Kočárek Britax Affinity, Britax B-Motion, máte zkušenost?

lindule1977
14. kvě 2013

Chtěla jsem se zeptat jestli už někdo máte ten nový kočárek Britax Affinity http://www.dudlikarna.cz/kocarky-a-doplnky/koca... nebo Britax B-Motion (ten teda nevím jestli už je v prodeji) http://www.britax-roemer.cz/kocarky/kocarky/b-m... Dřív sme měli Britax B-Smart a byli jsme moc spokojení až teda na občasný problém s brzdama, teď na druhé mimčo bychom chtěli pořizovat něco podobného v tom stylu a tyhle se nám líbí (i když teda Affinity je cenově dost vysoko). No zatím sem nenarazila na někoho kdo je má, tak až se tu někdo objeví, moc by mě zajímalky zkušenosti. Děkuju moc.

eriska
27. led 2015

holky, jde na konstrukci britax b-motion dát autosedačka cybex?

spoficek
2. únor 2015

Ahoj holky, neprodáváte některá hlubokou korbičku britax affinity barva - hnědá, černá, zelená, modrá - pro kluka? díky za info!

luho2012
10. únor 2015

Koukala jsem se na tento kočárek a chci se zeptat, jestli dětem nevadí, že ve sportovní korbě nejde položit úplně do lehu, ale nohy má výš než zadek? Nejdřiv jsem byla unešená z B-Motion, protože je lehký, ale tomu nejdou nohy zvednou skoro vůbec. Už začínám z toho vybírání být trochu zoufalá 🙂

marcicek84
10. únor 2015

@nikola_007 - v poho malá je velká dítě a půl roku korba určitě vydrží... 🙂

darinasz
24. únor 2015

Ahoj holky, na B-motion jedině sedačka romer, bohužel jiné nesedí☹ Zrovna tu svou po 1 dítěti prodávám i s korbičkou na B-motion - černá barva. Kdo má zájem pište. Vše je zachovalé, malý byl obr, takže užíváno jen 5 měs ☹ Jinak korbička vydrží určitě déle.

meiem
6. bře 2015

Chtěla bych se zeptat jestli do kočárku B motion 3 nepasuje jiná korba než od britaxu ? Myslím úplně jinou značku.. ty co k tomu nabízejí se mi nezdaji .. ta jedna mi přijde strašně úzká a ta druhá zase není vůbec chráněna před větrem

marketa085
12. bře 2015

SLEVY na KOČÁRKY a dětské zboží na www.baby-centrum.cz emoticon JEN DO NEDĚLE 15.3.2015

farkash
17. bře 2015

Aký je rozdiel vo vaničke zo série Motion a Affinity?
Ďakujem!

havlice1
6. dub 2015

Ahoj chtěla bych se zeptat majitelek britax affinity na jejich spokojenost, rozhodujeme se pro dcerku 10m pro nějaký sportáček, chtěla jsem aby aspoň zadní kolečka byla nafukovací, s těmi malými plastovými nemám dobrou zkušenost - chtěla bych se zeptat jestli ty zádíčka jdou do úplného sedu? Všude to vidím jen naklopené, ale naše malá je Kelišová a potřebuje vidět , jak jí naklopím záda hned se stejně narovná nechci aby se pak hrbila když bude sedět bez opěrky, potom jestli je zádová opěrka dost široká? Aby se tam pohodlně vešla v zimě s fusakem a nemačkala se? Zvláídnou ty kolečka mírnější terén? (myšleno sem tam štěrk, nekvalitní silnice atd.) Rozhodujeme se ještě mezi s xlanderem xq, samozřejmě ten je mnohem těžší atd ale zase působí prostorně. Affinity jsme ještě naživo neviděla ale na fotkách vypadá úžasně. Díky moc za reakce

rencatupa
17. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Ahoj, jedna moje známá kočárek Britax Affinity má, a vím, že k němu má sportovní podvozek, který má právě ty gumové nafukovací kolečka, které ty chceš. Chodí s ním po parku i do přírody.
Jinak sedačka se dá naklonit do více poloh, ale nejsem si jistá, jestli až úplně do sedu. Ale miminka už v tomto věku sedí sami, ne? Kdyžtak jí tam dej malý polštářek a je to 🙂

janysa69
18. dub 2015

@farkash ahoj řekla bych že motion je větší, dnes jsem se byla podívat na affinity chtěla bych celou trojkombinaci a ta vanička mě docela odrazovala je docela úzká, ale naštěstí paní mi nabídla že tam můžu klkidně nacvaknout i britax smile vaničku a ta je krásně prostorná, ještě o něco větší než motion

