Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

mam4
5. črc 2011

@sobinka707 ahoj, ja som to prala len v pracke, na programe rucne pranie alebo na 30 s max 500 otackami, s tekutym praskom bez avivaze a neuskodilo 🙂

lucisa
5. črc 2011

@sobinka707 netuším, zda to může jít do pračky.
Já koupila kočárek taky ježděný, maminka používala vložku, takže kočárek byl čistý, já ho "vyprala" ručně jemně zředěným roztokem pracího gelu, kartáček pošolíchala a několikrát otřela a nechal ana vzduchu v místnosti proschnout.
Koupila jsem ho v době, kdy se používal už fusák, takže po zimě byl čistý, teď na jaro jsem koupila taky vložku, viz pár příspěvků zpět, kde je i foto s odkazem a zatím to jde, vyčistím ho asi na zimu.

sobinka707
6. črc 2011

@mam4
@lucisa kocky ste zlate, skor som nestihla odpisat, dakujem velmi pekne za rady. Chcem to supnut na rucne pranie, nasa pracka ma pri tom 400 otacok tak snad to nepokazim 😉

sobinka707
6. črc 2011

@mam4 aj tu prikryvku co ide na vanicku si tam dala? trosku sa bojim iba tej vlozky, neviem ako to mam pomenovat, ale babatko na tom lezi a z druhej strany to ma taku jemnu penu, toho sa trochu bojim, aby sa to nepotrhalo, no ale co uz. Snad nie. 😉

mam4
6. črc 2011

@sobinka707 ja som z vanicky prala zatial iba obliecku na "matrac" a ten penovy lem co ide okolo celej vanicky, kryt ani striesku zatial nebolo treba a zo sportaka som prala potah zo sedacky, ako som uz pisala tak som to dala na rucne pranie a pohoda, vobec nic sa stym nestalo, farbu nevytahalo, nic nepopukalo akurat ma napadlo ze ta gumka co je zospodu sportovej sedacky sa roztiahla ale tu nevidno a dala sa uviazat aby nevisela drzala ako ma 🙂

lucisa
6. črc 2011

@sobinka707 já mám jen sporťák, kočárek jsem kupovala už bez vaničky, malá měla už kolem 7 měsíců.

luucia
7. črc 2011

Nedávno jsme tady řešily skate k bébé confortu, tak mě v prodejně doporučily tento http://www.mimibazicek.cz/www-mimibazicek-cz/es... 😉

radushka
9. črc 2011

@mam4 mi se taky vytahala ta gumka vespodu.Je prověšená, ale nezavazovala jsem to, není to vidět a na funkci to vliv nemá.Prala jsem taky v pračce na ruční praní a v pohodě 😉
@luucia díky za odkaz, určitě na to mrknu.Příští rok se nám bude hodit 😉

llennka211
2. srp 2011

ahojte,prave vyberam kočik a tento sa mi pači chcem sa spitat ake ma vanička rozmery a či je polohovatelna chrptova opierka vo vaničke dakujem pekne za odpoved

mam4
2. srp 2011

@llennka211 ahoj, vanicka ma dlzku 72cm a sirku 28-33cm (v strede je zuzena koli ruckam)... chrbatik sa polohovat neda ale vyrobca robi doplnkovu opierku (ja to nemam ale videla som to na nete a aj v navode je obrazok 🙂 ) ...

nata_
20. říj 2011

ahojte, mame bb high trek od narodenia, dcerka ma teraz 15 a pol mesiaca a sportak s fusakom je jej zial uz maly :(..pritom je utlucka, ma len cca 10,5 kila, popruhy su kratke, co je este vacsi problem, siahaju jej nejak do polky chrbta, to znamena, ze ked je priputana, taha ju to dopredu...pospravnosti by mali byt niekde vo vyske pliecok...neda sa to nijak nastavit, uz teraz su uplne nadoraz...som z tej sportovej casti maximalne sklamana...nehovoriac uz o tom, ze sedacia cast je pre nu uz absolutne nepostacujuca, ak sa da do kociara fusak...to akoby sedela len "napol ritke"...a striesku si sucha o hlavu...pridam neskor aj fotky, aby to bolo cele zrozumitelnejsie...lepsie vidiet ako stokrat citat...pozeram sa po novom kociariku...a to som bola z high treku unesena....

lucisa
20. říj 2011

@nata_ fakt? Moje dcera má 18 měsíců a v pohodě. Ale je fakt, že když dávám fusák, nenechávám v té nejspodnější poloze, dávám do pololehu, čímž se díky fusáku dostane do sedu a pokud ji mám zapnutou ve fusáku a v nánožníku, tak už ji nemusím pásat.
A já ji ani tak nepásám přes ramena, jen jí to cvakám kolem pasu a mezi nožičkami. Ale ne z důvodu krátkých pásů, ale proto, že ona to nemá ráda a stejně si to sundávala sama.

