Kočárek Brio Smile, máte ho?

janikula
5. čer 2013

Ahoj, zaujal mě kočárek Brilo Smile, ale moc se neprodává. Máte ho některá? Nebo víte o prodejně, kde ho mají vystavený? Budu ráda za každou zkušenosti, poznatek, díky 🙂

hankaah
21. črc 2013

ahoj, mas uz nejake zkusensti? nechvam si ho ted privezt na ukazku

lulii
5. zář 2013

@janikula @hankaah Holky, máte teda nakonec brio smile? Já mám brio go, jsem spokojená, ale přijde mi, že ten smile už je mnohem víc vychytanější. Viděly jste ho naživo?
Moc díky za info.

hankaah
5. zář 2013

@lulii nevidela jsem ho, ale budu ho objednavat. na jinem se neschodneme. jedina nevyhoda proti Go je, ze ma kratsi zada ve sportaku - coz je zasadni. ale pro nas jsou bohuzel ty nafukovaci kola hodne dulezita, nejsme mestaci.

lulii
5. zář 2013

@hankaah Jé, tak to jsem ani nevěděla, že je zádová opěrka kratší...o kolik prosím? No, tak to jsem moc zvědavá, až ho budeš mít doma. Mohla bys sem dát pak nějaké fotky a samozřejmě napsat pocity? Já nad ním totiž vážně uvažuju a vypadá to, že ho fakt nikdo ještě nemá. V jaké barvě budeš objednávat?

hankaah
5. zář 2013

v modre 🙂
ale na recenzi si jeste pockas, termin mam v lednu a pokud mam byt objektivni, tak s nim musim trochu pojezdit.
o kolik kratsi to netusim.... o pet nebo o vic cm? fakt uz nevim.
a rada se pochlubim, na nekterych svedskych forech je uz hezky nafoceny a docela si ho chvali - samozrejme i kritizuji, ale dokonaly neexistuje

luciafff
30. bře 2014

Já bych ho tak chtěla a stále není k mání ☹

luciafff
31. bře 2014

Vyjádření z AAA kočárky:

Dobrý den,
je to tak, že od 1.4.2014 přebírá značku Brio německý Romer, který ji koupil a s tím se měmí i dodavatel do ČR. Víme, že 100% bude pokračovat kočárek Brio go, ale pod novým názvem, ale vše další je ještě v jednání.
S pozdravem
L.Źárová
AAA Kočárky