Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

andrea.vasickova
22. črc 2014

Maminky, mám kočárek Brio go už rok a půl a jsem s ním moc spokojená. Ovšem minulý týden se mi pokazilo kolečko a tak jsem si u dovozce objednala nové. Bohužel, jak tady už někdo psal, měnil se dodavatel a s náhradními díly je problém. Bylo mi řečeno, že na kolečko mohu dlouho čekat, třeba i tři měsíce. Taky mi ho vůbec nemusí poslat, jelikož mám kolekci 2013. Jsem hodně zklamaná. Kočárek nebyl levný a nevím, kdy a jestli vůbec s ním budu jezdit. 😢

michajela23
23. črc 2014

Holky prosím vás pasuje na brio i jiný skate než originál nechce se mi vyhazovat tak hrozné peníze za origoš děkuji.

terezka312
24. črc 2014

@michajela23 lascal maxi, ale není tak pohodlný na instalaci a stojí skoro stejně, leda vzít bazarový

mignone
25. črc 2014

Prosím, nemáte někdo zkušenost se skatem ke kočárku Brio go? http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/bri...
Nebo případně používáte jiný, který na kočárek taky pasuje? Díky

mignone
25. črc 2014

@michajela23 ted jsem polozila stejný dotaz, nevsimla jsem si tvého..pokud se neco dozvis, prosim, napis mi..díky

batovauniverzita
18. srp 2014

@eevulle
Ahoj Evi,nabízím k prodeji korbu a vajíčko s isofixem v černé barvě,koupeno v září 2013,ještě rok v záruce.

pellullinka
autor
19. srp 2014

@andrea.vasickova andrej máte už kolečko? vy jste kočárek nedala k reklamaci? já bych ho poslala reklamovat, oni mají 30dnů pokud nevyřídí reklamaci jejich věc a máte nárok na peníze

andrea.vasickova
22. srp 2014

@pellullinka Oni mi řekli, že mi to jako reklamaci neuznají. Mně vypadl, ten střed v kolečku, který drží to kolečko na konstrukci. Prý jsem si to měla sama přišroubovat, pokud se mi to i mírně vysunovalo, to jsem ale netušila, nejsem opravář kočárků. Kolečko nemám, a ani asi mít nebudu. Bylo mi řečeno, že ta nová firma, co Brio dováží do ČR už tři měsíce nepřivezla nové kočárky, ani náhradní díly. Tak jsem bez kolečka a s Briem nejezdím.Moc mě to mrzí, už ani nedoufám, že s ním budu jezdit. Pokud někdo prodává zadní kolečko na Brio, tak ho ráda koupím. Bylo řečeno, že kolečko asi už nedostanu.

pellullinka
autor
23. srp 2014

@andrea.vasickova nenechte se odbyt! Ten servisak je pry pekne protivnej,ale musite byt taky trochu neprijemna.ze nemaji nahradni dily je jejich problem...a ze neuznaji reklamaci? Pohrozila bych,fakt bych se nenechala.
Jinak na kolecko zkuste mrknout na. http://www.kiddies24.de/shop/advanced_search_re...

zdeni.r
23. srp 2014

Holky začal někomu kočárek vrzat i přes mazání?já ho před týdnem reklamovala.. Úplně sem se styděla,vzal fakt šíleně..a ještě mi začalo lepit a barvit madlo,tak sem zvědavá,co nám na to poví...

kocicinka
23. srp 2014

@michajela23 lascal mini. Stál asi 900,-, kdežto brio 2.000, což je dost rozdíl. Jezdilo se s ním dobře, prcek si nestěžoval, nainstaloval manžel.
@zdeni.r ano, madlo mne taky zlobí. Ovšem není to nic proti tomu, jak zlobí ta přední kolečka. V záruce kočárek už nemám, takže mám smůlu.
Holky co ho reklamujete, fakt se nedejte. Není možné, aby kočárek za takové peníze byl takhle fórovej. Když jsem kočárek ještě měla v záruce, tak jsem do toho servisu také volala, ale jakmile jsem řekla, že jsem ho koupila přes bazar, odmítl se se mnou ten servisák bavit a položil mi telefon ☹

kocicinka
23. srp 2014

@pellullinka to máš ten originál brio, nebo ala originál šitý na mimibazaru od Moniky?( myslím box do košíku)

kocicinka
23. srp 2014

Nezkoušel jste někdo dát vložnou tašku do sporťáku místo korby? Lze to?

andrea.vasickova
23. srp 2014

@pellullinka Jste moc hodná. Děkuji za odkaz. Ten servisák je hrozně nepříjemný, dokonce mi položil telefon, když jsem se zlobila, že mi to kolečko nemůžou poslat. Já jsem s kočárkem jinak byla opravdu spokojená a tento přístup mě šokoval.

pellullinka
autor
23. srp 2014

@kocicinka box mam original....

@andrea.vasickova ja sem s nim nastesti mluvit nemusela,ale vzdy sem to cetla

@zdeni.r madlo mi barvi kdyz prsi,ale nezustavaji mi spinavy ruce,tak to neresim...

monique07
4. zář 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jakou máte pláštěnku na sporťák? Bude sedět i nějaká uni? Moc díky za info.... 🙂

toterka
5. zář 2014

mohli byste mi prosim poradit. chci koupit plastenku na kocarek ale tisici korun za original se mi davat nechce. nevite o nejake levnejsi alternative ktera by sedela na brio go sportak? dekuji za odpovedi

pellullinka
autor
6. zář 2014

@monique07
@toterka mam emitex exclusive ba korbu a pry sedi i na sportak. V tydnu zkusim

pellullinka
autor
12. zář 2014

@monique07
@toterka
Tady je pláštěnka Emitex exclusive na hluboou korbu na položeném sporťáku. bude určo sedět i na posazeném 🙂

monique07
12. zář 2014

@pellullinka Díky, už jsem ji pořídila taky 🙂

toterka
12. zář 2014

dekuji moc..a jeste mi prosim reknete , jakou to mate tasku ke kocarku ta vypada moc pekne 🙂

pellullinka
autor
16. zář 2014

@toterka kterou myslite,tuto?

pellullinka
autor
16. zář 2014

Nevim tedy jestli byl prispevek pro me :D

avenne
16. zář 2014

@fidorka86 Zdravím, nevím, jestli někdo odpovídal va Tvůj dotaz, nečetla jsem celou diskusi... my máme Brio Go z bazárku a jsme nadšení, kočárek v naprosto úžasném stavu... a i když jsme kupovali "na slepo" - předtím jsme ho nikdy nedrželi v ruce, nespálili jsme se, naopak, ještě předčil veškerá očekávání 🙂 Momentálně jezdíme s hlubokou korbičkou...

toterka
17. zář 2014

@petullullinka Ano bylo to na Vás, ja to neumím oznacovat :D tak se omlouvam , a myslim tu tašku jak máte na ni tu plastenku. vypada malučce🙂

pellullinka
autor
19. zář 2014

@toterka to je organizér na kočárek 🙂 mám ho tedy bazarový, ale na léto plánujem organizér Britax, je bezva a vypadá hezky 🙂

toterka
22. zář 2014

vytvorila jsem skupinu na facebooku 🙂
https://www.facebook.com/groups/1542001112680855/

terezka312
23. zář 2014
zdeni.r
28. zář 2014

Ahoj holky, prosím, jde na Briouše dát romerka sedačka?? já to nemůžuu nikde najít ☹(

katri1
29. zář 2014

Ahoj holky, chci se zeptat nenabízíte Brio dvoj nebo trojkombinaci na prodej? 🙂 🙂 🙂