Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

suzinka121
18. únor 2015

@zdeni.r Zdeni ahoj, prosím ťa, nemáš na predaj tie adaptéry na maxi cosi?

zdeni.r
18. únor 2015

@suzinka121 nee,chceme druhý mimi,takže všechno syslime 🙂 hodně štěstí při shánění...kupovali sme nový,cena hrozná za kus plastu ☹

suzinka121
18. únor 2015

@zdeni.r hlavne už sa nedajú zohnať nikde, tak preto skúšam aj takto :( chceli sme maxi cosi na Brio, ale ak nezoženiem adaptéry, tak neviem 😒

zdeni.r
18. únor 2015

@suzinka121 aha,tak to sem nevěděla,že když je koupi britax,tak predelaji i tohle...neptala ses nějakého prodejce,jestli nepasuji ty nové? A který rok kocarku mas?

suzinka121
18. únor 2015

@zdeni.r nepýtala, ale skúsim, díky za radu. Mne predajca povedal len, že ich nemá a že ich bolo málo v predaji. Mám rok 2013 myslím, už tie novšie čo boli.

zdeni.r
18. únor 2015

@suzinka121 jediný, co pro tebe můžu udělat je, že se taky poptam u nás... případně pohledat na inzerátech, jestli někde nebude někdo prodávat...
taky mám 2013... no trošku nedomyšlené teda ale

suzinka121
18. únor 2015

@zdeni.r bola by si zlatá 😵 no je to totálne nedomyslené, hlavne keď tie Brio vajíčka neboli moc vydarené.

zdeni.r
20. únor 2015

@suzinka121 tak mi psal prodejce,že Brio adaptéry nejsou a nebudou ☹ tak sem se ptala,jestli pasujou Britaxove adaptéry na brio konstrukci a odkázal mě na prodejce Britaxu Baby direkt. Tak si tam kdyztak zkus zavolat. Nebo fakt projet ty inzeráty...
Je pravda,že já tu brio autosedačku taky nechtěla,přijde mi dost hrozná....

suzinka121
20. únor 2015

@zdeni.r Si zlatá, ďakujem 🙂 prešla som tie inzeráty a našla som jednu pani, čo predávala maxi cosi a videla som, že má Brio, tak som sa jej skúsila spýtať a má aj adaptéry 🙂 takže mi ich predá, joj, som rada, už som myslela, že ich nezoženiem 🙂) večer to mám s ňou doriešiť, keďže ja som zo Slovenska a neviem ako prebiehajú platby do Česka 🙂
Ešte raz díky za ochotu 😉

zdeni.r
20. únor 2015

@suzinka121 no tak to je skvělý! A nemáš vůbec zač..sem zvědavá,jak se ti bude s kočárkem jezdit!

suzinka121
20. únor 2015

@zdeni.r som presvedčená, že úžasne :D neviem sa dočkať drobčeka ako budeme leto stráviť v našom Briu 😝

aklus
23. únor 2015

Ahoj maminky, budu prodávat Brio sportovní verzi, rok 2013. Je bílé konstrukce a černý potah. Je krásný, funkční vše OK. Kdybyste měl někdo zájem, písněte. Během týdne ho vypulíruju a nafotím. Je ještě v záruce do července 2015.

beruskanula
12. bře 2015

Taky budu prodavat 😖 😒 ..... cerny na bile konstrukci....autosedačka se zakladnou, korbicka, sportak, k tomu samozrejme plastenky, nanoznik.....

kakamilca
4. dub 2015

Tak jsem dnes odeslala reklamaci na Brio. Kočárek je super jen se na něm objevili již po 5ti měsících nějaké vady, které mi nepřijdou normální. Chtěla jsem se zetat jestli se to stalo i u někoho z vás. Kompletně mi zrezla páčka u předního kolečka na zaaretování kolečka, rezne i brzda a plus se ulomil výstupek na kolečku brzdy na kolečku. Přikládám i foto 🙂

pellullinka
autor
8. dub 2015

@kakamilca přední páčku mám myslím taky orezlou, zadní brzdu vůbec a výstupek na kolečku se mi taky neulomil, kočárek používáme rok. ten výstupek na kolečku - nechtěl se někdo rozjet omylem se zaparkovaným kočárkem? to si myslím, neuznají...

