Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
13. dub 2010

jasne, aj ma to na chvilu napadlo lebo ani moj drobec sa nikdy neopiera 🙂 len na fotke to nevidno 😎

pettru
22. dub 2010

martinamil, popruhy z korby se vyndat daji 🙂 je to i v navodu a ja sem je mela taky vyndany a nic sem nemusela parat . kdyz se kouknes z spodu korby, tak tam to platovy, jak sou tim pasy provleceny povolis, dasdo kolmy plohy a protahnes, to samy i s druhym a pak akorat vytahns okolo matrace 😉 de to lehce

martinamil
23. dub 2010

Pettru, díky za info. To se tedy omlouvám za mylné info. Asi jsem ten návod moc nečetla. No nic, korbička už vozí jiné miminko.

mam4
23. dub 2010

pettru, ja navody tiez velmi necitam tak super ze si tu napisala taky presny popis 😀
my sa korbicku este len chystame kupovat (pre druhe mimco) tak zbieram co najviac info... ty si mala tiez windoo ?? smiem vediet v akej farbe ?? ja sa vobec neviem rozhodnut, momentalne sa mi najviac paci cierno-modra kombinacia 2010 ale na fotke sa mi ta vnutorna modra vidi velmi kriklava, nemoze to babu vadit ??

pettru
29. dub 2010

mam4: mela sem windoo a v barve Oxygen black, mne se ty novy odstiny a barvy zevnitr zdaji dost divoky. ale kazdymu se libi neco jinyho 😉 myslim, ze mimcu to bude jedno. ale asi by se mu nejvic libila tmave cervana..to pry jim pripomina, kdyz byli v brisku 😀

daducha
30. dub 2010

Ahojte,
chcem sa spytat ci sa Vam niektorej stalo, ze sa uvolnila ta sietka co je na sportaku dole pri nozickach.Gumicka v ktorej to bolo uchytene je cela, este aj zosita, len ta sietka sa ako keby parala.Budem to samozrejme reklamovat,okrem ineho aj prasknutu rucku na obidvoch koncoch,len ma zaujima ci ma niekto este take trampoty s tymto kocikom.To ze sme mali uz asi 8 defektov a to chodim po beznych chodnikoch, ziadne extremy, ani nehovorim.
Zacinam lutovat, ze sme ho kupovali a to sa mi tak pacil,ze som o inom ani pocut nechcela.Normalne sa tesim na golfac...

lilly21
30. dub 2010

ale... my s nim chodime aj po lese, aj po meste a este sme nemali problem..

zuzik007s
2. kvě 2010

ahojte, chcela by som sa opytat maritnamil s tym BC loola ake su kolieska, nehrkocu? ja mam teraz kocik tiez s malymi kolieskami ale su v pohode,no ked pocujem ine kociky,juuuuj. a este ako velka je sedacka? vyska chrbatika,sedu a noh a aj sirka. moja mala ma rok a 4mes a chcem nejake golfky. diky moc

luucia
2. kvě 2010

My jsme kočárek používali taky ve všech terénech 2 roky a bez jediný vady a opravy..teda měli jsme asi 3x píchnutý kolo...ale to je všechno 😉

zuzik, my máme ted BC loola up a kolečka jsou v pohodě..malá má 2,5 roku a sice s ním už mic nejezdíme, ale když jo, tak se vejde v pohodě a má tam ještě místo 😀

martinamil
3. kvě 2010

Zuzko, pokud jedeš s Loolou po normálním chodníku, tak nerachotí, po kostkách samozřejmě ano. Ale není to nic strašného. S High Trek to fakt nejde srovnat 😉

Rozměry Ti změřím, ale až večer doma. Přes den jsem v práci.

mam4
4. kvě 2010

ahoj daducha, my mame hightrek asi rok a okrem trocha puknutej rucky na jednej strane nic, iba raz defekt, ale manzel zalepil a pohoda. ty si kocik kupovala v normalnom obchode alebo cez net ?? ja som od babydirekt ale cez internet a teraz nam v KE zrusili normalnu predajnu a ked som chcela reklamovat rucku tak mi napisali ze musim kocik poslat do BA a az tak sa vyjadria ci mi tu rucku uznaju do reklamacie 😠 sice sa dalej netrha a dalo by sa to aj nejak spravit ale nastvali ma tym ze vraj vyrobne vady sa prejavuju do roka, tak naco potom davaju zaruku 2 roky ?? ved co si myslia ze som tu rucku naschval rozrezala lebo sa doma nudim ?? 😠
ale inak ten kocik milujem 😀 aj ked stale ma lakaju nove, pred mesiacom sme kupili maly golfac ale neviem si na neho vobec zvyknut 😖 aj ked nehrkoce a fajne peruje ... ale ja mam rada velke kociky, lepsie sa mi s nimi ide aj viac miesta na odlozenie veci ...

