Kočárek Britax Affinity, Britax B-Motion, máte zkušenost?

lindule1977
14. kvě 2013

Chtěla jsem se zeptat jestli už někdo máte ten nový kočárek Britax Affinity http://www.dudlikarna.cz/kocarky-a-doplnky/koca... nebo Britax B-Motion (ten teda nevím jestli už je v prodeji) http://www.britax-roemer.cz/kocarky/kocarky/b-m... Dřív sme měli Britax B-Smart a byli jsme moc spokojení až teda na občasný problém s brzdama, teď na druhé mimčo bychom chtěli pořizovat něco podobného v tom stylu a tyhle se nám líbí (i když teda Affinity je cenově dost vysoko). No zatím sem nenarazila na někoho kdo je má, tak až se tu někdo objeví, moc by mě zajímalky zkušenosti. Děkuju moc.

kimh
17. únor 2016

@ellenora My máme taky B-Motion a mám teda jinou zkušenost, pro vysoké lidi právě je, já mám 173 cm a muž 198 a krásně se nám s ním jezdí právě díky polohovatelnému madlu, bydlím na vesnici a diry zvládá krásně a to jezdíme hodně i na hory, jinak tu vložku jsem prala normálně na 30 v pračce a bez problémů 🙂 My už teda máme sportak a jsme spokojeni moc.

stelar
20. únor 2016

@bbibianca Kupovala jsem Emitex myslim na tříkolku (poradila mi prodavacka v kasparku, ze to sedi i na ctyrkolky)..sedi vyborne, je tam okenko a stoji snad polovinu co original.

kathyy
31. bře 2016

Nebudete nekdo affinity prodávat hnědý nebo khaki ??

kathyy
31. bře 2016

Nebo motiona s polohovanim nozicek???

ellenora
1. dub 2016

Tak tento tyden jsme vytahli prvne sportak B-motion a musim rict, ze oproti jejich kocaru s korbou je to rozdil jako blazen. Jak je zatez nekde jinde, tak najednou se paradne zveda, ovlada a opravdu me mile prekvapil! Takze ten prvni pulrok nastvani snad spokojenost se sportakem brzy smaze 😉

bbibianca
1. dub 2016

@ellenora jjo, u nás je to podobné. Se sportákem se úplně krásně manipuluje a úplně je super...

anettp
15. kvě 2016

Ahoj, jake mate zkusenosti s hlubokou korbou na zimu? Libi se mi korba Affinity, ale v obchode me odrazovali, ze je to pry nejuzsi korba a v zime se mi mala do ni s fusakem nevedje. Termin mame v zari. Diky  🙂

brunhylda
15. kvě 2016

@anettp je pravda, že moc široká není, ale hodně kočárů má stejný rozměr. Je to prostě taková ta "moderní" korba, žádný koráb. Já tam měla malou s fusakem do necelých 7 měsíců.

biene007
15. kvě 2016

Ja ma korbu z modleu Bsmart pred 5 lety a kdyz se zacal malej otacet, tak sel do sportaku v lehu s mirnym naklonem nez sedel. Nebyl zadny problem. Dokonce ta korbicka mela ocka na ksirky, ale to jsem neshanela... Ted mame bagile z roku 2014 na druhe a tesim se. Super skladne, zadna silena vaha, vesnicky teren bez problemu 🙂

kajalka
15. kvě 2016

Zdravím holky, mám na prodej na zakázku šitý set nánožník, clona, taška z kočárkoviny na fotu, kdybyste měla některá zájem, info do IP.

ponickova
4. čer 2016

Holky, jsme pevně rozhodnuti pro sporťák Britax B-Motion 4 Plus. Jakou korbičku k tomu doporučujete? Měla by tam jít napasovat Britax Affinity 2 carrycot či Britax Carrycot (aspoň co říkali v obchodech).

