Kočárek Bebetto Vulcano. Máte zkušenosti?

hedera.p
9. únor 2009

Objevili jsme tento kočárek, moc se nám líbí, tak prosím zda s ním má někdo zkušenosti....je to novinka 2009... www.bebetto.pl....na českých webovkach ho ještě nemají v nabídce....děkuji Hedvika

blanickaa
19. bře 2009

Ahoj, právě dnes jsem si ho koupila domů pro naše druhé mimi. Vyzkoušela jsem na něm co všechno s ním jde a je super, tak doufám že jsme nepřebrali 😉 Hlavní je u mne že je 8,5 kg těžký i s korbičkou 😉 😉 😉 a dobře se s ním manipuluje 😵 máme ho v pné výbavě a korbička se dá houpat, což je supeeeeer 😵

astrane
19. bře 2009

Na těch jejich stránkách píšou hmotnost 12kg... 😉 ale i tak je to celkem málo....ať vám slouží...

blanickaa
19. bře 2009

jj, těch 8.5 kg je jen podvozek, špatně jsem to napsal. Ale i tak je s tou korbičkou lehoučký oproti jiným co jsem zkoušela 😉

astrane
19. bře 2009

na ježdění do města nebo teda po chodníku může být fakt dobrej....vypadá pěkně...
na lesy,louky stráně to ale asi nebude 😉 😀

blanickaa
19. bře 2009

no, to odpružení a nastavení odpružení je docela dobrý i do terénu, ale kdo by taky pořád s ním jezdil po lese 😀 já si ho brala s nafukovacíma kolama a ty jsou do terénu jak dělané
😉

astrane
19. bře 2009

třeba já! 😀 😀 😀
Po cestě určitě projede a pokud nejste milovníci rallye crossu po cestách necestách..... 😉 mě by vadilo,že nejsou odpružený i přední kola -nebo se mýlím?a že se budou asi muset do horšího terénu zaaretovat...ale nejsou malý ani umělý....a taky jsem vysazená na to,aby se s kočárkem dalo pěkně houpat(vlastně to souvisí i s naším způsobem jízdy 😉 )
tak hlavně abyste Vy s ním byli spokojení a dobře vám sloužil-je to teď docela moderní,tak to asi bude mít nějaký opodstatnění 🙂

blanickaa
19. bře 2009

Tak houpat se dá s ním opravdu pěkně, ale záleží opravdu na každé co od kočárku očekává 😉 já hlavně chtěla hooodně lehký a houpatelný, protože se nám narodí v červnu druhé dítko, tak jsem už nějaké ty kočárka držela v ruce 😉 zase i cena je příjemná a to jsem se rozhodoval původně mezi jinýma značkama a nakonec jsem zkončila u téhle a ještě jsem zaplatila o dost tisíc míň než bylo původně v plánu 😀 takže já jsem spokojená ( teda zatím 😵 )

astrane
19. bře 2009

Jo podruhé je to fajn-člověk už ví co potřebuje a cíleně hledá to pravý pro sebe a svoje mimčo 🙂
Poprvé se v tom každej hrozně plácá....a když se zadaří vybrat správně,je to spíš štěstí 🙂

blanickaa
19. bře 2009

jj, tak nějak jsem se dneska cítila když jsem na ten kočárek narazila 😀

suzie.b
1. dub 2009

Ahoj holky,předem vás moc zdravím,dnes jsem si tento kočárek také přivezla domů,jen mám docela obavy aby se mi tam mimčo vešlo,nepřijde vám ta korbička trochu malá,když se tam vloží ještě fusak????Vím že je to jen do 6měsícu a pak na sporťák ale stejně......Jinak je moc moc hezkej a lehoučkej,předem moc děkuju za odpověďi a názory......

astrane
1. dub 2009

Jestli má vanička délku 79cm,jak píšou oni,tak patří k těm větším...Myslím,že v 6ti měsících se tam většina dětí bez potíží ještě vejde...a většina i s fusakem

suzie.b
1. dub 2009

Díky moc za odpověď,mě to přijde hlavně na šířku takový úzký?,ale možná se mi to zdá,přece jen to bude moje první.....budu tedy doufat,a přeju zatím krásný večer.....

