Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

kozadereza
26. srp 2015

@zdeni.r Ten náš kočárek také z začátku vrzal, ale nenapadlo mě, reklamovat to.. Muž tam dal nějaký prostředek co měl na údržbu auta a pomohlo to.. Jednou jsem do toho servisu volala (Group Fashion), pan byl velmi nepříjemný, šlo o tu rukojeť, no ani jsem reklamaci tenkrát nezkoušela, řekl mi, že to neuznávají.. Víte, tohle by jsem čekala u polského kočárku, tyto vady - paradox je, že maminky, které znám, u kterých jsou polské kočárky si stěžují maximalně na hmotnost.. Co se týče té rukojeti, také mám stejný problem, je mě velice nepříjemné, v dešti vézt kočárek.. Jako plus vidím ale zas to, že nikdy jsem neměla pláštěnku a miminko vždy suché, kočárek fakt nepromokl.. Jako kočárek super, ale některé materialy prostě 'soudruzi' nevychytali.. Tak ať dobře pochodíte 🙂 ..

jomca
22. zář 2015

Holky ahoj jsem tu nová a potřebuji poradit 🙂.. Mám možnost koupit bazarový brio go rok výroby 2010 za 3500kč..můžete mi prosím poradit jestli je ta cena adekvátní vzhledem k tomu, že je kočárek už skoro 6let starý? A zda má tato kolekce nějaké vady kvuli kterým není dobré ho kupovat? Vím, že je špatná spona na polohování a praskla pěnová rukoje´t.To mi paní psala takže s tím počítám ale má ještě třeba nějaké vady na které si mám dát pozor? Nerada bych naletěla. Díky moc za odpovědi

sankris
24. zář 2015

@pellullinka
@pellullinka
Dobrý den , ja sa chcem opýtať, odkiaľ máte tu tašku, co máte pripevnenu na podvozku kočíka. Dakujem

pellullinka
autor
4. říj 2015

@sankris mela sem ji z mimibazaru,uz si presne nnepamatuju pani

zdeni.r
2. lis 2015

Ahoj holky,prosím,jak se dá sundat textil ze sportaku,abych ho mohla vyprat? Vím jen o strisce..jinak nevim,kudy do toho...

lenka_o
10. lis 2015

@zdeni.r Můžu ti oskenovat návod, kdybys chtěla 🙂

Nedrží nám u sporťáku vzadu ten řemen a na jedné straně nám to sjíždí dolů. Má někdo podobný problém nebo děláme něco špatně?

renatka16
10. lis 2015

@lenka_o můžu taky poprosit o ten návod , děkuji♥

zdeni.r
10. lis 2015

@lenka_o
díky moc, já už našla návod vyfocený 😉 šlo to docela fajn, ikdyž napoprvé byly potřeba i nůžky a párání...

@renatka16 mrkni do skupinky na fb brio go, je teda uzavřená, ale někdo tě určitě přidá, tam je krásný fotopostup a super popsáno, jak se to demontuje.. podle toho to byla hračka!

saskec
17. pro 2015

Ahoj maminky,mám velký problém..mám kočárek Brio go a tchýni se podařilo zlomit ten plastový mechanizmus ve kterém jsou šňurky na posouvání zad ☹ ☹ .Nemáte ho někdo doma na prodej nebo nevíte kde bych ho mohla sehnat?Koukala jsem všude možně na netu a nemůžu nic najít..Předem moc děkuji

nikisofi
18. pro 2015

Dobrý den, sháním korbičku v ceně barvě Brio go a adaptér na autosedačku maxi cosi. Neprodává někdo? Děkuji, S pozdravem N.

kozadereza
18. pro 2015

@saskec Najdi si kontakt na Babydirekt Brno, mně to poslali v rámci reklamace.

verahala
1. led 2016

Dobrý den maminky, chtěla jsem se zeptat, budeme kupovat kočárek brio go sporťák 2012 od kamarádky a chceme si koupit i korbičku a vajíčko.... Chtěla jsem se zeptat je to jedno když bude korbička 2014 a podvozek 2012 ? děkuji za radu jestli má někdo zkušenost 🙂

lulii
1. led 2016

@verahala JJ, myslím, že by to mělo být jedno 😉

verahala
1. led 2016

@lulii děkuji moc ☺

fafaline
2. led 2016

Prodám hnědý kočárek Brio go na černé konstrukci 2014 s velmi bohatou výbavou kupovaný únor 2015 (v záruce): uvádět budu u věcí původní ceny, za které jsem je pořídila

