Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

luucia
11. říj 2009

Tak my naopak hlubokou korbu jako autosedačku využili hodně 😵 Ve vajíčku vlastně jela jen z porodnice 😉 Hodně cestujem a přijde mi super, jí nemuset přendávat z kočárku do vajíčka a zas nazpátek, když mi usne 😉 Vůbec to není nic složitýho dát to do auta 😉

innes
11. říj 2009

luucia, jééé tak to jsi mě uklidnila, mně to přijde i lepší kvůli zádíčkům a tak 🙂

luucia
11. říj 2009

innes, přesně tak 😉 my jezdíme fakt hodně, skoro každý den jsme v autě a bylo to fajn 😉 je fakt, že na mimčo nevidíš, ale malá byla zlatý miminko, takže stejně většinu cesty v autě prospala 😉 Já už bych ted vajíčko vůbec nekupovala 😝

innes
11. říj 2009

luucia, používali jste tu komfortní sadu dokorbičky? Přijde mi to fajn, ale nemám zkušenost.

luucia
11. říj 2009

innes, co je komfortní sada? 😕

michaela1984
11. říj 2009

vidíte a já bych zase novorozeně nemohla nechat vzadu a navíc když jedu třeba dál nebo vlastně kamkoliv tak bych ji chtěla mít u sebe takže věc názoru uvidíš co se ti osvědčí více
komfortní sada je určitě fajn pokud chceš používat tu korbu přece jen to to malé mimi fixuje třeba mě v obchodě říkali že do tří měsíců by nedoporučovali bez toho jezdit

innes
11. říj 2009

luucia, kdyžtak mrkni na net,ale je to takový chráníč hlavy ve tvaru U a dají se nějak i polohovat záda,je tosada právě,když chcešpoužívat korbičku místo sedačky.
michaela, já právě nikam daleko sama stejně jezdit nebudu, jen tak na nákup, brusle, návštěvy v okolí apod.

luucia
11. říj 2009

innes, aha, tak tu jsme neměli 😉 ale šlo to i bez ní 😉 ani jsem o ní nevěděla, jinak bysme jí asi koupili

innes
11. říj 2009

asi do ní budu investovat, je fajn, že tam ta hlavička nemůže lítat úplně volně. Tojistě při stavunašich vozovek oceníme 😀

michaela1984
11. říj 2009

a tak když nejezdíš nějak moc a navíc na delší trasy nepojedeš sama tak určitě v pohodě a ta sada je fajn právě že tam ta hlavička nelítá jak si psala

ardila
11. říj 2009

Radush, jak dávala Innes ten odkaz, tak tam ještě minulý týden ta khaki byla a ještě černotyrkysová, nevím proč to zmizelo. Babystyle je má skladem, tak v té nové kolekci určitě i ty dvě jsou.. Dám vědět, až mi napíšou, že už je mají vystavené..

radushka
11. říj 2009

ardila:aha, tak to je fakt zvláštní. Ta černotyrkysová může být pěkná 😉 . Prahu mám bohužel z ruky, takže vystavení kočárku mi asi moc nepomůže, ale určitě se to pak objeví na netu. Každopádně moc dík 😉

radushka
11. říj 2009

tak jsem prozkoušela ty stránky s různýma příponama a našla jsem ty dvě chybějící barvičky 🙂 .Třeba je taky ještě někdo zvědavý 😀 http://www.bebeconfort.com/collection-2009/UK/p...

Ten khaki fakt není špatný, ale asi se mi nejvíc líbí ten choco mint.Akorát jsem ho neviděla naživo.Jsou ty barvy reálné, jak na fotkách?(t.j. - fakt čokoládová hnědá a fakt tyrkysová?)

ardila
11. říj 2009

Radush, právě moc nejsou, mně se ten choco mint taky hodně líbil na obrázku a ve skutečnosti mě hodně zklamal a přišel mi dost ošklivý ☹ Je to fakt lepší vidět..

ardila
11. říj 2009

Jinak Babypark je i v Brně a za cca 14 dní by tu novou kolekci měli mít i tam, tu choco mint by tam mít měli už teď..

