Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

keckemet
6. kvě 2015

Nebude někdo prodávat hlubokou korbu? Top stav.....

borrasca81
7. kvě 2015

Zdravím všechny, nemáte někdo zkušenost jak opravit madlo kočárku když nedrží v jakékoli poloze, prostě tam volně plandá. Malej do něj kopl nožičkama a asi v tom kloubu něco povolilo. Nestalo se vám něco podobného? V záruce už není. Nefungovala mi nožní brzda a tu už jsme spravili šroubkama a drží a funguje výborně 😀 ale s tím madlem nevím. Ani jestli se tam dá dostat. Předem děkuji.

keckemet
8. kvě 2015

Neprodava,nebo nechysza se nekdo prodavat Brio Go Next nebo Britax Go Next??

summ
15. kvě 2015

Nevíte někdo, jestli se na podvozek verze 2013 dá nacvaknout korba starší verze?

marturka
21. čer 2015

Mám k prodeji hlubokou korbu plud autosedacku Brio Go 2013, hnědou.

janik1979
29. čer 2015

Holky, jaká je v reálu ta barva Cool Berry? O víkendu jsem si byla omrknout Britax GO a to je tedy pan kočár!!! Ta lehkost, ovladatelnost a ještě k tomu houpe, no prostě paráda. Teď vybírám barvu a nevím který. Moc se mě líbí bílá konstrukce a dříve se dělal na bílé konstrukci černý potah, ale to už nedělaj. Nebude ta růžová moc? Jakou barvu máte na holčičku? Děkuji

finn
30. čer 2015

@janik1979 Právě teď ve skupince "Brio Go" na Facebooku přistálo video s Briem přesně v této barvě 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=0NceCGnrF_A

Pro holčičku je krásný a ta barva se dá i trošku ztlumit třeba jinou stříškou nebo podložkou... V té skupině jsou pak i reálné fotky a jedna holčina tam dokonce zrovna tento růžový zánovní prodává...

janik1979
30. čer 2015

@finn Moc děkuji, ta barva je fakt super!!!

finn
1. črc 2015

@janik1979 Viď 🙂 Jinak na tom facebooku holky řešily, že v tom videu kočárek hodně rachtá, že to tedy moc dobře nenatočili, protože normálně prý takhle nerachtá - asi jak s ním jeli hodně rychle a po kostkách... U nás zatím taky vítězí Brio, teda Britax, ale asi Go Next kvůli těm kšiltům na boudičkách. Budeme mít zimní mimčo a jsme krušný kraj, kde hodně funí 😉

janik1979
1. črc 2015

@finn Já půjdu do Britax GO, protože Next se prodává jen v setu s korbou a já potřebuji už jen sporťák. Řešila jsem ty gumová kola oproti těm pěnovkám s prodejcem a říkal, že je to do terénu jedno, že ty přední nejsou nafukovací ani u jednoho a zas takový rozdíl v nich není, ale NEXT je těžší. Půjdu do toho růžového na bílém podvozku 😉 Jen nevím, jakou barvu fusaku zvolit. Asi bude nejlepší černý 😎

finn
1. črc 2015

@janik1979 V Briu vypadají hezky fusaky Elodie, viděla jsem v tom růžovém ten modrý s růžovými kytičkami (Apple of my Eye) a bylo to hezké, takové hodně hodně holčičí 😉 Už se těším, až si půjdu Briouše obhlédnout 🙂

janik1979
1. črc 2015

@finn JJ ten je krásný, na něj jsem už koukala, ale nevím na jak velké dítko je. Dcerce je 7 měsíců, tak aby jí vydržel co nejdéle 😉 Ale ten je fakt moc hezký 😉 Já jsem se byla na Brio, respektive Britax podívat, že je otočný v obou směrech, protože kočár co mám teď otočný není a štve mě, že Teri už dlouho v korbě nevydrží a neviděla bych na ní, tak chci otočný a Britax mě úplně dostal. Fakt pán kočár!!!!! Doporučuji osobní prohlídku a vyzkoušení. No mě dostal!!!!

finn
2. črc 2015

@janik1979 Člověče myslím, že ten fusak je fakt velký - našla jsem tady nějaké fotky ve fóru na slovenském Modrém koníku: https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/... Tam je vůbec hromada fotek, člověk by bral hnedle všechny barvy toho kočárku 😀 A vícekrát jsem v souvislosti s Go viděla spojení "pan kočár". Asi začnu manžela pomalu zpracovávat a přemlouvat k nějakému výletu do obchodu na obhlídku 😉

janik1979
2. črc 2015

@finn Děkuji za odkaz 😉 Tak jsem o tam prolítla a jsou tam super inspirace 😉 ta světle modrá barva je také kouzelná 😵 Už se těším až bude doma 😉

p1983k
2. črc 2015

@finn Obávám se že Brio už v obchodě tak lehce neseženeš ☹,já koupila ve Zlíně poslední kus co se dal sehnat a jsem moc ráda,v modré barvě,ale jen sporťák..ted už jen Britax a je mnohem dražší ☹

