Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

ngelik
7. led 2011

Ahojte maminky, nemate skusenosti ci do vanicky Windoo Plus zmestim alebo resp. ci bude sediet tato ochrana na hlavicku http://www.babymarket.sk/sk/1724/1872/jj-cole-c... , pripadne, ak mate skusenost s nejakou inou, ktora tam pasuje, dakujem moc.

mam4
7. led 2011

@ngelik ja som niekde videla oroginal od BC take nieco do vanicky na ochranu hlavicky ale ani za svet neviem na akej stranke to bolo ... tusim sa to volalo komfortna sada do windoo alebo nejak tak ...

nata_
8. led 2011

@ngelik ahoj, my sme nepotrebovali ziadnu ochranu hlavicky a to sme mali letne dieta...lezala v kociku len na plienocke a to uplne stacilo, pozeram, ze ty budes mat babo v polke marca, asi ti bude uplne stacit fusak. bude to stacit na ochranu a fixovanie hlavky podla mna...

ngelik
8. led 2011

@nata_ Ahoj, mne ide hlavne o cestovanie, nakolko planujeme aj dlhsiu cestu, chcem sa vyhnut nejakym rizikam v pripade, ze by bolo potrebne prudko zabrzdit. Malo by to zabranit prudkemu pohybu hlavicky do strany.

mam4
9. led 2011

@ngelik skus napisat do toho obchodu ci ti to nevedia pomerat alebo mozes pouzit vlozku z autosedacky ak mate aj tu alebo z inej skusit vlozit do vanicky a podla toho dat napr. usit ...

nata_
9. led 2011

@ngelik jasne, my sme cestovali najdlhsiu trasu sest hodin, ked mala dcerka dva mesiace, nemala som nic vo vanicke, len bola priputana....ma napadlo, ci by sa nedal uterak tak zrolovat a zlozit do takeho polkruhu okolo hlavicky...ja som stale sedela vzadu s nou, stale som ju mala pod kontrolou, vsetky cesty v aute prespi....kociar mam z bambini sk, oni ti objednaju cokolvek k hightreku, ja som potrebovala dusu, plast, maju vsetko....

ngelik
9. led 2011

@nata_ mozem sa opytat, ako si zvladla cestu? je to v pohode? Ako to malinka dala?

nata_
9. led 2011

asi ta nechapem ☹ ako myslis, ako som ja zvladla cestu? my mame velke auto, sedim vzadu tak napolzadku, neviem ako je to v takej skodovke, ci je vzadu este dost miesta, ked sa tam priputa vanicka...vanicka sa dava za spolujazdca hlavou nesmie byt pri okne...

ngelik
11. led 2011

@nata_ no myslela som ci sa nieco nepredvidane nevyskytlo alebo tak .. pytam sa najma preto, lebo nas vsetci od dlhsej cesty odhovaraju 😖 a chcem sa sama uistit ze to bude ok... myslim, ze pokial bude mat dobru autovanicku a aj tu vystuz okolo hlavicky malo by to byt v poriadku... 😉

nata_
11. led 2011

@ngelik hlavne si pozri poriadne navod, ako sa vanicka priputava, musia byt bezpecnostne pasy napevno, aby vanicka nelietala vzadu, aby neboli volne pasy...nam sa zatial nic take nepredvidatelne nestalo, len raz priatel necakane prudko zabrdzil, lebo pred nami voslo auto do jazdneho pruhu bez smerovky- podotykam, ze v meste pocas dna...ale vanicka ostala na sedadlach...tym chcem povedat, ze nastrahy cihaju hocikde a hocikedy...urcite si nalepte nalepku vzadu na kufor auta, ze mate babatko v aute...kupis na benzinke taku zltu, tie reklamne, co dostanes v kufrikoch u lekara su take nevyrazne...

medla
13. led 2011

@sophie1 dobrý večer, chci se zeptat na ušití nánožníku od paní z mimibazaru. Už jsm paní psala druhou zprávu a ještě se mi neozvala. Jak dlouho trvalo vám, než se ozvala? Kočárek je na cestě nečekaně dřív a já jsem bez nánožnku, což v tomto počasí není nejlepší. Nemáte na ni třeba email,že bych ještě zkusila tuto variantu? Díky moc!

mam4
14. led 2011

darint@email.cz
@medla to je mail na tu pani ale aj mne sa ozvala az po par dnoch, vraj toho maju vela ...

sophie1
14. led 2011

@medla http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=489844 tady je stránka s jejím výběrem nánožníků a dalších doplňků 😉

medla
14. led 2011

Holky, moc děkuji za info! Ještě počkám a kdyžtak po víkendu napíšu znovu.

dzejninka
19. led 2011

kupim kocik bebe confort high trek lifestyle grey alebo oxygen cream.dakujem

landrea
24. led 2011

tak som aj ja hrdou majitelkou high trecika 😀 . kupila som jazdeny cierny sportiak k uz davnejsie kupenej loole , na ktoru mam aj vanicku aj sedacku, mala som ju aj pri prvom a veelmi som s nou bola spokojna, a teraz sme na dedine, treba aj daco terennejsie 😀
som ale krpec, mam len 160cm, prisiel mi dost veeelky, ale uz som si akosi zvykla ked mi tu stoji v izbe 🙂
tesim tesim na prechadzky 🙂

nata_
26. led 2011

Ahojte, nasla som toto nahodou
http://www.sashe.sk/konvalinka ked niekto vyskusa, dajte vediet prosim, ako ste boli spokojni, fotky su super, len by ma zaujimalo, ci aj spracovanie je take kvalitne

henrieta76
9. únor 2011

ahojte,kamaratka ma na predaj cierny ak by mal niekto zaujem

lucisa
23. únor 2011

Holky, mám prosbu. Mohla byste mi některá příležitostně na detail vyfotit váš kočárek dole, jak je ta pružina?

