Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

pellullinka
autor
7. čer 2014

A ja se rovnou ptam,holky jaky držak na piti? Ne pro dite na sportak,ale pro dospeleho,ktery kocarek tlaci. Pokud nejaky mate,prosim foto 🙂 diky

beruskanula
7. čer 2014

ahojky..ted koukam, ze je to přesunuté....

mas peknou clonu, jaka to je? 😉 jak je tam uchycena? skoda, ze jsem na fotku nenarazila, když jsem clonu kupovala 😀 , ale to tak bývá

pellullinka
autor
7. čer 2014

@beruskanula je to clona od abc design,stala 500kč a uchycení je pod kočárkem na sponu a gumicka ještě na začátku..nevím jak popsat,ale vyřešené je to skvěle

karolinafm
7. čer 2014

já si koupila kočárek od kamarádky...je v super stavu, akorát má vyšisovaný od praní ten nosič (nebo jak to nazvat 😀 ) co je dole na věci... dá se někde pořídit nový?
@pellullinka a mohla bych se prosím zeptat, kde se dá pořídit ta super kapsička co máš dole? hodila by se mi na pláštěnku 😀

pellullinka
autor
7. čer 2014

@karolinafm myslis kosik pod kocarkem? 🙂 zkus se poptat po cerne barve a obarvit ho. Kamaradka takhle barvila manzelovi tricko,ktere bylo cerne,ale od potu se znicilo...ja mam v kosiku box,takze kosik neni ani videt.
tasticka je z mimibazaru od uzivatelky Darint (rozmer 20x40) a vozim v nem prave plastenku 🙂
jen sem u ni presne tenhle typ uz nevidela,ale kdyz ji napises a posles tuhle fotku,urcite ho usije 🙂

madormi
7. čer 2014

@pellullinka foto nemám, ale měla jssemm tam držák clipxík- zkusím najít na netu adržel super- ale na té gumě na rukojeti- na konstrukci se točil 🙂

indien
7. čer 2014

HOlky, tento kočárek bych si přála...akorát mimi se narodí v prosinci...Sice neočekávám závaly sněhu, ale i přesto..Jaké jsou vaše názory, postřehy? Co by jste změnily? Pořád váhám mezi tímto a Bugaboo

madormi
7. čer 2014

@indien neměla jsem s ním v zimě jediný problém-- navíc na rok výroby 2013 jdou velká přední kola nasadit

pellullinka
autor
8. čer 2014

@indien ja pouzivam kocarek zatim dva mesice a zatim bych nemenila absolutne nic. Musim rict,ze jsem moc rada,ze sem dala ty penize a koupila original box do kosiku,kvuli nakupum. Chodim nakupovat pesky s kocarkem a to co uvezu s boxem je bomba. Byl drahej,ale rozhodne nelituju a sla bych do nej znova. Kocarek naprosto miluju,ale to ti reknou i majitelky bugaboo. Ja mam 2013 a na ten jdou v pripade nouze koupit i velka predni kola a pak mas terenni kocarek 🙂 me osobne na bugaboo vadi jak je nizko korba a sportak mi prijde strašne malinkej :(

madormi
8. čer 2014

@indien jak jste s muzem vysoci ? Manzel, kdyz se postavil k bgb tak vypadal jak a kocarkem pro panenky 🙂 brio si chvali a ted na druhe ho budem mit zase

indien
8. čer 2014

195 a ja 175

indien
8. čer 2014

Brio má nafukovací kola nebo ne?

pellullinka
autor
8. čer 2014

@indien nema nafukovaci,ale nejsou to obyc plastove,jsou z nejake specialni peny. Na kostkach nejsou slyset jako golfky

madormi
8. čer 2014

@indien to bych voliila brio - manžel má 193 a já 171

indien
11. čer 2014

Me u Bria vadí ta rukojeť☹ Je stejná jak naše sekačka na trávu 😀 😀 😀 Nejraději bych ty 2 kočáry spojila v jeden

fidorka86
11. čer 2014

Ahoj holky, taky pokukuju po Briu go. Nový nechci - je to hodně peněz - i když bychom si to dovolit klidně mohli- ale přijde mi to za kočár zbytečně moc. Co myslíte? Máte některá z bazaru? Dají se sehnat Bria v dobrém stavu z druhé ruky?