daducha
4. kvě 2010

ahoj mam,

kocik som kupovala cez net z Trnavy.Rucka mi praskla na oboch stranach asi po 3 mesiacoch,no kedze nemam nahradny dalsi kocik tak na reklamaciu to pôjde az teraz ked kupime golfac.A s tym rokom je to blbost.Normalne podla zakona mas 2 rocnu lehotu takze s tym by u mna neuspeli.Okrem toho to posudzuje vyrobca,musia to poslat do Fr. a ti to posudia.Ked som ja volala do Trbavy do Bambini, tak povedali ze to mam doniest ,vsetko spisu a poslu.Reklamacie na rucky uz mali a tusim ich menili,som zvedava co urobia s tou sietkou,vyslovene to bolo slabo uchytene od vyroby,guma co to drzi je neporusena.
Mala som si ja kupit Gesslein 🙂 .
Ozaj, nie si z Furce, beha tu este jeden High Trek tiez cierny ako môj 😀

mam4
7. kvě 2010

ahoj daducha, heh nie som z furce, ja som uz rok dedinska putka 🙂 no ale tiez mam cierny 🙂 nejak nas pribuda v KE s tymi hightrekmi, ja som minule videla jeden v optime 🙂
mne povedali ze to posudia na predajni (v BA) ci uznaju alebo nie, no a aj ked mame uz 3 kociky tak sa mi to tam nechce posielat, lebo je to moj najoblubenejsi kocik 🙂 ja ani neviem kedy to puklo, lebo je to zo spodu tak som si to vsimla ked sme kocik davali do kufra, inak to nevidno ani necitit pri drzani, a myslim ze to ani dalej nepuka . a ty to posielas na vlastne naklady alebo ti to preplatia ak uznaju reklamaciu ??
aky kupujes golfac ?? a preco gesslein ?? ja by som mala doma najradsej z kazdeho kocika po jednom 🙂 manzel uz chytal hysaky pri tretom 🙂 ty si mala bebeconfort od narodenia aj s vanickou ?? nie je prilis mala ??

mywiel
11. kvě 2010

Ja mam ten co je v albume je ale v krémovej farbe, moj favorit proste. 😉

daducha
24. kvě 2010

Ahojte,

môzete mi prosim napisat, ci sa niekomu na sportovej casti zacala parat ta sietka co je pri nohach? My to mame momentalne na reklamacii a nechcu to uznat ako vyrobnu chybu.Vraj to urobil maly a to sme ho pouzivali bez fusaku mesiac.

pettru
25. kvě 2010

ahoj, tak to se nam zatim nestalo...bez fusaku ho pouzivame taky tak ten mesic, mozma dyl...a predtim s fusakem tak 5mesicu...
a teda mam pocit, ze to je prece delany na decko s nozickama a deti prece nohama soupou. tak by to melo neco vydrzet. to ti nechce uznat prodejce nebo vyrobce?

rainee
26. kvě 2010

Dievcata mne sa tento kocik najprv velmi pacil ale ked som videla ze sa pomaly rozpadaval uz v predajni tak som ho nekupila ani omylom 😝

mam4
27. kvě 2010

@rainee hmmm, my ho mame uz vyse roka a este teda nie je rozpadnuty .... daducha asi narazila na vadny vyrobok 😖

daducha
28. kvě 2010

tak sa nam podarilo reklamaciu uspesne vybavit, aj ked tu sietku az na druhy krat, najprv povedali ze je to mechanicke poskodenia.Ja im dam mechanicke, ked tam maly ani poriadne nohami nedociahol 😠 .Ale velku zasluhu na tom urcite ma aj velmi ochotna pani z obchodu Bambini v Trnave , bola perfektna a som jej velmi vdacna ze to pre nas vyboxovala 😀 .Tak ak budete neico kupovat cez net, bambini môzem iba odporucat .
Momentalne uz riesim golfac, neviem sa rozhodnut medzi Icco Pluto, PP Si a Chicco Multiway - ten jediny poznam, mal ho starsi syn, no uz je ich na ulici tolko ze asi tento nebude 😉

mam4
29. kvě 2010

gratulejem !! mate vy ale nervy, ja by som to vzdala... 😝

lilly21
30. kvě 2010

mne sa zacina suchat ta latka, kde ma nozicky 😒 po asi dvoch mesiacoch bez fusaku..

mam4
31. kvě 2010

@lilly21 , mne sa tak spravili "zmolky" ale ked som to oholila so ziletkou tak to bolo uplne ako nove 😉 ale neviem ci myslis tu istu cast 😖

lilly21
31. kvě 2010

@mam4 super, vyskusam 🙂

katarina246
13. čer 2010

Ahojte High trek-acky 🙂
Viete mi povedat, ci sa da vyprat latka na sportovej casti?

mam4
15. čer 2010

@katarina246 ano da, ja som ju prala asi uz 3x ;)

zrzuska
16. čer 2010

ahojte.