finn
2. črc 2015

@p1983k Já ani nebudu shánět staré Brio, chci Go Next, akorát pro mě to bude vždycky "Briouš", Britax se mi hůř vyslovuje 😀

janik1979
3. črc 2015

@finn Malvík teď nabízí 15% slevu na výrobky Britax 😉 Akce trvá do 5.7.2015 Zrovna jsem objednala sporťák Britax go se slevou 😀

finn
3. črc 2015

@janik1979 No vidíš, to máš štígro, gratuluju! 😎 Kdybych byla v pozdějším stádiu a měla ho už osahaný, možná bych o tom pouvažovala - zatím se s nákupy ale držím zpátky, jsem teprve v 16tt... Dnes jsem ovšem v Lindexu neodolala bílošedé dece s lesními zvířátky 😀

keckemet
19. črc 2015

Zdravim,neprodava nekdo adaptery na vajicko Romer Baby Safe? dekuji

renatka16
30. črc 2015

Ahoj holky, prosím u sporťáku jde ten potah celý sundat,zatím to vypadá složitě,tak at vím zda má cenu se do toho pouštět ? chtěla jsem to vyprat ...děkuji za info ♥

marturka
31. črc 2015

Celé to sundat jde, ale složitě, máš pravdu. Lepší je prostě vzít hadr, trochu tekutého mýdla do vody a vše krásně jde vyčistit. Opravdu. Já to takto dělám a vše je stále jako nové!

kozadereza
3. srp 2015

Ahoj, mohu prodat korbičku včetně adaptéru, a autosedačku včetně adaptéru v černé barvě.. Korbička stála 4990 KČ, autosedačka 3378 KČ.. Prodám za 5000 KČ, vše je v záruce, nepoškozené, čisté..

sarykbrok
12. srp 2015

@kozadereza korbu samostatně neprodáte?

kozadereza
13. srp 2015

@sarykbrok To bohužel ne, prodám buď oboje, nebo později jako trojkombinaci..

fidorka86
17. srp 2015

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s nánožníky od emitexu či jiné univerzální, které by se dali upevnit na Brio sporťák? Případně neprodává někdo šedý originální nánožník Brio? Díky.

zdeni.r
26. srp 2015

Ahoj holky, nevíte prosím, jestli firma groupfashion ještě funguje coby servis Bria? já se tam nemůžu vůbec dovolat ani dopsat, čísla jsou nedostupná....

kozadereza
26. srp 2015

@zdeni.r Ahoj, teď už to řeší servis Britax, tj Baby Direkt (Brno) - kontakt najdeš v internetu.. Mám perfektní čerstvou zkušenost s reklamací..

zdeni.r
26. srp 2015

@kozadereza super,uz jsem je kontaktovala,díky moc,řekli mi to v Malvikovi 😉
ja uz defakto nechci reklamací,ale náhradní díl,potřebuju celé nové Madlo,dcera zabrala a praskla ta část plastu,který se zacvakava do kocaru...
to Madlo je vůbec nestastne řešeny!
Co jste měli za problém?

kozadereza
26. srp 2015

@zdeni.r No vzhledem k tomu, jak jsem s kočárkem spokojena, přešla jsem všechny ty problemy s tím, že je ten kočárek odlehčený a musely být asi použity i odlehčené materialy, které ale nejsou tak pevné.. Každopádně, u kočárku za tuto cenu mě zaráží, kolik vad a reklamací se objevilo, píší o tom zde maminky, včetně vás, včetně maminek s kočárky Brio v našem městě.. Zajímavé.. U nás to byla první prasklá guma na rukojeti, po tom prasknul plast v zádové, po tom plast v sedací části, na konec košík.. Spravili jsme provizorně nechtěli jsme být 30 dní bez kočárku, když se objevila poslední závada, zavolala jsem do obchodu, kde mě odkázali na Baby Direkt, tam chtěli pouze zaslat foto, během jednoho dne vyřešili reklamaci a druhý den zaslali všechny náhradní díly i nad rámec reklamace (příklad samo-opravenou rukojeť nemuseli uznat).. Ty jsme si sami vyměnili.. Naprosto jsem byla spokojena s rychlostí a ochotou pracovnice.. Pokud to madlo budou mít, určitě vám vyjdou vstříc..

zdeni.r
26. srp 2015

@kozadereza tak to je senzační přístup! Moc dekuju za info...
a ano,kočár má dost much,taky me to trošku u tam drahého kocaru zaráží,mne třeba začal vrzat,což jsem také reklamovala,tenkrát ještě u zlínské firmy...kde mi reklamací neuznali...
Madlo mi barví,pokud se mi spoti ruka nebo zmoknu,taky neuznali 🙂
naštěstí nic dalšího....
Je pravda,že 30dni bez kocaru je dost..ale pokud jsou takhle rychlí,je to senzace..v dnešní době skoro nevídané