Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

hojda
18. bře 2011

Kočárek krásný moc se mi líbil u sousedky, které má oranžová, bohužel za půl roku brutálně vyblednul, takže asi nevybírat moc výrazné barvy, kde to bude vidět. ☹

landrea
21. bře 2011

@twiggy007 vanicka windoo nie je memsia, ale da sa nakliknut aj vanicka streety a ta mensia ako windoo je. ale neboj sa poto dat babatko do sportovej casti, je fajne pohodlna, aj tak uz bude aj posedkavat v miernom naklone tej casti, a pokukavat na teba alebo okoli, kedze je super ze sa da aj tvarou k mamine dat.

hojda
22. bře 2011

Holky jde k tomuhle kočárku nějaký skejtík pro vožení staršího dítka, sousedka by nějaký moc potřebovala a prý se k němu originál nevyrábí? Nemáte nějaké řešení?

twiggy007
23. bře 2011

super, dakujem, a chcem sa opýtať ešte či má niekto červenú farbu, mne sa tá v novej kolekcii neskutočne páči, ale čakáme chlapčeka, stretávate sa s červenou farbou a v nej chlapček? Ja som pri prvej dcére mala modrý kočiar, tak teraz to bude asi naopak, ale tak sa mi to páčilo vtedy a teraz silno rozmýšlam nad tou červenou..... 🙂

landrea
24. bře 2011

@twiggy007 ja som mala pri prvom syncekovi cerveny. (nie bebe confort ). kto nevedel ze mame v nom chalosa sa vobec necudoval, nikdy sa mi nestalo ze by povedal " myslel som ze mate dievcatko " 🙂
pripadne kup vanicku cervenu a sportiak iny 🙂

mam4
26. bře 2011

@twiggy007 ahoj tak ja mam cervenu vanu len zo starsej kolekcie, sice teraz mame dievca ale podla mna je to univerzalna farba a hodi sa aj chlapcekovi, aj starsieho syna rada obliekam do cervenej 🙂

phoebe003
27. bře 2011

AHoj maminky, píšete tu o kočárku bebe confort, my ho máme také a je naprosto luxusní. máme barvu optik chocolate. Chytáme se ho prodávat koncem dubna, je úžasný, nevybledlý a opečovávaný, kdyžtak kuk do mého alba.

myskapipiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twiggy007
27. bře 2011

@phoebe003 vyzerá pekne tá farba kočiarika, škoda že si z čr, je to daleko, hádam aj tu niečo nájdem, lebo teraz tie farby do tmavej nejako idú... nič pestré okrem tej červenej...
ale dakujem za rady aj landree, pekný večer, 🙂

daikas
28. bře 2011

@sophie1 tak uz ho mame doma a zahajili sme aj korculiarsku sezonu! je naozaj super a som spokojna, ze sme sa nakoniec rozhodli pre tento kocik. je stabilny a dobre brzdi, dokonca mam pocit, ze brzdenie s kocikom na korculiach je jednoduchsie ako bez neho´🙂 no a mala, ta si to doslova uziva!

phoebe003
29. bře 2011

@twiggy007 není problém, klidně ho pošlu i na slovensko. jinak v létě tam jedu, mám tam polovinu rodiny. Tak můžu i přivézt. 🙂

cucovia
31. bře 2011

dievcata nemate problem s nasadzovanim madla? ci to len ja som lava? 😅 poradte nejaky grif 😝
inak @daikas korculovanie si aj ja neviem s nim vynachvalit! uz sme zacali druhu sezonu korculiarsku 😉

radushka
31. bře 2011

@cucovia myslíš toho, co je před prckem? Jde to blbě, aale ještě jsem to pořádně netrénovala, máme ho zatím sundané 😉

cucovia
1. dub 2011

@radushka ano presne to 😉 no ja som ho tiez nosila zlozene prave kvoli tomu, ze sa mi s tym nechce bojovat. ale uz bysa aj zislo, ked mlady pan sedi a ciha okolie stale 🙂

lucisa
1. dub 2011

@cucovia jj, jde to špatně, mě tam zavází ta látka, ale asi to chce grif, několikrát už se mi to podařilo v pohodě, asi záleží na tom, jak dobře a stejně zmáčkneš ty čudlíky na obou stranách.

cucovia
1. dub 2011

@lucisa nooo presne ako hovoris 😅

hojda
6. dub 2011

hojda Holky jde k tomuhle kočárku nějaký skejtík pro vožení staršího dítka, sousedka by nějaký moc potřebovala a prý se k němu originál nevyrábí? Nemáte nějaké řešení?

lucisa
6. dub 2011

@hojda já myslím, že originál skejtík snad nemá žádný výrobce, nebo jen minimum, ať si sousedka zajede i s kočárkem do nějakého obchodu s kočárky, vyzkouší, co by tam pasovalo a buď koupí nový, nebo se podívá na značku a typ, co jí k němu v obchodě pasoval a pak může pohledat na bazárcích. 😉

alex9966
6. dub 2011

rozmýšlam kúpiť tento kočiarik ale bojím sa že sa nevojde do výťahu. viete mi ho niektorá zmerať so sklopenou rúčkou a vytočeným predným kolieskom. vopred veľmi pekne dakujem

stratford
6. dub 2011

@alex9966 my máme malinký výtah a kočárek se vejde kolmo a my každý v 1 rohu, změřím ti spíš výtah ne ?

stratford
6. dub 2011

@cucovia zatím jezdíme bez madla tak neporadím

stratford
6. dub 2011

používáte nějakou vložku ? Zatím máme ve sporťáku vložen fusak, tak se dá vyprat, ale až fusak odložíme, přemýšlím o nějaké vložce, která by šla vyprat. nemáte typ ? děkuju

mam4
7. dub 2011

@stratford ja som si dala usit vlozku do vanicky aj sportaka u tejto pani na MMB : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

lucisa
7. dub 2011

@stratford já jsem si koupila do sporťáku tuhle vložku, mám dvě, i do golfáče a můžu je střídat, jsou taky oboustranné:
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/barevne-vl...
Mám modrý sporťák a v něm limetkovou vložku a vypadá to pěkně. Pod kočárkem (pro případ potřeby) mám i stejně zelenkavou deku z Ikea, tak to pěkně ladí, když přikryju malou:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/8016...

hojda
7. dub 2011

@lucisa Já myslím, že originálních je celkem dost, jen mám dojem, že na tenhle kočárek asi žádný pasovat nebude☹.

alex9966
7. dub 2011

@stratford no to by bolo super keby si ho zmerala. dakujem

alex9966
7. dub 2011

a ináč kočky ste spokojné s týmto kočiarikom. jazdíte aj po prírode? využívate brzdu na rúčke?

stratford
7. dub 2011

@lucisa ta je moc pěkná a malvíka mám nedaleko, provlíkáš tím popruhy a zapínáš mimi i ručičky nebo jen přes bříško ? Ve fusaku to jde provlíct jen tak, že ho zapnu jen přes bříško.
Taky máme tyrkysový kočárek a žlutý fusak. 🙂 Deku máme stejnou.

stratford
7. dub 2011

@alex9966 snad zitra nezapomenu 😉

stratford
7. dub 2011

@mam4 díky, do vaničky jsem si ušila sama, do sporťáku už si netroufám 🙂