Hluboká korba- ježděná 4,5 měsíce
Sporťák- ještě originál zabalený
Autosedačka vajíčko- používaná 4,5 měsíce
- dohromady 20.000,-

Pláštěnka na korbu + obal- 999,-
Podložka hvězdíčky + tyrkysové bulinky 570,-
Potah na madlo hvězdičky + madlo k tyrkysovým bublinkám 250,-
Nová bouda ke sporťáku se vzorek "krávy"- nemám vyfocené v reálu, ale vzor "krávy" mám přidaný ve fotkách- 617,-
Podložka k boudě se vzorem "krávy"- 372,-
Ochrana na pásy k boudě se vzorem "krávy"- 135,-
Potah na madlo se vzorem "krávy"- 197,-
Hnědý potah na rukojeť kočárku 80,-
Vnitřní úložná taška do kočárku Britax- 1.090,-
Taška na pláštěnku či plínky- 230,-
Sluneční clova ABC design ve stejné barvě kočárku- možnost kočárek úplně "zatáhnout", UV 50- 479,-

Dohromady je kočárek za 25.019,-

Pokud má někdo vážný zájem, tak prosím další info do zpráv

verahala
3. led 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat neprodáváte někdo korbičku v černé barvě nebo vajíčko ? když by ano ozvěte se prosím 🙂 😉

sabi.m
4. led 2016

@verahala prodávám černou korbu a vajíčko bude na prodej tak cca v březnu 🙂

verahala
4. led 2016

@sabi.m a mohla bych se zeptat na cenu a jak je dlouho používaná? popřípadě foto prosím prosím děkuji 🙂

sabi.m
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
p1983k
10. led 2016

Maminky vy co máte Brio..vozili jste prcky ve sportaku i když ještě neseděli? Ten leh totiž není úplný leh tak jestli to moc vadí. Obávám se ze v hlubokém uz ho dlouho neudržím. 🙄

zdeni.r
10. led 2016

@p1983k dávala jsem malou do sportaku v sedmi měsících a ještě nesedela..naopak je tam fajn takovej ten pololeh kdy nechas i trošku zvednuté nožičky a dítě je tam s přirozeně zakulacenyma zadickama..malý se v něm líbilo moc,i spaní pohoda 🙂

kozadereza
14. led 2016

Ahoj, prodávám kočárek Brio GO 2014 černý, na černé konstrukci, cena 14900 Kč

Používaný od 4/2014 do 12/2015, ještě v záruce
Trojkombinace - Sporťák, Autosedačka, Korba
Perfektní stav, 2 měsíce nová rukojeť a košík
Foto i podrobnější informace v případě zájmu zašlu do zprávy.

nikisofi
14. led 2016

Dobrý večer, neprodáváte Prosím nektera skate na Brio a adaptéry na autosedačku maxi cosi? Děkuji Nikol

elisa194
21. led 2016

Jak je to prosím se servisem pro Brio go? Rozhoduju se, jestli koupit Brio Go a nebo Britax go next. Samozřejmě mě víc láká levnější varianta, ale zase bych byla nerada, kdyby už se pak nedal sehnat náhradní díl, kdyby se něco pokazilo ☹ děkuji

jaya
21. led 2016

Nabizim origo stribrnou boudicku na sportak vcetne konstrukce. K tomu pridam potah na madlo a trosku okopanou podlozku 🙂

kozadereza
22. led 2016

@elisa194 Ahoj, řeší to servis Britax, všechno i Brio - mám zkušenost.

kozadereza
26. led 2016

@verahala Dobrý den, prodávám i korbu i autosedačku, máte ještě zájem? Za 4000 je to vaše. Obojí v černé barvě, vajíčko používané minimálně.

verahala
27. led 2016

@kozadereza Dobrý den, děkuji moc za nabídku už mám celý kočárek.

kozadereza
27. led 2016

@verahala OK, není zač

dvamy
1. bře 2016

Prosím, jakou pláštěnku od Emitexu pořídit na Britax Go na hlubokou korbu?? Moc děkuju za pomoc!