indien
11. čer 2014

@fidorka86 Já myslím, že určitě...Bohužel já budu mít kočárek nový ( i když si myslím, že je to zbytečnost ). Tak můj přítel má svou hlavu a říkal, že jedině nový nicméně bude i pro druhého prcka pokud se zadaří...Na sbazaru se prodávají "ojeté Bria" a vypadají pěkně..Můj osobní názor, že pokud matka není prase tak přece nemůže kočárek zničit

fidorka86
11. čer 2014

@indien díky za zprávu.Dříve jsem taky chtěla jen nový kočárek, ale po té, co plno mých známých je má v krásném stavu z druhé ruky, jsem přehodnotila svůj názor. 🙂 Podle fotek bazárků si myslím, že jsou kočárky v dobrém stavu. Uvidíme. Asi bych spíš brala kočárek po jednom dítě, než po dvou. Je to pak přeci jen víc znát, že je trochu opotřebovanější. Možná mají někdy vyšisovanou korbičku, ale to by se dalo nějak "vytunit" jiným hezčím povlakem. 🙂

fidorka86
11. čer 2014

@indien jinak jsem se dívala, že jsi ve 13tt, já jsem ve 12tt. 🙂 Termín porodu mám 28.12. 😎

indien
13. čer 2014

Holky, kde se dá tento kočárek vyzkoušet? Bydlím 36 km od Ostravy...Budu ho objednávat přes net, ale chci si ho ošahat..díky

pellullinka
autor
16. čer 2014

@fidorka86 ja jsem koupila novy sportak,aby byl novy podvozek a korbu s autosedackou mam pouzitou a vyhovuje mi to 🙂

pellullinka
autor
20. čer 2014

Holky jestli nekdo premyslite nad koupi boxu do kocarku,ale zda se vam moc drahy. Tak tady je muj dnesni nakup,ktery bych do jineho kocarku proste nedala.
box je drahy,ale sem rada,ze sem ty penize dala,protoze chodim na nakup vetsinou pesky a tohle je bomba 🙂

zdeni.r
20. čer 2014

@indien v Ostravě měli Brio ve Funbaby.. Tak zkusit tam

indien
20. čer 2014

@zdeni.r už nemají...pracuje tam má býv. kolegyně..

fidorka86
30. čer 2014

Holky, co myslíte? Není blbý, aby pokud se nám narodí holčička (ještě nevíme, co to bude) koupili modrý kočárek brio go? (Ať už ten světlejší a nebo ten tmavě modrý?) Od černého nás okolí odrazuje, bude v něm v létě prý hodně velké teplo. A jiný se mi tak nějak moc nelíbí..

monalis
30. čer 2014

@fidorka86 Určitě můžete pořídit modrý. Tak si dovnitř dáte růžové nebo jiné vybavení (jako deka, polštářek,...) a bude to super. Já měla černý kočárek a uvnitř jsem měla tmavě růžové a na střídání jinak barevné deky atd. Jinak v kočárku malá v létě neměla moc velké teplo. Barva vůbec nehrála roli, ale musím říci, že jsem se toho také bála. A to jsme malou vozili v létě 2011 kdy byly šílená horka.

terezka312
30. čer 2014

Holky nebudete některá prodávat SKATE brio? Nebo netušíte, kde ho sehnat?

vetyver
30. čer 2014

@fidorka86 my máme holčičku a máme modrýho Briouše - barva Bright Blue, čekala jsem na něj skoro měsíc (měnil se dodavatel do ČR, objednali mi ho v Babycar.cz) a je v něm krásná 🙂 mám růžový doplňky - viz fotka, ještě plánuju háýčkovanou květinu na boudičku, aby OPRAVDU VŠICHNI poznali, že máme holčičku. Takže pokud jsi připravená na to, že se občas lidi nepodívají očima a rovnou vidí modrý kočár = kluk a pochválí Ti chlapečka, s chutí do toho 🙂 černý je opravdu moc teplý (měla jsem černo/šedý)...

fidorka86
1. črc 2014

@vetyver díky za info. Kočárek je moc pěkný, asi se taky budu přiklánět k černé konstrukci. Ještě se musím rozhodnout pro barvu, jestli tuto světle modrou a nebo tmavě modrou. Obě jsou krásné! 🙂

eevulle
16. črc 2014

Dobry den, koupim hlubokou korbu na Brio go, vajicko, izofix...prosim nabidnete. Dekuji Eva.