Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

luucia
11. zář 2009

radush, 😀 😀 😀 já tě neukecávám 😀 jen mi to nepřijde tak hrozná vada 😉 kdyby to bylo špatný, tak to přece nebudou už tolik let vyrábět 😉

laada
11. zář 2009

Radus ja ti nevim mam novou kolekci 2009 a adapter mam, ale to asi spis do auta, ze se zafixuje na pevno a do nej se zacvakne jen autosedacka 😉

radushka
11. zář 2009

luucia: jasně, zní to logicky, ale u kolika věcí se pak po době zjistilo, že jsou úplně špatně.... Každopádně se mi ten kočárek prostě líbí a hotovo 😀
laada: tak to do toho auta se myslím jmenuje isofix a není to adaptr, ale zařízení, které máš v autě nastálo a nemusíš tak tam tu sedačku pokaždé připoutávat, ale jenom nacvakneš.Si teda myslím 😅 😀

luucia
11. zář 2009

jj, s tou autosedačkou to tak je, že to je v autě na stálo a jen se nacvakne 😉 my jí nepoužívali, tak nevím 😉

laada
12. zář 2009

raduš je to adaptér jak píše lucia je to k autosedačce pouze do auta bez toho tam asi nedrží 😉
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-0-...

laada
12. zář 2009

všude píšou něco jiného tady na malvíku právě píšou, že bez toho adaptéru to nejde zacvaknout na podvozek kočárku tak si vyberte 😕 🙄

radushka
12. zář 2009

hm, tak to je pěkně divné.Možná zkus jestli ty adapréry existují, jako vyhledat si je 🙂 .Jinak se leda vyloženě zeptat v obchodě, ať ti to předvedou.

laada
12. zář 2009

já mám autosedačku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... nicméně nějaký adaptér mi vnutili ale ten bude na pevno v autě

laada
12. zář 2009

Abych to teda shrnula jestli tomu dobře rozumím

pro autosedačku Crreatis Fix 2009 není potřeba dokoupit adaptér pro uchycení do kočárku
pro autosedačku STREETY.FIX je potřeba dokoupit adaptér pro uchycení do kočárku

http://www.eshopbaby.cz/katalog/creatis-fix-baz...
viz odkaz mám k autosedačce Creatis a bude na pevno zafixované v autě 😉

radushka
12. zář 2009

to máš autosedačku 2008, tak k tomu možná něco na kočárek bylo.Fakt nevím. Každopádně, ta base je opravdu jen do auta napevno.

laada
12. zář 2009

Radus choco mint je nova kolekce 2009
😉

luucia
12. zář 2009

Já měla kolekci 2007 a byl k tomu jen ten adaptér do auta, na kočárek nic 😉

laada
12. zář 2009

Luci to sou teda blbci kdyz na kazdy strance pisou neco jinyho😠 nastesti sme to v obchode vyzkouseli tak snad nebude rozdil. Pani nam vnutila sedacku creatis s tim, ze ta Strety je levnejsi, protoze bez adapteru nepasuje na podvozek kocarku 😅 asi kecala

radushka
12. zář 2009

laada: to asi jo, levnější je myslím proto, že ta creatis je vymakanější a bezpečnější.
Choco mint je 2009, to vím.Ale na těch stránkách je 2008 a ta barva se nám tak nelíbí (tuším, že se jmenuje chocolate) 😉

ametob
14. zář 2009

Ahoj holky, my zkoušeli v obchodě kočár 2008 s autosedačkou Creatis a adaptéry nebyly potřeba, ale v kočárku adaptéry byly a ani prodavačka nevěděla na co, tak si myslím, že tam byly na tu autosedačku Streety. Tak ja píše Laada.... Že na Creatis asi potřeba nejsou a na Streety ano🙂

radushka
15. zář 2009

Holky nevíte nějakou polskou adresu, na které by se kočárek dal koupit? resp. trojkombinace.Že prý to u nich vychází finančně strašně dobře 😉

ametob
15. zář 2009

Radushka: to nevím ☹

luucia
15. zář 2009

Radush, to taky nevím

radushka
15. zář 2009

tak já jsem trochu hledala a nic jsem nenašla.resp. stránky jo,ale cenově vychází stejně, takže nic moc 🙄 .no uvidím, jak to ještě nakombinujem 🙂

sampo
16. zář 2009

http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr... 😉
radushka skus toto... ale musis si to prepocitat.. nas ten kocik vysiel na 780 € (ale aj s fusakom, prebalovacou taskou a plastenkou na sportak)