kakamilca
8. dub 2015

@pellullinka Za ten výstupek si asi můžu sama, ale když už tak jsem to zkusila. Uvidíme co mi napíšou 🙂 Chci aby kočárek vydržel min. na dvě děti a když po pěti měsících reznou různé kovové části tak jak pak bude vypadat po 3 letech :( No jsem zvědavá jak se k tomu postaví 🙂

pellullinka
autor
8. dub 2015

@kakamilca ta páčka je taková mini, schválně na ní pak mrknu, ale brzdu mám úplně jak novou ☹ tak pak dej vědět co napsali.

veronika.deskova
11. dub 2015

@kakamilca Tu aretační páčku mám taky orezlou, jen na jedné straně. Určitě prostříkávat WD sprejem. A tu brzdu jsem měla taky takhle "zanedbanou", bylo to jen povrchové. Vzala jsem to kartáčkem a čistícím krémem 🙂 Kočárek je v provozu od října 2013 a fotka je pořízená po údržbě letos v únoru 🙂

p1983k
13. dub 2015

Holky prosím o radu,našla jsem trojkombinaci kočárku Brio Go za dobrou cenu včetně autosedačky...co ta autosedačka,máte některá,jste spokojené? Díky
http://www.detskydum.cz/detail/brio-go-kocarek-...

kakamilca
13. dub 2015

Autosedačku máme a jsme spokojený 🙂

disaster
20. dub 2015

Holky,prosím Vás, jak se jede s Brio go v těžším terénu - špatná asfaltka, lesní cesta, písek, štěrk? Neháže to moc s prckem? Nepotřebuju vyloženě kočár do extrémního terénu, ale bydlím na vesnici, a potřebuju, aby kočár zvládl i horší terén a přitom jsem z dcery nevytřepala duši🙂. Díky moc za reakce.

kakamilca
21. dub 2015

@veronika.deskova Tak jsme o víkendu taky provedli údržbu. Brzda je v pohodě, ta přední páčka je bohužel pořád taková zašlá, rez na ní není ale je taková šedivá. Každopádně funguje a docela dobře tak jsem ráda 🙂

keckemet
5. kvě 2015

Dobry den maminky, uvazuju o kocarku Britax Go next...Chtela bych se zeptat, zda ten nastavec na hlubokou korbicku se musí vždy nandavat a sundávat při skladani? Adaptery na autosedačku jsou podle videa taky zvlast, není to tedy bezadapterova verze..To mne docela odrazuje....S prvním ditkem, mne tohle strasne lezlo na nervy, manipulace navíc...U druhého jsem mela jiny kocarek, bezadapterovy a velka spokojenost. Britax se mi moc, moc libi, ale tohle mne trochu stve....dekuji za postrehy

kakamilca
5. kvě 2015

@keckemet Při skládání se ten adaptér na hlubokou korbu sundávat nemusí. Na autosedačku jsou adaptéry zvlášť (vyndat ten na hlubokou korbu a nandat dva na autosedačku). Mě osobně to nevadí... Když jedeme na nákup tak si to připravím a nic dalšího neřeším, když jedu autem někam dál tak stejně mi malá v sedačce celé odpoledne být nechce takže s sebou beru celý kočárek a adaptéry na autosedačku nechávám doma. Nám to tedy nevadí, ale je to dost individuální.

kakamilca
5. kvě 2015

@disaster Z dcery duši určitě nevytřepeš. Kočárek horší terén zvládá - je dobře odpružený. Pokud mohu ale subjektivně vyjádřit svůj pocit takže kdybych denně měla jezdit třeba po velkých dlažebních kostkách nebo špatné asfaltce, ale si bych si vybrala kočárek jiný. Je, ale možné objednat velká přední kolečka a s těmi by to možná bylo lepší. My jsme je objednali a dnes mi mají přijít. Moji rodiče bydlí v Kutné Hoře v centru a tam je dalžba a je to trošku problém. Ale upozorňuji, že jde pouze o můj pocit, ale dítěti to nijak nevadí - když spí tak spí kostky nekostky. 😉

travovka
5. kvě 2015

Uvažuji o koupi sporťáku, kdybyste některá prodávala, dejte mi vědět🙂 Díky 🙂

keckemet
5. kvě 2015

A ma tady někdo BRITAX GO nebo GO NEXT?

kakamilca
6. kvě 2015

@keckemet Mám Brio Go což je vlastně dneska Britax go.

keckemet
6. kvě 2015

@kakamilca pry je Britax trochu jiny..kolecka, materiál...kapsy...atd

kakamilca
6. kvě 2015

@keckemet Aha tak to netuším. 😅 Určitě bych se někde zeptala na prodejně. Já mám dobré zkušenosti s www.detske-kocarky.cz. Jsou tam velmi ochotné a příjemné paní. ;)