Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

michajela23
2. říj 2014

@katri1 budu prodávat jen korbičku a autosedačku v hnědé barvě.

andrea.vasickova
7. říj 2014

@pellullinka Dobrý večer, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli jste si taky objednávala něco z toho německého internetového obchodu na který jste mi tu dávala odkaz. a máte zkušenost s tím, jak dlouho trvá dodání zboží. Já jsem si tam objednala to kolečko na Brio. Peníze jsem poslala již před měsícem a zatím mi zboží nepřišlo. Děkuji za odpověď 😵

pellullinka
autor
8. říj 2014

@andrea.vasickova dobry den,nemam zkusenost,ale napiste jim. Na fb skupince nekdo psal,ze porad nejsou nahradni dily,tudiz nemaji co poslat :(

andrea.vasickova
8. říj 2014

Oni mají dodací lhůtu dva týdny až měsíc. Tak jim dneska chci psát. Ale pokud nejsou náhradní díly,tak je situace stejná jako v ČR a na Slovensku. V ČR čekám na kolečko už tři měsíce. 😢 Ale i tak děkuji za odpověď.

andrea.vasickova
8. říj 2014
pellullinka
autor
8. říj 2014

@andrea.vasickova obavam se,ze situace je stejna. Pokud nemaji kolecko skladem. Protoze kdyby v memecku meli nahradni dily,byly by pak i u nas a na slovensku

ivika13
23. říj 2014

Holky už na to myslím jak dlouho musím to sem napsat malej chvilku spí :D Mám kočárek Brio Go - s hlubokou korbou jsem spokojená . Podvozek je naprosto perfektní mám odjeto přes 500 km fakt terénem a je super :!! ale ten sporták :/ jsem zklamaná :
1.z toho posouvání zad nahoru a dolu ?? přijde mi to fakt nepraktické a ,,zastaralé ,, :D
2.z toho jak vypadá kočárek když je sporták položený...je vidět rám kočárku a vůbec to vypadá jak takový paskvil ??fakt divě
3.z nánožníku- ale to je možná jen moje neobratnost nevím kam ho zapnout a vůbec - na nožky malému teda nefouká ale že by to nějak bránilo foukáni do korby to teda ani náhodou :/
má někdo stejný kočárek ?? fakt by mě zajímaly názory ostatních dííík🙂)

vetyver
25. říj 2014

milé majitelky Bria - nemáte někdo k prodeji skate ke kočárku Brio? Koupím!!! 🙂 díky a hezký den 🙂

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdeni.r
26. říj 2014

@ivika13 pravda je,že na korbicce moc.much není,krom asi špatně udělených popruhu,když sem nesla malou,tak se mi pořád prevazovala hlavou dolů,případně mi vadila trosku boudička,že nemá pevne zacvaknutou polohu,ale ze se hodně hybala..
Sporťák je na dyl a je potřeba víc přemýšlet..já mám první dítě,takže sem ani v obchodě netušila.na co se zaměřit..
Mne se sporťák líbí,nevadí mi to,že je vidět konstrukce,ale největší nedostatek vidím asi v madle a polohování nožiček..
Potrebuju na oboje dvě ruce,v době,kdy malá nestala,to bylo dost blby,protože když mi vyndal manžel kočár z auta a dal do komory,už nesklopil nožičky a já pak šla s malou v náručí a byl to dost boj..
Taky to madlo,že se musí sklopit a pak vytáhnout nožičky...zasekavaji se ji tam boty,takže nic moc..
To polohování je asi trošku zastaralé,to je fakt,zklamal mě i u modelu 2013 ten šroubek,kterým se aretuji kolečka..i polský kočárky to mají lepší..nicméně jinak je to miláček a jezdí se mi s ním skvele. Až na občasné vrzání 🙂
Hrozně sem si zvykla na to odpružení,chodím i s kočárkem běhat a super..když sem chytla nedávno cassualplay,tak to byl děs..takže na druhý ho určitě schovam

zdeni.r
26. říj 2014

A ještě fotka našeho zimního bria 🙂

ivika13
26. říj 2014

@zdeni.r jeee no vidíš tu aretaci jsem zapomněla zmínit to je KATASTROFA neda se to odaretovat vždycky se mi to zareje do prstu :/ fakt to je taky nevychytané ... :/ jinak se s ním jezdí 1A to zase jako jo 🙂

karolinafm
26. říj 2014

@ivika13 já mám snad nějaké "vadné" Brio, když tady u tebe čtu jak jsi spokojená s podvozkem...já když jedu třeba po kostkách, mám pocit že z malé vyklepu duši :(

saruskacb
29. říj 2014

Ahoj holky 🙂 tento kocarek mam od včerejška 😄 bazarovy, ale pekny. Mam par otázek, jeste jsem ho poradně nestihla vyzkoušet.
Fusak mam Lodger, mala (1 rok) mi v tom přijde celkem narvana, i kdyz je drobná. Ve fusaku uz mam zimni vlozku. Přijde mi, ze ji tam musím vyloženě nastrkat a to madlo mi tam překáží. Mala je vztekla, ale kdyz uz je tam tak je to dobry 😎 Používáte i ty bezpečnostni pasy- kdyz mate fusak?
Liší se ten starší model jeste v něčem? Krom toho ze nedají vyměnit přední kola?
Jinak se mi moc kocarek líbí- narozdíl od chlapa- ten se zhrozil, co je to srac, ze ta rukojeť vypada jak od favorita, ze je konstrukce chabá a ja nevím co všechno. Ale chlapi tomu nerozumí 😄😄😄

beruskanula
29. říj 2014

@saruskacb : taky ted davam lodger🙂, bezpecnostni pasy pouzivam 🙂

wallyna
2. lis 2014

Ahojky holky, prosím neprodává někdo kočárek Brio go dvojkombinaci? I třeba pokud to máte v plánu za delší časové období? Nespěchám. Předem moc děkuji 🙂.

