Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

sophie1
22. lis 2010

@radushka @mam4 Tak jsem to jakž takž nafotila, koukněte 😉

mam4
22. lis 2010

@sophie1 a ona to sije univerzalne alebo si jej posiela rozmery a typ kocika ?? a ako drzia tie uchyty ?? su na cvoky alebo suchy zips ??

sophie1
22. lis 2010

@mam4 na High trek už paní rozměry má, úchyty jsou na suchý zip 😉 .

mam4
22. lis 2010

@sophie1 aha, super 🙂 vyzera dobre, ovela krajsie ako tie klasicke jednofarebne len sa mi nepaci na boku ze je to akoby "rozstrihnute" a na konci by asi mohol byt sirsi ale to sa s nou asi da dohodnut a aj zapinanie je pre mna lepsie na cvoky lebo suche zispy stale znicim a potom nelepia 😝 ale inak je fakt pekny ja si od nej urcite objednam a aj vlozku do kocika a stolicky 😀

sophie1
22. lis 2010

@mam4 já myslím, že není problém se s ní domluvit, já tu objednávku měnila snad 4x a bez problémů, paní ochotná, milá. A doma byl do týdne 😉 .

mam4
22. lis 2010

@sophie1 a este aj super rychla 🙂

radushka
22. lis 2010

@sophie1 tak je fakt super.takže už ho letím objednat 😉 Dík moc za kontakt.

sophie1
22. lis 2010

@radushka Není zač, jsem ráda, že se líbí 😉

lucisa
22. lis 2010

@radushka a já se omlouvám, zapomněla jsem si doma foťák a jak jsme přišly, malá tak řvala hlady, že už jsem neměla to srdce ji tam znovu rvát nebo nechat čekat, až přinesu foťák...... 😔

radushka
23. lis 2010

@lucisa to mělo určitě patřit mam4 🙂 .Ale myslím, že je to v pohodě.To je jasné, že nenecháme prcky trápit kvůli focení 😉

mam4
23. lis 2010

@lucisa sophie tu uz hodila nejake fotky a uz som aj pisala tej pani co to sije takze uz ani nie je treba aby ste fotili, teda aspon pre mna 😎 ale dakujem

mam4
3. pro 2010

@sophie1 dik za typ na nanoznik uz ho mam aj doma 🙂 pridavam aj fotku, lebo je fakt super, sice ta pani nemala cas ho spravit uplne podla mojich predstav ale aj tak sa oplatilo a dala som si u nej spravit aj obojstrannu vlozku do windoo 🙂

sophie1
3. pro 2010

@mam4 Super, jsem ráda 🙂 Vypadá bezvadně! A v těchto mrazech je k nezaplacení 😉

mam4
3. pro 2010

@sophie1 aj ja som rada lebo uz dlho som zhanala nanoznik na sportovu cast ale ziadnym som si nebola ista a nevedela som sa rozhodnut takze vam dakujem za ten link a za fotky 🙂
este uvidim ako vydrzi pouzivanie v praxi, teda tie suche zipy ale snad sa nezosuchaju a ja nestratim nervy 😵 😵
este sa vas chcem spytat kde prichycujete tie bocne zipy ?? vidim ze z limca na strieske, na spodne je tam tycka zo spodu ale nejak neviem kam s tymy bocnymi, dala som ich len na skusku o tu "snurku" 😅

alena76
3. pro 2010

Ahojte.Diskusiu ohladne HIGHTREKu uz dlho sledujem. Vase nazory a postrehy mi pomohli pri volbe sportaku. Te raz ma zaujel vyssie spomenuty nanoznik od pani z MMB-vyzera fakt super!!Idem ho hned objednat-len vaham aky.Kocik mam modry.Pacil by sa mi cierny s modrym autickom.Myslite,ze sa bude hodit ta azmodra s ciernou? 😕

lucisa
4. pro 2010

@mam4 tak tenhle nánožník je dokonce ještě vyšší, než ten můj, má větší ten límec, ale já ho můžu taky vyhrnout, musím to odfotit, ať to vidíte.

@alena76 Já mám modrý sporťák a černý nánožník a nevypadá to blbě.

