Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

stratford
7. dub 2011

@alex9966 po přírodě jezdím, jezdíme hodně, denně několik km i v zimě ve sněhu, brzdu na ruku skoro nepoužívám, ale zdá se mi že po zimě je kočárek trochu rozvrzaný 😢

lucisa
7. dub 2011

@stratford ano, mám provlečené i přes ramínka, prostřihla jsem si všechny díry, protože sporťák má ty kšíry jakoby odspodu, takže to pasuje různě, ale jde to v pohodě zapnout. I když, abych se přiznala, malá je zatím celkem v klidu, někdy nekšíruju, když je to na chvilku, má před sebou madlo a pokud je v té úplně sedací poloze, tak mi z toho nevypadne, ale mám ji pořád na očích.

lucisa
7. dub 2011

@alex9966 My taky jezdíme všude po dědině, jsem s ním hodně spokojená a brzdu používám, když jedu z kopečka, tak si přibržďuju, pak v MHD, když hodlám vystupovat a jsem nachystaná u dveří a mám dole odbržděno a taky na bruslích.

@stratford chtěla jsem ti hodit fotku, jak je malá připásaná, ale nemám tady nic, musím ji někdy vyfotit, mám jen z bruslí, sportovní foto 😅

lucisa
7. dub 2011

Omlouvám se, odklikla jsem to bez fotek.....

stratford
8. dub 2011

@lucisa za foto budu moc ráda, já poutat musím, malému je 10 měsíců a je zvědavý, ve sporťáku jezdí týden (nechtěli jsme ho v zimě dávat do sporťáku) tak si to užívá a je pořád předkloněný apod. Vozéíš taky čelem k sobě, já taky, ale kočárek je pak méně stabilní, když se na něj pověsí těžší taška. 😖

lucisa
10. dub 2011

@stratford tak jsme šli dnes na chvilku ven, zase fučel vítr jak hrom a malá je nachlazená, tak jsem ji jen chtěla nechat proběhnout a hned jsme ti malou nafotili připoutanou v kočárku i na podložce. Bez ní je pak podložka z jedné a pak z druhé strany (z té první se omlouvám, už je trochu ušmudlaná, jak ťape, budu muset vyprat)

lucisa
10. dub 2011

@stratford máš pravdu, že když je malá otočená ke mně, je kočárek míň stabilní, ale tašku na rukojeť nepřetěžuju, raději hodím věci dolů do košíku a pak je to celkem ok. Teď už víc sedí po směru, ale jak foukalo, nebo spinkala, tak jsem si ji otočila.

stratford
10. dub 2011

@lucisa supr, tu si určitě objednáme, možná i stejnou barvu, okoukneme je v malvíkovi, díky! 🙂

lucisa
20. dub 2011

Všimla jsem si, že Hightreky mají dvojí typy boudičky. My máme horní okénko se síťkou a igelitem, je to napevno, nedá se s tím nic děat a už jsem si všimla jednoho kočárku naživo a jednoho v inzerátu, který neměl horní okénko, ale dvě boční se síťkou a rolovatelnými kryty.
To byla nějaká limitovaná edice nebo nová kolekce? Nevšimla jsem si toho nikdy na stránkách prodejců Hightreku, až jednou v inzerátu a od té doby to sleduju.
Ptám se proto, že mi ten igelit přišel nepraktický v místě, kde se bouda neustále shrnuje, koupila jsem kočárek s popraskaným igelitem, paní přede mnou ho podlepila, je to naštěstí zespodu, tak to není běžně vidět, říkala, že jí to popraskalo jednou v mrazu.
Je to docela možné, protože i originál pláštěnka je z takového tuhého nepoddajného igelitu. Tak jsem si pomyslela, že to ještě výrobci nikdo nereklamoval nebo si nestěžoval, že je to na houby. Já osobně bych tedy uvítala ta boční větrací okénka než to vrchní.

dzejninka
23. dub 2011

@dzejninka tak a uz mame doma kocik BC HT - oxygen cream a vyzera uzasne uz sa tesim az ho zacnem pouzivat 🙂

stratford
17. kvě 2011

tak nám se high trek po téměř ročním ježdění rozvrzal, nevržou kolečka ale tak cellkově je ten plast rozvrzaný, jezdíme hodně i v nerovných terénech, ale přece jen by měl něco vydržet 😒

mam4
17. kvě 2011

@stratford a skusili ste povolit brzdy ?? ja som tiez bola nestastna ked nam zacal vrzgat a potom sme prisli na to ze su to brzdy a staci ich len povolit a vrzganie je fuc 😵 ... myslim tu rucnu brzdu ...

jaroe
27. kvě 2011

ahojte, prosim Vas neviete aky skejtik/stupienok sa hodi na tento kocik?

jankohrasko
5. čer 2011

tento kocik maju teraz v Brendon-e za 206 e 🙂

lucisa
5. čer 2011

@jankohrasko co je to Brendon? Obchod, burza?