my sme kupili tento kocik pre druhe babo. zatial ho ale potrebujeme pre dcerku.

inak ak neviete tak strieska z hlbokej vanicky sa da nakliknut aj na sportovu cast a da sa tam dat potom aj nanoznik s vanicky cize babo je skryte poriadne a v zime mate hrubu striesku 🙂
kupovala som tento kocik od kamosky cize ona mi toto povedala ze v zime to tak nosili.

ja sa len chcem spytat je to normalne ze ked dam malu do lahu tak sa ta sportova cast kyva? napadlo ma ze ci sa to tam nemoze zlomit ked to cele drzi iba na tych adapteroch a nie je to o nic oprete 😕 😕 mam z toho blby pocit, sa bojim aby sa mi tam daco nezlomilo. nemame zarucny list 😒

inak sa mi zda super len co mna trosku sklamalo je ze sa rucka neda riadne sklopit ked napr pojdem do vytahu alebo do autobusu 😒 nemam to este vyskusane ci vojdem. zajtra uvidim pri mamine 🙂

predtym sme mali jane slalom. tento kocik sa mi zda taky trosku robustnejsi ale my chodime casto na vychadzky so psom po lukach a tak, a v takom terene je super. ale ked ho porovnam tak je tazsi kusok 😨

zrzuska
16. čer 2010

ozaj a neviete mi poradit nejake vlhke obrusky na cistenie kocika? my mame bezovy kocik.
jane som uplne lahucko vycistila vlhkymi obruskami co som mala pre malu na ritku. ale tento mi s tym nejde. inak mam model 2008 co ma este ten lepsi potah ako tieto nove.
neslo mi to vycistit ani vlhkymi obruskami na potahy do auta co su.
a to fakt sa da cele dat dolu a dat do pracky? tie striesky maju pevne casti v sebe a to mi nevojde cez otvor v pracke 😕

dakujem za rady 🙂

brisilda
18. čer 2010

ahojte ocky zhanam kocik high trek ak mate niektora v plane predavat tak mi prosim dajte vediet cez IP 😉 na farbe nezalezi len nech neni cerveny 😀 lebo cervenu mam loolu

mam4
19. čer 2010

@zrzuska super typ s tym prehodenim striesky a nanoznika 🙂
to kyvanie je naschval. ak je kocik este v dobrom stave a nie je to nejaky chybny model tak to urcite nepraskne, moj maly ma uz 2 roky a 12 kil a stale to drzi 😀 mne vadi len to slabe odpruzenie kedze byvame na dedine a casto chodime po okoli do prirody 😒
no s cistenim ti neporadim, ja mam cierny a ked je uz zabarany tak to dam cele dole a supnem do pracky, striesku som este neprala, ta sa asi neda vyzliect, apson som neprisla na to ako 😝

zrzuska
19. čer 2010

@mam4 no ze v nijakom obchode to nepovedia ze je mozne tu striesku dat z vanicky a aj nanoznik. no ukazovala mi to ako to ona nosila. ze dala fusak v zime, a nanoznik dala na ten fusak. ze jej to drzalo. ale nie je taky dlhy aby sa dal dat az odtial kde sa polozia nozky-od konca sportovej casti od nozok. to je pre tie mensie baba co uz su v zime v sportaku. ale to mne bude pre druhe stacit. a ked bude väcsie postaci len fusak. a mozno si dam usit nanoznik. uvidime.

no tak potom to je super ze sa to tak ma kyvat. aspon nejake hojdanie. to mi pri jane chybalo 😝 ja ze ci sa mi to nezlomi.
malu vozim v kociari uz len vynimocne ked idem niekde do mesta alebo na cely den niekam. lebo to by som ju vecne musela nahanat. ale ked sme doma na dedine uz kocik nepotrebujeme. mne ma mala 2roky a 3mes a ma uz 15kg. skusala som ju tam dat lahnut a este by sa tam v pohode vyspala. sice ju musim potiahnut za ritku trosku nizsie lebo by jej bola kratka opierka chrbatika. ked sedi ma pol hlavy uz vyssie a striesku musim cez nu tak natiahnut 😀 😝 ale hrozne sa jej to lubilo 🙂
ale pochybujem ze pojdeme niekam tak ze by mi zaspala v kociku. takze chvalabohu uz to neni tak nutne, lebo pri tych 15kg by som sa uz bala aby to neprasklo 😕 😨

ozaj a ta kamoska co mi ho predala mi poradila cim to cistila a fakt sa to cisti super. v DM drogerii dostat kupit DMkovske vlhke obrusky. su to tie denk mit ci jak sa to vola, take v zelenom obale a su to univerzalne cistiace obrusky. to su take ze na linku, stol..... a tymi sa kocik super cisti, dokonca aj ten potah co je latkovy a ten co je taky hladky tak ten sa uplne lahko vycisti. tak vyskusajte ak chcete 😉