Jsem asi divná, ale už jednou jsem ji ztratila, přímo u dovozce jsem objednala novou s dotazem, zda je to běžné, aby to tak vypadlo. Dostalo se mi ujištění, že výjimečné a že je potřeba to občas zkontrolovat a dotáhnout nějaký šroubek.
Manžel to tam dával, ale ať hledal, jak hledal, nenašel nikde nic, co by se dalo přišroubovat.
Dokonce mi řekl, že to tam drží jen jakoby naskočené na dvou malých válečcích, takže když tu konstrukci od sebe odtáhnu (např. při tahání kočárku do schodů), může mi to zase vypadnout. tak mi to jen provizorně "pojistil" na každém konci elektrikářskou svorkou a já si včera všimla, že na jedné straně už ji nemám.
Což znamená, že při nějakém pnutí jsem ji urvala, a to je co říct. A navíc, když co chvilku sáhnu na pružinu, je jakoby lehce vyskočená, tak ji zase zatlačím.
Přijde mi to nenormální, mám pocit, že by to tam mělo být na něco navlečené nebo jinak uchycené, aby to pružilo, ale nevypadávalo.
Jedině, že neumím jezdit s kočárkem 😖

lucisa
24. únor 2011

@radushka , @nata_ , @mam4 , @medla , @landrea ještě vás oslovím přes zmínky, pokud tady nechodíte často. Viz kuk na můj předešlý příspěvek. 😉

mam4
25. únor 2011

@lucisa mne sa podarila takato fotka, ale sruby tam nevidno tak neviem ci to pomoze ...

lucisa
25. únor 2011

@mam4 děkuji, prosím tě, je ta pružina jen volně ložená mezi konstrukcí nebo jakoby navlečená? Ptám se srozumitelně?

Jéé, a až teď jsem si všimla, že jsi opět čerstvá maminka, moc moc moc gratuluji k princezně, ať je zdravá, v životě samé štěstíčko - hlavně na dobré lidi, ať moc nenarazí na blbce - a ať vám dělá jen samou radost. 😉
A můžeš se i pochlubit, stačí třeba jen tady hodit fotečku, ale až budeš mít náladu, soudě podle "věku" malé, jsi s bídou tak 3-4 dny doma, ne? 🙂 tak hlavně odpočívej 😉

mam4
25. únor 2011

@lucisa je tam na 2 srubach, teraz som to pozrela detailne a nasla som ich zospodu prikladam foto ...
dakujem 🙂 doma sme uz tyzden ale este si zvykame...

lucisa
25. únor 2011

@mam4 ahááá, tak takhle to tam určitě nemám, manža by měl večer dorazit, tak ho hned čapnu a ukážu mu to. No, tak to je jasné, že z tohohle ta pružina nemá šanci vypadnout, my to nemáme prakticky vůbec jištěné.
Děkuju děkuju moc, jsi zlatá 😉

mam4
25. únor 2011

@lucisa nemas zac ... fotka je tak narychlo, snad z nej manzel vyjde aby ti to vedel podla toho upevnit, nech uz mas konecne plne funkcny kocik 😉

nata_
25. únor 2011

@lucisa ahoj, ja som az teraz precitala, vsetky modely maju tu pruzinu rovnaku? ja mam 2010, este ti treba foto?...joj ja som ale nepochopila, co sa ti vlastne pokazilo...dufam, ze to date dohromady, neda sa to reklamovat este?

lucisa
26. únor 2011

@nata_ reklamovat se to nedá, není co. Já už tady někdy před Vánocemi psala, že jsem tu pružinu ztratila a bylo mi záhadou, jak a kde. Novou jsem objednala (kočárek byl kupovaný po jednom dítěti a po záruce) přímo u výhradního dovozce, který mi napsal, že se to jistí šrouby a tahle závada je velmi ojedinělá.
Akorát, že manžel nenašel nikde, jak se to jistí šrouby, tak mi akorát na každý konec hodil elektrikářskou svorku, kterou připevnil ke kočárku. A já si teď všimla, že už tu jednu svorku nemám, musela se při nějakém pnutí urvat a ta pružina pořád jakoby vyskakuje, tak ji co chvilku kontroluju a "cvakám" zpátky.
Ale teď, jak mi @mam4 tak pěkně vyfotila tu pozici se šrouby, už vím, jak na to. resp. manžel na to večer koukal a teď mi to půjde opravit, když ví, kde. Navíc potřebuju kočárek i promazat, kolečka v té soli trpí a docela už vržeme. 😅

landrea
26. únor 2011

@lucisa ahojky, no ja nemozem najst fotak 🙂 ale ja tam tie sroby nemam ..da sa aj otazat dookola ta pruzina , ale zda sa mi ze drzi pevne, ,my s nim este nejazdime , tak dufam , ze to nebude hnevat 😒

landrea
26. únor 2011

@lucisa a uz som nasla,