jankohrasko
5. čer 2011

@lucisa je to obchod 🙂 v Bratislave, skus dat do googlu "brendon sk"a hned ti najde 🙂 juj, taky je krasny, ze by som si ho hned kupila

lucisa
5. čer 2011

@jankohrasko aha, kuknu na to, já ho sice mám, ale i tak se na ně pořád kukám. Ta cena je totiž dobrá 😕

jankohrasko
5. čer 2011

@lucisa jaj krasny je 🙂 som kukala fotky 🙂 A si s nim spokojna? (nestiham vsetko citat) No u nas stoji bezne len sportova cast cca 350 e 😖

mam4
5. čer 2011

@jankohrasko ahoj, pozeram ze pokukujes po high treku, ja predavam tak ak mas zaujem skus kuk moj bazarik, sice si z BA ale svokra tam mava sluzobky tak aj odvoz by bol mozny 😉

lucisa
5. čer 2011

@jankohrasko jsem a hodně. Já už ho viděla loni, ještě než se malá narodila, strašně se mi líbil, ale byl fakt dost drahý, tak jsme koupili jiný. A loni na podzim na jednom bazárku jsem ho zmerčila za slušnou cenu, paní bydlela kousek, tak jsem se kukla na živo, chlopek se nechal ukecat a hned ho vzali.
Miluju jednoduché přehazování sedačky, není to těžké a i když píšou, že to nemáš dělat s dítětem, tak to není problém, dá se to krásně. Já ji totiž někdy přehazuju třeba až po cestě, a to by mi malá mezitím mohla zdrhnout.
Je super na brusle, nemůžu si vynachválit ruční brzdu a taky zaaretování na rukojeti, u jiných kočárků jsem vždycky byla jak čuník, jak jsem hňacala na špinavá kolečka.

Takže za mě spokojenost veliká.......

lucisa
5. čer 2011

@mam4 vidíš, to mě zaujalo, proč jej prodáváš? Fakt ho máš za super cenu, přitom Kiki je ještě malá, využilas by, i barva je super. Máš v merku nějaký jiný kočár, že by taky kočárkománie? 😀

jankohrasko
5. čer 2011

@mam4 kuk IP

jankohrasko
5. čer 2011

@lucisa dakujem za info, prakticke info su super 😎 dakujeeem 😀 😵 😝

mam4
5. čer 2011

@lucisa predavam svojho milacika lebo mame malu feliciu a nemesti sa mi s 2 deckami aj rodicmi 🙂 do auta aj s vanickou, ked dam malu do sedacky. a zase ked cestuje vo vanicke tak reve ako pavian ze nic nevidi 😝 ale kupili sme dasli bebe confort - streety, ten sa zmesti paradne aj dasli by este vosiel ale to je kocik len do mesta... nastastie mam na doma este stary po synovi 😅

lucisa
5. čer 2011

@jankohrasko není zač 😉
@mam4 aha, no to je škoda, ten streety taky není špatný, ale hightrek je hightrek. A nedá se vanička streetry nacvaknout na podvozek hightreku? Má to nějaký jiný podvozek?

mam4
5. čer 2011

@lucisa ano da sa, aj sportak, vsetko je to kompatibilne, ale aj tak to mam jedno, jej nevadi vanicka pri kocikovani ale pri ceste autom 😝

lucisa
5. čer 2011

@mam4 to znám, naše Mia ječela ve vajíčku taky, teď už má větší sedačku a je to o něco lepší. 😅

mam4
5. čer 2011

@lucisa no tak som rada ze nie sme samy 😅 ja ju dokonca musim velakrat vybrat a pocas jazdy kojit 😖 byvame mimo mesta, cize dlha cesta pre nu ... a ked raz zacne plakat tak sa to stupnuje kym nezacne kaslat a dusit sa az mi ide srdce puknut 😢 no proste ma vzdy donuti zobrat ju na ruky a ja sa len modlim aby sme nemali nehodu 😔 vo vajicku je to uz ovela lepsie, v nej mi zatial plakala len raz, 3x klop-klop !!

hojda
5. čer 2011

@mam4 Tak sousedky klouček to v tomhle kočárku dělá taky, ale nevím jesti je to kočárkem.-). Tak ho dala v 5 měsících do sporťáků...no nevím nevím....do roviny položit nejde.... Mě na něm spíš vadí, že hrozně vybledl.-(. JInak je moc pěkný...

lucisa
5. čer 2011

@hojda a jakou měla barvu, že vybledl? Už jsem párkrát slyšela, že holkám vybledl, já mám modrý, koupený už použitý a barva pořád krásná, není rozdíl mezi stříškou a vnitřkem.
Možná červená, oranžová (tu jsem viděla v nějaké snad limitované edici 😕 ) ..............