Kočárek Britax Affinity, Britax B-Motion, máte zkušenost?

lindule1977
14. kvě 2013

Chtěla jsem se zeptat jestli už někdo máte ten nový kočárek Britax Affinity http://www.dudlikarna.cz/kocarky-a-doplnky/koca... nebo Britax B-Motion (ten teda nevím jestli už je v prodeji) http://www.britax-roemer.cz/kocarky/kocarky/b-m... Dřív sme měli Britax B-Smart a byli jsme moc spokojení až teda na občasný problém s brzdama, teď na druhé mimčo bychom chtěli pořizovat něco podobného v tom stylu a tyhle se nám líbí (i když teda Affinity je cenově dost vysoko). No zatím sem nenarazila na někoho kdo je má, tak až se tu někdo objeví, moc by mě zajímalky zkušenosti. Děkuju moc.

slosinkaa
31. črc 2015

@lucka123456789 Děkuji za info, já bych ráda vyměnila stříšku, ale mám pocit, že to u něj nejde... nebo nemůžu zatím najít nikoho, kdo by toto šil. 😉 Máme holčičku a zvažovala jsem hnědou, že k ní třeba růžová taky vypadá hezky, ale mojemu se to nelíbí...prý je důchodcovská 😀

lucka123456789
31. črc 2015

@slosinkaa stříška se k němu dá koupit třeba krásná fialová, takže černý kočárek a fialová střecha. popřípadě na facebooku je spousta maminek, co šijou na tyhle kočárky 🙂

sysi6
4. srp 2015

Chtěla jsem se zeptat zda se dá nejak vyplnit sitka kdyz zvětšuji boudu. Kočárek mám Britax motion. Díky za odpoved

marcicek84
4. srp 2015

@sysi6 - určitě to jde, musíš jen najít paní, která tohle pro tento kočárek šije, třeba ve skupince na FCB Bitaxačky, mi tam jedna paní šila a výsledek je super 😉

tmagda
4. srp 2015

@sysi6 Ano jde, nechala jsem si ušít od Martiny Egnerové na FB. Ušito moc hezky a za rozumný peníz. Nechala jsem si ušít i stejnou vložku do kočárku.

8zuzka
19. srp 2015

Bohužel mám Britax - Affinity. Ted mám po půl roce ježdění konstrukci v reklamaci. Od začátku mě konstrukce zlobila. Hlavním problémem je madlo, které se dá polohovat. Z toho mi cosi vystřelilo a celé se rozpadlo, dále se začala přetáčet kůže na madle, aretační spojka u předního kolečka upadla, obě přední gumy u koleček zpuchřelé, mám stříbrnou konstrukci a i když kočárek skoro vůbec neskládám, je neadekvátně poškrábaná, nic to nevydrží. Hrůza, děs jsem naštvaná, protože mám na konstrukci i autosedačku a ted, protože to posílají na posouzení do Německa, čekám a čekám a tahám malou v ruce i s autosedačkou, když mi usne atd. atd. Hluboká korba ( když pominu konstrukci) je super, tu už ted zase prodávám, už jsme ve sportáku. Má dobře udělanou boudičku, dá se zezadu odepnout a je tam síťka, takže může proudit vzduch a přední část boudičky má manuální kšilt na stínění, což je zase úžasné. S Britaxem jako značkou, jsme byli vždycky spokojení, bohužel ted nee. Jen doufám, že to byla špatná, jediná konstrukce, do měsíce, že nám dají novou a bude klid 😝

petrahankova
6. zář 2015

Keby niekto chcel,mam na predaj affinity zelený,ešte rok v záruke za 8000kč

petrahankova
6. zář 2015

na predaj tieto dve clony na sieťku affinity,treba si našiť patentky,no mne sa nechcelo,tak posuvam,cena 150kč za kus

berunice12
6. zář 2015

Ahoj holky, chci se zeptat máte někdo nánožník na sportovní b-motion? můžete mi někdo hodit realné foto jak se to přidělává a jak funguje? Všude čtu že stojí za prdlačku:-/ ale jsem trochu bezradná a nevím jak to ted řešit..venku je zima....fusak se mi dávat ještě nechce ale do kočárku i tak hrozně zafukuje tak to tak asi skončí..máme Lodger Bunker tak bez zimní vložky ho asi začnu používat...ale nánožník sem chtěla akorát mi přijde dost levný a nedokážu si představit jak se na kočárek přidělává..moc děkuji

eriska
7. zář 2015

@berunice12 ja si chci dat nanoznik usit, aby byl vyssi, aby tam nefoukalo.