Já mám teda pásky na cvoky a sedačku mám teď proti směru jízdy, takže uchycuju dole pod nožičkama o jednu z těch zadních kovových tyček a na bocích to provleču pod konstrukcí boudičky a tam jsou taky takové kovové pruty.
A jak bude korbička po směru jízdy, dají se ty boční pásky uchytit na boční rukojeť kočárku.
Snad se v tom mém popisu vyznáte 😕 😅

mam4
4. pro 2010

@lucisa no o boky na kociku by som to nechcela uchycovat lebo by to vyzeralo blbo, praveze to chcem mat take "naspanovane" ale asi sa na to ... a nechat to volne, s fusakom som to este ani neskusala, tym sa to mozno vyplni a nebude to vyzerat tak pokrcene ...
aj moj limec sa da ohnut aby to nebolo tak vysoko ...
ale urcite pridajte fotky, som zvedava na vas 🙂

lucisa
4. pro 2010

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, já dávám malé do sporťáku takový ten klasický zimní fusak - napodobenina kožíšku, mám ho ještě po první dcerce, tam ještě nejsou udělané ty prostřihy, takže malou ani nepoutám. Vy děti poutáte? Já si myslím, že když je malá zazipovaná ve fusaku, přes bříško má madlo a ještě je tam nánožník, tak by to mělo být bezpečné, ne?

lojzina
4. pro 2010

@lucisa ja mylyho taky jeste nepoutam-jednak jak pises-ma madlo,je zabalenej az az,a navic nesedi jeste sam takze je max v polosedu...

lucisa
4. pro 2010

@lojzina aha, tak to jsem ráda, že taky nepoutáš. My tedy už sami sedíme, ale taky ji dávám do lehu nebo polosedu, protože v tom úplně sedu mám pocit, že čučí dolů, jak je nabalená

lojzina
4. pro 2010

@lucisa nanoznik davam taky a jak je i v kombineze nebo bunde tak je nepohyblivej,no ale nikdy nevis,ze...

mam4
4. pro 2010

@lucisa podla mna zalezi aj od dietatka, ci je aktivne a v kociku vystraja, nahyna sa dopredu, vtedy by som urcite neriskovala alebo ci je skor take kludne a lezka si, len pozera naokolo vtedy by sa mu z toho brlozka asi nepodarilo len tak vypadnut a samozrejme aj ake je stare a sikovne, mne sa maly v jednom kociku vie sam odopnut takze akonahle zastanem uz z neho vyskakuje 😠

lucisa
4. pro 2010

@mam4 😀 kaskader.....

Mě právě prostřední dcera vypadla v Globusu z kočárku, ale to byl jiný, klasický hluboký a já odepnula nánožník a fusak, aby jí nebylo horko a ona se během nestřežené chvilky nahnula a vypadla na dlažbu. Byla z toho prasklá lebka a týdenní hospitalizace, tak mám bobky. Ale ona tehdy měla už nějakých 14 měsíců, Sofie má jen 8 zatím....

mam4
5. pro 2010

@lucisa no pekne, mne tak maly vypadol z tej detskej stolicky rozvno na hlavu ale nastastie dal ruky pred seba a asi to stlmil lebo len malinku modrinku mal a reval ako tur 😖
ja maleho priputavam VZDY ale kym bol krpec ako tvoja dcerka, to bolo akurat na jesen-zimu tak som ho nepriputavala, mal deku, fusak, nanoznik a este overal takze aj ked bol zivy v tej "izolacii" mal znemozneny pohyb 😎 a ked som ho v obchode porozopinala tak vtedy som ho aj pripla alebo vzala na ruky, ak spal tak nie...

lucisa
9. pro 2010

Holky, mám dotaz.
Dnes mě málem trefil šlak. Při jízdě s kočárkem mi pořád "padala" nožní brzda. Ujela jsem pár metrů, i trochu nerovností (zmrazky na chodníku atp.) a najednou drrrrr a už mi drnčela brzda o ty ozubené kolečka.

