Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

ametob
31. srp 2009

Jminonka, děkuji moc za rady, aspoň vím, kam na něj zajet mrknout a pak to stejně asi objednám přes web, pokud má ta kolekce 2008 lepší materiál a jinak tam není žádný rozdíl, tak bych to doho šla 🙂

jminonka
31. srp 2009

Holky, dakujem za rady ohladom nanozniku. Len tych nanoznikov na trojkolky od emitexu je viac. Chcela by som konkretne tento http://www.caryfuk.cz/index.php?main_page=produ... , ale pisu, ze je to odskusane na mensie a vacsie trojkolky. Len neviem, ci High trek nie je vacsia trojkolka... 😒 . Nemate ho nahodou niekto?

radushka
31. srp 2009

jminonka: certifikovaní prodejci jsou tady.Uvádí to samo bebečko 😉 http://www.libfin.cz/prodejci/ a ostravský skrblík má trojkombinaci za 17 390,- Našli jste někde lepší cenu?
laada - nám se taky strašně líbí tahle barva, asi ji chceme i kdyby to byla holčička 😉 .
Holky a neuvažovali jste o trojkombinaci v jiných barvách a ne všechny 3 kusy stejné?Cenově to vychází myslím nastejno.

matja
31. srp 2009

jminonka, ja som si dala ušiť nánožník od jednej pani z českého MMB. Má presné rozmery aj na High Trek, zajtra by mi mal prist domov poštou.

jminonka
31. srp 2009

Matji, diky za tip. Kolko vyjde od tejto pani nanoznik? Je vytepleny? Resp. je v niecom lepsi ako od Emitexu? Mohla by si mi poslat na tu pani link/kontakt? Vopred diky.

ametob
1. zář 2009

Radushka: Ten Skrblík má tu cenou hodně dobrou, trojkombinace jsem viděla tak kolem těch 19 000 Kč🙂
Já se už těším, jak ho uvidím na živo, snad nebudu zklamaná 😠
Matja: dej pak vědět, jak se ti nánožník líbí a kontakt na paní bych si taky ráda někam napsala🙂

luucia
1. zář 2009

Radus, my jsme to měli, že jsme kupovali hlubokou korbu béžovou a sporták červený 😉 byla jsem ráda, pže pak byla v barvě aspon změna a azs mě to děsně bavilo, jezdit s kočárkem 😀 jak kdybych měla úúúplně novej 😀 😵

radushka
1. zář 2009

luucia: no právě, líbí se nám i ta oranžová, tak uvidíme. 😀
ametob: já už ho viděla a je zvláštní.Možná by se mi víc líbilo, kdyby to nemělo tu přední "nohu" s kolem takovou zalomenou 😀 .Ale zase se mi líbí, že není tradiční 😉 ,ale chápu, že někdo řekne, že se mu nelíbí 😉

matja
1. zář 2009

jminonka, ametob, ešte nánožník doma nemám. Chcela som obojstranný (z jednej strany čierny, z druhej čierno-oranžový) a stojí ma 450 Kč. Ale sú aj lacnejšie. Porovnať s Emitexom neviem.
link je tu: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168
a dozvedela som sa o tom v tejto diskusii: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jminonka
1. zář 2009

Matja: vdaka za tip! uz to pozeram a zvazujem,ci to, alebo Emitex ... Zda sa mi, ze Emitex tak neprefukne a ma aj siltik proti vetru. Chcelo by to vidiet a ohmatat 🙂 Tak az ti to pride, daj pls vediet, ako si spokojna.

matja
2. zář 2009

jminonka, aby si mala možno lepšiu predstavu, tu je ušitý nánožník na High Trek: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=143...

ametob
2. zář 2009

Radushka: no, ta noha ve předu je opravdu zvláštní, chvíli se mi líbí, chvíli ne 😀 Ale jak píšeš, je to netradiční a po jiných stránkách se mi zdá být kočárek super 🙂
Matja: díky za odkazy 🙂

jminonka
2. zář 2009

Matja: vdaka za link na foto! vyzera to dobre, taky hrubsi, ale na zimu treba aj fusak,ze? inac ja by som brala tiez oranzovo ciernu kombinaciu, mam oranzovy high trek. Skusim ist este do nejakeho obchodu a pozriet emitex, lebo som nejaka nerozhodna...

luucia
2. zář 2009

matja, ten nánožník vypadá opravdu skvěle 😉 já měla ten Emitex, byl fajn, neprofoukl, nepromokl, ale byl docela tenký 😒 jako stačil, ale tenhle vypadá bytělnějc 😉

l78
2. zář 2009

Zdravím příznivkyně bebe confortu a chtěla jsem se zeptat, jestli si myslíte, že je nánožník potřeba.
On totiž ten originál fusak od BC je dost teplý, no a když prší nebo sněží, tak se dá pláštěnka.

janka5861
3. zář 2009

I78 ja som nanoznik vobec nemala ...mali sme iba origos Teknic k high treku a uplne nam to stacilo. je teplucky fusak... a bol super.... a ked prsalo mali sme origos plastenku ... a maleho som prekrila ked bolo trosku chladnejsie deckou . ja som si bez nanozniku uplne vystacila . 😉

l78
3. zář 2009

Janka - díky, taky si to myslím.