veronika586
17. zář 2015

Ahoj holky, pročetla jsem spoustu diskuzí a ráda přidám svou zkušenost. Čekám miminko v zimě , chtěla jsem kombinaci, tak abych nemusela kupovat více kočárku, nechtěla jsem polský kočár a cenu maximálně do 20 tisíc, připadá mi zbytečné do kočáru investovat více. Hned na začátku výběru mi padly do oka kočáry britax. Britax go next se mi designově příliš nelíbil a cena mě také odradila. Objednala jsem si i na doporučení kočár britax b-motion 4 kombinaci hluboká korba, sporťák + autosedačka. Aktuálně cena v akci za set cca 12 tisíc. Pokud chce někdo pouze sporťák pro starší dítě tak asi super, ale já chtěla kočár od miminka a ta hluboká korba mě dost zklamala! Hluboká korbička lze na podvozek nasadit po odstranění sporťáku, který je na podvozku přidělán cvoky a celková demontáž byla dost složizá. Po odstranění sporťáku vám tedy zůstane konstrukce po bocích s nevzhlednými cvoky a ještě hnusnější tyčí mezi madlem. To je spíše nedostatek estetický, ale co se hluboké korby týče, dost se kývala, boudička je připevněná pouze na suché zipy a pláštěnka dodána ke kočáru byla také dost složitá na nasazení. Kočár jsem tedy vrátila a vyměnila za britax affinity. Nyní jsem naprosto spokojená, sice ještě nemám vyzkoušeno na ostro, ale líbí se mi a splňuje vše co jsem od kočárku očekávala a to za cenu do 17 tisíc za hlubokou korbu, sporťák a autosedačku. Affinity má hlubokou korbu hlubší, stabilnější, bouda je připevněna zipem a je s kšiltem proti slunci, pláštěnka se nasazuje úplně jednoduše. Sporťák lze využít s kojeneckou vložkou už i pro malé mimina a lze vozit po i proti směru jízdy, jsou polohovatelné nožičky v balení je i nánožník a pláštěnka. Líbí se mi i to, že se dá sporťák měnit barevně. Zakoupí se pouze barevný set boudičky a podložky atd. a kočár je zase jako nový 🙂 Navíc není potřeba žádný adaptér, na podvozek se jednoduše nasadí hluboká korba, sporťák i autosedačka - skládání j hračka. Takže za mě pokud hledáte kvalitní kočárek kombinaci od miminka za rozumnou cenu a nechcete poláka doporučuji affinity...doufám, že mě nezklame až ho budu denně používat, ale aktuálně jsem nadšená!

rencatupa
29. zář 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já myslím že Britax celkově je už tak známá a osvědčená značka že snad není co zkazit, já jsem sice nakonec koupila kočárek značky Cam no Britax byl určitě v užším výběru 🙂 třeba ten B-Motion má moje sousedka a je moc spokojená, vozí v něm už druhé dítě 🙂

lucka123456789
1. říj 2015

Holky nevíte, jestli se dají vyměnit nafukovací kolečka u BM4 za pěnová?? děkuju

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
8zuzka
13. lis 2015

Ahoj holky, píši své poznatky o kočárku Britax Affinity. Naprostá katastrofa! Bohužel i osvědčená značka může velmi zklamat. Koupili jsme korbu, sporťák + autosedačku. V minulosti jsme měli autosedačky pouze od Britaxu a byli jsme mooc spokojeni. Proto jsme si řekli, že ted na mimi koupíme i kočárek od Britaxu. Korba je v celku ok, boudička má odepínací vršek se síťkou, super, ale slída ( vršek na korbičce) nedosáhne až k boudičce, zůstane asi 10cm nepokrytých asi 10cm a na mimi fouká, no hrůza. Nejhorší byla konstrukce, která stojí nejvíc cca asi 11000Kč! I přes tuto cenu, začalo vypadávat pohyblivé madlo, několikrát mi vystřelilo při jízdě. Konstrukce ač nebyl kočárek skoro skládán byla do měsíce odřená, tak jako kdyby byl kočárek používán rok. Po dvou měsíců začali zlobit kolečka, jedno bylo zpuchřelé, druhé praskla aretace.....No paráda. Dále přišel na řadu sporťák, kdy zase boudička neochrání dítě, je tak do poloviny střižená a nánožník malý i pro malé dítě. Kočár vhodný tak maximálně do OC na nákupy. Jediné co nezklamalo je vajíčko autosedačka 🙂 Reklamovali jsme ho po pěti měsících, dostali jsme rovnou peníze a už kočárek od Britaxu neee. 😎 😎 😉

trybita
3. led 2016

@nikola_007 ahoj, my jezdili v hlubokem do sedmeho mesice s fusakem v pohode a to mala byla dlouhan. Je fakt, ze s Lodgerem. Emitex fusak by to asi nedal... A vlastne bychom ten hluboky pouzivali i dele, ale mala uz chtela koukat.

bbibianca
6. led 2016

Holky, chci se zeptat máme Britax B-motion 4 malému jsou 4 měsíce a jsme zatím v hluboké korbě. Malý je docela velký a už nám tam moc místa nezbývá. 2 měsíce ještě snad určitě vydržíme, ale může dítě už v 6 měs. do sporťáku? není to brzy?