fidorka86
6. lis 2014

Ahoj! Mám možná blbý dotaz, ale budu ráda, když mi jej někdo zodpoví. Budeme mít zimní prosincové miminko a máme kočárek brio go. V korbičce je jen taková slabá bílá matrace a pak jen přehoz ve stejné barvě korbičky. Ještě tu korbičku zespodu "dovycpáváte" dekou, peřinkou a nebo stačí jen pořídit fusak a mimčo i s fusakem položit na tu matraci? Díky moc.

katty16
6. lis 2014

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem pro větší děcko?Myslím tím 1,5 roku a výše.Náš kočárek je supr, ale malý mi přerůstá přes zádovou opěrku, takže uvažuji o koupi jiného kočárku a už mám z toho hlavu velkou jak balón! 🙂. Brio mě zaujalo, tak o něm přemýšlím. Vybraný mám zatím předběžně Britax b-motion (Affinity nám byl malý - a to náš prcek není nějaký velikán - 10,5 kg a 82 cm). Jak se vám jeví jeho jízdní vlastnosti a odpružení (jízda v mírnějším 🙂 terénu - polní cesta; jízda ve sněhu).Děkuji za vaše postřehy. 🙂

kocicinka
6. lis 2014

@katty16 Ahoj, tak náš Miky má dva roky a 3 měsíce a brio je mu malé. Jako občas se v něm ještě vozí, ale spíše využíváme Jané, tam má větší pohodlí. Jízdní vlastnosti jsou dokonalé, kočárek i s 16 kg dítětem jezdí skoro sám, perfektní manipulovatelnost, i v terénu( ovšem zasekávají se nám kolečka, je to asi výrobní vada našeho ročníku) ale jak píšu, zádovou opěrku přerostl, nožní také... Zkusím třeba dát foto, podaří- li se.
Koukla bych se po valco snap, zee, nebo baby jogger.

katty16
6. lis 2014

@kocicinka Ahoj a díky za zkušenosti.Valco jsme zkoušeli - je supr, jen si myslím, že nezvládne ten terén (b-motion 3 mi do terénu přijde lepší).Baby joggera jsme taky zkoušeli, ale malý mi v něm strašně řve a sápe se ven! 😒 Vůbec nevím proč.Taky jsem se dívala na Easywalkera QTRO, ale ten je drahý a bazárkově skoro nedostupný! ☹ Už fakt nevím, který kočár!Jsem fakt už bezradná! Valco Zee neznám...Kde by byl možný k vidění?

kocicinka
6. lis 2014

@katty16 To nevím, kde mají valco zee. Jen jsem střelila od boku kočárky, které mi připadají větší... A nechceš to janéčko? To je zatím snad největší kočár, co znám...

katty16
6. lis 2014

@kocicinka A to myslíš ten Slalom pro?Kdyžtak mi písni přímo do pošty, co máš za typ, aby jsme tady neodbíhaly od tématu.Díky

pellullinka
autor
7. lis 2014

@fidorka86 ahoj, na matraci jsem dala jen prostěradlo a v pohodě. v zimě samozřejmě fusak 🙂

lulii
13. lis 2014

Ahoj maminky, nechystáte se některá v nejbližší době prodávat brio go? Sporťák nebo i dvoukombinaci? 😉

michajela23
18. lis 2014

@wallyna prodávám Brio trojkombinaci je tady v bazárku.

michajela23
18. lis 2014

@lulii prodávám je v tady v bazárku 🙂

iskaa
23. lis 2014

Dobré odpoledne, právě mi na procházce při zvedání do sedu praskl plast v zádech sporťáku. Stalo se to některé z vás? Jaké jsou možnost reklamace, příp. je výhodnější sehnat ten díl a vyměnit si ho sami?

iskaa
9. pro 2014

Zdravím a hlásím, že jsem s prasklými zády zavolala do obchodu, kde jsme kočár kupovali, paní si sama našla naši rok starou fakturu, obvolala možnosti a za tři dny jsme měli plastová záda doma! 😲 Vyměnit ten plast nebyl problém a bylo to rychlejší, než s kočárkem někam jezdit. Takže dobrá zpráva, že i reklamace a oprava u Bria může proběhnout hladce 🙂

sedmiteckas
28. pro 2014

Dobrý den, neví někdo, kolik stojí nová kolečka na Brio go a jestli jdou koupit (asi ano,že)? Mám možnost koupit sporťák z druhé ruky, ale paní píše, že kolečka jsou sjetá...

suzinka121
9. led 2015

Ahojte, prosím vás, aké je veľké vajíčko k Briu? Koľko mesiacov vám vydržalo cca? ďakujem