Děkuju za tipy!

ssisinka
15. čer 2016

Maminky prodávám Britax Affinity - dvojkombinace, konstrukce stříbrné barvy. V ceně je podvozek stříbrné barvy, sporťák, korba, podložka do sporťáku – červená barva, nánožník, terénní kolečka (použity pouze 2x - skvělé do terénu), pláštěnka na korbu i sporťák, vložka do sporťáku pro miminka (nepoužito).. Kdyby měl někdo zájem písnětě. Děkuji.

dinushka00
2. zář 2016

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit, který kočárek sporťáček značky britax je nejlepší do terénu? (polní cesta, kamení, jak se s ním jezdí ve sněhu) 🙂 potřebujeme skladný ale do terénu, protože jsme na vesnici a jezdíme na výlety do přírody. Děkuji a každou radu 🙂

eemilka
2. říj 2016

Máte prosím někdo na kočárku Britax affinity připevněné stupátko pro staršího sourozence?

jerseyfox
3. říj 2016

Hezky den, prosim o radu, mame b-motion a sjely se na zadni kolecka, tak, ze uz tam vykukuje nejaky jako vyplet ci co, a shanime alternativu porizeni celych kolecek za 1200... neresil uz nekdo takovy proble? v cyklo servisech rikaji, ze ac to maji psane jako velikost 10" tak to neni a 12" by uz bylo zase moc... dekuji za radu

elunicka
16. lis 2016

Ahoj holky prosím poradit od zkušených maminek co mají britax b-motion (bez pluska) jak se vám vešly děti do kočárku připoutané??? Máme kočárek necelý týden a jelikož je už zima a chladno, přidělala jsem si dovnitř zimní fusak od emitexu a malej se tam sotva vejde k připoutání, tak jestli jde nějak ze zadní části popruhy více uvolnit, nikde jsem to nenašla, jen vepředu přímo u mimča, což je jen strašně malý kus. Když malého navleču do zimního má to jen tak tak a to mu je půl roku, jak bych to praktikovala za rok, to teda netuším 🤐

ivchez
16. lis 2016

@dinushka00 my ted koupili ten B motion plus a do terénu si koupili ty jejich terénní kolečka.

ivchez
16. lis 2016

Já ten kočárek prostě milují.

ivchez
16. lis 2016

@ponickova my si k tomu koupili tuhle. Ta druha co je prošívana do pruhu na nanožniku je mnohem užší a v zimě se to do toho asi fusak s mimi nevejde. I v obchodě nám prodavačka řekla, ze je sice hezká, ale malá. Tak jsme vzali tuhle a je skvělá

jerseyfox
21. lis 2016

@bbibianca my kupovali plastenku od emitexu na trojkolku tusim, stala neco malo pres sto korun a sedi paradne, schiva i prebalovaci tasku a madlo

ivchez
21. lis 2016

Nevíte někdo zda na ten motion plus jde pak ma sporťak sehnat u emitexu plastenka? Ta originál je drahá a nemá tam okynko tak když chceš zkontrolovat mimčo není se jak dovnitř rychle dostat. Ideální by byla nějaká s okynkem.

brunhylda
29. pro 2016

@eemilka dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké stupátko jste k afinity nakonec vybrala. taky budu pořizovat. díky

brunhylda
30. pro 2016

@eemilka děkuju za tip.

tehulkaivet
8. led 2017

@ustrachana ahoj, můžeš mi napsat za kolik ho prodáváš a fotku?Děkuji moc Ivet

zuza92
13. led 2017

Ahoj.neprodava nekdo korbicku affinity 2 hnedou? Dekujii

terezs2716
13. led 2017

Ahoj maminky,chtěla bych se zeptat,vy co máte na britax i hlubokou korbu tak když ji nacvaknete na adaptery,houpe se vám?ne moc ale není pevná,jestli je to normální nebo ne.

tmagda
13. led 2017

@terezs2716 No pokud s ní pohnu rukou, tak se zhoupne. Ale sama od sebe ne. Nebo i když přejedeme po nějakém hodně nerovném terénu, tak se zhoupne. Jinak je dost pevná. Měla jsem z těch plastů strach, už jsem na ni odvozila dceru a teď syna. Někdy mám malého v kočárku a dcera sedí úplně na špišce korby a drží se madla, tak se to prohne. Ale drží to.

terezs2716
13. led 2017

tmagda - děkuji za odpověď,taky tou zhoupnu jenom rukou,samo ne. Je to nový kočár,tak jsem se jen chtěla ujistit,že to není nějaká vada adaptérů třeba.Autosedačka se nehne.Tak snad v pohodě 🙂 ještě jednou díky.

tehulkaivet
28. led 2017

Ahoj holky, mám dotaz, lze někde sehnat jen stříšku ke korbičce(ke sporťáku bych sehnala,jde mi o stříšku na korbu) Britax Inffinity?Děkuji za radu 🙂