katty16
17. led 2016

@bbibianca Do sporťáku určitě může, jen musí být kočárek v úplném lehu.Na sezení až když bude sám sedět, jinak by si kazil páteř. 🙂 Malá děcka nemohou do kočárku, který neumí ten úplný leh

veronika586
17. led 2016

Máte prosím někdo zkušenost s terénními kolečky na affinity? Chci je dokoupit, protože po kostkách se s kočárem jezdit nedá a to nemluvím o polňačkách, ale stojí 2700,- tak nevím jestli to nejsou vyhozené peníze...díky

alboo
17. led 2016

@veronika586 no, moc to nepomuze, manzel teda tvrdi ze jo, ale ja kocar s tema terenima kolama dost blbe zvladam, nejde s tim skoro vubec zatacek a sem pak vyrizena. Ja je skoro nepouzivam. Na teren sme koupili starej kocar

bbibianca
17. led 2016

@katty16 a tent britax b-motion teda v pohode?

katty16
17. led 2016

@bbibianca opravdu skvělý kočár Britax B-motion-rozhodně mohu doporučit.Hlavně taky vydrží nejdéle, je možné v něm vozit děti až do 4 let-našemu je 2 a 3/4 roku a krásně se do něj vejde i s fusakem.Dobře říditelnej kočár a velká kolečka jsou do terénu suprová.Zvládají i sníh na chodnících. Rozhodně koupě nelituji 🙂

lusany
22. led 2016

Zdravím, přemýšlím o kočárku Britax Affinity pro miminko, takže s hlubokou korbou, máte někdo zkušenost pro jarní miminko, jak dlouho se tam ještě vleze na podzim? A ještě se chci zeptat zda se s kočárkem dá projet polní cesta aby ta miminko moc neskákalo, četla jsem, že kočárek je odpružený, tak se chci zeptat jak moc? A poslední dotaz kdo už vozíte dítě ve sporťáku jak velké dítě se tam ještě vleze? Díky

ssisinka
22. led 2016

Zdravím maminky, přidávám zkušenosti s Britax Affinity - trojkombinace z roku 2014. Kočárek máme už 15 m, dcerka je dlouhé miminko a krásně se do sportovní verze vejde. V korbičce byla cca do 7 měsíců ( od podzimu až do jara) a taky ok, pak už tam nechtěla být. U korbičky se mi moc líbilo, že byla hluboká, ale mohla by být širší (po zkušenosti se STOKKE Crusi ta byla krásně široká). Nevím, jak ostatní kočárky, ale moc se mi nelíbilo sundavání stříšky u korbičky. Barvu máme červenou a není vůbec od sluníčka vyšisovaná, takže taky super. Konstrukci máme stříbrnou a je jak nová, jen jsem ji jednou škrábla o stěnu, ale to byla moje chyba. Co se týče koleček, projely všechno, jen letošní sníh, to bylo horší, tak jsme si pořídili terénní, s tím, že to pomůže. Terénní sice projednou všechno, ale NEJSOU aretační, takže se docela nadřu. To mohli páni konstruktéři trochu vychytat. 🙂

kika87
5. únor 2016

@daee prosim nepredavate prosim?

kika87
5. únor 2016

@petrahankova nie je nahodou este volny?

kika87
5. únor 2016

Mam zaujem o kupu britax affinity

ellenora
16. únor 2016

Ahoj holky, mohu pridat take zkusenosti s Britax B-motion. Kocarek mame par mesicu a zcela spokojena s nim nejsem. Zatim testujeme pouze hlubokou korbu, do sportaku se presuneme tak v breznu.Nize pisi moje postrehy...
Vyhody
- velmi snadno se da slozit
- v aute zabira malo mista
- korba patri k tem vetsim na trhu, pohodlna pro mimco

Nevyhody
- neni vhodny pro vysoke lidi (pri nastaveni madla do nejvyssi vyhovujici polohy se kocar velmi spatne zveda, kdyz potrebujete prejet treba pres obrubnik)
- predni kola maji velky problem s prejetim i mensich dir v chodniku - zasekne se
- s mensim miminkem je moc dobre ovladatelny, ale od 8 kg lze ridit vcelku ztuha (snad sportovni verze bude lepsi a jine rozlozeni vahy toto zlepsi)
- na vnitrni vlozce v korbe (ktera je bila) je na cedulce psano, ze se nesmi prat v pracce ani v ruce) !

Vsem preji stastnou ruku s vyberem!

ellenora
16. únor 2016

@ellenora

Jo a jeste bych zapomnela...kocar vubec nehoupe a ten pokus o pera a odpruzeni se vyrobci nevyvedl, maleho pekne naklepavame na kazdem sebemensim hrbolku 🙂

bbibianca
17. únor 2016

Holky, prosím Vás, naše dítko bude mít půl roku a už uvažujeme, že vytáhneme sporták máme B-motion 4, ale nemáme pláštěnku, tu musíme koupit. Dívám se na http://www.funbaby.cz/britax-plastenka-b-agile-... ale ta se mi teda nelíbí nemá tam okýnko na to abych dítku mohla podat třeba pití nebo tak.. jaké jste kupovali pláštěnky vy?