Kočárek Bexa B4x Roxy - Vaše zkušenosti?

meganne17
8. čer 2014

Dobrý den,
zkoušela jsem se na internetu i tady na MK dopátrat nějakou recenzi na tento kočárek a nikde jsem nenašla nic 🙂 ty diskuze tady na MK už byly starší, tak to zkouším znovu.
Koupila jsem tento kočárek, hrozně se mi líbil, a tak by mne zajímalo, jak moc spokojené jsou maminky, co už nějaký ten pátek tento kočár mají? Našla jsem názory na e-miminu a tak, ale většinou tam psaly maminky své první dojmy 🙂 Jste s kočárkem spokojené? Má tento kočár vychytávky které jiný nemá nebo Vás zklamal a už byste do něj příště nešly? 🙂

meganne17
autor
5. črc 2014

halo halo halooooo 😀

moni90
25. črc 2014

taky koukám na Bexu a taky hledám infromace a taky nic 😀 sehnata jste něco?

efff
27. zář 2014

@meganne17
@moni90
ženy, my máme tento a jezdíme s ním už rok a půl polem nepolem, lesem nelesem.. :D a jsem pořád maximálně spokojená 🙂 vyloženě vychytávky oproti různým jiným jsem teda neobjevila, ale nechybí mi na něm vůbec nic 🙂 jestli se chcete zeptat nějak podrobněji, tak poslouchám 🙂

meganne17
autor
27. zář 2014

@efff jak se ti vešlo miminko? necháte si ho i pro druhé?

efff
27. zář 2014

@meganne17 jj, necháváme ho i pro druhé 🙂 samík jezdil v hluboké korbičce cca půl roku. pak už ve sporťáku, ale ani ne tak proto, že by se nevešel, ale proto, že už nechtěl ležet a z korbičky mi "utíkal" 😎

moni90
27. zář 2014

@efff tak to jsem ráda za pozitivní zkušenost 🙂 my se na něj byli podívat a jsme z něj nadšený, hlavně i jak se lehce dá složit 🙂 takže příští týden objednáváme a i vypadají fakt moc pěkně 🙂

efff
27. zář 2014

@moni90 vzpomínám si, jak jsme se na něj jeli taky jen podívat a nakonec jsme si ho dovezli domů rovnou 😀 líbil se nám na první pohled, vypadá jako jeden z dražších a přitom nevychází finančně tak špatně 😉 a jakou máte vybranou barvu?

moni90
27. zář 2014

@efff chceme tuhle http://www.chytramama.com/Fotografie/Zbozi/Vari... , právě je levný, akorát autosedačku koupíme nějakou kvalitnější, hodně jezdíme.. ale i tak cena krásná, 7500,-.... a kdyby ho tam měli už ho taky bereme, ale tahle barva je na objednávku a mají tam jen sparťanský 😀 což by partner byl rád, ale já fakt ne 😀

efff
29. zář 2014

@moni90 to chápu 😀 😀 je taky krásnej 🙂

pink84
17. kvě 2015

Holky potrebuji poradit...s kocarkem Bexa mame ho koupeny jezdim uz 7 m s korbou a ted jsem chtela vytahnout sportak ale nejde mi dat do uolneho lehu🙂 a ty petibodove vasy? Jak to snima je? Odepnu je ale horni a bocni pas zustane uzamcen nejde mi odepnou a tak tam nedam v zime ani fusak? Mate to tak nektera???jsem s toho na mrtvici☹