Já mám trošku jiný problém, odešlo mi brzdové obložení na ruční brzdě, úplně se rozpadlo, anjednou se jakoby při jízdě bloknul kočár, tak jsme pořádně zabrala, povolil, ale už nebrzdí tak dobře (třeba z kopce). manžel zjistil, že je to pyč najedné straně.
Než začnu shánět origoš u ofiko dovozce, nestalo se to některé z vás? Ptám se proto, zda to jde nahradit nějakým neoriginálním a tudíž doufám i levnějším obložením?

nata_
20. říj 2011

@lucisa skus obchod pre cyklistov, tam ti mozno budu vediet poradit, resp. nejaky servis pre bicykle..ak sa da, vezmi to sebou...

lucisa
20. říj 2011

@nata_ něco podobného mě napadlo, musím se s manžou domluvit, ať mi sundá to obložení z ještě funkční strany, ať mám v ruce nějaký mustr, díky 😉

mam4
21. říj 2011

@nata_ no tak moj tam v pohode vosiel aj ako 2-rocny asi mas vysoku dcerku 😅 popruhy mas nastavene na doraz ?? synovi to uz neskor tiez bolo kratke ale riesila som to rovnako ako lucisa, zapinala som len cez brusko a medzi nozickami, a takisto ked bol vo fusaku tak som sedacku dala do pololahu alebo lahu ...

york
12. lis 2011

ahojky holky,v pondeli objednavane bebe a uz se moc tesim...chci se vas zeptat jestli nevite kde se da sehnat nanoznik na sportak od bebe confort high trek???dekuji za odpovedi

lucisa
12. lis 2011

@york pokud vím, tak originál se nedělá, jen fusák, ale dá se koupit neoriginální, třeba na MMB je min. jedna maminka, která je šije, napíšeš ji značku kočárku a pokud ji ještě nešila, požádá tě o dodání rozměrů a ušije ti ji. Vybereš si barvu, příp. nějakou ozdobu a myslím, že to ani není drahé, počítám, že do 500,- Kč se vlezeš. 😉
Zkus to tam pohledat, já už dnes nemám čas, jdu spát, ráno brzy vstáváme 😵

york
13. lis 2011

@lucisa ok dekuji moc

juliannark
22. lis 2011

Ahojte baby! nepredáva niekto z Vás vaničku Windoo a autosedačku creatis fix? Šporťák už máme po synkovi, a na apríl čakáme tretieho synčeka do teamu, tak by som rada kúpila cez ruku. nechcem nové, lebo ajtak sa to nepoužíva dlhšie ako pôl roka. Chcela by som nejakú chlapčenskú alebo unisex farbu. Budem rada ak sa mi ozvete. Majte sa, Julka

juliannark
22. lis 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35563955&tab=0 ináč tu je link na MMB - pani ktorá šije nánožníky

patricia28
17. pro 2011

ahojte, neviete mi niektora povedat ci sa da dokupit samostatne strieska na bb confort high trek? dakujem

landrea
18. pro 2011

skus pisnut do libfin.cz.. myslim , ze as da, ako nahradny diel.

pazibarb
22. pro 2011

Ahoj, přidávám se do klubu HighTrack. Jsem teprve v půlce těhotenství, ale už ho máme nakoupený, sehnali jsme nový ve výhodné akci. Moc se těším.
Chci se zeptat, od kolika měsíců jste začaly používat sporťák? S tím, že čekám mimi na konec května, tak myslím, že na zimu už by mi byla korba malá na půlročního prcka s fusakem? Díky

luucia
22. pro 2011

@pazibarb Anetka šla do sportáku v půl roce a Sofi je zatím v hluboký a s fusakem tam má ještě místa dost...ale to měla Anetka taky..spíš už chtěla v tom půlroce koukat kolem sebe 😉

lucisa
22. pro 2011

@pazibarb já myslím, že až se ti nevleze do korby, tak na zimu už bude prcek dost velký i na sporťák, my teda máme březnové dítko (na konci, takže rozdíl 2 měsíce), ale ta poloha úplně vleže, navíc s fusakem prckovi záda určitě ničit nebude, troufnu si tvrdit, že i ten pololeh bude ještě v klidu. Sed na zimu skoro nepoužívám ani teď, protože když je malá ve fusáku, mám pocit, jakoby se předkláněla dopředu, lepší je ta prostřední poloha. 😉

lucisa
22. pro 2011

@patricia28 nevím, jak stříška, ale já už u Libfina kupovala náhradní pružinu a tenhle týden nové brzdové obložení, na jednom kolečku mi odešlo už v létě, tak jsem se konečně dokopala k objednávce (v kolech, jak jsme se tady bavily, nic takového nevedou, je to docela specifické).
Komunikace v pohodě, jsou rychlí a dá se vyzvednout i osobně v Babyparku na Zličíně nebo Černém mostě.

pazibarb
22. pro 2011

@lucisa dík moc 🙂

veverka84
10. led 2012

ahojte svagrina predava kocik sportovy sedacka nepouzita konstrukcia pouzivana 4 mesiace a tiez aj vanicku pouzivana 4 mesiace zatial windoo vsetko vo farbe oxygen black.ak by ste mali zaujem napiste mi spravu.

landrea
10. led 2012

ja tiez uvazujem o predaji cierneho tatosa high trek .. pali ma zas nejaky novy voz. nevieeeem, mam ho rada.. hehe

juliannark
11. led 2012

Ahojte baby, nepredáváte niekto windoo a creatis fix v nejakej chlapčenskej farbe okrem čiernej? čakáme chlapčeka na apríl a čiernú by som na leto nechcela. šporŤák už máme. napíšte zprávu. díky. Julka