sifonka
17. srp 2009

Ahoj holky, právě jsem na netu narazila na tento kočárek. Jak jste s ním spokojené a je dobrý i do terénu? Děkuju za odpověď 😉 😀

smidruska
31. srp 2009

Ahojte holky, narazila jsem na vaše názory na kočárek Bebetto Vulcan a musím vám napsat svoji zkušenost. Kočárek jsme si objednali v březnu na veletrhu v Brně od firmy z Plzně. Dcera se mi narodila 12.5.09 a dneska po třech měsících používání jsem musela do firmy volat, kvůli reklamaci kočárku. 1) je hrozně nestabilní, hrozně se kývá do stran 2) praskla mi jedna strana železa na košíku a druhá je už taky pěkně načatá 3) dneska ráno mi samo od sebe upadlo přední kolečko - to otočné - naštěstí to bylo doma a po použití menšího násilí se dalo vrátit zpět 4) polohovací ručka se mi občas při zdvihnutí sama posune o urověň níž, někdy i dvakrát za sebou 5) na stříšce autosedačky jsou už od začátku malé dírky 6) nejede rovně, ale trochu ujíždí na stranu. Tak jsem zvědavá co mi na to řekne prodávající při reklamaci. Takže moje zkušenost s tímto kočárkem není vůbec dobrá, ale možná jsem měla jen (ne)štestí na špatný kus ☹

vikki17
1. zář 2009

Ahoj holky, my jezdíme s Vulcanem od dubna. Jsme s ním celkem spokojeni, až na rukojeť-ta se po několika procházkách uvolnila-sice sama nepřeskakuje, ale není to ono. Nepříjemně nás ale překvapilo polohování boudičky u sporťáku-to jsme několik let zpátky. Musí se povolit šroubky na obou stranách, protáčí se to a vůbec to nedrží. Takže představa rychlého sklopení u většího dítěte je ta tam. Při koupi jsme si toho vůbec nevšimli, nějak jsme se víc zaměřili na hlubokou korbičku a skořepinu do auta. Asi kočár odvezeme zpátky do prodejny a necháme si to znovu vysvětlit. Ale jestli nám neporadí nějaký fígl, tak budu muset asi s sebou vozit šroubovák... K velikosti korbičky-je fakt docela malá. Prcek se tam už v pěti měsících(a to není žádný obr) sotva vejde a s fusakem je to bez šance...

vulcano
30. říj 2009

ahoj ja uz si ho koupila davno a spokojena jsem jen s korbickou dcera uz sedi ve sportaku klouze mi z toho dolu a pritom ja prikurtovana je tam neco ostreho o co jsem se vcera rizla a nemuzu to najit na ovladani dobry do lesa ale opravdu ne strecha u sportaku taky nic moc ted lituji ze jsem dala osm a pul tisice zbytecne co jsem mohla mit bezpecny kocarek a je moc maly holka ma 70 cm a uz jse mi do sportaku skoro nevejde ptala jse me na nej pani v krame tak jsem ji rekla to co pisi sem a pry jsem ji moc nepotesila 😖 koukam uz po jinem souhlasim s vikki17

suzie.b
7. led 2010

Ahojky,kdysi jsem si tu psala o názor na tenhle kočár,měla jsem obavy z velikosti korbičky a oprávněně,takže až vás někdo bude zase ujišťovat,že je to jeden z větších,nenechte se odbít...od 4 měsíce mám prcka ve sporťáku a tam je s fusakem hodně napasovaný ☹ ,se stříškou jak se tu už psalo se nedá pořádně manipulovat...Zkrátka,spokojenost jen minimální....

wika77
29. led 2010

Ahoj, s kočárkem jsem plně spokojena. Má své mouchy, ale to se najde všude. Když se podívám na své okolí jak drahé kočárky kupují, tak si stále říkám, že Vulcano je super. Nabízí spoustu možností. Kamarád si koupil za 20 000Kč kočárek a má stejné problémy jako vy tady. A mimo to, já si kočárek Vulcano koupila v polsku a vyšel mě i s autosedačkou na 6500Kč. Takže opravdu se to vyplatilo i s těmi chybičkami🙂

vladkaa
8. únor 2010

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli není u sportovní sedačky moc tvrdá sedací část. Přijde mi, že je tam tenká látka.
A jak je to s tou boudičkou, opravdu to nedrží tak jak má?
Moc děkuji za odpovědi.

vikki17
14. únor 2010

Ahoj holky, klučina si nedávno začal sedat a tak jsme začli řešit sklápění sedačky sporťáku (do té doby jsme to měli jen na ležení). A ouha, nějak to nešlo, tak jsme to odvezli do prodejny a tam jsme zjistili, že tyč, na které jsou zuby, do kterých má zapadat ta příčná tyčka, je úplně zkroucená (určitě už od výroby). V prodejně nám ale řekli, že jsme si to udělali sami neodborným zacházením, což je absurdní... Nicméně nám to opravili zadarmo. Teď řešíme problém další, včera nám praskla tyčka od košíku, tak jsem zvědavá, co nám na to v prodejně řeknou. Jinak rukojeť už nám taky přitáhli, ale vydržela jednu procházku a je to to samé. Co se týká tvrdosti sedačky - my zatím jezdíme s fusakem, tak nemáme vyzkoušeno. Tak jak jsme s ním byli na začátku celkem spokojení, už nám to věčné reklamování leze krkem...Už se těším, až pořídíme golfky...