Kočárek Bebe Confort High Trek. Máte zkušenosti?

mar.mr
6. dub 2008

ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s kočárkem Bebe Confort high trek?
Líbí se mi, ale potrebovala bych poradit.

lucisa
18. lis 2010

@mam4 jak to myslíš, praskla ručka? jako ta pěnovka (nebo čím je to obalené) nebo to kovové?

@radushka které madlo, před dítětem? dalo se to nějak spravit?
Asi se ptám blbě, ale jedu se v neděli podívat na Hightrek k jedné paní, která ho prodává po jednom dítěti. Psala akorát o popraskané slídě v okénku (z mrazu), tak abych věděla, na co se mám případně ještě zaměřit při obhlídce.
Vyhovuje mi, že paní bydlí ve vedlejším městě a má ke kočárku v ceně pláštěnku, tašku a nánožník. Sice má modrou barvu a já měla vyhlédnuté dva černé a jeden červený, takže modrý se k naší holčičce hodí nejmíň, ale zase převážila výhoda osobního vyzkoušení a modrá je také pěkná.
Už jsem strašně zvědavá a těším se, začala zima a malá se nám ve velkém fusaku už do vaničky nevejde, v přechodném ji bude zima a ve sporťáku, který se dá přehodit z hluboké a vejde tam ve velkém fusaku, může sedět jen po směru jízdy a stříška je dost vysoká a otevřená, tak nechci, aby jí tam foukalo, proto Hightrek.......

sophie1
18. lis 2010

@lucisa s tou stříškou je to další plus pro High trek - dá se hodně hluboko sklopit, takže miminu nefouká do tvářičky a parádně stíní bez nutnosti přehazovat přes kočár plínu nebo dávat slunečník. 🙂

lucisa
18. lis 2010

@sophie1 jé, díky, no tak to je super zpráva. a ta boudička je ovlivněna sklopením opěrky zad do lehu? víš, některé ty polohovací sedačky, jak se sklopí, tak se "zvedne" do výšky i boudička, aby jak bude třeba ležet, ne jen sedět nebyla moc na větru. I když to se vlastně dá vyřešit přehozením celé sedačky.
A to přehození, je to moc složité na manipulaci, myslím nějaké adaptéry, zasunování nebo vysunování různých držáků a pojistek atd. atd......

sampo
18. lis 2010

@lucisa ja prehadzujem malu dost casto, je to v pohode 🙂 dokonca si castokrat zabudnem aj zabrzdit kocik, potom nadavam, ze sa neviem trafit, aby to zapadlo 😝 ale je fakt, ze ta strieska sa da dost hlboko sklopit 😉

sophie1
18. lis 2010

@lucisa Přehazování je úplně jednoduché, prostě vezmeš lehátko a zacvakneš obráceně 🙂 . A bouda jde sklopit hluboko i vleže 😉 .

lucisa
18. lis 2010

@sampo
@sophie1 děkuju moc, to jsem strašně ráda 😉

mam4
18. lis 2010

@lucisa nam praskla pena na rucke, na boku ako vychadzaju kable a este sa tu niekto stazoval na potrhanu "latku" tam kde su nozicky tak si pozri aj toto 😉 ak na sedadle budu zmolky tak tie sa daju lahucko oholit s obycajnou ziletkou takze toto si ani nevsimaj, iba ak pozatahovane nitky, tie by mne urcite vadili 😝
strieska je dost tenka a ked je babo v lahu tak nejde zatiahnut az tak dole ako ked je v sede ale nam to nikdy nevadilo, vzdy mal hlavu schovanu vo fusaku 😉
pridavam aj fotky rucky a striesky

lucisa
18. lis 2010

@mam4 ahááá, moc děkuji za info, na to tedy kuknu. A tenhle problém byl u modelu 2008 nebo i 2009?

sampo
18. lis 2010

@mam fiiiha.... no ja mam 2009, ale guma drzi dobre 😕 zato brzda je dost nafigu 😝

lucisa
18. lis 2010

@sampo jaký máš prolém s brzdou.
a holky, brzda je jen na rukojeti nebo i dole na kolečkách, nějak si to neumím vybavit....?

radushka
18. lis 2010

@lucisa ohledně toho madla už ti holky odpověděly.Brzda je nožní i ruční.Tu nožní jsme teda ale taky muselii zreklamovat - je to šroub do plastu a ten se samozřejmě vychodil, takže upadávala a nešlo zabrzdit.Nicméně po opravě je to zase super 😉

mam4
19. lis 2010

@lucisa ja som s brzdou problem este nemala, akurat ta rucna vrzgala tak sme namazali ale nepomohlo a potom manzel nakoniec trochu povolil "lanka" a uz je to ok 🙂
hmmm ale neviem aky rok mam vyroby, kupovali sme ho pred rokom a pol vo vypredaji takze asi 2 rocny model typujem 😕

radushka
19. lis 2010

tak my máme 2010 😉

sampo
19. lis 2010

@lucisa presne to, co @radushka napisala 🙂 ale my sme to nedali reklamovat, lebo mm bol tvrdohlavy, ze on nebude kocik vozit hore-dole a co budeme potom mat, ked bude v oprave, tak mi to nakoniec opravil sam, ale je to dost o nicom a reklamovat to tymto padom dat uz nemozem 😅
mna skor trapi, ze sa mi robi hrdza nad prednym kolesom 😝

radushka
19. lis 2010

Je fajn, když kupujete kočár u nějakého dobrého prodejce, který právě zaručí, že při opravě vašeho kočáru poskytne jiný.Nám dali úplně ten samý (to jsem vděla a byla jsem za to vděčná).Představa, že nemám s čím měsíc jezdit je šílená.Na to bych si když tak fakt dala pozor 😉 .My kupovali přes babypark 😉

