Kočárek Brio Go - máte zkušenosti, vychytávky, nápady?

pellullinka
7. čer 2014

Ahoj 🙂

protoze predchozi diskuze byla presunuta pouze na slovenskeho konika,oteviram novou pro majitelky kocarku Brio Go a samozrejme i pro ty kdo o nem uvazuji,chteji se na neco zeptat atd.

sissi
9. led 2015

Ahoj holky, v minulý diskusi se to řešilo asi 200x, ale nedávala jsem pozor nebo co, jak se uchycuje nánožník na sporťák? Nejlépe kdyby mi to někdo vyfotil 😉
Jinak na kočárek nedám dopustit, drandím už rok a půl a pořád je to srdcovka.

@sedmiteckas nechte si kolečka vyfotit, nevím co tím myslí že jsou sjetá, mě se ojely hned první týden a od té doby vypadají stejně 😉

@suzinka121 záleží asi na velikosti děťátka, náš baron se vozil ve vajíčku 13 měsíců a měl v tu dobu asi 10kilo. Ale už mi to nepřišlo moc bezpečný, v zatáčkách už se nám sedačka začala převažovat, to nás donutilo rychle objednat velkou.

madormi
9. led 2015

já se též hlásím k maximálně spokojeným majitelkám bria- nedám na něj dopustit!

madormi
9. led 2015

@zdeni.r koukám že dotaz už je starý, ale pro odpovím, kdyby to ještě někoho zajímalo 🙂 na brio go autosedačka romer dát nejde- jen originál brio nebo maxi cosi s adaptéry, na britax go nebo britax go next už romerka jde 😉

madormi
9. led 2015

@iskaa na brio už ne- už nejsou v čr díly k sehnání- brio převzal britax a ti ted vše zajištují- kolečka určo budou ale už nebudou mít nápis brio ale britax- jinak uchycení ( těch zadních) bude stejné, ty přední kola mají jiné uchycení, ale to už i brio 2013 to má jinak než brio 2012

zdeni.r
9. led 2015

@madormi diky za zprávu,já mám právě maxi cosi a adaptéry,ale ptal se mě kamarád na Romerku a nepovedla sem odpovědět...
Jen taková technická...jak vydáváte dítě ze sporťáku?sundávate celý madlo nebo jen sklopite a vytahujete pak nohy? Mně se tam těma nohama už zasekava dost a sundávat madlo mi moc.rychle nejde....diky

madormi
9. led 2015

@zdeni.r já už sporták rok nepoužila 🙂ted máme zase korbu, ale madlo jsem stopro nevytahovala, pokud malá nespala tak ani nesklápěla, prostě jsem ji vytáhla 🙂

tavia
20. led 2015

dotaz od kamaradky, jak se resi rukojet - ta cerna mekka cast, ma ji skoro celou pryc, je mozna nejaka vymena? necim oblepit? nebo resit v servise? diky za radu

lennulik1
23. led 2015

ahojte dievcata,
prosim vas neuvazujete nad predajom nanoznika v sedej farbe rocnik 2013? kupim, prip. vymenim za original organizer 🙂 ponuky IP, dakujem 🙂

pellullinka
autor
23. led 2015

@tavia vetsinou to holky resi takovou tou paskou na kola avypada to super.

zazana81
4. únor 2015

Bude někdo v dohledné době prodávat Brio v pěkném stavu? Ústecký kraj ...

enah
7. únor 2015

@kocicinka asi odpovidam pozde.) ANO . lze dat vloznou tasku do sportaku - doporucila bych sportovni tasku s pevnym spodnym dnem . ja mam drevene dno a taksu concord.
foto jenom v hlubokem, ale pasuje krasne aj do sportaku - pro dalsi ditko si nechavam jenom tasku - korbu jsme uz prodala.)
muj album s foto
https://www.modrykonik.cz/blog/enah/album/brio-...

enah
7. únor 2015

@zazana81 uvazuji nad prodejem. v kvetnu mu skonci zaruka tak do kvetna planuji inzerovat...jenom si zatim neumim predstavit dat ho z ruky (i kdyz dcera vic chodi nez se vozi...) a manzel rika, ze lepsi nesezenu / pro druhatko/ - proto jeste nemam inzerat. Nemate nekdy cestu do Prahy, ze by jste se mrkli osobne?
Bright blue a bila konstrukce - album https://www.modrykonik.cz/blog/enah/album/brio-...

enah
7. únor 2015

@tavia mozna bych prodala zcela novou rucku na bile konstrukci - budu vedet tak za 2 mesice. at mi napise, pokud ma zajem.) alebo at zavola do groupfashion za kolik prodavaji.