radushka
12. říj 2009

ardila: je tak to je super.Nemohla bys mi prosím napsat link na ty stránky? Nějak to neumím najít 😅 .Děkuju 😉

ardila
12. říj 2009
ardila
12. říj 2009

Tak koukám, že už tam mají tu novou kolekci a je docela levná 🙂

ardila
12. říj 2009

A koukněte na ceny sporťáků 2009 na babyparku.. 6990 Kč, to jde 🙂 Není to nějak podezřele levné? Ta nová je levnější než byla ta 2009 původně..
Já ještě chci poprosit kamarádku s 1,5 letým synem až budu v Praze, jestli by se mnou nezašla do Babyparku a neposadila ho do toho sporťáku, dost lidí tvrdí, že je hodně malý a víc než roční dítě se tam nevejde..

ardila
12. říj 2009

Innes, a viděla si na živo tu šedou? Je hezká? Odpovídá obrázku? Já si nějak nevybavuju, jestli jí v tom Babyparku měli nebo ne.. Myslím tu co mám v albu..

innes
12. říj 2009

ardi, já byla na čm a tam ji vystavenou neměli, určitě se ještě na ní pojedu mrknout na živo
měli tamjen takovou hnusnou modrou, tu chocomint jsem viděla na jiném typu a ldocela se mi líbila
oni celkověty kočárky na netu vypadají líp, jak jsou naaranžovaný a tak 🙂
V listopadu asi pojedu do Brna, tak bych se mrkla i tam 😉

ardila
12. říj 2009

Innes, takovou tu tmavě modrou? Ta se nám právě naživo líbila nejvíc a hnusná se mi zdála spíš choco mint 😀 každej má jinej vkus no 🙂

radushka
12. říj 2009

ardila:dík moc za ten odkaz, asi jsem tozadávala špatně 😅 .
Barvičky jsou super - teda hlavně se mi líbí windoo ta modro fialková, popř.růžovo fialková (a to jsem ještě donedávna růžovou nesnášela!!! 😀 )
Ceny jsou taky super.Už se těším, až pojedem s manžílkem na čumendu.
V tom Brně to mají taky vystavené? Až tam pojedem, tak si tam samozřejmě zavolám, ať nejedem zbytečně.
ardila: pak dej vědět, jak zátěžový test proběhl 😉

innes
12. říj 2009

ardi, jejda 😀 my viděli tu Oxygen Night Blue, ale jak byla sedačka proti směru jízdy, tak se nám to moc nelíbilo
taky jedinej vystavenej fusak byl oranžovej, takže jsem trošku koukali 😀
Hodně se mi na netu líbí i ta krémová, ale máme svelkýho psa, sice světlýho, že by nebyly vidět chlupy, ale stejně ...

lulu26
12. říj 2009

Ahojte baby,

pozeram,ze viac tu pisete z Ciech, u nas som tie nove farby nevidela este, ale my sme uz kupili komplet high trek v tej bielej farbe, u nas to vyslo 780eur, a bolo k tomu aj fusak,taska, plastenka a isofix do auta. Komplet obsahuje vajicko, vanicku, sportak.. Kolko vyjde u vas, ked chcete taky komplet?

ardila
12. říj 2009

Radush, z Brna mi právě psali, že by je tam měli mít za ty dva týdny, ale jaké barvy nevím.. Na Zličíně měli skoro všechny, ale jak psala Innes, tak na Čerňáku skoro nic.. Tak tam zavolej nebo napiš mailík, odpověděli mi do druhého dne..
Innes, ta světlá se mi taky líbí, ale máme dva velký psy 😀 Navíc, když teď vidim jak prší a je všude bahno, to by bylo něco.. Ale zas tu někdo psal, že se to dobře udržuje a že i ta světlá je v pohodě..
Lulu, teď jsem to počítala a nová kolekce sporťák+korba+fusak+taška+pláštěnka cca 18000 Kč, autosedačku s isofixem jsem našla jen maxi cosi, tu máš? To by bylo dalším min. 7000 Kč navíc. Nebo si myslela tu bebeconfort se základnou? Ale ta má základnu na pásy, ne isofix.. Tahle komplet sada se tu prodává za cca 20000 Kč, takže na stejno.. jestli to máš fakt s isofixem, tak to jedu na Slovensko 🙂