sampo
20. lis 2010

no @radushka ja si tiez myslim, ze by nam dali nahradny, ale s mm sa o tom vobec nedalo bavit 😠

radushka
20. lis 2010

@sampo no jo, no, chlapi 😀 .My jsme taky museli jet 80km do toho obchodu, ale zase když už kočár stál takové prachy, tak ať je pořádná oprava 😉

lucisa
20. lis 2010

Holky, všem děkuji za rady, kočárek jsem si včera koupila, myslím, že je v dobrém stavu, i když je kupovaný 05/2008.
Je po jednom dítku, všechny závady, které jste tady zmiňovaly, jsem prohlédla, madlo v pořádku, aretace, klouby, pěnovky, košík, všechno, co mě napadlo. Měl akorát popraskané to střešní okénko, ale to paní psala, měla to opravené izolepou a díky té síťce to fakt není vůbec vidět.
Není ani poškrábaný, nápisy všechno ok. Paní mi k tomu dala origoš pláštěnku, ta je tedy zajímavá, jsem teda čučela, a měla ještě dokoupený neorigoš nánožník (originál se ani myslím nedělá) a tašku na rukojeť. Kočár je modrý, taška a nánožník černý, ale kupodivu to k sobě jde.
A jsem úplně nadšená, jak lehce se ovládá, překlikává sedačka, polohuje opěradlo, malá se v něm pořád řehtala a poskakovala a když jsme jí vytahovali do auta, tak protestovala, asi se jí tam taky líbilo.

pettru
20. lis 2010

ahoj holky, kdybyste nektera mela zajem, prodavame sportak hightrek cernej. Ne ze bysme nebyli spokojeny (to jsme moc), ale mala uz v kocaru moc nevydrzi a tak chodime ven jen s golfkama 🙂
Pisnete do IP, fotky poslu 🙂 neni problem CZ i SK-sme tam i tam 😉

mam4
21. lis 2010

@lucisa tak vitaj v klube 😎 nevies aky nanoznik ti ta pani prilozila ?? myslim znacku, typ. ja tiez chcem kupit len sa neviem rozhodnut aky, tak ak budes mat cas prosim ta hod sem aj nejaku fotku ako to vyzera 😉

sampo
21. lis 2010

no vidis @radushka a my sme to mali len 50 km do toho obchodu.. ale taky je "busy" ze nemal cas.. ani tam so mnou ist a ani mi mesiac opravit brzdu, pritom kde byvame je samy kopec, dodnes zo zvyku brzdim este nohou 😀

lucisa
21. lis 2010

@mam4 😉 díky.
Byla jsem se podívat, je na něm nášivka 4baby, ale jak jsem hledala na netu, tak se mi žádný takový neobjevil. Je podobný tomu univerzálu od Emitexu, ale ještě má navíc "zvedací" límec na té přední části. Nevím, jak to přesně popsat, prostě v místě před dítětem je možné odepnout na suchý zip sklopený zvětšený okraj, takže když fouká, tak to zvýší ochranu mimča.
Až budu mít chvilku a vzpomenu si, určo to vyblejsknu a hodím ti to sem, snad zítra.

sophie1
21. lis 2010

@mam4 já jsem nánožník nechala ušít od jedné paní na mimibazaru. Je super, vyfutrovaný, perfektně padne, má límec a zvolila jsem černou variantu a dvě zelené kytičky . Těch variant je bezpočet a i si můžeš vymyslet svůj motiv 🙂

sophie1
21. lis 2010
mam4
21. lis 2010

@lucisa my mame autosedacku 4baby, je to tusim polska znacka a tu kupu velmi lutujem 😠 ale na nanozniku asi nema byt co zle, ja sa len bojim ci by to sedelo rozmerovo ...

@sophie1 super, dik za link, nadherne 🙂 mozem sa spytat kolko ta vysiel aj s postovnym ?? popripade ak by si sem mohla hodit foto ako to vyzera uz na kociku, dik

lucisa
21. lis 2010

@mam4 no vidíš, to zase nevím já, rozměrově to sedí (nevím tedy, jestli dělají více rozměrů), ale ty vrchní pásky se líp zapínají, když je sedačka po směru, pže proti směru máš vlastně konstrukci od boudičky.

sophie1
21. lis 2010

@mam4 pokusím se zítra nafotit. Nánožník stál něco přes 450,- a poštovné a balné bylo 50,- ....

radushka
21. lis 2010

@sophie1 😀 měla jsem úplně stejné dotazy jako mam4 😀 . Paní vypadá šikovná. Jo a je nepromokavý? máme totiž fusak emitex a v zimě ho chci nasadit ještě přes ten fusak - ochrana fusaku a větší teplo pro malou..myslíš, že by to tak šlo?
@sampo no tak to je teda blbý, to bych byla asi taky pěkně naštvaná 😠

sophie1
22. lis 2010

@radushka Jo to by šlo určitě, materiál je pevný "tlustý" šusťák, takže by to mělo být i při sněžění v pohodě, nevíc je pěkně vyteplený, takže myslím, že vlhko a zima nemá šanci 😀 . Já mám pod ním emitexový fusak Cocoon a vejde se v pohodě, fakt mám z toho dobrý pocit, že je děcko bezvadně "zaizolované" 😉.

radushka
22. lis 2010

@sophie1 tak pak hoď ještě fotečku a jdem do něho 😉 .Dík moc 🙂