zazana81
7. únor 2015

@enah Dobrý den, tak asi by bylo nejlepší si dobře rozmyslet, jeslti opravdu chcete prodat, nebo jestli plánujete kočárek nechat pro druhátko. Do Prahy asi pojedeme, tady u nás žádné velké obchody s kočárky nejsou, takže se budeme muset jet někam podívat ...

petravis
7. únor 2015

Jelikož jsem hodně jezdila autem a jsem drobné postavy, tak pro mě kočárek byl ideální - lehký a skladný. Jediné co mi vadí, že se nedá celý vyprat. Jednou jsem reklamovala roztrhlou gumu na rukojeti. Kolečka se ojely hned a nevypadají zrovna reprezentativně, ale to mi nevadí. V Praze byl skvělý, teď na vsi jsem dala přednost Easy Walkeru a udělala jsem dobře, stejně tak co se týká jízdy ve sněhu. Další mínus je dost drahá pláštěnka na sportovní verzi (1000 Kč).

petravis
7. únor 2015

@tavia Já jsem reklamovala v prodejně kde jsem ho kupovala a řekli mi, že mi Brio asi reklamaci neuzná, což se také stalo.

veraakubik
7. únor 2015

Holky prosim-cekam miminko koncem srpna s předpokladem dlouhanka-deti při porodu mely-54cm,51 a 52cm..Myslite,ze to je dobra volba?Mela jsem ho jako sportak na nejmladšího-tedy jen chvilku,ale mela-super bylo skladani se sportakem a to jak ,,houpal,,.Ted pokukuju do novem-brio (britax) go next,ale nevim jak s kobrou-aby byla dost prostorna.. 😒

enah
7. únor 2015

@petravis to je zvlastni - ja tu svou ani nemusela zaslat fotografii - s prodejcem jsem se domluvila a resila vse primo s groupfashion kde nemeli problem /krom toho, ze je uz dilu nedostatek - nastesti, to co jsem potrebovala meli/ a vse mi zaslali postou... protoze jsem nechtela byt bez kocarku. Rukojete obcas praskaji, v groupfashion se na nic neptali proste ji rovnou poslali... at se nenecha odbit!

minonka007
10. únor 2015

Holky budu prodávat modrou vaničku a vajicko na brio go top stav,kdyztak pisnete.PS:Brio Go je ten nej kočarek 😉

madormi
10. únor 2015

@petravis dá ce celý vyprat- celý sporták jde svléct 😉

madormi
10. únor 2015

@veraakubik korba má 76 cm uvnitř tak mysím, že dostačující. záleží jak ti pak děti rychle rostou 🙂já mám syna v září a je velký při narození 52 cm a ted má 71 cm a v korbě ještě je i s fusakem ale zbývá fak jen kousek noo 🙂

petravis
10. únor 2015

Moc prosím, jak se svleka boudicka?

veronika.deskova
10. únor 2015

Ahoj maminky, sháním kočárek Brio, stačila by mi 2kombinace. Barva šedý nebo černý. Děkuji.

petravis
10. únor 2015

@madormi Dobry den, muzu Vas moc poprosit o radu jak se da kočár svlect, nemáte nějaký odkaz např.na youtube? Dělají nám kanalizaci a kočár už je zablaceny až na střeše 😞jsem z toho nešťastná. Moc dekuji, Petra 🙂

madormi
10. únor 2015

@petravis navod nemám, bohužel. je ted nemám sportáku sebe,t akže vám ani přesně nepopíšu kde to je, ale pokud máte fc tak ve skupince brio go, tam maminka psala jak, zkusím to dohledat. musíte odšroubovat šroubky a látku vyvléci směren nahoru z konstrukce.. jde to stopro, prorože holky i měnily potahy...

petravis
10. únor 2015

@madormi moc dekuji, ja to zkusim na fb☺ snad se mi to povede

enah
14. únor 2015
veronika.deskova
16. únor 2015

Maminky, sháním hlubokou korbičku ke kočárku. Nabídla mi tady SK koníkovi jedna maminka ze Slovenska, ale není tu nějaká maminka z ČR, která bude prodávat? Děkuji 🙂

zazana81
16. únor 2015

@enah Díky moc za info, kočárek je krásný, ale my teď o víkendu už koupili ..

suzinka121
18. únor 2015

Ahojte, prosím vás, nepredávate niektorá adaptéry na maxi cosi vajíčko pre Brio? ďakujem 🙂