Navíc jsem zjistila jednu zvláštní věc. Když jsem při zabržděném kočárku nožní brzdou nadzvedla na místě kočár za rukojeť, pohnula se mi ta spodní základna (obě zadní kola spojená tyčí) jakoby pod kočár, jakoby vyjela ze své pozice. Díky tomu i žuchla dolů brzda.
Toto se mi stalo, i když jsem před barákem sjížděla ze dvou schodů a kočár jsem držela jen na zadních kolech, aby malá nebyla hlavou dolů a hlavně se mi nešprajclo přední kolo. Takže při jízdě a nezabržděném kočárku.

Zjistila jsem to náhodou poprvé v úterý, když jsem byla pro dceru v kroužku a taky jsem musela sjet pár schodů, jela jsem a bylo mi divné, že se mi kočár nějak rozjíždí, na zastávce jsem na to přišla, zvedla brzdu a dobré. Ale dnes znovu.

Je to tou jízdou po schodech? Nebo se nesmí zabržděný kočár nadzvednout? Nebo jen dotáhnout brzdu (manža přijede zítra, tak se na to koukne)? Ale mě to pořád vrtá hlavou.
Nejdřív jsem si myslela, že mi některá ze starších dcer něco zmáčkla na skládání kočárku, že se mi pořád hýbala ta spodní základna, ale manžel mi v telefonu řekl, že se to skládá zmáčknutím nahoře najednou a to by holky nezvládly.

Když mi dnes padala ta brzda, přišlo mi, že tam ten mechanismus nemá místo a jak vrch kočáru péruje, tak ta spodní oblouková tyč tak dlouho vráží do brzdy, až ji šupne dolů. Myslíte, že je třeba nějak moc povolené pérování, nadzvedne se o něco ta tyč, aby se to s brzdou "nebilo"? Brzda mi dnes přišla na té jedné levé straně taková ožuchlaná, jak na to asi tlačí ta tyč podvozku.

Jsem z toho jelen, stalo se vám něco takového taky? Co jsem udělala blbě? Doufám, že jsem něco nenávratně nepoškodila tím nadzvednutím ☹

lucisa
9. pro 2010

Jo a dnes jsem konečně vyfotila ten fusák, ale neumím stáhnout fotky do PC, tak až zítra, jak přijede chlopek. 😔 😕

mam4
10. pro 2010

@lucisa tym zdvihanim to nemoze byt, ja som to spravila uz milon krat a brzda je 100%-ne funkcna, to perovanie co opisujes si nejak ani neviem predstavit 😅 moje je uplne tuhe, skoro ziadne perovanie by som povedala 😠 tak neviem ci by to mohlo byt koli tomu... asi by sa na to mal pozriet manzel, predsa muzi su viac technicke typy 😉

lucisa
11. pro 2010

@mam4 Tak manža se na to včera podíval a zjistil, že jsem někde ztratila tu modrou pružinu, já to nechápu. Jak se to dá ztratit?
Teď jsem posílala dotaz přímo na bebeconfort stránky, kde se to dá a za kolik sehnat. Jsem z toho paf.
Vám se to nikdy nestalo? Nebo nevíte, jestli se to dá vůbec sehnat? Bo jestli ne, tak mě picne, asi bychom to museli nechat udělat na zakázku. 😖

radushka
11. pro 2010

@lucisa s tou brzdou jsme to měli taky, v obchodě nám to normálně zreklamovali a už jezdíme s novou brzdou(během reklamace jsme měli k dispozici jiný podvozek, takže jsme to ani nepoznali 😉 ). Je to tam totiž plastový šroubek do plastu a ono se to vychechlá.Což teda nedomysleli 😠.Pokud jsi to kupovala v nějakém solidnějším obchodě, tak to tam šoupnětě a myslím, že by vám měli sehnat i tu pružinku.S tou to ale taky nechápu 😨. Tak přeju hodně štěstí.
Jo a my jsme kupovali na babypark.cz - ale osobní odběr na prodejně 😉

lucisa
11. pro 2010

@radushka jenže, já to kupovala už od jedné maminky po jednom dítěti a záruka skončila v květnu t.r. 😖
Uvidím, co mi odpoví z BBC.
Tady slíbené fotky nánožníku (s velkým zpožděním 😔 ):