Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

comadreja
2. bře 2016

Devcata dostala jsem od kamaradky Brio go, starsi ale nevim ktery rok vyroby. Jde s timto kocarem houpat? Neprisli jsme na to 😊 Logicky si rikam, nejsou tam pera tak to asi nepujde, ale pro jistotu se ptam, jestli se nema nekde odjistit nejaka pojistka ci tak neco 😊 Dekuji za pripadne tipy.

pellullinka
autor
12. bře 2016

@comadreja mel by houpat,pera jsou schovany pod cernyma krytkama na konstrukci ;)

marketjan
13. bře 2016

Ahoj. Rok výroby lze zjistit z kodu na konstrukci. Mel by byt schovaný pod kosikem. Brio je houpaci samo o sobě 😊 nechápu,ze se ti nehoupe😊

robkova
14. dub 2016

ahoj, mate niekto skusenosti so zlomenou zadovou operkou - taky ten plast co je pod latkou? Kocik uz mam mimo zaruky, poslala som mail aj do servisu, ci to ide vymenit, skor by ma zaujimalo, ci je to bezna vada alebo sa nam stalo nieco vynimocne a pripadne ako ste to riesili, dakujem

comadreja
14. dub 2016

@pellullinka
@marketjan
Dekuji 😊 az ted jsem si vsimla odpovedi-nechapu.. Hned zitra na to kuknu a vyzkousim..tak to je super, bez houpani to nebylo ono.
Jeste se zeptam, potrebuji dokoupit plastenku, sitku a tasku. Mely byste nejake tipy? Nemusi to byt origos, spis za prijatelnou cenu. Dekuji.

pellullinka
autor
17. dub 2016

@robkova slysela sem o tom nekolikrat uz. Staci zajit koupit do obchodu desku s vymenit. Da se opravit v pohode doma.

pellullinka
autor
17. dub 2016

@comadreja plastenka emitex,uz presne nevim typ,kocarek uz nemam. Sitku sem si koupila v dm. Taska zalezi co se vam libi

kocicinka
17. dub 2016

@comadreja používám pláštěnku elodie details a tašku z DM drogerie. Síťku proti hmyzu koupíš tamtéž🙂

kocicinka
17. dub 2016

@robkova ano, je to častá vada. My jsme kupovali sololitovou desku z hornbachu.

comadreja
17. dub 2016

@pellullinka
@kocicinka
Diky moc, DM je super tip

marketjan
19. dub 2016

@comadreja ahoj, pláštěnku jsem si sehnala bazarovou origo, síťku proti hmyzu v DMku (prý přes origo nejde vidět na mimko 🙂 ) a tašku mám Pinkie (www.pinkie.cz), tu prodávají i holky na bazarech v super stavu 😉

comadreja
19. dub 2016

@marketjan Dekuji... A jeste k te tasce, jaka je takova prakticka velikost? Nepotrebuji prostor na lahev nebot kojim, ale aby se vesly pleny, ubrousky, nahr.oblecky plus moje veci z kabelky, at netaham dve tasky (napr.k doktorce).
Poradte prosim...dekuji 😊

robkova
19. dub 2016

@kocicinka a tu dosku z hornbachu ste pridali k tej originalnej zlomenej ci ako ste vyriesili tie uchyty?

marketjan
20. dub 2016

@comadreja ahojky, no já to právě mám také tak 🙂 kojím a nechce se mi brát 2 tašky (kabelku pro mě a pro mrňouska další tašku). Hlavně jsem chtěla také nějakou pěknou, moderní, kterou si můžu vzít jako crossbody, když držím mimčo v náručí. Takže jsem napřed objednala tuhle malou z pinkie http://www.pinkie.cz/mala-taska-ke-kocarku-glos..., vejde se tam dost, tu velkou už jsem nechtěla. Aby to nevypadalo blbě na kočárku. Ale na střídačku s touto přece jen nosím ještě tuto, kam se vejde přece jen o trochu víc věcí (náhradní oblečení pro mimi, plínky, hračky do ručičky, ubrousky, klíče, kosmetika, peněženka,...) http://www.pinkie.cz/taska-ke-kocarku-big-monke...

marketjan
20. dub 2016

@robkova dobrý den, jestli máte facebook, přidejte se do skupinky "Brio/Britax go" a "Brio go - kočárky", tento problém tam řešilo víc maminek. Pomůžou Vám radou i návodem, jak na to ;)

comadreja
20. dub 2016

@marketjan Ó supéér, díky moc 😊

comadreja
27. kvě 2016

Holky, nemate nejaky tip na tasku do ulozneho prostoru pod kocar? Nechce se mi kupovat origos za 1000,-...dekuji 😊

marketjan
3. čer 2016

@comadreja vím, že to někdo i šije, lze koupit i neorigo... jen nevím teď kdo 😢

vetyver
3. čer 2016

Kdyby někdo chtěl tak prodavam skoro novou červenou korbu 🙂

marketjan
7. čer 2016

@comadreja http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=89326620&tab=1 mrkněte, paní má použitou origo za 400 Kč 😉

comadreja
7. čer 2016

@marketjan Diky to je úžasný..akorát tam nejsem zaregistrovaná a nevím jak jí odpovědět?

comadreja
7. čer 2016

@marketjan Tak už jsem odepsala 🙂
Ještě jednou děkuju..

marketjan
10. čer 2016

@comadreja není vůbec zač 😉 paní už tam inzerát nemá, tak doufám, že ho prodala Vám 😉 a nevadí, že nejste registrovaná, také jsem tam nakupovala neregistrovaná, většina maminek to prodá i tak

comadreja
11. čer 2016

@marketjan Ano, prodala ho mne.. Jsem vam moc vdecna. Nasla jsem sice pani co sije tyto tasky okolo 500 korun, i si muzete vybrat design latky, ale ma toho ted moc a ceka se mesic..tak toto mi spadlo z nebe 👍💓

marketjan
14. čer 2016

@comadreja tak to je super,že ho prodala Vám,jsem ráda,že jste Vy ráda😉

freeski
27. pro 2016

Ahoj, potrebovala bych koupit pouze podvozek Brio Go. Neprodává někdo? Diky

fidorka86
27. únor 2017

Ahoj holky. Chtěla bych si pořídit ke kočárku Brio go - hluboké korbičce na léto sluneční clonu. Která na něj prosím pasuje?? Díky!

elisa194
5. bře 2017

Můžete mi tu prosím napsat rozměr podložky do sporťáku? A dá se sundat látka ze stříšky, že bych si na ni nechala taky ušít? Děkuji.

mmisenka
8. čer 2017

nemate nahodou niekto na predaj sedu korbu prosim 🙏☺️Brio 2013, dakujem