Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

innes
10. říj 2009

Hoky, nepřijde vám ta stříška u sporťáku taková vetchá? Přišlo mi, že když bude fučet, že to snad ani nevydrží. Možná byl ten kočár takovej vyhrkanej, jak s ním dělá na prodejně každej psí kusy 😀

lulu26
10. říj 2009

No, s tou strieskou mas Innes pravdu..aj mne sa zdala nejaka labilna.. a myslela som, ze sa da vzadu nejako prichytit, ale asi sa neda, co?

innes
10. říj 2009

asi ne, docela mě to překvapilo, je to sportovní kopčárek, i do terénu, ale představa, že s tou srříškou jedu na hory do fujavice... 😒
A ten fusak bebé se dá dát i do hluboké korby? Mně se teda moc nelíbí, tak přemýšlím, že bych fusak koupila jiné značky. Jak to máte vy, holky?

lulu26
10. říj 2009

Innes,

ide aj do hlbohej vanicky, aj do vajicka, ma tam tie otvory na pasy.. Ja som ale predtym uz kupila fusak taky kavovy Emitex, ale tiez aj do hlbokeho aj do vajicka, tak budem striedat.
Mame ten fusak takej farby ako kociar, neviem, akej farby mas ty? niektore baby maju inu farbu kociara a inej farby fusaka.. Je taky dost sportovy, podla mna ho vyuzijeme viac do sportovej casti na rok.

radushka
10. říj 2009

ardila: nemáš nějaký odkaz na tu novou kolekci ? To je super zpráva 🙂, třeba tam budou nějaké překvapující barvičky 😀
jo a holky, creatis.fix je 3 nebo 5 bodová? Nějak jsem to zapomněla 😅

innes
10. říj 2009

radu, mě ardila posílala tento odkaz http://www.bebeconfort.fr/collection-2009/FR/pr...

radushka
10. říj 2009

innes: děkuju za odkaz, ale třeba ta khaki, kterou má ardila v albu tam není, to je nějaké divné. Jinak teda ty barvičky nic moc 😒 , akorát ta hnědá je zajímavá tím podvozkem 😉 .Myslela jsem , že nás něčím ohromí 😀 .No my asi zůstanem u choco mint 😉

innes
10. říj 2009

nad tou choco mint jsme taky uvažovali, ale nakonec půjdem asi do šedé nebo černé
já měla strach, že nová kolekce bude mít i jiný technický udělátka apod., nakonec jen nová barva 🙂

daducha
10. říj 2009

ahoj ,

tak mi tento kocik pouzivame od februara a mam pozitivne aj negativne skusenosti.Hlaboka vanicka Windoo uplne v pohode, perfektna,bez chyb,mali sme kremovu farbu a fakt sa vyborne cisti.Nemusite mat strach zo svetlej farby, je neskutocne elegantna.Chyby nachadzam pri sportaku.Podla mna -
velmi plytke sedenie - na obrazkoch to tak nevyzera, no urcite si to poriadne pozrite v reali
taska sa v podstate neda pohodlne zavesit na rucku ked je babo smerom k Vam, nosim ju v dole v kosiku
madlo na sportaku neviem nejako uoevnit, maly ked sa ho chyti, hybe nim hore-dolu
velmi labilna strieska, som zvedava co ma caka v kosickej fujavici
chyba nanoznik-ked je babo v polohe uplne na sedenie, garantujem, ze deku tam neuchytite
no a po 3 mesiacoch pouzivania nam praskla ta penova rucka na oboch stranach, tam kde su uchytene vsetky " kabliky", s reklamaciou nie je problem, len si neviem predstavit, ako by som mesiac fungovala bez kocika.Tak to budem reklamovat az vtedy, ked maly odrastie a budeme kupovat golfac.

Ak by som sa ja mala este raz rozhodnut, tak sa asi poriadne pozriem na Gesslein, je sice o nieco drahsi, no zda sa mi lepsi.Bebeckom som bola absolutne nadsena, ziadny iny som nechcela, no zrejme tehotenske hormony spôsobili, ze som na par detailov zabudla.

michaela1984
10. říj 2009

tak já jsem s high trekem spokojená sice jsem po přesedlání na sporták byla mírně rozladěná ale nakonec jsem ráda že jsem si kočárek ponechala a dokonce si ho nechávám ted pro druhé dítě. Řeknu vám že do terénu není lepší kočárek aspon za mě a to jsem jich vyzkoušela hooodně. Ted mám pátý kus a high trek je stálice.

innes
11. říj 2009

holky, jak vám drží ve sporťáku fusak, dá se nějak uchytit? Přijde mi ten sed málo hluboký a i kvůli nánožníku, aby mi pak mimi i s fusakem nepodjiždělo pod tím madlem 😀

michaela1984
11. říj 2009

Fusak drží dobře neměla jsem s ním žádný problém

innes
11. říj 2009

a měla jsi ten bebé? Já uvažuji nad aesthetic.

