Kočárek Britax B-Agile, máte zkušenost?

keckemet
14. dub 2012

Dobry den, mate nekdo zkusenosti???
Pripadne i s hlubokym luzkem na tomto kocarku? dekuji

ev.ka
14. čer 2012

nemohla by mi prosím některá z vás změřit délku zádové opěrky u tohoto kočárku?

levandule_vanilkova
15. čer 2012

@ev.ka naměřila jsem 45 cm 😉

ev.ka
18. čer 2012

díky

bilbery
28. pro 2012

Koupila jsem si přes net kočárek b-agile 2013. V návodu je psaná posuvná rukojeť,ale nemůžu přijít,jak ji mám dát dolů,skoro bych řekla,že to nejde.Jsem malá a rukojeť mám pod prsama .Díky za rady a návody.

favofrenki
28. pro 2012

@bilbery Ahoj já jsem našla na netu že madlo posuvné není tak nevím http://www.funbaby.cz/britax-b-agile-2013-col-t... Já mám B-Agile 2012 a ten polohovací rukojeť také nemá.

domiz
17. led 2013

@bilbery máme taky,ale nejde rukojeť polohovat..já si ho právě vybrala,prt jsem malá a výška rukojeťi mi akorát vyhovuje..a to mám jen 155cm 😅

tichackova
5. únor 2013

@domiz To je tak nízkej?? Zrovna na něj koukám, ale manžel má 190cm a já 172, to asi nebude kočárek pro nás, co...??😒

monivo
11. dub 2013

@domiz
@bilbery
@levandule_vanilkova Uvažuji o tomto kočárku. Mohla bych se zeptat na názor? Na nějaké diskuzi jsem četla, že jsou hodně rychle ojetá kolečka, že se do nich zapichují kamínky apod. Díky za odpověď.

levandule_vanilkova
11. dub 2013

@monivo Občas jsem z nich kamínky vypichovala to je pravda 😀 ale žádná tragédie. Už se mi to dlouho nestalo. Kolečka mi ojetá nepřipadají, tak nějak přiměřeněk užívání. Máme ho skoro rok a jezdíme jak ve městě tak v horším terénu a nikdy jsme problém neměli. 😉

bilbery
12. dub 2013

@monivo já jsem s kočárkem spokojená, je pravda,že jiné jsem nezkoušela, kamínek se chytl asi 2x,ale prostě jsem ho jen odfrnkla a jelo se dál, má pogumovaný kolečka,tak proto. Jinak je lehký, dobře se skládá, i když při složení je venku to polstrování,takže to je trošku nepraktický,že se to může třeba v autě ušpinit, má docela prostorný košík. já jsem spokojená 🙂

bilbery
12. dub 2013

navíc mi přijde velký a široký, i pro 2 leté a dítě a víc bude dostačující.

yesu
28. dub 2013

Holky docela o tomto kočárku uvažuju, ale nevíte jestli má polohování nožiček?

yesu
28. dub 2013

A jakej je rozdíl mezi agile a mobile??

beruskaev
29. dub 2013

taky jsem se do něho zamilovala, byla jsem se na něj podívat v obchodě a překvapilo mě, že nejde úplně do sedu, máme tento problém u x-landru, tak se docela bojím, jestli ten sed bude dostačující, co na to vaše dětičky, co už ho používáte, máte to se sedem v pohodě? Díky moc za odpovědi 🙂 🙂

neslusanka
3. kvě 2013

@yesu polohování nožiček nemá, ale dá se dokoupit. A rozdíl mezi Agile a Mobile krom vzhledu je hlavně ve stříšce, u Agile je lepší, větší a také zadní kola jsou větší, určitě lépe zvládá terén. Také u Agile je lepší, jednodušší skládání a myslím, že je i užší rozchod zadních kol

holzbaska
10. kvě 2013

Ahoj holky,

nemáte některá zkušenost s terénními koly, která se dají dokoupit? Nikde nemůžu sehnat recenze.

Moc díky Lucka

ev.ka
28. srp 2013
biene007
24. zář 2013

@ev.ka Ahoj, je ještě k prodeji? Mela bych o tento zajem, diky

seb
7. říj 2013

má tento kocarek odpruzení kol? pouzili jste ho i pod korbičku nebo je na to moc tvrdý ?

luckaplmplm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
suzanna123
31. led 2014

@luckaplmplm já nevylučuju, že jsou to fajn kočárky, ale pro mě je to naprosto nesmyslné srovnání, protože když na ně koukám, tak mají naprosto odlišné parametry - zrovna to, co pro mě při výběru bylo důležité, Zopa naprosto nesplňují

ladie
28. dub 2014

Ahoj holky, prodávám půl roku ježděný Britax B-Agile 4 v super stavu. Ještě v záruce. Praha
https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/9br3/b...

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alka2015
11. čer 2015

Holky mají tyto kočárky nějakou nosnost ? Jakože třeba do 15 kg ? Momentálně jsme shlédli video kde něco takového říkali, ale mě se to nezdá. Chystám se kočárek koupit, ale tohle se mi nezdá.

elialen
27. srp 2015

Jaký je rozdíl mezi Agile a Motion? Děkuji 🙂

borderkolie
19. pro 2015

Prosím, kupovali jsme z druhé ruky Agile ( byl ještě zabalený - takže nebyl používán ) teď mám problém nevím jak ho rozložit ;D můžete mi některá poradit ? Děkuju ;)

mtmtmt
4. led 2016

Dobry vecer chci jse zeptat jestli ma nekdo zkusenost BRITAX Kočárek B-Agile 4 BROWN

mtmtmt
4. led 2016

Dobry vecer chci jse zeptat jestli ma nekdo zkusenost ABC Kočárek Avito Lime

nihasa
2. čer 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli se nenajde dobrá duše a nepomohla by mi…
Mám britax ale jiný typ a potřebuji vyměnit kola, ty ale nemůžu sehnat, potřebovala bych zjistit ideálně rozměry předních a zadních kol(jejich prumer) a o co mi jde asi nejvíce, zjistit šířku a délku těch tycek (ojnicek) či jak se tomu říká, co se zasazuji do konstrukce.
Moc moc prosím!!! Najdu u vás pomoc? Už jsem zoufalá, nevím kam jinam se obrátit. Moc děkuji předem!