janysa69
18. dub 2015

@havlice1 sedačka jde do úplného sedu i lehu bych řekla, dnes jsem zkoušela sporťák dcera má 19m a vešla se tam hezky, pěkný rozhled je z toho kočárku, škoda že jsem ho neobjevila dřív bych jí ho určitě pořídila, tak ho aspoň koupíme pro naše druhé mimi..akorát teda v zimě s tím fusakem nevím no, určitě se tam vleze ale nějak moc prostoru mít nebude, ale zas jí bude aspoň teplo 🙂

bruise
19. dub 2015

Holky, jde dvoubarevna korba (http://www.babydirekt.eu/media/catalog/product/...) od Smile na B-motion? Díky

janysa69
19. dub 2015

@bruise ano jde, viděla jsem to tak v obchodě 🙂

kajalka
19. dub 2015

@janysa69 To je super zpráva! Díky!

bruise
19. dub 2015

@janysa69 Super, ona je prave hodne podobna te originalni, jen ma hezci barvu 🙂

janysa69
20. dub 2015

@bruise jo jsou podobné, barvička je krásná a určitě hezčí než motion,ty smile se mi asi líbí designově nejvíc a výhoda té smile je že je ještě o trochu širší než motion, já viděla na živo jen černou a stříbrnou, černá je klasika a ta stříbrná vypadá taky moc pěkně, já si objednala modrou tak jsem zvědavá

ema_s
27. dub 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Jo jo, jsou to moc hezké kočárky. Kamarádka má Britax Smile v té červené barvě, a je s ním moc spokojená. Na této barvě vůbec nejde vidět žádná špína, dobře se ovládá, korbička je myslím dost velká, protože v něm vozila mimčo až skoro do 1 roku 🙂

janci6
23. kvě 2015

Ahoj, byla jsem affinity také omrknout. Váhám mezi brotax go next a affinity. U affinity mi prodavačka řekla, že je užší sporťák, jenže mě se líbí víc designově než go next. Naproti tomu go next je dokonalý pojezd, terén prý zvládá lépe a je prostě takový...no lepší kvalitově se mi zdá. Máte někdo pocit, že je užší sporťák u affinity?? Díky.

petrahankova
16. čer 2015

Prosim aký fusak máte do affinity?A neviete či nan nepsasuju predne kolieska nafukovacie napr. z motiona?

julianahanusova
18. čer 2015

Ahojte,
rozmyslam nad kupou kocika Britax Afiinity. Mate niektora skusenost so sportou castou v zime? Zmesti sa mi tam 1,3 rocne dieta aj s fusakom?

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iluschka
19. čer 2015

@julianahanusova to by mě taky zajímalo =o)) 🙂

lucka123456789
22. čer 2015

Ahoj, včera jsem si dovezla z Brna B-motion a jsem z něj hotová 🙂 🙂 🙂 fakt je skvělej 🙂 🙂 🙂 jen jsem se chtěla zeptat, jakej přesně nánožník od Emitexu jste na kočárek pořídily??

rencatupa
23. čer 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Hm, ty se máš 🙂 Britax B-motion je na mém seznamu, tak uvidíme, pro který se nakonec rozhodneme, musíme to s přítelem ještě probrat 🙂

mmarketaaa
23. čer 2015

@eriska ano dá, přes adaptéry X-Lander

ema_s
24. čer 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

@rencatupa A který máš ještě na seznamu? Tento Brtiax B-motion má kamarádka, a je s ním maximálně spokojená....

rencatupa
29. črc 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

@ema_s Nakonec jsme si pořídili tento http://www.funbaby.cz/eshop/kocarky/kombinovane/cam-kocarek-linea-2015-col-372 je sice dražší, no dostali jsme ho jako dárek od obou rodičů protože se nám hrozně moc líbil 🙂

slosinkaa
31. črc 2015

Ahoj holky, zvažujeme koupi kočárku Britax B-motion a docela nám vadí smutné barvy. Nicméně bych se chtěla zeptat, jak to má Britax s černou barvou? Bledne, máte zkušenost? Máme právě ABC design a je poměrně vybledlý a vypadá to nevzhledně, děkuji za jakýkoliv komentář 🙂

lucka123456789
31. črc 2015

@slosinkaa co jsem hodně od holek slyšela, že ten černý právě rychle bledne ☹ my koupili červený a jsem spokojená 🙂 můžeš si k tomu nechat došít tuning v různých veselých barvách 😀