Kočárek Breaker (Babyactiv). Je dost široký na fusak?

radca
10. čer 2007

Zdravím všechny maminky,
zavítala jsem do diskuse Kojenci z toho důvodu, že tady už jsou samé maminky a ráda bych, kdyby jste mi poradily.
Plánujeme koupit kočárek Breaker (babyactiv) a chtěla jsem se zeptat, zda s ním některá z Vás nemá zkušenost?
Nám se má narodit mimčo v listopadu a zajímalo by mě, zda je dost široký, aby tam mimčo vlezlo i ve fusaku? A popřípadě jestli tam vejde i za rok, když vyroste?

kraste
27. črc 2008

ahojte holky, tak já se taky připojím. Zelvo, mám kočárek babyactiv breaker - rally edice a jsem s ním moc spokojená!!! Malá má přes 5 měsíců a už teď má 70cm a do kočárku se mi vejde a má tam ještě místo. Takže jestli se vám líbí, tak do něj jděte. Jezdím s ním na kolečkových bruslích, po horším terénu je k nezaplacení. Mám album https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... tak se když tak mrkni, kočárek tam mám taky

kraste
27. črc 2008

jak tu píšete, ža ho má každá druhá, tak já musím říct, že jsem ho na Hradišťsku ještě u nikoho neviděla a na Zlínsku taky ne. Košík pod kočárkem je dost velký a přístp k němu je dobrý.

zelva
27. črc 2008

kraste: díky moc. Já co takhle okukuji kočárky, tak také moc nevídám, že by ho někdo měl a u nás v Mostě ho mají pouze v jednom obchodě, v ostatním na mě koukali co že to jako chci za značku a že to v životě neslyšeli 🙄

kraste
27. črc 2008

no já jsem na něj narazila na netu náhodou a hned mi padl do oka. Manžel je na rally auta a já vlastně taky a jak jsem viděla čísla a rally nápis, tak jsem hned věděla, že to je on. Hlavně když jsem si přečetla jeho rozměry. Chtěla jsem, aby byl kočárek co nejprostornější. S manželem jsme oba dost vysocí, tak jsem měla takové tušení, že Natálka nebude prcek. A musím říct, že se nám vyplatilo ho koupit, jelikož je opravdu dlouhá. Kdybych si koupila ten s korbičkou tak ji můžu po 3měsíci prodat, jelikož jí byla malá, zkoušel ajsem to u kámošky. Fakt musím říct, že tento kočárek je super. Já jsem ho vyhlídla na netu, ale jela jsem si ho vyzkoušet do Brna a hned jsem si ho tam vzala .Paní mi vše ukázala, vysvětlila a já si ho rovnou odvezla.

zelva
27. črc 2008

my už ho právě také okoukli a paní nám ho i předvedla. My bychom teda nechtěli tu řadu rally, ale normálka. Mají hodně moc barevných variací a fakt pěkný, mrkni ke mně do alba, mám tam 3 barvy co se mi líbí nejvíce. Ještě teda chceme omrknout kočár Firkon F7 a uvidíme. Uvažovali jsme i o Dorjanu, také nám ho celý předvedli a také není špatný, ale tenhle Breaker je designově hezčí...

kraste
27. črc 2008

tak ten černo-šedo-žlutý se mi z těch 3 líbí nejvíc. Ten šedo-oranžový má moje kámoška. Jak viděla náš kočárek, tak šla do něj taky. Měli vybraný dorjan, ale říkala, že se jim nevejde do auta. Tak se jeli mrknout na tento a v prodejně jim dovolili to vyzkoušet dát do auta a v pohodě, tak šli do něj 🙂 Jinak ten firkon si koupila moje jiná kámoška a má stejně velkou holčičku jak je naše Natálka a taky se jí tam ještě vejde. Ten firkon má z kočárků co mají oddělávatelné korbičky nejvíc místa.

zelva
27. črc 2008

viď, mně se také nejvíc líbí ten černo-šedo-žlutý. Tak díky moc za radu. 😉

kraste
28. črc 2008

nemáš za co.

weverrka
26. srp 2008

Zdravim!
tak kocarek Breaker je opravdu dobry, ted jsme s manzou byli se na nej podivat mely tam tu radu rally a i manzel ktery je v celku skeptik uznal ze za tu cenu je fakt super🙂
Jinak zkousel s nim ruzne manevrovat jezdil s nim pomalu, rychle, po dvou kolech🙂 a sam uznal ze je opravdu bytelnej🙂 navic je za docela rozumnou cenu a designove jeden z hezcich. Moc se mi z pocatku do nej nechtelo uz jen pro to ze je to Polska vyroba, ale pani v obchode mi rekla ze uz je to jen mitus ze v Polsku vyrabeji smejdy atd... ze dnes uz jsou smejdy i mezi vyrobkama z jinych zemi a ze technologicky se polaci velice vyrovnaji zapadni kvalite a ze si nemuzou dovolit delat nejaky smejdy, kdyz se chteji vyrovnat ponekud velke konkurenci ze zapadu. Coz jsme ji s manzou dali za pravdu a navic pani schodou okolnosti kocarek na svoje ditatko mela z polska a sama rikala ze s nim az na mensi zavady( tem se asi nevyhne nikdo) nemela problem a byla spokojena.
To me dost presvedcilo, presto preji pevnou ruku pri vyberu.

motol
26. srp 2008

Ahojky,my máme zeleno stříbrný,je pravda,že sme prošli dost obchodů a tenhle nás zaujal nejvíc,a cenově neporovnatelný s jinými kočárky a splnuje všechny mé požadavky,my hodně jezdíme v terénu,a je na to jak dělaný.a je i dost prostornej,jedinou vadu co má je,že není moc skladnej do auta jinak sem sním spokojená,doporučuji 🙂

alcccca
1. zář 2008

Ahojky, já jsem si kočárek breaker pořídila loni. Byla jsem z něho moc nadšená. Taky mi předvedli jak je dobrý, ale opak je dnes pravdou. Malinkýmu je 9 měsíců. Začal v kočárku pěkně sedět. Jeli jsme na procházku a najednou z ničeho nic začal křičet. Myslela jsem, že ho něco kouslo. Nekouslo. Ale pořádně skříplo. Tam kde se to láme k složení je mezera a stačí přejet hrbolek a už je bolístka na světě. Míšánek měl položenou ruku na tom plastíku. Nečekala bych, že by se něco mohlo takového stát. Vždyť má kočárek samé certifikáty. Začala jsem to řešit s prodejnou a tam mi bylo řečeno, že nejsem jediná. A že to budou posílat do Polska. Chápete, já jsem ráda, že to byla jen kůžička. Být to nedej Bože prstík tak nevim. Ale i tak to budu dál řešit. Divím se, že jsou stále v oběhu.

eriska
1. bře 2010

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, jak jste s tímto kočárkem spokojeny? Přeci, je tu málo příspěvků, a víceméně dobrého hodnocení..🙂 jsme pro něj s přítelem rozhodnutí, nevíte, kde ho koupit ve východních čechách? zatím jsme ho nikde neobjevili..děkuji..

akdar1
1. bře 2010

Ahoj. Tenot kocarek mela svagrova. Hezky design, vhodny i pro velke mimi, ale na houpani tvrdy jako podobne typy. My jsme meli Bambi filo - rozhoupes ho malickem a ve snehu se tlaci jedna basen! 🙂

klematis
1. bře 2010

my máme rally edici a jsem naprosto spokojená, je prostorný a super do terénu 🙂