ametob
6. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes byla v Brně a viděla kočík na vlastní oči🙂 Byl to model 2008 v červené barvě a moc se mi líbil, nechali jsme si ho ukázat a jsme rozhodnuti. Akorát bych potřebovala utvrdit v tom, že když je přední kolo odaretované, že není problém s kočárkem lehce zatáčet. V obchodě měli na zemi dlaždičky a vůbec to nešlo, přední kolečko prostě odaretované nezatáčelo, nechytalo se..... Nikde jsme se ale nedočetla, že by tom byl problém.... Takže moc prosím, jezdí se vám s kočárkem opravdu bez problémů???? Já totiž myslím, že to bylo tím hladkým povrchem.....
A ještě jedna otázka, boudička u sporťáku je při poloze v sedě taková rozevlátá, ten konec, to se nedá nějak upevnit? My na to nepřišli.....

l78
6. zář 2009

Ametob - s odaretovaným kolečkem se opravdu lehce zatáčí a máš pravdu, že ten hladký povrch, obchody atd.,dělá své, jde to podstatně hůř.
Ohledně boudičky, vzadu je guma, alespoň u nás, takže drží dobře.
Koukám, že čekáte taky ledňáčka a taky nechcete znát pohlaví, tak držím palce 🙂.

sicinka
6. zář 2009

ahoj já s ním už tři měsíce jezdím a jsem moc spokojená. Nevím jestli je to kus od kusu ale ten můj nejlépe jezdí v obchodáku 🙂 Jinak ho používam i na stavbe a lze s ním projet opravdu šílený terén - tam je lepší mít kolečko napevno. Pláštěnku máme zatím jsem ji nepouzila ani v lijáku ten dekl na korbicčce déšť vždy udržel.

radushka
6. zář 2009

Holky, tak já už myslela, že je vymalováno a teď mi zase Michal ze špuntíka napsal, že ten sporťák je fakt divný. Tak prosím vás, kdo už ho máte a drandíte - co polohování nožiček (to mi dost vadí, že nejde) a co hloubka sedu (příjde mi fakt nějaká plytká)?Vím, že luucia to měla všechno v pohodě 😉 , ale jaký máte názor vy? Už jsem úplně nešťastná, ☹ fakt mě to přestává bavit 😠

ametob
7. zář 2009

Holky, díky🙂
l78: můžu se ještě zeptat, máš model 2008 nebo 2009? Já viděla ten 2008 a tam jsem žádnou gumičku na boudičce v zadu neviděla, ale možná jsem se špatně dívala 😀 Jo jo, taky čekáme ledňáčka, ale jestli z něj nebude nakonec prosinčátko 😉 Nějak se k tomu prosinci přibližujeme 🙂
Sicinka: tak to jsem ráda, že jezdí dobře i v terénu, protože tam budeme asi nejvíc jezdit🙂
No, myslím, že máme vybráno tak i tak, nám se prostě líbí po všech stránkách nejvíc, ikdyž má své chyby, jako každý a hlavně, my jsme s manžou oba vysocí a kočík taky působí, že je vysoký, tak nám víc sluší, než jiný 😀 😀 😀 Ale samozřejmě jde hlavně o funkčnost 😉

katarinkamt
7. zář 2009

Ahojte dievcata, ja kociarik Bebe CO nemam, ale chcem len povedat, ze pred casom siel na STV Test magazin, kde bol tento kocik jednym z testovanych a co sa tyka bezpecnosti skoncil posledny, Mozno stoji za to, pozriet si archiv tej realcie, nechcem nikoho odradit ani nehodnotim, len ma to tak napadlo, tak som anpisala, Vsetkym pekny den.

l78
7. zář 2009

Ame- mám model 2008 a gumičku tam mám. 😉. Je hned nad tím knoflíkem na polohování zad.

ametob
8. zář 2009

l78, super, tak to musím ještě omrknout 🙂

laada
8. zář 2009

katarin nebyl to náhodou kočárek bebé car??? Bebé confort prošel velkým testem v Německu také autosedačka je velmi kvalitní (hledala sem všechny recenze a testy) a nesetkala sem se špatným výsledkem.

Každopádně kočárek Quinny v nedávném testu pěkně pohořel 😖 a u nás ve městě s ním vidím jezdit nespočet maminek tak si pak vyberte .... 😖

katarinkamt
8. zář 2009

Ahoj laada, mozno mas pravdu a slo o ten, kotry spominas........ospravedlnujem sa

ametob
9. zář 2009

Ahoj holky, tak jsme kočárek včera objednali na: www.autosedacky-kocarky.cz, mají tam super akci, mrkněte, kdo chcete kupovat, v setu je sporťák, hluboká korbička, autosedačka Creatis, Creatis Base - upevnění do auta, fusak, taška na ručku a pláštěnku, za 18 980 Kč, je to teda model 2009. Příští týden by jsme pro něj měli jet, tak se těším, ještě nám tam připsali cestovní postýlku k tomu zdarma, ale to nevím, jestli dostaneme, protože píšou, že je to jen na neslevněné zboží a toto je v akci 😉

laada
9. zář 2009

am to je super cena 😉 a všechno co k tomu dostanete navíc ... 😉
Koukala sem, že tam model 2009 nemají (sporťák a autosedačku co mám v albu)

Já už mám smůlu už máme všechno doma 😵

ametob
9. zář 2009

Laada, jo jo, tam mají jen podobnej, že? Asi to je model 2008, ne? 🙂 Mně se moc líbí ta bílá korbička, co máš v albu, taky jsem nad ní přemýšlela, ale nakonec nee, máme velikýho chlupatýho psa, myslím, že by dlouho bílá nevydržela 😀 Stačí, aby se o ní otřel čenichem 😀 Ale je moc pěkná🙂 Takže nakonec bude vše v barvě black🙂