím, že splňuje všechny mé požadavky, Máte nějaké výhrady, chyby,...? Prodávají se komplety? Ještě jsem pořádně nehledala 😅
Dík moc 🙂

luucia
20. srp 2009

radushko, já ho měla..teď máme golfky bébo confort loola up 😵 takže držím značku 😅 Já byla moc spokojená, se vším 😵

matja
20. srp 2009

aj my sme nakoniec šli do tohto kočíka, boli sme s ním vonku zatiaľ iba 4-krát, zatiaľ spokojnosť 😉

l78
20. srp 2009

Kočárek máme, celý komplet i s autosedačkou a jsme spokojený. 😉

svoja
23. srp 2009

Ahoj holky,
byla jsem rozhodnuta pro tento kocik, ale trochu me zklamal sportak. Nam se mimi narodi v prosinci, takze dalsi zimu, az bude mit 12-14 mesicu bude ve sportaku. Mam strach, ze se me tam v oteplovackach nebo kombineze jeste s fusakem nevejde. Mate zkusenost?? Diky
Luucia: ahojky🙂

radushka
27. srp 2009

Nic nového ve světě bebé? My už jsme se rozodli.Jdeme do něj 😉

laada
29. srp 2009

Ahoj 🙂 ve stredu jdeme vyzvednout kocarek tak v prosinci poreferuju jak se osvedcil 🙂 barvu hluboke korbicky jsme vybrali cream jako luucia tak doufam, ze ho hned nezmazeme 😀

luucia
29. srp 2009

Ahojky,

Laadi, neboj, nezmažete 😉 kdyžtak se dá svlíknout a vyprat 😉 ale má na sobě nějakou úpravu, že jakýkoliv flek stačí přetřít vlhkým hadříkem a je to 😉 Barva je to moc hezká, taková elegantní 😵

laada
29. srp 2009

Luci da se vyprat potah z hluboke korby??? Podarilo se ti prodat vas kocarek?😉

luucia
29. srp 2009

Laadi, myslím, že dá 😉 Jestli si dobře vzpomínám, tak jsem ho 1x prala 😕 😉 Sporták jsme pak prala akždou chvilku 😉 jj, kočárek jsem nedávno prodala 😵 Ale za chvilku plánujem dalšího prcka a stejně bych šla zase do Bébéčka 😅

laada
30. srp 2009

tak to ráda slyším, že by si zase šla do bebéčka ... já pokukovala i po jiném (red castle), ale pak sem se vrátila k mému vykoukanému. Neviděla sem teda tu naší barvu na živo (myslím sporťáku) ale paní v obchodě říkala, že není problém vyměnit tak snad se nám bude líbit 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

janka5861
30. srp 2009

ahojte ,ja som mala sportak a kocik na 100% bez chyb !!!! 😉 😉 😉 😉 odporucam

jminonka
30. srp 2009

Mame High Trek 8 mesiacov a som s nim velmi spokojna. V prvych 7 mesiacoch som ocenila hlavne korbu, ktora je skvela, pokial sa cestuje na dlhe trasy. Ma certifikat, moze sa pouzivat namiesto autosedacky (ma pasy). Jasne, ze nie je bezpecna az tak ako autosedacka, ale 5 hod. cesty by nasa mala v autosedacke nevysedela. Alebo ked som sla niekde autom do mesta, nemusela som ju stale prekladat z autosedacky do kocika a spat. Kolkokrat mi trebars zaspala uz doma a potom som ju len presunula do auta ... No velmi som to ocenila... 😵
Teraz pouzivame uz sportak, prave riesim nanoznik, nakolko ide jesen a bude chladnejsie. Neviete nahodou poradit, ktory model (trebars aj od emitexu) nanho sedi?

laada
30. srp 2009

Ahoj ano jde pouzit univerzalni nanoznik od emitexu😉

luucia
30. srp 2009

Ahoj holky,

Laadi, tahle barva se mi taky moc líbí 😵 Je taková netradiční a neokoukaná 😵 Pro kluka bych jí brala hned 😉

Jminonka, jak píše Laada, používá se univerzál od Emitexu, jen řekni, že to máš na trojkolku 😉 Jak píšeš s tou hlubokou korbou..to jsem taky hodně ocenila 😉 Vajíčko jsme použili jednou a pak už jsem vozila malou jen v hluboký korbě 😵 je to supe vynález 😵

ametob
31. srp 2009

Ahoj holky, přidávám se do klubu Bebe Confort🙂 Přečetla jsem celou diskuzi, do kočárku jsem zamilovaná, ale ještě jsem ho neviděla na živo☹ Nevíte některá, kde ho mají Olomouc, Brno, Zlín atd.? Barvu bych brala asi černou, ale teď se mi hodně začíná líbit ta světlunká bílá, akorát se bojím praktičnosti.....
A jak v terénu? Jste spokojené? My jsme totiž skoro pořád někde v přírodě.... Díky moc za info.

jminonka
31. srp 2009

Ahoj, v Brne maju Bebe Confort (vratane High Trek) k videniu v detskom obchode Carrefour na Videnskej (na poschodi, kde maju aj hracky...) a potom v novom nakupnom centre na sidlisku Bohunice- Brno (maju aj internetovy obchod, no neviem si spomenut na web). Co som si vsimla, tak nove modely 2009 su uz vyrobene z ineho materialu, ako tie predosle modely! Nieco ako mikrofaza...Chyta to vsetky chumace z deky... Tie predch. modely mali lepsi material, drsnejsi, lepsi na udrzbu,odolnejsi voci odreniu.. Skor by som odporucala zhanat na internete modely roku 2008, v prevedeni je to to iste... a farby cierna, cervena zostali...

jminonka
31. srp 2009

...no a este som zabudla dodat, ze do terenu je velmi fajn... lepsiu trojkolku nepoznam 🙂 Jane Slalom je tiez dobry, ale ma trochu mensie kolesa. V divokom terene je potom dobre zaaretovat kolieska, predsa je to len trojkolka... Ja brazdim okolite pole a som spokojna.