lulu26
12. říj 2009

Ardila,

nebojte sa svetlej farby, materialovo ta svetla je uplne ina ako tie ostatne, je taka drstnejsia a od znamej co ma ten kociar vravela, ze len cistou vodou, ak sa muska vykakala v lete, tak len handrickou a bolo. Mne sa tiez pacil najprv ten hnedo/tyrkysovy, ale podla mna sa rychlejsie zaspini ako ta biela, este bola pekna ta siva farba.
Vajicko je Creatis fix, navyse tam bola univerzalna zakladna do auta, kde upevnis a mozes nakliknut aj vajicko creatis fix od bebeconfort aj vajicko Streety od bebeconfort.
Este v prepocte to vychadza 23500sk, neviem aky je vas kurz voci euru.

radushka
13. říj 2009

Holky tak jsem dneska právě potkala jednu maminku tady u nás s tímhle kočárkem(a to jich myslím fakt moc není 🙂 tak jsem z toho úplně nadšená) a byla spokojená, akorát říkala, že nejsou polohovatelné nožičky - to víme a ten sed jí příjde plytký, že malou uvazuje (malá měla 6 měsíců), měla ji v leže ve sporťáku.Do hluboké by se jí prý už asi vešla hodně narvaně. A jednu chybku našla, praskl jí ten molitanový návlek na madle (pod ním vedou ty káblíky na brzdy a tak) reklamačka je asi v pohodě, ale nechce teď přijít na měsíc o kočár 😒 . kočárek nevrzal (jen to běžné praskání materiálu), pláštěnku na hlubokou koupila univerzál za 100,- a nánožník bude kupovat asi od emitexu.
Jo a ještě mi říkala, že autosedačka creatis.fix musí mít adaptéry, aby se dala nacvaknout na podvozek (oproti streety.fixu) je to pravda? Nějak se mi to totiž nezdá 😒 .Chtěla jsem právě tu creatis, je vymakanější 😉
Tak vám sděluju moje získané informace 😀

ardila:dík moc, určitě si tam zavolám, než tam vyrazíme.Akorád škoda, chtěla jsem tam jet už tento víkend.Holt budu muset počkat 😠 😀

l78
13. říj 2009

Chci poreferovat, že i nám prasklo na levé straně madlo, respektive ten molitan, je ale pravdou, že ho neustále skládám a vozím v kufru auta.

Ze svých dosavadních zkušeností musím říct, že s hl.korbičkou a autosedačkou jsem byla 100% spokojená a to jsem obě měla cream barvy. Co se sportovní verze týká, je to tak 80%, chybí mi tam hlavně ten nánožník a pokud Toma posadím zády ke mě, zdá se mi, že kočárek jede hůř, hůř se s ním zatáčí.

Na druhou stranu můžu potvrdit, že každý kočárek má něco a pokud někdy budu kupovat golfky, tak jedině bebe a kdyby mi náhodou chtěl někdo koupit kočárek na druhé, tak budu chtít taky bebe. 😉

Tak přeji šťastnou ruku při vašem výběru. 🙂

pettru
13. říj 2009

Ahoj holky,

mam tenhle kocar a je fakt super, manipulace, jizda, skladani, nasazovani korby, autosedacky na jednicku...korbicku, sportak i autosedacku vsechno v cerny barve...dost lidi me odrazovalo od cerny, ze na slunicku vysisuje, ale je to blbost..porad vypada jako novej...i udrzba je strasne fajn..malou mam jeste v korbe a vejde se mi tam i fusakem 🙂 autosedacku mam creatis-fix a nepotrebuje k nasazovani zadny adaptery...strasne jednoduse se slozi a podvozek se kraaasne vejde i do myho autika(toyota yaris).

ted sem zvedava na jizdu se sportakem, i kdyz myslim, ze jeste mesic mozna dva vydzime v korbe...jen skoda ze neni nanoznik

fakt jsem mooc spokojena a doufam, ze vy taky budete 🙂