ametob
25. zář 2009

Ahoj holky, tak máme kočárek od včerejška doma a jsem zatím nadšená, pak se ještě ukáže v terénu 🙂 Zítra ho odvezeme k našim, tak u nich budu asi často na návštěvě 😀 😀 😀

sakura77
25. zář 2009

jaj,baby,krasny je....keby som ho "narvala" do auta,tak nevaham ani minutu,ale som obmedzena kufrom....skodaaaaaaaaaa 🙂

radushka
25. zář 2009

sakura: a jaký máte kufr? Mám totiž pocit, že je kočárek docela skladný, tak mě neděs 😖 😀

radushka
25. zář 2009

sampo: dík moc, koukala jsem na to, ale myslím, že rozdíl tam není tak veliký (u nás jsem ho našla za 17 500,-) tak to nakonec aasi koupíme tam 😉

lidus2
27. zář 2009

ahoj holky take premyslim o tomto kocarku,kdyz ho vidim,tak jsem z nej uplne nadsena 😀 😀 bohuzel jsem ho jeste nikdy nevidela na vlastni oci a pochazim z maleho mesta a nikde u nas nejni 😒 nevite kde by ho mohli prodavat treba v praze,to je nejdal,kam bych se s Matyskem mohla dostat.Potrebovala bych ho okouknout na vlastni oci a vyzkouset si ho 😀 ted jeste pouzivame hlubokou korbicku a kdyz jsme tu nasi trojkombinaci kupovali,tak jsme koukali jak vypada korbicka,kolik tam bude mit Matysek mista a nejak jsme opimeli jak vypada sportak...sileny,skoro zadne polstrovani a ani na oko se mi nelibi...ted mu je 5mesicu,meri 71cm-pred mesicem a uz je ho plny kocarek,takze kazdou chvili si chci koupit sportak.Hodne jsme v terenu a tenhle nam prijde jako uplne idealni 😀 😀 skoda,ze na netu si ho nemuzu vyzkouset...hlavne to ergonomicke sedadlo ☹

radushka
28. zář 2009

Lius: asi bych se koukla na netu a pokud mají kamenný obchod, tak bych si tam zavolala, jestli ho mají i vystavený. My jsme ho naživo viděli v Hodoníně, ale to máš trošku z ruky 😀 .Ale možná ti holky napíšou konkrétně, kde se na něj dá mrknout 😉

lidus2
28. zář 2009

radushka moc dekuju,snad se jeste nekdo ozve 😀 nasla jsem si obchod v praze,krtecek,tak nez tam pojedeme zavolam tam,jestli ho maji a i nasi vybrane barve a mozna s nim pojedem domu 😀 😀

sakura77
29. zář 2009

radushka,ja mam novu fiestu ,ked som ju kupovala taky "detail" ze kufor ma vobec "netankoval"-ale to bolo asi mesiac pred otehotnenim...a je teda dost maly ,ti poviem,fakt som mala dost poblem vybrat kocik ktory tam strcim bez toho aby som kolieska davala dole,kedze casto jazdim,asi by sa mi to nechcelo..

radushka
29. zář 2009

Tak my jsme ho do kufru nezkoušeli dávat, ale máme VW bora, tak myslím, že to bude v pohodě.Kolečka by se mi taky nechtělo sundávat(i kdyby to trvalo půl minuty 😝 ) 😀

babush
29. zář 2009

ahojte, 🙂
aj ja som takmer pred finalnym rozhodnutim a teda kupou high trek kocika. Dnes sme ho boli obzerat uz 2x. krat, a preto vlastne aj pisem. Vsetko co ja chcem od kocika, ma tento kocik...teda dobru manevrovatelnost, rucna brzda, nafukovacie vacsie kolesa vhodne do terenu, vyskovo nastavitelnu rucku a hlavne moznost otocit sportovu cast k sebe aj od seba. Jediny nedostatok vidim v tom, ze sa neda polohovat ta cast na nozicky samostatne ale jedine v celku cela sedacka. Preto sa vas chcem spytat, ci to pre dieta nie je nekonfortne a ci mu potom napriklad nevisia nozky dole, alebo nieco take. Este som nevidela nazivo Teutoniu, ale zatial to vyzera v prospech beb confort, len sa chcem s vami este poradit, a pripadne, ak mate nejake ine postrehy k tomuto kociku, ci negativne, ci pozitivne, veeelmi by ste mi tym pomohli. Chystame sa kupit cele 3kombo aj s fusakom a plastenkou a taskou a vychadza to na 780E, myslite, ze je to ok cena?
Dakujem vam mooc 🙂