michaela1984
11. říj 2009

ne já mam origo bebe

michaela1984
11. říj 2009

víš co mám černý sporták a holčičku tak jsem to chtěla oživit a ten růžový bebe je do toho jak dělaný vypadá to krásně ta kombinace hodím fotku do galerky

luucia
11. říj 2009

Já měla fusak emitex a držel dobře 😉 jsou tam díry na pásy a tím se to provlíkne 😉 takže nic neklouže

Nánožník mi taky chyběl, ale měla jsem univerzál od Emitexu a super 🙂

michaela1984
11. říj 2009

já jsem si nechala přímo na to ušít a vypadá skvěle, jinak v německu jsem viděla že na sportáku vozí ten z te hluboké korby vyřešily to tím že tam našily suché zipy nebo co vypadá to dobře jen musíte mít trojkombinaci v jedné barvě já jsem měla hluboký zelený a sporátk černý takže to nevypadalo dobře

innes
11. říj 2009

Právě že u toho aestheticu se dá připnout ten nánožník a je z materiálu, že by se neměl umazat. Jsem si říkala, že bychhokoupila v barvě kočárku a prokluka třeba světlemodrý vnitřní fleece a pro holčičku růžový, že by to právě oživilo. Mně se moc od bebé nelíbil.

innes
11. říj 2009

michaela, ale ta tvoje barvička vypadá dobře. Já co jsem viděla v obchodě,tak tam vybrali snad nejhorší barvu jak u kočáru, tak u fusaků. Na první pohled fakt zklamání 😒

michaela1984
11. říj 2009

jo tak to máš naprostou pravdu, já když jsem kupovala kočár tak jsme byli v Německu a tam byly vystaveny tenkrát všechny barvy a k tomu i doplnky takže jsem měla přehled ty barvy nejsou zrovna nej ale zase každý si tam nejde tu svou mě se hodně líbila růžová jen jsem tenkrát nevěděla co to bude až do sedmého měsíce tak jsem koupila zelenou sedačku i korbu a černý sporták nakonec do toho ten růžový fusak a je to hodně holčičí.
Aesthetic moc neznám neviděla jsem ho na živo pokud je dost teplý tak bych se ho vůbec nebála.

innes
11. říj 2009

Já ho právě viděla v obchodě a hrozně se mi líbil,ale vyzkoušený to nemám. Přemýšlela jsem, že dokud bude mimi malý,že bych používala korbičku místo sedačky a až se bude víc hýbat, že bych teprve koupila autosedačku- Používáte někdo korbičku místo sedačky?

michaela1984
11. říj 2009

já jsem to použila jen jednou a to když jsme jeli do Itálie nebo Chorvatska to měla malá 4 měsíce tak to ještě ležela tak aby měla pohodlíčko , nevím přijde mi to docela nepraktické protože tu korbičku potřebuješ pořád to vycvakávat no já bych na to neměla nervy. I když já jsem v autě skoro půlku dne takže bych to dělala tak 20x
u te autosedačky je praktické že to prostě jednoduše nacvakneš a vycvaknešnavíc jako asi u jediného kočárku se mi ta autosedačka na podvozku strašně líbí jako vzhledově ale to už je detail.

innes
11. říj 2009

ta sedačka se ale stejně nacvakuje jako korbička,ne? Mně to přijde lepší pro mimi, nechtěla bych ho nechávat dlouho v sedačce. Navíc, když by spalo, tak ho pak jen odcvaknu a dám do auta. No uvidím. ZUatímkoupíme asijen sporťák a korbu a se sedačkou zatím počkáme.

michaela1984
11. říj 2009

myslím to upevnování v autě ne to vycvaknutí z povozku

michaela1984
11. říj 2009

a nemůžeš ho mít vepředu což vidím jako hlavní nevýhodu

innes
11. říj 2009

no uvidím, třeba mě to taky nebude bavit a půjdem do sedačky. Ale zas když někam pojedu jednou denně, tak mě to snad nezabije 🙂 Kdybych musela trávit hodně času v autě, tak by to byla jiná.

michaela1984
11. říj 2009

jj uvidíš já bydlím na vesnici a od mala jezdím s dcerkou dvakrát týdně na plavčo, cvičení atd... pak práce do toho hodně cestujeme prostě jsme pořád v pohybu tak pro mě by to nebylo ani náhodou navíc jsem měla strašného spáče fakt do půl roku nonstop spala tak bych ji nemohla mít vzadu ale u sebe pořád jsem kontrolovala jestli dýchá přišlo mi to totiž neuvěřitelné jak pořád chrápe 😀

innes
11. říj 2009

a využila jsi pláštěnku na korbičku? Teď jsem koukala na netu na babypark, že bych to tam objednala a docela jsem koukala na tu cenu 😨 My máme termín na konci března a myslím, že už na konci léta bude ve spoťáku, ten pláštěnku má. Tak nevím, jestli ji na korbu kupovat.

michaela1984
11. říj 2009

nene koupila jsem si obyč univerzál tu menší za 100kč a sedí skvěle navíc mi pasuje i ted na bugaboo a zase tak často jsem ji nevyužila

innes
11. říj 2009

mně totiž přijde 700,- docela dost a jestli se dá sehnat i za 100,- tak na ni prdim